Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
tolik penez nemam abych mela tolik satu(neboli vic nez jedny) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja nemyslim saty :-D ale treba doplnky nebo saty pro svedkyni ci koho potrebujes
Odpovědět
Profilova fotka
no saty pro druzicky bych potrebovala:-)
Odpovědět
myslím, že šaty pro družičky snad musí vyjít líp i ušít někde u švadlenky v ČR, nemyslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych řekla, že záleží na materiálu - pokud chcete stejný jako na nevěstiných šatech, tak prý třeba satén nejsou švadlenky schopné za slušné peníze sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
nn ja chci uplne obycejnou latku, a uplne "obycejny" strih...jenze teda nevim odkud jste vy, ale vim tady pouze o jedny svadlene je jí 70, je neschopna a siiilene predrazena..takze to fakt ne-e-rikala jsme si ze za ty saty chci dát do 2000,- a zvazuju jestli troje nebo 4ry...
Odpovědět
Profilova fotka
Alkapinko, to máš teda luxusní počet družiček, my jen jednu a tu jsem si ještě musela vlastnoručně porodit :-D Máme krásné plátěné šatičky, ale včera jsme zkoušely a přijdou už mi tak tak, spíš krátké, tak taky budu muset nějaké sehnat. Šít nevím, kdyby, tak u toho zimolau, zatím koukám po bazárcích.
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam dospely druzicky:-) to jsem asi zapomnela zminit :-N a chci pro jen "letni" saty v barve my svatby, takze tam nic slozityho neni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně to přijde jako starosti navíc, nenapadlo mě pověřit dospělé holky z rodiny funkcí družičky, takže hledání šatů je plně v jejich kompetenci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ja tam nebudu mit ani z rodiny.. jsou to moje kamaradky...a chci to mit po americku a cela svatba bude do toho stylu a moc se mi libi ten jejich styl kdyz jsou ty zenstiny ve stejnych satech...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo takže i plechovky za auto a tak, jo?? :-) A kam na honeymoon? ;-) My už máme vybráno - do Nebe v Jizerkách.
Odpovědět
Profilova fotka
néé tak zas az ne:-) jen ta hostnia druzicky... nic vic:-):-) no nejdriv jsem chtela na mauritsius... ten kuli financim padl.. tak jsem chtela aspon thajsko nebo nekam do dza..ale nakonec a zatim výherní část je tour de EU:-) po vlastni ose, autem, a už mam zastavky.. alpy, svycarsko, francie, belgie a pred nemecko a KV zpet:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
U nás to samé, vysnila jsem si Maledivy, Karibik a podobně, nakonec se vyskytla možnost koupit garáž, takže jsem představy zkrotila, lákaly mě řecké ostrůvky, ale na začátku května bych asi neměla možnost se rochnit v moři, takže to jistí wellness penzion, kde bude teplíčko za každého počasí a nebudeme muset počítat každou korunu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kurňa, s takovou nás tady zavřou (téma), už jsme pěkně odbočily :-x
Odpovědět
Profilova fotka
lucique: nádherný šaty, fakt se povedly!! já umět anglicky, tak taky neváhám a objednávám u číňánků, takhle se spokojím s originál šatama ze Španělka, teda ze svatebního salonu 8-( mám st.patrick eire,jiný nechci,klidně bych si je u číňánků nechala ušít,ale jsou tak šíleně moc zdobený a sklady mají a kdoví co všechno,že bych to šití neriskla, takže je budu "vlastnit" jen 4dny za 8 a půl tisíce :-S
Odpovědět
lucique: úžasné šaty - s originálem se samozřejmě v detailu srovnávat nemohou, ale jsou to jednoznačně nejlepší šaty od číňánků, které jsem tu viděla! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za pochvaly, přidám do alba ještě obrázek po doplnění zdobení, nemám tedy kompletní fotku zepředu, ale teď už se s tím originálem můžu směle srovnávat :-)
Odpovědět
lucique - překrásné ;-) ........... Roble jsem si zkoušela, měla jsem je mezi dvěma favority, nakonec zvítězily jiné, ale jsou prostě úchvatné. Tedy doufám, že to jsou Roble :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsou, zamilovala jsem se do nich okamžitě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No baby staky sklamana som s tych zlatych -farba nie je ono co som si myslela,strih super aj sitie,tyrkysove su super :-D takze ak pol na pol..isla by som znovu do toho ;-)
Odpovědět
Ahojky. Také netrpělivě čekám na šatky od 19.11. Sice na plesové. ale taky se nemůžu dočkat. Měly už by být na cestě =-)
Odpovědět
ahojte baby, tak mne prisli vcera saty od predajcu diamondwedding, nemozem povedat ze su skarede, ale vobec nie su take ako original, a ked si porovnam kvalitu siat z pozicovni a kvalitu z ciny, tak sa to vobec neda porovnat. Saty, spodnika aj zavoj prisli v malej obalke. Takze mozem s istotou povedat ze z ciny nikdy viac nic nekupim.
Odpovědět
Podle mně se ale právě ty objednané šatky s originály srovnávat nesmí. Jsou hezké samy o sobě, ale originálům se samozřejmě nevyrovnají
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka. no teda to je teda osoba ta tvoja svagrova, ale urcite si sto krat milejsia, uvidis ze ti to pristane.
Odpovědět
Profilova fotka
Petruska nedas aj fotku pre porovnanie?
Odpovědět
Profilova fotka
Baby ako piste tie ceny od 6000 8000, ratate tam aj postovne? A vyrubili Vam aj clo a dph na colnici? to to moze dost navysit.
Odpovědět
Hoď šatky na seba a daj do albumu, aby sme ich videli. Myslím, že to nebude také zlé, presne súhlasím s konvalinkou. Takže si ich skús, a potom uvidíš. ;-)
Odpovědět
petra2184: fotečkýýýý :-)
Odpovědět
tak uz som ich pridala do albumu, vpredu akoby chybal na jednej strane volanik dole. vrch siat je celkom ok, akurat suknu som si predsavovala hustejsiu a viac do sikma, ako je na fotke originalu. Vysli ma na 7000skk aj s clom a dph.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, mně přijdou ok, ta fotka originalu je možná jen tak naaranžovaná, sedí ti pěkně :-) Prosímtě tys k nim doplácela clo?? To probíhá jak?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?