Průvodní dopis

17. říj 202020

Líbí se mi to

Nevěsty, dáváte svatebčanům přívodní dopis a v jakém znění?

• Posílali jsme a byla to celá A4 - obsah:
    1) náš svatební email a žádost o email za každou rodinu pro koordinaci
    2) žádost o potvrzení účasti do xyz data
    3) prosba o dodržení barevného ladění svatby
    4) info o možnosti ubytování, prosba o info zda svatebčané mají zájem a pro kolik osob+info o tom, že si ubytko platí sami
    5) zdůraznění kdy začíná obřad a kde
    závěrečné info a nastínění harmonogramu dne ( v tu dobu -3m před obřadem) jsme jej teprve ladili...
    pozvání na snídani před obřadem, info o zdobení aut a na koho se na místě obracet (svědci)...

Pak jsem ještě posílala 2 emaily, kde byla i mapka kudy pojedeme, info k ubytku a případné změny a v posledním emailu jsem všem vše potvrdila a dala kontakt na sebe a na manžela 🙂

• posílala jsem před svatbou emailem - soupis všech důležitých věcí, které by na místě nebyl čas řešit (doprava, kontakty v případě nouze, nocleh, nástin harmonogramu, obřad venku - přizpůsobit obutí apod.)

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat

Líbí se mi to

Napiš zprávu

Komu

Napiš, proč příspěvek nepatří na fórum.

Upravit komentář

Upravit diskusi

Opravdu chceš smazat komentář?

Doporučení dodavatelé
    Nejširší nabídka svatebních oznámení. Více než 200 originálních a moderních návrhů, výborné ceny, rychlé dodání, osobní přístup.
    Artyp
    Brno
    Tvoříme pro vás originální autorské svatební oznámení, pozvánky a další tiskoviny s nadšením a láskou. Dodání do 14 dnů.
    Vše pro Vaši svatbu, od svatebního oznámení, krabiček na výslužku, menu, jmenovek, až po etikety na víno a to všechno přímo od českého výrobce.