Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Ahojte holky, ja som si tiež objednala šaty od asapa, už mi došli. páčia sa mi, problém je akurát ten že sú mi strašne dlhé. / a tiež široké, ale s tým sa zmierim / A je to nejak divne dole ušité, že to pôjde asi len veľmi ťažko skrátiť - ale fakt sa mi to vláči po zemi asi 0,5m :-( bola som v jednom salone, ale netrufli si isť do skracovania. Neviete mi poradiť kde v BA by som si ich mohla dať upraviť? Nemáte skúsenosti, kde alebo nejaké šikovné krajčírky? Veľmi pekne ďakujem za každú radu.
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou novinky! Adelko - jako princezna ... moc krasne ;-) markusko - saticky jsou moc zajimave a pro tehulku slusive ... vlecka je hezka na 2 veci - na foceni a na zameteni kostela ...po cely zbytek casu muze byt vypnuta tak ze o ni ani nebudes vedet a muzes mit 2 modely v jednom...nebo se ji zbavis..mozno jeste trosku vypasovat ten vrsek vetsinou maji holky delsi raminka a pak cely ten vrsek "planda"... iola-taky zajimavy... ;-) nebojte - musi se to dat zuzit zkratit ustrihovat...vid v salonech delaji psi kusy se satama ...z cisel 40 az na 36 a zpatky...jen najit ochotnou dusi co si pohraje s temi vasimi... mne asapovi lidicky taky trosku pridali vsude...a nebyla jsem nadsena na prvni kuk ale jak jsem si to postahovala,pridala boty , jakoze spodnici tak uz to bylo o necem uplne jinem!nejdriv clovek kouka na to co neni celkem dokonale a rika si proc??pak se zacnete divat na to celkove , s upravami a uz budete videt jen nevesticku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju holky :-) taky mi na prvni pohled prislo, ze jsou dlouhe snad vsude,ale kdyz jsem k tomu zkusila kruhovou spodnici, zjistila jsem,ze jsem udelala dobre a ze to usili taky perfektne. Jani,dneska ti to posleme, jakmile si pod saty das tu kruhovou spodnici,hned nebude potreba svadlena, teda aspon na to zkracovani :-)
Odpovědět
holky, tak trochu nechápu, proč se kvalitě divíte. šaty jsou našitý nějakými chudáky ženskými, někde na černo v pochybné fabrice...jinak z vlastní zkušenosti vím, že shánět švadlenu, která by šaty upravila je téměř nemožný
Odpovědět
Odpoledne budu mít šatýýýýýýýý x-). Ale smůla, foťák si ráno odvezl přítel na víkend :-N. A nemám k nim spodnici a nemá mě kdo zašněrovat - nechci, aby je někdo viděl |-| . Takže jsem vám to asi neměla ani říkat :-N:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pipa : to s tebou souhlasím, protože já toto udělala pro kamarádku ale jinak bych to nikdy a asi nikomu neupravovala... je to docela hrozná práce..... celý spodek šatů jsem musela rozpárat abych se dostala do korzetu, ten zuužit a pak ještě zkrátit celou délku i s vlečkou.... lucka byla na zkoušce asi 4x nebo 5x... ale výsledek byl.... byla nádherná... ale opravdu žádná švadlena do toho nechce jít.... nedivím se.... musíte mít známou a nebo hodně zaplatíte...
Odpovědět
Emmili: no ty nám teda dáváš... Tak alespoň napiš dojmy ;-) Jinak s těm úpravama je to opravdu těžké - chce to narazit na dobrou duši. Taky bych třeba chtěla zúžit, abych měla na šněrovačce V, ale rozhodně to neudělám, protože to nestojí za to. Nějaký ten cm na délce šatů si naštěstí zkrátím sama ;-)
Odpovědět
Jani ;-) jasné :-D. Ale jestli budu vytočená a zklamaná, tak se tu ani neukážu, tak to poznáte :-D
Odpovědět
Tak jo ;-) A v kolik je mají dovézt, abychom věděli, od kdy tě čekat/nečkat :-D
Odpovědět
Jani, 16-18 (až 8-() :-D :-D :-D
Odpovědět
Ty jo, je mi úplně líto Adel, že čekala o měsíc dýl než já :-D. No ale snad mi je neodflákli ]-( . Chci mít krásné jako Áda x-)x-)x-). Mám je taky napůl navymýšlený :-| 8-)
Odpovědět
Jo a potřebuju poradit, jak to mám udělat, abych je vydržela ten rok nikomu neukázat :-N... Zvládla jste to některá? (Teda rok asi žádná, no :-D)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky já to tu asi nemůžu číst....začínám mít strach, že šatičky co jsem si objednala budou dlouhý, velký a ošklivý a já už nechci shánět žádný jiný :-| .......už aby přišly, to čekání je nekonečný.... Emimilli....doufám, že se ozveš, že jsou šatičky úžasný :-)
Odpovědět
Puk, taky doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pukanka. nemej strach, pokud sis nechala sit bohate satky tak budou urcite v pohode,tam potom staci jenom zvetsit nebo zmenst kruhy na spodnici a hned mas regulovanou delku. Vsimni si, ze vetsinou jsou nejake nedostatky na tech uzkych satech. moje byly taky s tylovou spodnici dlouhe asi o 20Cm jen jsem tam dala kruh uz byly akorat a 100x krasnejsi. Urcite mas na zadech snerovani,takze se neboj ani sirky, to je jednoduche zuzit kdyby to bylo prilis siroke. Neboj, urcite budou krasne, kdy ti majii prijit? Evi. tak to je bezva, to se toho ted uz moc nenaucis :-D a urcite to taky nevydrzis :-D rekni mamci,at te do toho zasneruje a pak se vyfot az bude doma fotak :)
Odpovědět
Neeee, svatba se bude zveřejňovat až tak dva měsíce před :-N. Pokud nějaká bude ]-( , proč jsou ty chlapi takový vytáčivý elementi? :-D Ale vypadá, že jooo :-D. Ale stejně nikomu ani muk, kecat mi do toho nikdo nebude :-D. Zvlášť že mám černý i šaty se musí všichni dozvědět nejlíp až na obřadě :-D. Na to se těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Adelka....je fakt, že tvoje šatičky jsou úžasné....přijde mi, že jedny jsou parádní a druhé mají trošku mouchy, tak snad budu mít ty první ;-) Sukni mám bohatou, na ni se toho asi nedá moc zkazit a korzet jsem si nechala dát schválně se šněrováním, aby se nějakej ten cm dal sešněrovat, tak snad. Měly by být ušité za cca 2 týdny, takže počítám, že za 3 týdny by tu mohly být. Nervíte kde je Arti?.....už jsem jí tu neviděla ani nepamatuju....
Odpovědět
Arti se snad dovolenkuje x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Em: ty máš černý šaty?....no super.....líbí se mi když se někdo nebojí experimentovat ;-) .....aby to slabší povahy na obřadě ustály.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, všem gratuluju - šatičky jsou úžasný, i když se sem tam objeví chybka ;-) Jinak z vlastní zkušenost vím, že zúžit jdou, jak přes prsa - košíčky, přes boky, ale i délka.... byla jsem u nás hned u dvou švadlen - nikdy žádný problém, jen ceny se trochu lišily, ale byla jsem spokojená. Švadlena, která mi je nakonec upravovat říkala, že je to piplačka, ale že to zas takový problém není - ono když je šikovná, tak si s tím poradí a za celou úpravu jsem dávala necelých 1000 Kč, takže taky žádná darda a to mi ještě na prsa vkládala silikonové vycpávky.... já byla spokojená!!!! :-)
Odpovědět
andelka: Překrásný šaty!
Odpovědět
Profilova fotka
Em: už jsem ti jukla do albíka......to svatebčani přežijou :-D ta černo-bílá je moc pěkná....když jsi napsala černý šaty, vybavila jsem si černý šaty ze svatebního veletrhu a ty byli fakt extravagantní a černý :-D
Odpovědět
Pukanka, budou ještě trochu jiný, přes prsa bílý :-D. Ale stejně je té černé na někoho možná dost 8-). Ale zas tak slabý povahy snad v rodinách nemáme :-D. A i kdyby, je to jejich problém, mně se černobílá prostě strašné líbí :-D
Odpovědět
Tak mi pán volal (teda já vlastně jemu) že po třetí hodině budou doma x-). Ksakru, to se fakt nic nenaučím :-N. Doprčis, jsem to přesně věděla, že přijdou o svaťáku, tak mohly počkat do pondělí :-D
Odpovědět
Adel, ty šaty jsou prostě nádherný!!! x-) Pořád na ně chodím koukat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
silvi, emm. dekuju vam, moc me to tesi, strasne sjem se bala,ze to nedopadne dobre, hodim vam do alba jeste saty zezadu se zvednutou vleckou, nevim,jestli to nevypada moc blbe ]-(
Odpovědět
Adel, ty máš šaty bezchybný, ale o to víc budu vytočená, jestli ty moje budou hrozný :-N:-D
Odpovědět
Adel, je to dobré, jen to chce pak trochu porovnat ty strany, ať nejsou delší než zadek x-).
Odpovědět
Profilova fotka
em bud v poho :-) ty tvoje budou taky krasne, co by na nich mohl pokazit? Ja mam za to, ze pokazit se daji jen ty nejslozitejsi saty a to jsou prave ty uzke. Ty "princeznovske" jsou fakt v pohode detaily zamaskujeme ;-)
Odpovědět
Adel, jsou celé pošité krajkou, ze kterou jsem si nepřiplácela, tak co by na nich mohl asi pokazit? :-N Ale říkám si, že správná spodnice dělá divy :-D. Jen se fakt modlím, aby ten vršek udělal jak jsem chtěla x-)...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?