Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, která máte v nejbližší době svatbu, jak to budete mít s hudbou u oltáře? Budete mít živou (máte nějaký tip)? Či budete vybírat z jejich repertoáru na CD? Pokud je to ta druhá možnost, dostaly jste nějaký seznam skladeb?
Odpovědět
martja_sgcz - my budeme mít smyčcové kvarteto
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: Mohu se zeptat odkud a za kolik?
Odpovědět
Je to Klárovo kvarteto - hodina hraní 4500,- (vypadá to, že je to dost, ale jiné agentury byly mnohem dražší. Třeba konkrétně hudba-svatba cézet chtěli za hudbu k obřadu ve dvou nástrojích o více než 1000,- víc 8-( ). Klárovo kvarteto jsou členové orchestru ND, tak to snad bude stát za to :-) agentura-muza cézet
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: Asi se platí celá načatá hodina, co? :o) No je to pálka, ale věřím, že jsou i mnohem dražší :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) mam technicky dotaz - uz jste se domlouvaly s Vinicnim altanem, kdy jim zaplatite ty 3.000 za obrad? Na matrice nam rikali, ze jim pry bezne mesic pred svatbou staci...
Odpovědět
Nám taky řekli, že měsíc předem je OK. My se tam chystáme začátkem května.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím vás holky ;-) po dlouhé době se hlásím, mám hlavu v "pejru" a zdá se mi, že nějak nestíhám, mám měsíc do svatby a zdá se mi, že to nějak hrozně uteklo. nuuna: cca měsíc před svatbou se máme dostavit do altánu a zapaltit to + se asi domluvit na hudbě k obřadu atd... My budeme mít vlastní CD s hudbou od U2. A chci s nima vyřešit, aby v den D vůbec nezapojovali sami od sebe mého otce, nechci tam řešit trapnou situaci ala néé tati, ty mě nepovedeš.Takže my tam jdem příští týden, hned podám info, jak to tam probíhalo. Jo a taky jsme tak nějak vyřešili toho tchýninýho psa, bude u sousedky..hurááá No ale pak jsme byli s partnerem a s tchýní shánět oblek, tak jsme jí potom vzali do Altánu, aby to tam viděla.. no takže jsme se se psem dostali opět na začátek. Když tchýně viděla altán, tak první co řekla: "No tak sem psa vezmeme, tady to nevadí, ho sem přivážem ke stromu..." A já jí říkám: " A co s nim budemme dělat po obřadě" a ona že ho odvezou domu. A já říkám:"No ale od 14hod je oběd, to nestihnete" A ona:"No tak ho vezmem s sebou na hostinu, tam bude ležet pod stolem, psovi to vadit nebude" Konec debaty. Bože můj, to snad né. Takže doma hádka... no klasika a jsme moc zvědavá, jak to dopadne. Teď se peru s etiketama na minivíno a s doplňkama na dekoraci (jmenovky atd..) A začínám zjišťovat, že to nějak všechno nedokážu dotáhnout do konce, synchronizovat ty věci, aby v den D na sebe navazovali a fungovali OK.. no děs. proč zrovna já musím být takový detailista.. =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: to je teda radost s tim psem, fakt 8-( Nejvic me pobavila veta "psovi to vadit nebude" - ale ze by se nekdo zeptal, jestlit o bude vadit vam, na tom uz asi nezalezi ze... Boze, nesnasim uminene majitele mazlicku, nebo v podobnych pripadech i uminene rodice malych deti :-S Nejlepsi by bylo, aby mel psik treba prujem nebo tak, a nemohl tak "klidne lezet pod stolem" a musel by byt nekde jinde :-N :-D Jinak teda taky mi prijde ze to hrooozne utika ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: jj taky jsem z toho KO. No a to jsme jeli nedavno pozvat na hostinu jedny jejich kamarády. Jeli jsme naším autem (asi 5 km)a ona za mnou přišla s prosíkem, jestli by nám nevadilo, kdyby vzali psa.. jako jestli nám nevadí, že pojede v našem autě.. Na tohle se nás zeptá, ale jestli nám nevadí na svatbě, to neřeší, je to přeci člen rodiny. Jsem rozhodnutá, že jestli ho tam vezmou, tak udělám už asi trochu zle. Joo nehledě na to, že pejsek začíná mít falešnou březnost, nejen že každýho na počkání "vojíždí", ale znamená to, že za měsíc bude hárat. A nenosí plínky ani kalhotky, protože by se v tom chudinka pařila. Tak to bude super, všichni od krve, jupíííí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je teda bomba :-o Hlavne super, jestli se vam tam priplete jeste nejaky dalsi pes, to budete mit o zabavu postarano 8-( Ty blaho, to bych taky zurila, a bylo by zle!
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Uz za mesic?! Smarja to utika! :o) Jinak my budeme mit na svatbe minimalne 2 psy (pudlika a kokrspanela), takze bude taky veselo :o)
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky tak jak tak čtu stále vše při starém stres, strea a stres. Dneska jsem dokončila krabičky na mandličky, které poslouží zároveň jako jmenovky. Ještě že jsem jich dělala jen 30 dělat jich 200 tak mi hrábne. Jinak u mě přípravy pomalu vrcholí zítra jdu na zkoušku účesu a v pondělí na make up tak jsem zvědavá jestli se jim povede mě vylepšit. Pro změnu zase začala plašit tchýně že teda neví jak to bude večer na naší párty kdo to všechno připraví a že už kvůli tomu tejden nespí, že ona přece nebude nikde pobíhat s koštětem a pomáhat s přípravou výzdoby a všeho okolo. Nechápu jak na to přišla když ji o to nikdo nežádal a máme domluvenou kámošku která to od rána bude připravovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak pokracuji pripravy? :-) U nas je stale celkem klid... Jinak, rozhodla jsme s eprodat ty balerinky, co jsme si nepouzite koupila, preci jen mi uplne nesedi, a radsi asi koupim jine, co budou sedet, i kdyz nebudou tak paradni... Kdyby jste nekdo mel zajem, mam je v albu a je to velikost tipuju 39 (psana je 38 ale jsou mi velikeee) :-D
Odpovědět
Ahojky nunna :-) a spol. Přípravy u mě teda pomalu ale jistě finišují :-) o víkendu jsem pekla snad tunu cukroví tak už jen koláče od tchýně a bude zase kousek hotový. Škoda, že ty balerinky nejsou mejší hned bych je brala :-) ale asi těžko se srazí na 35-ku. Tak teda nějak se mi tenhle týden naplnil přípravami :-) Dneska jdu k vizážistce ( snad ze mě neudělá nastěnku ), zítra ke kadeřnici ve středu doladit dort a v pátek na úpravu šatů pak ještě do velkoobchodu s tretkami a cetkami na výzdobu. Asi bych potřebovala dovču :-) abych to všechno stihla :-). A ke všemu mě pomalu začíná docházet že se příští měsíc vdávám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: panejo, ty jedes :-) Tak sem pak hod obrazky ze zkousky, jak se to povedlo ;-)
Odpovědět
no musím nějak jsema to poslední dobou tak trochu kašlala tak teď doháním a ono se to nezdá, ale za měsíc a pár dní už půjde do tuhýho :-p. Pokusím se fotky dodat-
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: Zrovna jsem dostala od krejcove mail ohledne zkousky satu a pokud to bude OK, tak se budou uz vysivat :o) Jinak mame od minuleho tydne prstynky. Ale jeste chybi dost veci: Botky (moje), kytice, zenichovo kosile, dort a minizakusky, dosestavit raut a druhy piti, dovyrobit oznamka a vyvazky,... a jeste jsem urcite na neco zapomnela :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: tak to je super :-) Vsak ty ostatni veci se v pohode stihnou ;-) Koukala jsem, jak mate kraasne barevne sladenou vyzdobu a vsechno, vypada to suprove
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: No zas tak sladeny ne, ta modra je po kazde jina, ale uz jsem rezignovala a resim uz jen to, ze je modra :o)) Jinak my jeste cas mame, ale chci mit pres prazdniny volno, maximalne budeme dodelavat svatebni noviny a tesne pred svatbou si dodelavat drobnosti jako jmenovky (asi budu pect pernicky :o) )
Odpovědět
martja_sgcz : jé perníčky už mám napečený tenhle týden budu zdobit :-) mylsela jsem že jsem jediný blázen co se mu do toho chce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Mozna, ze mam inspiraci od tebe :o) Ty mas nejakou peknou formicku? Jinak ja rada vyrabim veci rucne, takze pokud to casove pujde, tak to bude super. Jen se chci zeptat, jak je budes prevazet do restaurace? V celofanu uz zabalene nebo je budete balit az tam?
Odpovědět
ja je nakonec budu dávat do výslužek :-) vždycky jeden se jménem jako jmenovkou pro koho výslužka je a jeden jen nazdobený. Nejdříve jsem je chtěla jako jmenovky na stůl, ale pak jsem vyrobila krabičky na mandličky a rovnou jsem je použila jako jmenovky. Mám ji v albu. Taky mě baví si kravinky vyrábět sama :-) teď zrovna kutím kronoutky na rýži. Už mám šablonu tak zítra budu stříhat :-).
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Ty krabičky vypadají moc pěkně :o) Tohle nevím, zda by mě bavilo, obzvláště pro 70 lidí :o))) Jinak mi dnes švadlenka poslala fotečky polotovaru šatiček, bolérka a závoje. Ještě vše bude nazdobené a upravené, ale už teď to vypadá super! .o) Kdybyste se chtěly mrknout, tak vše mám v albu: "Zajištěno na svatbu".
Odpovědět
martja: album se ti pěkně plní :-) krabiček jsem dělala jen 30 na hostinu pro rodinu :-) pro 70 bych je taky nedělala. Jinak včera jsem byla na zkoušce líčení a řekla bych že to dopadlo ucházejíce. Připadala jsem si lehce zmalovaná, ale na fotká to vypadá docela dobře. Tak hlavně aby se ji to povedlo i ve svatební den.
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky, teda vy jedete, já nestíhám, klasika. holky, já přesně za měsíc už budu nervózně přešlapovat v šatech u auta.... Dneska jdu prvně na solárko, musim jich stihnout tak 7-8... zkoušky účesu a líčení už mám za sebou a dopadlo to super. dám fotky do albíčka, snad během dneška. Mám oblečené družičky, jsou to zaltíčka, malé princezničky. Tento týden jsem chtěla zařídit konkrétní objednávku v cukrárně a doladit menu v hospodě + zajít do toho altánu. Ale už te´d vím, že to vše nestihnu. Ještě nemám nazkoušenou dekoraci a nějak jsem teď rezignovala.. ale samo se to všechno nějak zařídit nechce, tak se do toho budu muset opřít a dotáhnout to do konce. Za měsíc na dovču... měla bych se těšit, ale nemám na to myšlenky. Teď si výslovně užívám to,jak plaší tchýně. Nejdřív jsme byli trapný, že vše děláme brzo a ona je teď překvapená, že je to za měsíc.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a zkoukla jsem vaše albíčka, moc pěkné :))) trochu závist, jak hezky vám to jde. ;-)
Odpovědět
ellye: taky ti to jde já taky pomalu dotahuju a moc to nejde. S tchíní jsem na tom podobně nejradši bych ji zavřela někam do blázince trochu ji asi hráblo. Přidala jsem na chvíli zkoušku líčení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: jj, tak je zavřem spolu, aby jim nebylo smutno. Ale musím teda říct, že se toho na jednu stranu tchýně slušně chopila a zařizuje pohoštění pro všechny svatebčany, nechce z ničím pomoct atd. jen jsem projela seznam, co chce kupovat, víceméně jsem ho schválila, prachy ode mě nechtěla...ani od mojí mamky. Takže na jednu stranu... snaží se a začíná mít nervíky, když vidí, jaký jsem detailista. Juknu na tvé líčení, já už taky fotky dala do alba :)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: paráda, jemné něžné líčení, žádná nastěnka, tak to má být ;-) mimochodem ty krabičky - NÁDHERA! Jsi šikula. Já vyráběla jmenovky a minivína, ale nemám foto, musím doma nafotit :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?