Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: přesně, od výplaty k výplatě a teď to najednou jde a je to velice dobrý pocit, když ty penízky přibývaji
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám takový trapný dotaz: Když si doma samy vyrobíte ty mašličky - vývazky (s pomocí špendlíků na podložce), přišijete tam tu mašličku a je jako hotovo. Jak tam potom zakomponuju tu snítku mirty?
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: tot otazka... :-N Ja myslim, ze ono ta myrta se casto uz vubec k vyvazkum nedava... ale jinak by se asi snazila to nejak prispendlit pod to?
Odpovědět
Holky tak koukám že sehnat dobrého otce je docela umění. Nejsem na tom o moc líp. Od 3 let jsem otce 15 let neviděla a když jsme se potkali na pohřbu babičky tak pomalu ani nevěděl kdo jsem :-( nikdy nejevil zájem a jsem na 100 % rozhodnutá, že mu nepošlu ani oznámení. myslím, že kdyby jsem se potkali na chodníku tak bude koukat na to proč na něj ta paní mluví. Na těma vývazkama jsem taky přemýšlela a buď ji přidělám mirtu špendlíkem s mašličkou rovnou na oděv nebo nějakou nitkou ji ještě navážu, aby to pak bylo jednodušší.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: snad ti nasi budou lepsi tatove ;-) Holky, tak mam dalsi fotky, boticky jsou fakt fungl novy, a mooc hezky :-) Jen si nejsme jista, jestli na moji nohu nejsou moc siroky... Ale prodat je muzu asi vzdycky.
Odpovědět
tak nad tím už nepřemýšlej a kup je :-) pak by jsi třeba litovala . Střelit je můžeš vždycky.
Odpovědět
Profilova fotka
Uz jsou moje :-D Pristi tyden jsou tu...
Odpovědět
Profilova fotka
Lakys: To je mi moc líto s tvým tátou. Já za nim chodím jednou za rok - na Vánoce - spíš z povinnosti. Ale klidně bych i toto vynechala. Do dneška mám před očima jeho opilecký scény. Ale nevidět ho 15 let, to je děs, přijde mi hrozný, že on sám zájem nejevil.. Chápu, že u ani nechceš poslat oznámení. já ho teda nakonec zvu, aby byl nadosmrti klid v rodině. Ale ještě jsem mu to neřekla, tak třeba stejně nakonec nepůjde. nuuna: No tak paráda, snad ti botky padnou. Jsou fakt moc pěkný, kéž bych taky takový sehnala...
Odpovědět
ellye : doby kdy mě to mrzelo josu prač teď už je jen čistá nenávist a absolutně cizí člověk. Ale něco veselejšího. Konečně jsem sehnala na miláčka botičky takže už ho mám komplet z krku :-) v pátek budeme dělat fotky na oznamko tak držte palce ať už si konečně vybereme. Taky už jsem konečně našla střih na sukni co si budu šít na večer takže doufám, že bych to mohla o víkendu spíchnout. Miláček jede na hory tak bych na to mohlamít klid. Holky jdete na veletrh ? Koukala jsem do seznamu vystavovatelů a ani nevím jestli se mi tam chce :-) nunna: až budeš mít botičky doma nezapomeň se pochlubit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, v patek jsme objednala oznameni, a uz mi prisla korektura, vsechno schvaleno, takze to frci do tisku :-) Ziram, jak jsou rychli!
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé to je paráda, když to takhle pěkně frčí. Ehm, já pro manžílka nemám zařízeno vůbec nic, hlavně ani nevím, co mu oblíknu. Ty moje šaty bary latté - ty mi byl čert dlužen. obávám se, že u obřadu budem vypadat jak dvě hnědný hovínka. No já na veletrh určitě jdu, je tam dejvická cukrárna a mohla by tam mít nějakou veletržní akci (nějaká jako veletržní sleva - to bývá často na všech veletrzích) A taky tam jedu proto, že si půjčím v salonu latté kabelku a zkusím tam sehnat něco na toho miláčka... Abych nemusela lítat po celý Praze, takhle to mám pod jednou střechou. A bude tam hafo inspirace, takže možná pořeším nějakou dekoraci.. A možná i nějaké hodící se botičky pro nevěstu :-) Já jsem ráda, že už ty oznamka mám hotový, byla to pakárna to doma ořezat atd.. Ale hotovo a připraveno v krabici na rozdání.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja pro pritele taky jeste nic nemam ;-) Budeme to shanet az po veletrhu, cekame na slevy, snad se dockame. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
my jsme měli štěstí a oblek koupili hned po novém roce u Blažka měli příjemné slevy a na boty jsme narazili o víkendu tak na co čekat nikde ho netlačí a k obleku je pak do práce taky unosí. Na veletrh jsem chtěla hlavně kvůli těm různým serepatičkám kamínky, ubrousky , naušnice, korunky a toho podle vystavovatelů zase tak moc nebude tak nevím, ale zase vstup dobrovolný tak proč ne. Holky kde jste si nechali tisknout oznamko ?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my minule neplatili u vstupu nic :-D Ale jinak tyhle serepeticky nevim nevim, to tam fakt nemivaji, navic se vetsinou zbozi jen vystavuje, a neni na prodej... Ja si to nechala tisknout u JAPOSu v Brne, a zatim tedy 100% spokojenost,skvelej servis a fakt rychlost... A oznameni maji krasna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a pri objednavce do tohodle patku maji 15% slevu...Tak jsme toho vyuzili.
Odpovědět
to už asi nestihnem v pátek budeme teprve fotit a výsledek je nejasný. Vím několikrát jsem tam byla, ale zase na čumendu proč bych nešla stejnak budu na víkend sama tak proč nevyrazit ven :-) Třeba vyberu ostatní bižu k naušničkám se slevou :-)
Odpovědět
zapoměla jsem vám ještě napsat, že jsem o víkendu narazila na samodržící punčochy na 49 kč ve Štěrboholích v obchodě calzedonia. Mají všechny možné barvy a různé tlouštky dokonce i s kytičkama :-).
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Díky za tip s punčochama, dnes tam zrovna jedem, tak se tam zastavim :) Já tiskla oznamka sama, byla to nejlevnější varianta, ale zase práce navíc. Asi nejsou tak krásný, jako kdybych je někde nechala tisknout.. Ale účel to splní :-) S tím veletrhem má nuuna asi pravdu, moc věcí se tam asi koupit nedá. Já tam teda byla jen jednou a moc si tohle nepamatuju. Ale věřím, že když tam uděláš objednávku na cokoli (dort, bižu, doplňky atd...) tak by tam mohla být nějaká "veletržní sleva". A možná tam narazíš i na nějakou inspiraci, která by tě normálně ani nenapadla...
Odpovědět
My chceme oznamko složené z fotek a bojím se kdyby jsme si to tiskli celé sami nebudou barvičky tak výrazné no uvidíme třeba se nakonec fotky nepovedou a budeme hledat něco jiného. No snad nějakou tu inspiraci poberu :-) i když si myslím že představy jsou jasné tak třeba tam ukořistím nějakou tu slevu :-) I když barvu svatby jsem taky minulý týden taky změnila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo neustálé změny barev svatby, to máme stejně :-) Určitě ty fotky budou vypadat lépe z profi tiskárny, to je bez debat ;-)
Odpovědět
to doufám,když už za to vyhodíme tolik peněz , no uvidíme jak v pátek dopadnem a co se mi podaří vytvořit budeme se fotit a výsledek je vždycky nejistý doufám, že se mi no ksichtíku neobjeví nevítaný návševník v podobě bédi :-D . Když to dobře dopadne tak pak stále nebude vyhráno budu muset trochu oprášit znalosti fotošopu :-) už jsem s ním dlouho nepracovala, přece jen se mi nechce vyhazovat penízky za grafika. Barvu jsme změnili tak trochu i kvůli kravatě a košili pač když jsme byli kupovat oblek tak jsme rovnou koupili košili a kravatu a jelikož mu červená sluší víc než oranžová tak bylo jasno, ale asi kdyby jsem už měla nakoupené všechny serepatičky tak by to zůstalo u oranžové. Ještě že to s tím nakupováním nepřeháním a na všechno mám času dost.
Odpovědět
Profilova fotka
no my uz mame temer vse na vyzdobu koupene, pripraveny podklad pro tisk oznamka a pritel ma modrou rad a sam ji navrhl, tak doufam, ze kravatu a kapesnicek pro neho sezeneme, v nejhorsim bude mit vse bile :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak vcera mi dorazily boticky - jsou vazne bozsky x-) Ale potrebovala bych tak o cislo mensi :-N Ale staci nacpat do spicky dva papirove kapesnicky, a je to ok :-D ellye: Nic neslibuju, ale pokud sezenu jeste nejaky jiny boticky misto tehle, tak jestli budes mit zajem, muzeme se sejit a vyzkouset je, a kdyz ti budou sedet a budou se ti libit, jsou tvoje ;-) Pocitam, ze se tenhle nebo pristi vikend podivam do jednoho obchodu, a jestli neco sezenu, dlaa bych ti vedet, jestli chces? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nuuna: Ahoj, ak to jsem ráda, že se ti botičky líbí, akorát ta velikost.... Určitě, pokud bys kupovla jiný, tak můžu tyhle zkusit, mám 39 (změřila jsem si chodidlo - cca 26 cm) a když mi budou, tak bych si je klidně vzala. Díky moc Lakys: Byla jsem pro ty punčocháče, ale nenašla jsem ten obchůdek. Je tam se spodním prádlem obchod Oxalis, myslela jsem, že to je tam, no ehm tam sice měli krásné punčošky, ale cena 750,- - 900,-. To je docela dost...nestihla jsem to tam celý oběhnout, tak jsem to vzdala. Tak jsme pak byli ještě nakupovat v Hostivaři a sehnala jsem tam jedny docela pěkný za 190,-... Tak mám odškrtnutý další bod..
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: No na botkach je napsano 38, ale podle me jso minimalne o cislo vetsi. Ale stelka je 25cm, tak nevim.... No za vyzkouseni kdyztak nic nedame :-D Ja mam chodidlo asi 24cm a jsou mi velke.
Odpovědět
Profilova fotka
Zkusit to kdyžtak můžem, za to nic nedáme. Koukala jsem na ně znovu do tvý galerky, jsou fakt pěkný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: jj, kazdopadne jestli nekomu padnou lip nez me, opravdu budu zavidet, protoze i nazovi stoji za to x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co byli jste na vetrhu? Já to jen tak prolítla, a můžu teda za sebe říct, že nic moc. Pořešila jsemt am nějaký ten doplněk na svatební tabuli, ale nic extra, to člověk pořídí v každém svatebním krámku.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, my jsme byli, bylo to stejne jako loni, takze nas nic neprekvapilo. Ale podarilo se mi poridit botky na obrad, mam je v albu :-)
Odpovědět
Byli jsme a hóódně rychle jsme utekli :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?