Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
kuratko: aha, škoda, člověk si to tak neužije, ale jistě máte důvod :-) když je to na rychlo tak bych ani šaty tak moc neřešila a koupila někde jednoduché bílé
Odpovědět
kuratko - nebo jestli chces velkou robu tak si proste saty vypujci....sice mas v pase olomouc ale pokud bys treba mela cestu do brna tak vim ze ve vankovce je obchod kde maji porad krasny roby (i bily sem tam videla) ceny cca 6tis.
Odpovědět
je to jen se svadkama takze nevim no hledam hledam a nebo kalhoty hmm??
Odpovědět
kuratko - osobne sem proti kalhotam, kdyz chces jen neco normalniho co bys pak treba unosila tak si kup nejaky saticky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuratko: urcite saty vdavas se prece jenom jednou(max. dvakrat, trikrat:-)) tak si to uzij byt jeden den za princeznu..
Odpovědět
Šaty jsou šaty ;-) , kalhoty bych taky nedoporučovala...
Odpovědět
Veronicca: Koukala jsem, že jste posunuli svatbu a už máš šaty doma :-), tak to nebudu až tak divná, když si je koupím taky teď :-N...
Odpovědět
Em:Svatba měla být letos v září,ale posunuli jsme to....A šatky už byly objednané:-D:-D Jinak mám další fotky,celé na mě.,....:-)Se mě chtělo brečet když sjem se viděla:-D
Odpovědět
Ty jo no to je vlečka x-). Já právě vím, že jste to měli mít už v září :-). No já chci objednat do 14 dnů a svatba bude až v květnu...
Odpovědět
Nevím ale co s tou spodnicí.....Nevíš kde sehnat?? Mám ty šatky ještě tak s rezervou 5 cm....
Odpovědět
Profilova fotka
veru:měla jsem z květuše, jsou levný a pěkný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Veru, slysela jsem,ze z kvetuse se ty spodnicky moc pod svatebni satky nehodi, ze nevypadaji pekne, mne ji objednala arti spolecne se satkama :-) ale abych ti pravdu rekla, ty satky jsou krasne i bez spodnicky :-) kdybys to nerekla ani by mi neprislo,ze ji nemas :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Veroniccca: na ebay je spousta druhů spodniček... ;-)
Odpovědět
ebay neznám....Bohužel jsem v tomto antitalent....Psala mi holčina,že tam musím mít účet či co...Ach jo....:-/ Oni spodnici mají všitou,ale je to na mě málo...:-D
Odpovědět
Veru: No tak to ti bude stačit ta z Květuše, když už máš všitou ;-). I cenově jsou celkem dobré, na ebay to teď docela podražilo s tím kurzem :-p. Spodnici kterou já mám za 700 už tam pod 1000 neseženeš...
Odpovědět
Profilova fotka
Další várka šatiček na cestě, koho jsou na cestě, máte to v mailu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a poslal mi to později, takže některé už jsou v praze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
juuuj arti :-) uz abys takovy mailik poslala i mne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adel: ty si ještě počkáš, chotí ted holkám ze začátku - půlky ledna
Odpovědět
Jéé, už se těším na fotky x-)x-)x-). Jsem si říkala kde to vázne :-D, když je tu tolik čekatelek :-D...
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš, co to vidím chotí? místo chodí?? mě už hrabe asi :-S
Odpovědět
To je dobrý Arti, už mají šaty, tak se brzy můžou stát chotí, ne? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
arti: jojo, vim to. Jenze ten cas se tak tahne :-) ted jsem se divala do kalendare a zjistila jsem ze jsou objednane teprve 14 dnu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no tak nějak asi :-N
Odpovědět
jupi jupi jupi, je ze me asapova cekatelka na saty na ceste :-D volejte slava a 5 dni se radujte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
selmice: koukam ze mas z toho stejnou radost jako ja, akorad ted porad hypnotizuju stranky o pohybu zasilky, to ted budou dlouhy dny u pocitace:-)
Odpovědět
ja taky...ale ja to tam jeste nemam :-( a ty?
Odpovědět
Hihi, to se mi líbí, jak jste nedočkavé :-D:-D:-D. Myslím, že to nebudou dlouhé dny, ne? Tipuju tak úterý :-D...
Odpovědět
Selmice, budeš k nim mít i ten závoj?
Odpovědět
Arti tipuje 4 dny +-, docela me to ted zajima esi to stihnou do patku....mam ples x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?