Jaké máte svatební menu? Prosím o inspiraci

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, prosím jaké máte menu na hostinu, prosím o inspiraci, já si vůbec nevím rady.... díky
Odpovědět
1
13
14
@wildwife Tvoje menu je pěkné, nic špatného na něm není. Zastávám názor, že důležité je, aby na hostině bylo takové jídlo, které mají rádi, a hlavně jej chtějí, nevěsta a ženich. Ostatním je do toho ... U nás - hostina byla - Restaurace U Tří Bříz v Prostějově. Měli jsme klasiku - protože ji máme moc rádi a vyloženě jsme ji chtěli. Přípitek: Cinzano / Polévka: hovězí vývar, nudle a játrové knedlíčky / Hlavní chod: Svíčková na smetaně - karlovarský a houskový knedlík - brusinkový terčík (foto v albu). Pan kuchař se vyznamenal - vynikající - všichni jsme byli max. spokojeni. A večer raut (ten ještě v albu nemám).
Odpovědět
pripitek prosecco, polevka hovezi s masem hlavni chod hovězí licka na vine s křenovou br.kaši a chutnalo vsem
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme klasiku :-D knedlíčková polívka,svíčková,dort a večer raut kde bude samuraj s bramboráčky,řízky a br.salát,sýrové a salámové mísy plus pečivo a zelenina 😉 předkrm nemáme :-) ;-)
Odpovědět
O víkendu jsme si byli vyzkoušet vybrané menu v restauraci a zjistili jsme, že plánovaný předkrm, polévku, hlavní chod a dezert nedokážeme najednou sníst. Zjednodušená varianta tedy budou dva druhy předkrmů - játrová paštika s ořechem a švestkou na salátku a bagetka s kozím sýrem a salátem. Ty budou podávané na větších talířcích vždy do čtveřice a hosté se o ně budou muset podělit (zažila jsem to Řecku a bylo to supr). Polévka bude vývar s knedlíčky a hlavní chod dančí maso se šípkovou omáčkou a dvěma druhy knedlíků. Dezert bude volný výběr z různých druhů řezů a štrůdl. Dort bude až později, protože dávat ho po obědě mi přišla škoda. Všichni budou hrozně nacpaní a myslím, že by ho zbytečně hodně zbylo
Odpovědět
Bude nás 5 - 6 což je minisvatbička, z toho 1 vegan a já jsem vegetariánka, a ostatní masoužroutci, takž jsme s kuchařem vybrali toto: Jako předkrm polévka - dýňová s kokosovým mlékem, dýňovým olejem a opraženými dýňovými semínky Hlavní chod masožravci - steak z hovězí svíčkové, opékané brambory, glazovaná mrkvička a pepřová omáčka Hlavní chod vegetariání - uzené tofu s bramborovými lokši a červené zelí Hlavní chod vegani - Soba nudle s brokolicí , ořechy a tofu Dezert bude dle výběru - vegani a vegetariáni raw dortíky, dorty, zákusky, Dále sýrové a zeleninové mísy a večeře dle výběru, bude nás hrstka, takže jídlo moc neřeším.... Budeme mít svatbu v našem oblíbeném hotýlku, kam jezdíme velmi často a už tam máme takové fakt hezké vztahy s personálem, takže nám vyjdou vstříc a nic není problém....
Odpovědět
My máme jasno :-)Predkrm: jemný salát z grilovaného ananasu a krevet první : pečená kambala na salatku potom sorbet z pomeranče a sektu druhý chod: hovězí panenka s bramborovým dortíkem a dezert : tvarohový lehký dort se zmrzlinou
Odpovědět
1
13
14
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?