Menu Forum

Září 2017

26. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
acynka
1
Registrovala se 10. července 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 19 příspěvků.
  • Svatba bude 2. září 2017
fotoportrét
fotoportrét
acynka
1
Registrovala se 10. července 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 19 příspěvků.
 @prekri že? Taky bych to nejradši uspíšila emoticon
27. zář v 11:31  •  Svatba bude v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barcajedli
2
Registrovala se 7. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 1 přítele. Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
barcajedli
2
Registrovala se 7. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 1 přítele. Region Znojmo.
 My jsme se dohodli už o Silvestru 2015, že se letos zasnoubíme a příští rok vezmeme. Termín jsme si tak nějak řekli, že bude nejlepší na konci prázdnin nebo začátkem září, protože jsem v posledním ročníku školy, ale jistý termín jsme si řekli, že si domluvíme až se zasnoubíme. Tak jsme se 23.7. zasnoubili a 24.7. domluvili místo hostiny a máme termín 2.9.2017. Pak jsme domluvili faráře. Na přípravu máme začít chodit v únoru. Dál máme fotografa a já mám už doba šaty. Začala jsem vyrábět oznámení a rozhoduji se mezi 2 kapelami.Zbytek budeme řešit až po státnicích, takže v červenci a v srpnu 2017 emoticon
27. zář ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acynka
1
fotoportrét
fotoportrét
acynka
1
 Jà nějak pořád nevím kde udělat hostinu, i když u nas to bude spíš takovà večerní párty. Snad se zadaří a zítra se pojedeme mrknout na místo obřadu a něco nás tam zaujme. Nejradši bych tak nějaký sklípek. Tak snad se zadaří.
Šaty vím jaké bych chtěla, ale myslím że v pujčovně nebudou a ani nevím zda budou ke mě vhodné. Svědkyně se je prý pokusí spíchnout a podle toho jak to bude pusobit si je kdyžtak nechám ušít u švadleny. No na druhou stranu ještě že mám tolik času. emoticon
27. zář ve 12:59  •  Svatba bude v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
millieh
Registrovala se 17. února 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 2 přátele. Region Kutná Hora.
  • Svatba bude 9. září 2017
fotoportrét
fotoportrét
millieh
Registrovala se 17. února 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 2 přátele. Region Kutná Hora.
  • Svatba bude 9. září 2017
 My máme svatbu taky 9.9 emoticon Budou to přesně 4 roky od prvního rande :D Zařízeno máme už docela dost, máme zamluvený termín, místo obřadu, restauraci, tlumočnici, DJ, fotografa a ostatní zatím může počkat, ale i tak se poohlížím. Asi si myslíte, že jsem blázen, když takhle brzo zařizujit, ale ono ze zahraničí to snad ani jinak nejde. Do svatby přijedu už jen 3x nebo 4x, a to především kvůli šití šatů a papírování, takže musím zařídit co nejvíc při každné návštěvě emoticon A hlavně už jsem narazila při hlednání fotografa, kde mi 2 řekli, že jsou už na 9.9. obsazení. Takže se to může zdát jako dlouhá doba, ale ono se to překulí a než se člověk naděje, tak den D bude tady :D
26. lis v 18:52  •  Svatba bude v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí