Září 2017

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, je tu někdo kdo plánuje svatbu za rok touhle dobou?
Odpovědět
Já myslím, že ne vždycky to dopadne dle představ a je to dobře! ;-) Protože takový je život. Zní to hezky náhodou. Děkuji, že jste se podělila!
Odpovědět
Profilova fotka
Máte už všechny zamluvené šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@janesska Já ano, chtěla jsem si nechat šít, ale zamilovala jsem se do jedněch v salonu a už jsem je nedala, takže se mi to urychlilo. Jinak je ale pořád času dost, myslím si :)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě právě v salonech docela děsí, že prý na svatbu v září už je docela pozdě. Jsem koukala jak puk. Fakt jsem nechtěla být nevěsta, co všechno natěšeně řeší rok dopředu, ale zjistila jsem, že půl roku už jako fakt musím. :-D @viky90 a kolik jsi platila za půjčení?
Odpovědět
Profilova fotka
@janesska Mám šaty ze salonu CAXA v Brně a stály mě 8 tis. Cena to nakonec rozhodla, protože já jsem tam šla s tím, že si vyzkouším, abych věděla, co mi sluší, ale půjčit si je nesmím, protože na to nemám (většina šatů mi tam přišla kolem 15 tis.). Moje šaty byly ale boží a když mi řekli tu cenu, tak už jsem neváhala :)
Odpovědět
Profilova fotka
@viky90 Tak to je super. Já jsem v Brně do salonu ani nešla, protože jsem to brala tak, že tam mají fakt za hodně. Prošla jsem 5 salonů - Blansko, 2x Boskovice, Vyškov a Slavkov a ve Slavkově mají nejhezčí a přístup teda k nezaplacení. V pátek tam jdu po 2. a už si chci vybrat.
Odpovědět
Já mám šaty od ledna (salon Svatební ráj ve Slavkově u Brna - vřele doporučuji!), protože mě taky všichni děsili, že je nutno hodně dopředu zamlouvat (mám svatbu v půlce září)...za šaty jsem dala nějakých 6400 Kč (ceny mají obecně do 10 tis) a nejlepší přístup (byla jsem ještě ve dvou dalších v Brně)...
Odpovědět
Profilova fotka
@janesska Držím palce! V tom Brně se jako taky dá určitě vybrat, asi se vyplatí jít po určitých značkách. Třeba v tom mém salonu měli Pronovias od 15 tis. a ty moje od M. Loretti (vzhledově naprosto srovnatelné) za polovičku.
Odpovědět
Profilova fotka
@petusska já jsem byla ve Slavkově a paní na mě navlíkla první šaty...ač to byl jiný styl než jsem chtěla, tak mi vhrkly slzy do očí, vše opadlo, když mi řekla cenu 11900. Ale i jiný jsou tam krásný. @viky90 díky :) Holky a kde budete mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@janesska Já v Šitbořicích - vesnice na jihu Moravy. Obřad budeme mít v místním kostele a svatbu pak na Sokolovně, takže všechno v jednom místě, přecházet budeme všude pěšky, je to kousek :)
Odpovědět
Profilova fotka
@viky90 V Šitbořicích to trochu známe. Jezdíme tam každej rok - spíš teda do lesa. :-) Kamarád je od tam. Teď teda žijou v Bošovicích. :) To je pohoda. Jak to máte s jídlem v sokolovně?
Odpovědět
Profilova fotka
@janesska Fakt jo? Teda, to je náhoda :) Catering máme od p. Otřísala z NIkolčic. Oběd, večerní raut, i snídaně pro ostravskou stranu. Budem od něj mít i celodenní obsluhu na doplňování cukroví, vaření kafe a takový drobnosti :)
Odpovědět
Článek se načítá
@janesska Fakt? :O Mě říkali, že ceny nepřesahují 10 tis a je pravda, že jsem na sobě měla tak dvanáct šatů různých typů (neměla jsem totiž moc představu, co chci) a nejradši byly za 8 tis :-O a kamarádka co tam byla rok přede mnou, tak mi taky říkala, že nemají dražší než 10 tis. :O tak to byla asi nějaká náhoda nebo nevím :- D
Odpovědět
Jinak svatbu máme u Zlaté rybky v Tučapech u Vyškova :) obřad i hostina na jednom místě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@viky90 to je super, že to máte všechno v jednom. @petusska K Rybce jsem volala předevčírem a budu jim psát email s představou, aby mi to nacenily. Na kolik to máte vy? Chtěli jsme mít hostinu v Komořanech v sále, ale prý tam budou dělat parkety či co. Partnerova rodina je z Rousínova - v Tučapech má babičku a bratránka. Tyjo, svět je fakt malej. :-D
Odpovědět
My chceme začátkem října, ale zatím stále vybíráme místo. Stejně mi přijde, že to řešíme hrozně dlouho dopředu, i když jak tak koukám, tady se uvažuje v troch jiných řádech;-). Mám už ale šaty koupené a jsou opravdu přenádherné, takže se moc těším;)
Odpovědět
Už je jisté, že se vdávám, tak jestli dovolíte ráda se k vám přidám. Taky jsem myslela, že zbytečně plánuju moc dopředu. Dnes jsem nakráčela na matriku pro formulář a paní mi oznámila, že září mají plné. Zbyl jí tam termín na poslední srpnovou a zářijovou sobotu. Zítra jí mám dát vědět. Asi vezmeme ten srpen, bojím se, aby koncem září nepršelo. Ještě teda musím zavolat do restaurace, jestli ten termín mají volný. Jinak šaty jsem si vybrala na Ali. Připadá mi šílený dát za půjčení klidně 10.000,- Kolik počítáte hostů?
Odpovědět
Profilova fotka
@petussska tak hostinu budene mít nakonec taky U zlate rybky. ;-) @bianca_86 Vítej. :-) Na konci září prset nebude a ani nebude zima. Bude krásné babí léto. Máme totiž termín 30.9. :-D 8-) :-D
Odpovědět
Tak termín a restauraci máme. Nakonec to bude 9.9. Kyvadlo na tenhle jediný termín řeklo ne, ale partnerovi se 23. zdá moc pozdě a srpen jsem zase nechtěla já.
Odpovědět
@janesska paráda :) my máme termín 15.9. tak to se jen o kousek mineme :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petusska tak to potom musíš dát vědět. 8-) :-D
Odpovědět
@janesska pokusím se nezapomenout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petusska :-D 8-) :-D V pohodě. :-)
Odpovědět
Ahoj všem, jak tak koukám, tak abych začala vše okamžitě objednávat - to že se vdávám vím cca 3 týdny a to že letos tak 2 :)))) nemám zatím vůbec nic - i když už mám možná vybraný termín - vybrali jsme obřadní místnost a oni moc termínů nemají a když jsem vyloučila všechny dovolený co rodina má (no doufám, že se neobjeví ještě nějaký skrytý ;) ), tak mi vyšlo září, zatím máme termín 16.9., v pátek bohužel neoddávají :(
Odpovědět
My máme termín 14. 9. 2017, na moje narozeniny :-)
Odpovědět
Fotografka zajištěná, ale byl to boj. Oslovila jsem jich asi 15 a jen dva měli volný termín. Holky jak budete mít řešenou hudbu? Kapelu určitě nechci, ale úplně jsem zírala, že i DJ je pěkně drahý. Bude někomu hrát třeba známý nebo budete jen točit připravená CD?
Odpovědět
Profilova fotka
Máte už vše, dámy, zařízené? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Koukám, že toho máte většina hodně. :-) My budeme mít svatbu na dvakrát, jednou v zahraničí a jednou tu v ČR, tak je to komplikovanější. Vše shánět dvakrát. :-) Ale máme obě místa, máme fotografy, prstýnky, já šaty. Oznámení chceme zařídit do konce dubna. Na českou svatbu mám vizážistku a kadeřnici v jednom. Zatím jsme vůbec neřešili výzdobu (kytky) a sladké. A hudbu taky ještě nemáme pořešenou. Tak snad není úplně pozdě. :-) Skrz komunikaci se zahraničím je to náročnější.
Odpovědět
@bianca_86 My budeme mit DJ..vyjde asi na 8.000, ale bude nam hrat cca id 18.hodin do rana 😀 Takze nam se to vyplati a neprijde mi to jako neprijatelna cena.
Odpovědět
@apple2 to mě teda jo. Já jsem asi z divných kraje a ráda bych za málo peněz hodně muziky. Jako za kapelu bych to pochopila. Já mám takovou představu, že tam bude někdo, kdo bude z notebooku pouštět písničky podle aktuálního dění, v mezičase se pobaví, nají, napije a jako bonus dostane tisícovku, možná dvě. Jen nevím jestli je to reálné.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?