Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale pak to bude vytahaný, i když je pravda, že malý prsa se snad tolik nevytahaj, ale nechtěla bych, aby se z těch mých malých udělaly najednou trojky čtyřky a pak zas malý dvojky, který by jen visely... =-) :-D radši ať snad zůstanou jen malý.. :-D Asi tu podprdu taky zkusím, ale četla sem, jak je super třeba pod tílko, ale to teda asi nejde, když tě to táhne dolů.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, to je taky fakt :-D moje kolegyne ji mela pod svatebnima satama a byla spokojena...je to proste asi o tom jak to sedne, musim ji nejdriv zkusit a pak uvidim.
Odpovědět
no pod tílko to pro mě určitě není :-S Že by se ti prsa vytahaly se ale neboj, ten korzet je přeci drží na místě, funguje to spíš jako pushup než že by to ty prsa zvětšilo. Jinam než do korzetu bych si ji nevzala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný, já už to taky chápu, předtím sem to právě moc nepochopila, jak to drží, když je to na nich jen přilepený.. :-N Ale pod ten korzet to není špatný nápad, asi lepší než tam šít nějakou podprdu normální, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
klucii,já je měla přes prsa veliké:-)byla tam výztuž,tak kdyby se mi o ně někdo opřel,divil by se,kam by se promáčkl :-D :-D lepící podprda mé kamarádce spadla v obchodě :-D byla jsem mrtvá smíchy :-D :-D any:to je pravda:)ono si nevybereš,někdo je má a stěžuje si na záda atd a kdo nemá,tak si zase stěžuje:-)jíá ani nenosím podprdu,jelikož mám mini hrudníček a neměnila bych,však co ,na tomhle mi svět nestojí,raději bych měla delší nožičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak moje kolegyne mi rikala, ze mela co delat, aby to odlepila :-D :-D
Odpovědět
:-D já ci taky delší nožičky :-D a je to tak, hodně lidí chce to co nemá a naopak. Já si myslím, že pokud je dobře zvolený typ šatů je vyhráno. A hlavně musí umět ženská nosit s hrdostí a důstojností to, co ji příroda či plastický chirurg nadělil. Pokud to je naopak, pak nepomůže nic 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
any:to je fakt,nožičky,ale zdelšit pomůžou jen podpadky:-)) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty ja uz mam, ma botky docela s velkym podpadkem :-D
Odpovědět
den : ale víš, že jsem někde natahování nohou viděla ? Ale myslím, že to je jen o minimum centimetříků, je to neskutečně bolestivý, koukala jsem na to v nějakým dokumentu, dlouhodobá záležitost a lámání, no děs. Ale jsou lidi magoři, co jsou ochotný to podstoupit, ani za zlatý prase bych do něčeho takovýho nešla :-p
Odpovědět
a u mě podpatky v úvahu nepřidadaj, protože za 1) bych se zabila = byla bych nebezpečná i pro své okolí a za 2) zabořila bych se na louce do trávy a NEUMÍM V TOM CHODIT :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,já taky měla ,12CM,a tak jsme teda měla 1,85cm s stejně jsme si nepřipadla velká:-) any:taky jsem to slyšela,prý je to staršně bolestivé,natahuje se to na nějakých šroubech nebo co:-O
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
any,já se taky bořila u focení a vyšla s drny na podpadcích :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
budu muset potrenovat, podpadky vubec nenosim, takze vsude v podpadkach, do prace, v praci, z prace, doma teda asi ne, na prochazky 8-) to bude boj
Odpovědět
Profilova fotka
wendul,já dřívě chodila pořád,a umím to,protože podapadky potřebuji,ale v civilu je už nenosím,kvůli zádům:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy se máte, já bych podpadky moc ráda, ale jsem celkem vysoká (177) a přítel asi 184, takže si můžu dovolit tak 6 cm, aby to vypadalo dobře :-( Ale nejdřív si počkám až dorazí šaty, pak budu kupovat botky, bojím se délky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
anoli,ty se mááááš-)závidím:-))!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
denisska: taky jsem je nosila hodne, ale kdyz jsem zacala chodit s mym drahym, nelibilo se mu to, takze jsem prestala, myslim, ze mi bude stacit tyden a bude to dobry
Odpovědět
Profilova fotka
kaila - ahojky já bych ti radila zajít do salonu Potěšení na Vinohradské (Praha) tam mají šaty Maggie Sottero a vyzkoušet si je.Jak ti bude sedět korzet a prsa v něm (já když jsem si je zkoušela mi tam stejně dávaly vložky které tam prý všívaj aby ti prsa nadzvedly).Navíc se dá ten korzet pomocí šňarovačky uzpůsobit.Tak se vůbec neboj (mrkni do mého alba mam tam šaty Maggie Sottero zkoušené v salonu Potěšení )Zamilovala jsem se do nich tak jsem si je nechala šít u Asapa
Odpovědět
Profilova fotka
w:je sportovní typ?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
denisska: nezáviď :-) není totiž co.. I když tak moc to zase není, já bych spíš potřebovala nějaká kila dolů :-| Nulová prsa už neřeším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja merim 164 a Michal 188 rozdil je docela velky, takze podpadkum se meze nekladou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a:proč?na fotečkách vypadáš normálně,nemyslím,že bys potřebovala kilečka dolů!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
denniska: presne tak, 15 let hral zavodne hazenou
Odpovědět
Profilova fotka
to je mi hned jasné,to vždycky sportovci,to znám-))
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz o tom tak premyslim, hodne jsem zmenila satnik, ale co bych pro nej neudelala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
denisska: no, na fotkách to může klalamt :-) Cítím se poslední dobou taková nakynutá :-p Holky, jak to Asap zvládl s délou šatů?? Bojím, se, že budou moc krátké.. A jak dlouho jste na svoje šaty čekaly?? Já už se nemůžu dočkat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)to jo,pokud se tsyl líbí i tobě:-)já třeba podpadky teda už nemusím,ale sportovní typ ana tepláčky nejsem:-) anoli:nakynutá je co:-))? já měřila šaty.výška plus podpadky a asi 3cm navíc,zkrátit můžeš,prodloužit,ne!já čekala měsíc a 3týdny
Odpovědět
Profilova fotka
anoli: kdyz jsem posilala miry, napsala jsem o par cisel vic, zkratit muzu vzdycky, prodlouzit uz tezko, jeste je nemam, pak urcite dam vedet, jak jsem byla spokojena
Odpovědět
Profilova fotka
holky co se týče tý samodržící podprsenky mám ji doma je super ,ale jen do okamžiku než se zpotíte pak se začne odlepovat :-) (myslím jen ty dva košíčky které se v prostředku zapnou nic jiného nikde není) Ale do korzetu to vyskouším ten to sešňarovaný udrží (jen jsem ještě měla nepříjemný pocit kbyž jsem se zpotila začaly mě svědět bradavky :-) ) No a co se týče podpadků tak je miluju,ale bohužek přítel je jen o 5cm větší a na svatbě by to nevypadalo dobře tak je budu muset oželit :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?