Glamira Máte zkušenosti ?

43 min430

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s prsteny z glamira.cz. Dostala jsem od nich snubák, 18k zlato s akvamarínem a nevím, prostě ten kámen mi přijde úplně jako sklíčko..samozdřejmě nejsem žádný odborník, je to můj první takový drahý prstýnek.. a tedkom uvažuju, jestli si od nich objednat i snubáky..nemám prostě s čím porovnat a nevím jak třeba bude vypadat za pár let. Jestli je tady někdo, kdo má s nimi zkušenosti, sem s něma 😉 😉 😉 budu moc ráda.

 • Ahojki Ynes. Doporučuji ať zajdeš někam k jakémukoli klenotníkovi. Můj snoubenec před tím, než mě o ruku požádal tak si nechal ověřit pravost a bylo mu ze 2 zdrojů sděleno, že za tento prstýnek by mu nabídli 500 Kč. Proto sháněl další. 🙂 Toto je bohužel naše hořká zkušenost. Nyní se potahujeme s Glamirou o reklamaci. Neuznali nám ji díky tomu, že prý jsme nedodali zboží v kompletním stavu a byl hoooodně velký problém, aby nám vůbec poslali alespoň prstýnek zpátky. Nyní budeme řešit přes obchodní inspekci....

 • Ahoj, taky jsem se chtěl připojit k otázce, jaké jsou zkušenosti s glamirou...
  Mají super udělaný stránky, vše vypadá fajn jen pořád mi hlodá, jestli jít do toho risku a koupit přes eshop.
  Rád bych pro přítelkyni pořídil něco (alespoň na moje poměry) skutečně pěkného, co má nějakou i tu materiální hodnotu. pokukoval jsem na prsteny s briliantem v ceně 30-40tis.
  Vybral bych si tam, ale tím že je to jen eshop a bez adresy, kontaktu, tak stále hledám, jestli najdu nějaké nezávislé recenze, zkušenosti.
  Z toho co píše kocanska už mám asi jasno. Prostě budu muset pohledat po kamenných obchodech.
  Aspon si z glamiry stáhnu fotku, toho co bych chtěl.

  Takže díky a mějte se

 • @monydave  ahoj, já teda nakonec jsem nechávala prstýnek z glamiry zmensovat, ale u místního zlatníka u nás ve meste. Nebyl tam vyrytý punc, ale nakonec udělali nějakou tu zkoušku ( s těmi jejich kameny) a vyslo jim že zlato je opravdu 18karátové. Ale popravdě, ten akvamarín co mám vevniř hezký není. Není čistý, jde to vidět i okem, je takový jakoby trošku zakalený. Jejich reklamační/informační oddelení je strašné. Napsala jsem jim email, oni mi odepsali, když jsem byla na dovolené. (takže logicky jsem jim neodpověděla hned). Za dobu mé dovolené, mi pak následně od nich přišly další 2 emaily, absolutně neprofesionální, jako jakt ože jim neodepisuju!!! , jestli jsem si to jako rozmyslela nebo co, co si jako myslím......vyloženě si paní kladla otázky a sama si na odpovídala. Prostě směšné až hysterické, nechápala jsem co to má jako být. Už to neřeším!! prstýnek nosím, zlato je v dobré kvalitě, ale kámen tedy podle mě i našeho zlatníka není z nejlepších. Snubní prsteny jsme si objednali z Bisaku. Opravdu profesionální milá obsluha, paní Radka, trpělivě nám ukázala vše co šlo. Přijdou příští týden, tak se moc těšíme. 🙂 🙂 Mohu jen doporučit. Prstýnek vám i pozmění dle vašeho přání. Kvalitní kameny, doživotní záruka!!! do glamiry nejdi 😉

 • Sponzor fóra
 • @kocanska  ahojky, to mě moc mrzí. Já si svůj nakonec nechala, byl to zásnubní. Kámen vem čert, zlato je ok naštěstí..Cena prý nadsazená jako blázen (13000). Od nich už nikdy nic, snubáky máme odjinud.. Ať vám to vyjde s tou coikou!! Klidně pak napiš jak jsi dopadla !!

 • Ahoj dámy, díky za vaše komentáře. Tohle mi stačí, kdyby se jednalo věc za pár stovek,... tak vem to čert. Jsem rozhodnutý to vzít někde v kamenném obchodě.
  Škoda je že zrovna na ty glamiře jsem našel přesně to co jsem chtěl i s určitou symbolikou... uvidím, třeba mi někde udělají kopii.

  Mějte se

 • Zdravím všechny.

  V první řadě Vás chci důrazně všechny VAROVAT. Nic z Glamiry neobjednávejte, jsou to PODVODNÍCI!

  Pokud jste nakoupili a nejste spokojení neztrácejte čas reklamací ani dohadováním, nic z nich nedostanete. Napište pouze Glamiře, reklamaci mailem s detailním popisem případných závad výrobku, aby jste měli komunikaci s nimi jako důkaz a pokud jste platili platební kartou (VISA, Mastercard, American express), tak reklamujte platbu u své banky (Chargeback) s tím, že jste byli podvedeni.

  Stručně popíšu své zkušenosti s Glamirou.

  Začátkem srpna jsem zakoupil zásnubní prsten (bílé zlato, safír) cca za 20000 kč.
  Na konci srpna dorazil, dovezlo ho PPL, je s nimi hrozná domluva.
  Prsten se mi na první pohled nezdál kámen nebyl vůbec průhledný a navíc byl špatně vybroušený.
  Pátral jsem na intenetu po informacích a zjistil jsem, že safír nedosahuje ani té nejmenší kvality.
  Toto jsem sdělil Glamiře a odepsali mi, abych prsten poslal na reklamaci.
  Požadoval jsem vrácení peněz, které bylo okamžitě zamítnuto z důvodu, že na prstenu je rytí, tím zaniká možnost vrácení.
  V tomto momentě jsem požádal banku o chargeback.
  Reklamace trvala tři týdny s výsledkem, že mi prsten poslali zpět, bez jakéhokoliv upozornění, ve stejném stavu, jako jsem ho odeslal.
  Můj následný požadavek na zaslání reklamačního protokolu byl zamítnut. Bylo mi pouze sděleno, že podle jejich "odborníka" je prsten v pořádku a je na mě, abych dokázal, že není.
  Tím má komunikace s Glamirou zkončila a banka mi na konci září vrátila peníze a já odeslal prsten zpět.
  Glamira už se znovu neozvala.

  Přikládám fotky prstenu. Kaz na kameni je tam jasně viditelný.

 • @ashev4ld   Vážený zákazníku, je nám líto, že nejste se zakoupeným výrobkem spokojen. Jen bychom si dovolili upřesnit několik detailů.
  1. Výrobek byl objednán 17. 8. 2016 a ne na začátku srpna, jak uvádíte. Výrobek jsme tedy doručili včas. Mrzí nás, pokud jste měl problém s doručením. Snažíme se naše služby každým dnem zlepšovat. S doručováním po celém světě máme zkušenosti dobré, faktor lidského selhání třetí strany se bohužel někdy stává, ale rozumíme, že to může být nepříjemné.
  2. Máte zcela jistě právo reklamovat výrobek, se kterým nejste spokojen. Naší povinností je se reklamací zabývat. Podle smluvních podmínek (dále SP) máme na vyřízení reklamace 25 pracovních dnů. Safír jste vyhodnotil jako nekvalitní a je přirozené, že Vás odpověď reklamačního oddělení nepotěšila. Nechceme zabíhat do detailů, nicméně: Všechny drahokamy jsou přírodní kameny, které mají různou kvalitu. Čisté safíry bez inkluze jsou velmi vzácné a tomu odpovídá i cena. Kolem prstenu je rovněž 22 briliantů. Veškeré informace o drahokamech byly pro Vás dostupné.
  Jelikož jsme online shop a nemáme kamenné prodejny, vyzýváme zákazníky, aby nám zakoupené produkty vyfotili a nahráli přímo pod výrobek. Někdy může zkreslovat i obrazovka počítače či mobilního telefonu.
  3. Vrácení zboží: Nechceme unavovat zákazníky dlouhosáhlými SP, nicméně jednou z našich podmínek je, že pokud je prsten s gravírováním, nelze jej vrátit. Při objednávání jste s těmito podmínkami souhlasil.
  4. Naposledy jste komunikoval se zákaznickým servisem v říjnu, peníze Vám podle našich informací vráceny ani námi, ani Vaší bankou nebyly, rovněž jste znovu zaslal prsten k nám (před několika dny).

  Věřte, že takové záležitosti neřešíme rádi a přáli bychom si, aby byl výrobek podle Vašich představ a všichni naši zákazníci spokojeni. Považujeme ovšem za důležité poukázat i na druhou stranu mince. Prosíme, abyste se případně obrátil na náš zákaznický servis. Příjemný den GLAMIRA

 • @ashev4ld  jo jo, to je jejich styl..prsten s glavírováním nejde vrátit (jako u nás), reklamační oddelení arogantní..pokud máš tedy peníze zpet, tak ti gratujuji..můj prsten se zakaleným akvamarínem je doma v šuplíku 😞 HUMUS UŽ NIKDY VÍCE

 • Ynez, to je moc líto, příště když se něco takového stane, tak se nesmíš dát 🙂

  Milá Glamiro,

  Vaše výmysly mě vůbec nezajímají. Já si stojím za tím, co jsem napsal. Laskavě tu přestaňte lhát, uváděli jste kvalitu hlavního kamene AAA. Pod příspěvkem najdete, jak asi takový AAA kámen vypadá. Kvalita dodaného kamene byla ale stěží A. Pokud si o tom něco chcete zjistit, tak tady je odkaz na stručný článek o safírech.
   http://www.diamondere.com/blog/a-buyers-guide-to-sapphire-qualities-natural-aaa-vs-natural-aa-vs-natural-a/
  Dal jsem Vám tam znovu i prsten, aby jste mohli porovnat obrázky, jen podotýkám, že prsten je na této fotce focen s bleskem, takže v kvalitě AAA by měl být průhledný jako křišťál. Nakonec přikládám fotku certifikátu, kde je uvedeno, že safír v prstenu je AAA.

  Na Váš zákaznický servis se obracet nehodlám. Dostal jsem zpět peníze a nechci s Vámi mít nic společného.

 • Prosím všetkých návštevníkov dajte si na firmu Glamira veľký pozor . Pred mesiacom sme objednali prsteň za cca 600 EUR. Pred pár dňami sme reklamovali skutočnosť , že doteraz nebol doručený . Odpoveď bola, že ho už viac ako pred týždňom odoslali , údajne všetko preveria a ozvú sa . Samozrejme tak nespravili , po opätovnej urgencii nám prišiel email s textom, ako pochybila firma UPS a tovar ná nedodala . Samozrejme nás ubezpečili , že začali šetrenie , ktoré potrvá 4-8 týždňov a potom sa nám ozvú . Po prečítaní som teda poriadne nazlostený volal priamo do firmy, ale pani nadruhej strane linky má s takouto činnosťou skúsenosti , pretože neustále kľudne opakovala svoje, na moje otázky či je v poriadku urobiť zo zákazníka rukojemníka ich údajného sporu s dopravcom . Na poźiadvku o vrátenie peňazí nereagovala , neponúkala žiadne riešenie. Isté je, že tento príbeh si vymysleli za účelom zlodejiny . Dajte si na nich veľký pozor, neuvidíte ani šperk a ani peniaze.

 • @vlado70  Mně se stalo něco hodně podobného. Už jsem taky měla v plánu napsat špatnou referenci.  Už dlouho čekám na náušnice a taky problém s UPS. Dneska mi ale napsali, že budou vyrábět náušnice znova a omluvili se. Takže podle toho, co píšete vy, to vypadá že jim UPS asi dost zavařila.  Už předtím jsem si u nich objednávala prsten a vše přišlo úplně v pořádku a včas. I mi volali, jestli jsem dostala zboží a ptali se, jak se mi líbí.  Asi záleží.  Jen by mě zajímalo, jestli to u vás vyřešili. Ale asi by měli vyměnit firmu, co jim to rozváží.

 • @vlado70   - Zboží již máte v pořádku doma. Ještě jednou prosím přijměte naši omluvu za vzniklé problémy s dopravou. V žádném případě jsme Vás nechtěli rozlobit a vyvolat pocit, že neplníme naše závazky. Je naší vysokou prioritou, aby se podobné problémy do budoucna nevyskytovaly. Přejeme vše dobré! Tým Glamira

 • @vlado70  Hm, to určite riadne naštve. Ja som od Glamiri objednavala už 3x, posledna objednavka este na ceste, ale som velmi spokojna. Ked porovnavam ceny v kamennych obchodoch, lepšie, a vyber je uplne fantasticky, tym že si môžeš naozaj všetko prispôsobiť. Glamira by mala prehodnotit dlzku dodania, uvadzaju 5-7 prac. dni ale nikdy to nestihnu 🙂. Je to určite negativna skúsenosť, ale podľa mňa si mal smolu.

 • Tak se chci taky podělit o zkušenosti s tímto eshopem. Objednával jsem zásnubní prsten s 1ks hlavním diamantem a 6ks menšímy brilianty. Glamira stihla prsten vyrobit do uvedené doby a UPS doručila hned do druhého dne. Zde bylo tedy vše naprosto v pořádku a byl jsem mile překvapen, že vše stihli v uvedeném termínu, vzhledem k tomu co jsem četl na cz i zahraničních diskuzích. Ovšem jakmile mi prsten přišel, nechal jsem ho u ČGL prověřit a bylo... hlavní diamant a zlato je v pořádku, ale všech 6ks briliantů je kvalitou o několik tříd horší, konkrétně čistota briliantů výrazně neodpovídá. Prsten už mám na reklamaci ovšem zde jsem se dozvěděl, že reklamace vyřizují cca 25 pracovních dnů a zákonná lhůta je 30 kalendářních dnů. Takže prsten bude měsíc ležet a já ani nebudu vědět, jak se k reklamaci postaví a jaký je verdikt reklamace.

 • @vtx   Dobrý den, Vaši reklamaci jsme prověřili. Bohužel jste nedodal oficiální zprávu z ČGL. Brilianty, které nabízíme, odebíráme od prověřených dodavatelů a velmi dbáme na jejich kvalitu. Vaši reklamaci můžeme tedy posoudit pouze na základě Vašeho tvrzení.

 • Sponzor fóra
 • Chtěla bych se podělit o svou osobní zkušenost s Glamirou. Asi před půl rokem mi z tohoto eshopu koupil můj tehdy přítel a dnes už manžel zásnubní prsten s briliantem - 0,25 karátů a v bílém zlatě. Jmenuje se Alisha. Měla jsem obavy. že se po určité době poškrábe a sleze z něho rhodium, ale i po půl roce vypadá jako nový. Občas ho vyčistím, ale jinak opravdu super. Na základě této zkušenosti jsme se rozhodli, že i snubní prsteny koupíme přes Glamiru, ale měli jsme specifické přání ohledně kamenů a gravírování. Vyšli nám vstříc ve všech ohledech a byli velmi nápomocní. Při objednávce jsme měli malý problém při platbě, ale ještě ten den nás kontaktovali a pomohli nám (naše chyba - neměli jsme dostatečný limit). A teď to nejdůležitejší. Manžel říkal, že na zásnubní prsten čekal asi 2 týdny. Tak jsme počítali s podobnou lhůtou. Asi za 4 dny od objednávky nám přišel email, že jsou prsteny připraveny k odeslání. Abych to neprodlužovala. Prsteny jsou neskutečně nádherné. Dostali jsme krásnou krabičku s led světlem. Za nás určitě Glamira ano ano ano.

 • Ahoj, rád bych oživil tohle téma a zeptal se jestli má někdo další zkušenosti.

  Plánuji v květnu požádat přítelkyni o ruku, koupil jsem po tajnu dovolenou na Kanarskych ostrovech a po dlouhém hledáni se mi zalíbil prstem Daffney (https://www.glamira.cz/glamira-prsten-daffney.html?diamond=diamond-Brillant&stone2=diamond&alloy=white-silber).. Stojí 20.000..dal.byxh i víc, ale máme hypotéku, dovolená taky nestála málo, ale dám až 30.000 cca. Po tom do jsem tady ale četl dost váhám, zároveň chci aby přítelkyně na tento týden nikdy nezapomněla a měla krásně vzpomínky..

  Mám do toho jít? Děkuji moc

 • Dobry den,
  rad by som sa podelil o svoju skusenost s galmirou.sk. Za prve je to moja skusenost a nemusite suhlasit, ale nikomu by som NEODPORUCIL. Objednal som prsten s tym ze maju na stranke napisane do 60 dni mozete vratit( ano neprecital som malicke podmienky, ale na titulke nevyskakovali). Priatelke sa celkom nepozdaval, netradil som farbu a ani velkost, tak ze ho vymenim a doplatim za iny(stale som veril 60 dni vratenie a vratenie penazi), poslem ho naspat a tu zacina prvy problem. Stranka je krasne prelozena do slovenciny a nenapadlo by ma ze sidlo maju v SOFII, tak idem na postu ze neh to poslem nazad. Na stranke bolo napisane, poslite to prosim poistene, aby sa to nahodou nestratilo. Avsak na poste mi bolo povedane, ye do SOFIE, nieje mozne zo Slovenska poslat poistenu zasielku. Takze prvy fail, ale poslal som to a modlil so msa aby to doslo. Aj to doslo a hned moja poziadavka bola zamietnuta s tym prosim pekne ze snurka s pecatou na prsteni bola prerezana, samozrejme prsten bol neposkodeny. V tom si uvedomim, ze mal som poziadat priatelku o ruku aj so snurkou aby som nahodou v pripade potreby vymenit prsten? Nikde som nevidel taku stupidnu podmienku. Bola to obycajna snurka, ktoru keby viem zaviayem im ju nazad. Nebola zaidna moznost komunikacie. neni tam bezcenna snurka je prestrihnuta, tovar uz vratit nemozete. A komunikacia sama o sebe: stranka krasne po slovensky ale k slovensky hovoriacemu cloveku sa nikdy nedostanete. Na emaili odpisuju, ale len s tym see nemaju nikoho kto by to prelozil, tak prekladaju cez google translator (po anglicky viem takze to neni problem) A ked sa snazite dovolat, sksual som to dva dni po sebe, vela pokusov, ale cislo len zvoni a zvoni a nic sa nedeje.
  Tot vse, Glamira nikdy viac.

 • @arrmagedonn  
  Ahoj, prstýnky má Glamira na webu opravdu nádherné, ale já také NEDOPORUČUJI!!!! Dostala jsem od přítele prstýnek se smaragdem, který koupil od Glamiry. Věděl, že se mi moc líbí smaragdy, a v Čechách není taková nabídka prstýnku s nimi. Prstýnek mi byl ale veliký a navíc nám přišlo, že byl kámen na jedné straně ťuknutý, což nám pak také potvrdili i ve zlatnictví. Poslali jsme ho tedy na zmenšení s tím, že bychom chtěli i výměnu kamene. I když první prstýnek přišel z Německa, na zmenšení se posílá do Bulharska. Bez jediného emailu, zda nám poškozený kámen vymění, mi po měsíci a půl přišel zmenšený prstýnek i s vyměněným, ZMENŠENÝM kamenem ve výrazně horší kvalitě, což bylo vidět už na první pohled. Oba jsme byli neskutečně naštvaní, volali na jejich linku, kde je milá slečna a snaží se vše uklidnit. Tak jsme tedy prstýnek nafotili a znova jim ho poslali na výměnu do Bulharska. Když se po měsíci a půl nic nedělo, a to jsme už mezitím napsali i stížnost na centrálu, požádali jsme v bance o chargeback s tím, že jsme byli podvedeni. Přibližně za týden nám, tentokrát z Německa, přišel opět nový prstýnek, bez jakéhokoliv dopisu či emailu. Kvalita kamene se nám však stále nezdá a necháváme si teď dělat znalecký posudek. Nejprve jsme to chtěli nechat být, pak nám ale většina lidí, která prstýnek viděla, řekla, že ten kámen je nějaký divný  nedá nám to spát, přijdeme si jako hlupáci, kteří naletěli….tenhle příběh se táhne už od srpna loňského roku a přítel asi tisíckrát litoval, že zvolil Glamiru.

 • Zdravím vás. Chcem sa s vami podeliť o svoju negatívnu skúsenosť so spoločnosťou GLAMIRA . Pri objednávke nebol žiadny problém. Za príplatok bolo aj doručenie expressne rýchle, ale tu pozitíva končia. V rámci servisu zlihávajú úplne. Nakoľko majú uvedené že kupujúci má právo na vrátenie tovaru do 60 dní chcel som to využiť. Nie so zámerom prsteň vrátiť a zobrať peniaze, ale prsteň vrátiť a za vzniknutý budget kúpiť prsteň rovnakého vzoru ale vo vyššej kvalite zlata a aj kameňa. Takže v konečnom dôsledku by mohli zarobiť viac.... Prsteň som riadne zabalil podľa inštrukcií, pribalil som formulár a poslal tak ako odporúčajú. Pohyb zasielky som mohol sledovať. Písal som hneď ako mi ukázalo že zásielka bola prevzatá (23.1.), ale tam o nej nikto nič nevedeli. Prevzatie mi potvrdili až 5.2.. Dnes je už 6.3. čo je už dva mesiace od odoslania zásielky a viac ako mesiac od jej prevzatia a stále nič nové. Najprv mi prestali odpoveď na e-maily, tak som sa začal informovať na live chate ktorý majú k dispozícii...vraj mali "technickú poruchu"... teraz mi pre zmenu prestali reagovať aj na live chat... S touto cestou chcem varovať ostatných. Ak si chcete svoje chvíľe ozaj užiť tak si zvoľte radšej inú možnosť na zakúpenie prstienkov. Prístup aký majú k zákazníkom je otrasný. Som zvedavý ako to celé skončí, ale so snúbenicou máme pocit že tento prstienok a ani peniaze už nikdy neuvidíme. Ak sa niečo zmení budem informovať. S pozdravom Martin.

 • @martinpetrinec  Zdravím. Se společností mám obdobné zkušenosti, naštestí jsem tam kupoval "jen" náušnice na Vánoce. Ty byly hned od výroby vadné, odeslal jsem je na reklamaci a od té doby nic - na maily moc nereagují, to samé chat, na zákaznickou podporu se dovolám jen v pátek - nic teda není v češtině.

  Doporučuju ti se obrátit na https://evropskyspotrebitel.cz/, je to jednodušší než se mrcasit skrze soudy (a je to zadarmo). Tvrdili mi tam, že konkrétně z glamiry zatím peníze pokaždé dostali, ale že to trvá dlouho (myslím že mi říkali cca 3-4 měsíce). Já teda ještě psal podnět na ČOI, aby to předali do německa kvůli případné veřejnoprávní sankci (pokutě) pro Glamiru. Ta společnost mě děsně naštvala, profil tady jsem založil jen abych se taky podělil se špatnou zkušeností.

 • @arrmagedonn  Nechoď do toho, podle zkušeností mých, toho co vidím tady a třeba na trustpilot.com to vypadá, že se jedná o podvodnou společnost.

 • Zdravím všechny. Po dlouhé době se koukám na odpovědi a nemůžu se přestat divit kolik lidí podvedli a stále fungují. Pro všechny podvedené - pokud jste platili kartou, požádejte svoji banku o chargeback. Pro ty, co se chystají nakupovat - nedělejte to, nebuďte líní a jděte do kameného obchodu nebo vám mohu doporučit Eppi.cz - naprostá spokojenost, perfektní servis, česká firma.

 • Ahoj,
  možná nejsem na správném webu, protože mám již 45 let po svatbě, ale chci se jen podělit se zkušeností s Glamirou. Předchozí příspěvky mi nahnaly strach, protože jsem manželce objednal náušnice za 26000 , bílé a červené zlato 18 karátů a hlavní kámen tanzanit kvality AAAA. Možná je to tím, že jsem vsadil na kvalitu co se týče kamenů i zlata. Zkrátka, po deseti dnech náušnice dorazily. Perfektně zabalené, s hezkou krabičkou uvnitř nasvícenou a jako dárek hezký stříbrný přívěsek s malým tanzanitem. Samotné náušnice jsou krásné a nelze jim nic vytknout.. Nelituji, že jsem objednal u Glamiry a tímto příspěvkem jim děkuji.
  Radix

 • Bohužel nemám, ale vypadá to nádherně..🙂

 • Ahojte, aj ja sa s Vami chcem podeliť o moju NEGATÍVNU skúsenosť! V decembri minulého roku mi priateľ kúpil cez glamiru zásnubný prsteň s perlou a dvomi malinkými diamantmi (údajne pravá perla a pravé diamanty, v čom som si nie úplne istá), keď prsteň dorazil povedali sme si OK celkom pekný, ale keď mi ho priateľ ukazoval na obrázku bol prenádherný! Dnes máme júl a ja už týždeň nosím perlový prsteň BEZ PERLY! Takže "v celku" vydržal cca pol roka. Včera som im napísala e-mail či je možné takúto vadu reklamovať, ale po prečítaní všetkých týchto recenzii som stratila nádej a navyše perlu som stratila neviem kedy a neviem kde, takže som ju samozrejme ani nenašla...Pre tú srandu aspoň počkám, čo mi odpíšu... Prikladám aj foto, ako otrasne momentálne prsteň vypadá. Takže aj ja sa pripájam k ostatným, ktorí tu radili, NIKDY NIČ Z GLAMIRY NEOBJEDNÁVAJTE, som sklamaná, znechutená a navyše, keď si predstavím, aký krásny a hlavne kvalitný prsteň mohol priateľ za tie peniaze kúpiť, tak mi je do plaču...

 • Dobrý den,
  x krát jsem do Glamiry psala, volala, naprosto bez reakce a ani můj komentář nebyl zveřejněn. Takže děkuji tomu nahoře, že mě ochránil před dalšími podvodníky v řadě. Stránky jsou krásné a realita zřejmě jiná.
  ZB

 • Dobrý den, já i mé okolí máme tedy s Glamirou, jejich zbožím i zákaznickým servisem jen samé pozitivní zkušenosti. Doporučuji je, kde mohu. 🙂 I čeští zlatníci mi šperky z Glamiry (aniž by znali jejich původ) chválili.

 • @ardnaxela_92  Dobrý den, konkrétně k Vašemu prstenu mě napadá, že se obecně říká, že perly na prstenech velmi špatně drží, ať už je šperk vyrobený kdekoliv. Na zásnubní prsteny se dokonce přímo nedoporučují (četla jsem to, myslím, i na stránkách zde zmiňovaného zlatnictví Eppi). Pokud již perlu navíc nemáte, nepředpokládám, že by byla reklamace (kdekoliv) možná, bohužel..

 • @itstereza  @ardnaxela_92  Myslím, že když z prstenu s perlou po sedmi měsících vypadne perla, je to šlendrián. Pokud nejsou schopní vyrobit to tak, aby šperk vydržel, nemají ho vůbec prodávat. Nevím, jak to slečna tenkrát vyřešila, ale na reklamaci měla právo, i když se perla ztratila (samozřejmě pokud s tím prstenem neprováděla nějaké hrůzy a nezavinila to sama): https://www.dtest.cz/spotrebitelska-poradna/detail/ztrata-casti-vyrobku/1072

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Jan Král Kredum Art
  Hradec Králové
  Jmenuji se Jan Král a vyrábím originální zakázkové snubní prsteny a další šperky.
  Rady k výběru prstýnků pro vás. Zakázková řemeslná výroba snubních prstenů ze zlata a palladia.

  Snubní prsteny v tradičních i netradičních designech. Šperky vyrábí zkušený tým zlatníků přímo v Praze. Gravírování na prsten a doprava zdarma.
  Články od našich partnerů
  Snazší plánování svatby s WeMarry.io
  Pro pěknou svatbu nemusíte vyhrát v loterii. 6 tipů, jak
  Kolik stojí svatba? Tipy jak snížit náklady za svatbu na minimum
  Archiv článků od partnerů