17.10.2020

Prosimvas, je tu nekdo s timto datem svatby? Jaky mate nazor na aktualni situaci? Potrebuju asi trochu povzbudit nebo se z toho uz zblaznim.
Odpovědět
1
2
Mame 21.10., termin jiz druhy. Prvni 28.3., ktery nam byl vzhledem k omezenim zrusen. Zacinam mit bohuzel pocit ,,dejavu”...
Odpovědět
Profilova fotka
My mame termin 30.10.2020 a dotoho jsem ted zjistila, ze jsem tehotna, takze odmitam svatbu odlozit...., takze jestli mi to Prymula zatrhne, tak si ho najdu a zavrazdim 😎
Odpovědět
No my taky čekáme miminko, ale už v březnu, svatba na podzim byla vždycky náš sen a jsem z toho fakt špatná. Nejhorší je, že s tím prostě nejde nic dělat, jen člověk tupě čeká a připadám si jak ve špatném filmu...
Odpovědět
Taky 17.10. a čekáme, co ve středu ti tajtrlíci zas vymyslí. Přeloženo z května a přemýšlíme nad variantou číslo 48374848 🤦 Znova předělávat oznámení se mi nechce 😡
Odpovědět
Achjo, to jsem zvědavá, jak tohle dopadne...
Odpovědět
Máme taky 17.10., zatím teda "první pokus", docela ale ztrácím naděje, že by to mělo proběhnout. 😔 Jestli mi někdy někdo bude tvrdit, že plánovat svatbu za normální situace je stres... 😄
Odpovědět
Taky máme 17. 10., přeloženo z června. Ráda bych tě uklidnila, ale sama jsem úplně v prdeli. Už ani nevím jaký to je když mě nebolí žaludek. Přítel řekl že svatba bude i kdyby měla být ve dvou, jenže já si nedovedu představit že bych se vdala bez přítomnosti mamky a lidí mě nejbližších.. Problém je i v tom, že nemáme svatbu na radnici, ale na netradičním místě, které za první vlny koronaviru museli z nařízení vlády zavřít.. Zvedá se ve mě vlna zoufalství a totální hysterie, nikdy bych nevěřila že až jednou budu plánovat svatbu, tak že u toho budu muset řešit takový věci.. Drž se, nic jinýho ti říct nemůžu, protože už i mě dochází síla..
Odpovědět
Tak to jsme na tom úplně stejně 🙂 pokud bude pod 30, budeme to místo řešit. Musí se tam nechat utrata včetně ubytování 140k a to je strašná zbytečnost. Co ale budeme dělat, to nevím - jestli se vzít někde v přírodě (máme církevní sňatek) a pak si zajít na oběd a prostě na ty čtyři hodiny být v těch cca 30 nebo jestli to úplně zrušit... Bez rodiny si to představit neumím a nechci, ta nejbližší by tam měla být. "Problém" je, že pro mě je ta nejbližší i teta, strejda, sestřenice a její rodina... 😄 No jako taky už neznám neboleni žaludku a na obličeji z těch nervů totální diskotéka a krátery jeden vedle druhýho. 🤷🏻‍♀️
Odpovědět
Holky, nechci vyvolávat paniku. Ale Prymula v tom svém nastřelu dalších opatření hodlá navrhnout omezení na vnitřní akce do 10 lidí a venkovní do 20 lidí.
Odpovědět
Jojo, ale řekl, že budou nějaké výjimky. Ale já už nevěřím ničemu 😄 Podle mě to mirnejsinomezení pro svatby ani nebude... Je to banda dementů
Odpovědět
Omezení 30 lidí až od 19.10.!
Odpovědět
Taky to ctu a chce se mi brecet radosti!
Odpovědět
Článek se načítá
Teď se jen modlit, ať to vydrží ♥️ Jdeme teda doplanovat všechno to, do čeho se mi nechtělo 😂
Odpovědět
Supeeeer ❤️❤️❤️ Mimochodem, máte někdo přehled kolik lidí může být na svatbě DO 19. října? Trochu jsem se v tom ztratila..
Odpovědět
Profilova fotka
@krty na seznamu je to presne napsáno, ve vnitř až 500 účastníků...
Odpovědět
@miillii : Děkuji za odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, držím všem palce, ať to vyjde podle představ a bez výmyslů... 😉
Odpovědět
Holky, v pripade, ze nam bude prset - co mate pres svatebky? Po obrade to vyresim jeanskou ale na obrad bych chtela byt v bilem. Dik moc
Odpovědět
Holky, neumím číst nebo tam výjimka na svatby není?? Usnesení od 12. Října. https://www.vlada.cz/cz/media-centrum...
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah Včera Hamáček v tel. novinách říkal, že platí omezení a 30 až od 19.10. Ale taky že konec akce o půlnoci... Ovšem po včerejším nárůstu se celkem děsím pondělí
Odpovědět
@miska812 Ale psané to není, říkat může co chce. Taky ve čtvrtek říkal, že zoo budou zavřené od pondělí a byly už v pátek 🤷
Odpovědět
Holky, držím vám palce, ať vám to vyjde, nám teď volali z místa, že to musí rušit, že jsou v karanténě většina personálu... Asi ze svatby. 😞 Jsem ráda, že to rozhodli za nás, protože já už z těch čísel mám docela vítr. Možná si uděláme obřad s rodinou venku někde na louce a pojedeme domů, ještě uvidíme. Mrzí mě to, ale s ohledem na to, co se teď děje a ještě asi bude dít jsem z toho jakási klidnější...
Odpovědět
@donpepe_al : Mám bílou pelerínu s kapucí. Ale vypadám v ní jak kre..n.. 🤦🏻‍♀️
Odpovědět
@thburr : Mrzí mě to 😩 Mě volali z místa obřadu že musejí zavřít, řešíme náhradní variantu,.. Jsem už z toho všeho totálně vyřízená.
Odpovědět
Holky, mám potvrzené právníkem, že dle usnesení vlády 400/2020 Sb. je možné pořádat svatby v období 12.10.-18.10. pouze v počtu 10 osob ve vnitřních prostorech. Buď tam vyjímku pro svatby zapoměli uvést nebo to v tichosti zrušili. My to taky zrušili, ale z jiného důvodu a vzali jsme se v květnu, teď měla být oslava s rodinou a kamarády.
Odpovědět
Já mám takový strach jak tohle všechno dopadne..
Odpovědět
@snahnah ...o změně některých zákonů... https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/...
Odpovědět
@pipa Zajímavé je, že v usnesení 399 pro období 9.-11.10. výjimka pro svatby vypsaná je 🤷 Interpretovala jsem výklad situace právníkem, takže ať se každý řídí, čím chce.
Odpovědět
Holky, ale na netu se v usneseni vlady o svatbach mluvi,
Odpovědět
??
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?