Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
ellye: děkuji doufám, že to takhle dopadne i při premiéře :-) . S krabičkama jsem se fakt vyblbla teď začínám dělat kornouty na rýži :-) asi jsem hračička. Jen co nafotíš hned se pochlub ať můžeme taky chválit.
Odpovědět
Profilova fotka
To je paráda, jak si s tím takhle vyhraješ. Já už bych to tolik chtěla mít zdárně za sebou... Pořád přemýšlím, co je ještě potřeba, abych na nic nezapomněla...
Odpovědět
taky si říkám, že bych chtěla aby to bylo za mnou, ale zase mě baví vyrábět všechny tyhle serapatičky sice občas úplně zbytečné, ale krásné :-). Jen se netěším na to úřední kolečko kvůli dokladům :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo kolečko s doklady mě také děsí, já už teď absolvovala generálku, musela jsem si nechat udělat pas, neboť můj mi propadl v prosinci a na občanku/zelený papírek bych den posvatbě neodletěla. No můžu říct, že s trvalým pobytem mimo Prahu je výměna jakéhokoliv dokladu docela zážitek.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Ja myslim, ze to liceni je OK. Ono kvuli fotkam musi byt hodne vyrazny. Libi se mi to :o)
Odpovědět
martha : děkuji za pochvalu, když jsem jela domů tak jsem se trošku cítila zmalovaná, ale zase nikdo se po mě noetáčel tak to byl jen můj osobní pocit. ellye: to souhlasím spoustu kámošek má trvalé bydliště mimo Prahu a musejí sí brát dovolenou aby si vyřídily doklady. Nechápu proč to nemůže jít kdekoliv stejnak mají propojené databáze. Tak jsem dostříhala kornoutky večer je nazdobím a zítra se s nimi pochlubím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky mě je úplně stydno, když vidím, s jakou láskou se věnujete ruční výrobě.. Já udělala jen jmenovky a minivínečka... vývazky jsem nakonec koupila... Ještě mě tedy napadlo, že bych udělala nějaké ty svatební noviny, ale vůbec nevím, co do nich dát, nemám inspiraci a popravdě mě to nějak nebaví hledat.. tak nevím, ale bylo by to jako překvapení pro ženich. Neděláte to náhodou některá z vás? Jinak dala jsem do alba nějaké nové fotky :) Zítra máme schůzku v restauraci, tak jsem zvědavá, jak vyladíme meníčko. Moje představy jsou jasné, nejradši bych jim dala i recepty, jak to masíčko k obědu mají udělat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja na rucni vyzdobu taky moc nejsem :-N Neni kdy. Vyrobila jsme si akorat stuzky na obalky s oznamenim, aby to nebylo tak obycejne a bile. Jinak svatebni noviny delam. Jukni na google, hned na prvni miste by ti mela vyjet primo stranka o svatebnich novinach.
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: Super stránky ten prnív odkaz na googlu, to přesně jsem potřebovala. Díky moc a já jdu vytvářet.
Odpovědět
nad novinama teprve přemýšlím, ale taky nevím jak na ně :-). Kdybych neměla v práci teď relativně klid tak bych neměla ani šaty. Ještě že sezona začne až koncem června :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Te obdivuji, ze v tomhle "zmatku" jeste myslis na svatebni noviny :o) My je taky budeme tedy delat a mam uz graficky navrh hlavni stranky, ale my mame jeste 4 mesice :o) Furt nevim, jak sepsat uvodni stranu :o) Nicmene je s pritelem budeme delat spolu.
Odpovědět
tak nakonec místo novin bude jen info " předsvatební noviny ", kde bude harmonogram dne, kde , kdo a ským a jiné důležité info. svatební noviny už asi nestihnu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lakys: To je také velmi důležité :o) Já doufám, že to stihnu, ale uvidíme. Chtěla jsem se vás děvčata zeptat... Jak to máte s organizací? Budete někoho instruovat, kdo všem lidem bude říkat, co a kdy bude? Myslím před hostinou. Pak už se to dá řešit novinami či harmonogramem, jak píše lakys. Ale nevím, jak a koho zaúkolovat, kdo bude vědět, jak a kdy zdobit auta, aby se nezapomnělo na obálky s penězma (na hudbu, odvoz, hostinu,... prostě na to co se ten den bude platit), kdy se bude odjíždět, připravit seřazení aut, kdy se bude fotit, kdo a jak postupně se bude fotit, kdy zavelet pro všechny aby nasedli tak a tak opět do aut a odjeli na hostinu. Bojím se, že já budu mít jiné starosti a nevím, zda to vše hodit někomu na jednu hlavu (což by šlo třeba u mé svědkyně nebo maminky), ale nevím, zda je toho schopný jeden člověk :o)
Odpovědět
martja: my jsme spolu s pozvánkami posílali "svatební noviny", kde je rozepsán harmonogram dne - kdy a kde je sraz, přejezd na obřad, focení, oběd... Takže spoléhám na inteligenci hostů :-) Jinak vyzvednutí květin a výzdoba aut bude ráno na ženichovi se svědkem a vše ostatní by snad mělo být zařízeno (jako třeba nachystané obálky pro muzikanty, které dostane do kapsy svědek, prstýnky atd.)
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: O tom jsem také uvažovala už s pozvánkami, ale když já to ještě nevím a budu některé dávat již příští víkend na rodinné oslavě (šetříme hold i na poště :o) ). Nicméně stejně to chce aby někdo hlídal ten čas a lidi trošku honil do práce (zdobení aut) či k pohybu .o)
Odpovědět
martja: právě proto budou ty předsvatebky rozešlu je 3 dny před všichni si to nastudujou a nikdo nebude prodit. Organizaci je nejlepší svěřit asi svědkům ta jsou s vámi pořád a nemají toho tolik. Mamku bych neúkolovala i pro ni to bude velký den tk ať si ho užije.
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: Jak vy to máte tedy časově naplánované? Jak brzo před obřadem je sraz?
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Hmmm poštou? To nás jedno rozesílání přijde minimálně na 400 Kč (když budu brát, že většina lidí je po dvojicích) :-|
Odpovědět
martja: ne ne poštou, mejlem a osobně :-) vidím to tak na 10 než se všichni slezou a hlavně nás čeká dlouhá cesta přes celou prahu
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: A od kolika máte obřad a odkud jedete? Já furt nevím třeba kolik počítat na cestu, co když bude zácpa? :o) Máme to totiž v pátek.
Odpovědět
Marti, pošli mi do IP svůj mejl. Pošlu ti ty naše "svatební noviny" ¨/harmonogram nebo jak to nazvat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ladie: Máš to tam :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jojo tak přesně s tímto mám také "problém". Sestavit jakýsi harmonogram, kdo, co, kdy, kde, jak... Také máme sraz cca v 10, obřad v poledne, auta bude dělat ženich+svědek. Focení bude celé organizovat fotografka, tak to neřeším.. ale ten zbytek... nevím. Totéž řeším s páteční možnou zácpou... Nicméně včera jsme byli v restauraci domluvit menu a odjížděla jsem tam odtud totálně zničená. Musela jsem si tam dát 2 panáky, jinak bych se tam asi složila. Zřejmě jim tam nefunguje přenos informací mezi dvěma bratry majiteli (zprvu jeden tvrdil to a včera ten druhý něco jiného). Původně nám to měl dělat celé bratr č.1, ještě koukal do docházky, že tam on bude... Včera změna, na schůzku dorazil zatím neznámý bratr č. 2 a ten pomalu o ničem domluveném nevěděl. Čekala jsem megaproblém s dekorací, ale to klaplo skvěle. Ale nečekala jsem problém s terasou, na které měl být večírek. Toto jaksi pan provozní bratr č. 1 nesdělil svému bratrovi č.2, takže vznikla celkem prekérní situace, neboť na naší terase mají domluven jakýsi volejbalový dýchánek. Holky já se zbláznim. A to jsme na to přišli úplnou náhodou, když jsme řešila s maželkou jednoho z bratrů dekoraci, tak jí říkám - terasu předpokládám dekorovat nebudeme. A ona: Terasu? ... a už to jelo.... Prý o tom nevěděli a bratr mu to asi zapomněl říct, na terasu se prý rozhodně nevejde tolik lidí, kolik potřebujeme (při prvním jednání nám tvrdili, že se tam vejde 100 lidí), včera nám řekli, že 100 ani omylem, max se vejde cca 40-50. Proč já holky? No pak teda nám bylo řečeno, že to udělají podle nás, jak mi chceme, že svatba má přednost... Ale i tak se tam budeme přes druhou zahrádku přeřvávat s volejbalovým dýhánkem a střídat se tam o 2 záchody. No nic, mizím z práce a jdu se opít.
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Jak už jsem psala v IP, je to šílený se tohle dovědět měsíc přes svatbou. Ale budu doufat za vás, že jich tam moc nebude a že to prostě nějak půjde.
Odpovědět
martja_sgcz : ahojky měla jsem v pátek dovču tak píšu až denska. Obřad máme ve 12 hodin. Harmonogram mám zatím takto 9:45 - 10:00 sraz všech svatebčanů ( Hostinského 1522 ženich a 1523 nevěsta) 10:00 - 10:20 stužkování svatebčanů, zdobení aut 10:20 - 10:40 předání nevěsty 10:45 odjezd v koloně na obřad 11:20 příjezd, parkování, hledání fotografa 11:30 byrokratická agenda před obřadem 12:00 OBŘAD, pláč, gratulace, rýže cca 12:30 společné fotografování 13:00 odjezd do restaurace 13:00-cca 17:00 hodování , veselení a popíjení 17:00 přesun na chatu 19:00 do rána: volná zábava, popíjení, veselení a ..... Tak snad to vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, píšu info z altánu, teď jsem tam volala. Takže poplatek + vyřešení detailů obřadu (hudba atd) stačí vyřešit a zaplatit týden až 10 dní před obřadem. Paní mi řílkala, že to klidně můžeme vyřešit už teď. Sdělila mi, kdo bude mít ten náš den v altánu směnu, za tím člověkem se máme zastavit (rovnou mi řekla, kdy má dotyčný tento týden směnu v altánu). takže my se tam chystáme ve středu nebo ve čtvrtek. Pak podám info.
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: jsme zvedava, jak dopadnes. Urcite dej vedet :-)
Odpovědět
Elleye: nám zase řekli, že stačí týden předem a že máme zavolat, jestli tam bude provozní, který to má na starost :-D A teď si vyberte :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: jj tak to souhlasí, týden před svatbou to stačí, ale paní říkala, že jestli už to chci mít vyřešeno a nemyslet na to, tak to můžem zaplatit a domluvit už teď. A rovnou mi řekla, který provozní tam bude v den D a kdy má směnu tento týden, abychom ho v altánu zastihli. nuuna: doufám, že to tam dopadne OK, ale už se děsím všeho, co nás ještě čeká.
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji devcata za info. :o) Jeste co se tyce hudby, dostali jste od nich seznam jejich hudby nebo si budete vybirat uplne vse sami?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?