Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
andrejka83: saty vubec nikde neskrabou takze se toho neboj...
Odpovědět
tulikiss tak to je super
Odpovědět
Tulikiss: nádhernéééé šaty, já padám... Fakt super!!! x-)
Odpovědět
Tulikiss: krásné šaty:-) Opravdu se moc povedly.
Odpovědět
Tulikiss: jsou opravdu nadherne, jak jsi si s nima spokojena?
Odpovědět
bry vecer babenky, dneska mi dorazili satocky od ASAPA!!! Taka som stastna... asi to bude chciet upravit u krajcirky, bo mi je to trosku volne cez brusko... mohla by som byt aj "trosku" tehotna... alebo to tak ma byt? mozno to je tym, ze som sa snurovala sama... inak riadna fuska... no myslim, ze som to dost stiahla, ci nie? Prepacte, ze davam foto bez tvare, ale drahy o tejto stranke vie a nerada by som, aby vedel, ze som to ja... aj ked tu zozadu s tym tetovanim asi odstranim ;-) A este je k tomu biely salik... nie je na fotke... Tak co myslite?
Odpovědět
petkamh: no paráda! Fakt ti to sekne,neboj až tě bude šněrovat někdo jiný tak to bude lepší x-)
Odpovědět
pet : no jsou fantastické, byla jsem moc zvědavá, jak je zvládne, ale tohle jsem nečekala, bájo ;-) Ani mi nepřijde, e jsou ti přes bříško volné, možná je to jen nedotažené, ale prostě krása :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Petkamh: Nádhera!!! Asap se teda zase vytáhl... Takhle krásné jsem je nečekala. A určitě to půjde ještě stáhnout - šněrovačka není nadoraz ;-)
Odpovědět
janca123: dakujem, si zlata... ja Ti neviem s tou snurovackou, lebo ked to stiahnem, tak sa vytvaraju take volaniky pozdlz miesta, kde sa to stiahne... no vydavam sa prvy raz a aj saty so snurovackou som nikdy nemala, tak neviem.... Ale dakujem Ti, potesila si :)
Odpovědět
treisi: :-) dakujem, milucka :-) Len neviem, ci si ich nemam radsej nechat cez to brusko zuzit, lebo ta snurovaka v oblasti brucha, teda skorej podbruska nie je.... je vlastne len do pasu a od pasu nizsie je mi to volne.... :) Ale mooc dakujem! Strasne sa tesim anyma :-) som si ista, ze mas pravdu... veeelmi sa tesim... neviem, ci vydrzim, aby som ich mojmu neukazala :-) ;-)
Odpovědět
Petkamh: to se nesmí stáhnout jen na jednom místě, ale postupně pěkně stahovat od vrchu dolů po kouskách... Ono to dost trvá než se to pěkně zasněruje, aby vše sedělo. Ale jakoby vždy kousek stáhneš na prvním, kousek na druhém a postupně až dolů... Určitě tě musí šněrovat někdo jiný, sama to uděláš těžko... Na to, že jsi se šněrovala sama, je to super ;-) Ale šatky nááádhera x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Petka, teda to je nádhera x-)x-)x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, kdyz ty saty vidim, hned bych si nechala usit jine, mooooooooc krasne ;-) gratuluju ;-)
Odpovědět
petkamh : tak to chápu, protože jestli me Asapek zvladne udelat tak uzasne saty jako tobe, tak je odvezu ke svedkyni a necham je tam, bo bych mu je snad ukazala :-D :-D
Odpovědět
Petka - teda ty šaty jsou bomba!!!! Holky, snad se nenaštěvete, ale to jsou nejhezčí šaty z ebay, co jsem tady viděla (ale zas to tu moc nesleduju)....fakt nádhera. ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
petkamh: nejdřív se nech od někoho zašněrovat pořádně a pak uvidíš ;-)
Odpovědět
baby, ste mooooc zlate.... velmi ste ma potesili, chvilocku som pochybovala... ale teraz som si ista, ze su super.... Tak sa tesim, dufam, ze aj VY, ktore cakate budete tak isto spokojne a natesene ;-) anymka: ja mam svedka.... a to by mozno mojemu z "chlapskej" solidarity mozno ukazal... AAAAAAAAARRRRTTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII: uz som raz dakovala cez IP.... ale urcite treba verejne....! SONICKA SI SKVELAAA, uprimne DAKUJEM!!!! Dufam, ze Ta nasa spokojnost tesi a potesis este vela dalsich zienok svojim velkym srdieckom :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se k vám přidávám. Mám tyto favoritky, je to stejný styl, akorát jiné korzety, budu ráda, když mi poradíte jaké vybrat ;-) http://www.landybridal.com/Product/Pr... http://www.landybridal.com/Product/Pr... http://www.landybridal.com/Product/Pr... http://www.landybridal.com/Product/Pr...
Odpovědět
Nikita007: mě se nejvíc líbí druhé a čtvrté ;-)
Odpovědět
druhe a ctvrte
Odpovědět
souhlas a holkama 2 a 4
Odpovědět
blanka.k: ooooo dakujem, Asap sa fakt vytiahol.... ale teda musim prezradit, ze som svoje svadobne saty vyberala asi tak tri dni.... a stvrty den som nasla tieto a piatyi den som hned na drzovku pytala Arti... a to som tu bola registrovana s cestou aj 14 dni... Vlastne nikto z rodiny z nich nebol nadseny, len ja... ze cirne... a "malo nafuknute ... ale nedala som sa... ani som ine nehladala... a uz su doma... zajtra ich ukazem nasim a snad sa budu pacit ako VAM. Este raz VSETKYM dakujem za nazory... babenky, ja snad ani nezaspim a to mam do svadby este vyse troch mesiacov :-)
Odpovědět
nikita007: tie 4. su skvele... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Saty su fakt prekrasne aj u petki aj u tuli ...teraz vsetky nerozhodne listuju a vyberaju pre seba :-D Obe ich mate od Asapa?
Odpovědět
jankka21: :-) ja hej... inak toto som tu uz citala sto krat, ze babenky maju doma a uz rozmyslaju, ze by radsej ine.... dufam, ze aj mna to nechyti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petka: mám obrovskou radost x-) x-) nádhera musím jim napsat a pochválit, vše co sem objednala a ted chodí tak je fakt super, moc ti sluší, určitě ti přinesou štěstí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky, potřebovala jsem utvrdit ve výběru ;-)
Odpovědět
Petka, šatky jsou nádherné a originální! Arti, objednávala jsi i u Milly bridal nebo jen u Asapa?
Odpovědět
Profilova fotka
xpila: já sem věrná asapovi už od svých svatebních a budu, nikdy mě nezklamal a Milly mi prostě nějak nesedí |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?