Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Nuuna> ale ty zase budeš nejdéle svobodná slečna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: myslis, ze je to neco za co mam byt rada? :-D
Odpovědět
No jasně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: kdyz myslis, tak teda asi jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky diky za rady ohledne Mlynskeho domova :o) Pripravime si pro jistotu nervy a 2tisicovku :o) Nakonec pojedeme az tento tyden (ted o vikendu jsem nechtela razit cestu misto pluhu, snad to ted uz bude protahly) Jinak ja to mam az za 8 mesicu a zatim mi to taky prijde za dlouho :o)
Odpovědět
takže paniku si můžu užívat jen já dnes mám přesně 5 mesíců a pak sladký manželský život
Odpovědět
Ahoj holky zdravím a přeji příjekmné plánování ;-) Koukala jsem, že uvažujete o hostině Na Korábě. My ji tam měli a byli jsme moc spokojení. Kdyby něco, klidně piště IP, ráda poradím :-) Jen cestou z viničního altánu na koráb se nám polovina lidí ztratila :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bilba: Jop doufám, že tohle bratr zvládne a ohlídá si auta :o) A všem lidem doporučím GPSku :o) Jinak můžeš mi poslat nějaké info na IP případně na bauerovam@seznam.cz? Kalkulaci, případně zda máš někde nějaké fotky? .o)
Odpovědět
Profilova fotka
Lakys: No já za 5 měsíců už ležím na Lefkádě :-) :-)
Odpovědět
ellye: To by se mi taky chtělo no a já presně za pět měsíců možná budu už s prstýnkem na ruce a haderm na hlavě :-D
Odpovědět
Ahoj holky, z nostalgie jsem dnes mrkla do tohoto tématu... :-N . A stejně jako Biiby jsme měli večerní akci Na Korábě (Biiby měla na Korábě i oběd). Podnik vřele doporučujeme, vhodné i při nepřízni počasí a zároveň se dá sedět venku:-). Něco málo je vidět v mém sv. albu, případně mi písněte do IP a zkusím najít ještě nějaké rozumnější fotky... P.S. Nám se neztratil nikdo ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my stále řešíme restauraci, už jsem z toho KO. Začínám uvažovat o tom Korábě, jak tu píšete. Koukala jsem na net a nevypadá to špatně.. Včera jsem se byli podívat na Rychety a vypadá to tam nádherně, ale bohužel obsazeno. Joo a dnes nám psali sms ze zlatnictví - prstýnky jsou hotové. Jupííí. Akorát na chalupu jedeme až poslední víkend v lednu, takže ještě musíme počkat. Já jsem tak zvědavá, co jsme vlasně objednali ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ellye: taky mi už z toho hrabe. Měli jsme na 99% vybranou hospůdku na večer (dobrá cena, super provozní...), ale je to tam dost malé :-| Ach jo!!! A když se mi něco zalíbí, tak je to buď už zamluvené nebo je to hrozně daleko :-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ladie: Přesně mám úplně stejný problém. Jukni na ty Rychety.cz, na netu to nevypadá nic moc, ale ve skutečnosti je to pěkné. Takové altánky v rozlehlé zahradě, na samotě, takže hudba do kolika chceš, kapacita kolem 100 lidí.
Odpovědět
Ellye, není to špatné, ale přijde mit o takové rozkouskované. A kdyby byla zima nebo pršelo, tak by o bylo dost blbé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ladie: Ano to máš pravdu, je to takové rozkousované, přesně to by právě vyhovovalo nám. :-| No ta zima a déšť mě také děsí, takže to chce najít místo, kam by se kdyžtak vešli všichní i dovnitř... Ale já věřím, že prvních 14 dní v červnu bude nádherně - 25 stupňů a polojasno :-) :-) Já zkusím asi ten Koráb, hodně ho tu chválí a vypadá to moc pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
Jupíí máme prstýnky a rezervaci Na Korábě... další dvě věci na odškrtnutí. Co vy holky, jak jste na tom...? Taky trochu stresík, jako u mě?
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: u nas naopak totalni utlum :-N Az se tomu nekdy divim...ale ono to prijde na veletrhu... Ja ted chci objednavat oznameni, tak se dohadujeme nad citaty atd....
Odpovědět
Holky, tak já jsem včera vyzvedla hotová oznámení a prstýnky jsou objednané - budou koncem února :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My uz mame prstynky tak nejak vybrane, ale jeste potrbeujeme dojet do Plzne je vyzkouset, a tak cekame na lepsi pocasi...
Odpovědět
My jsme měli vybrané na netu, ale naživo byly fakt škaredé. A naopak - ty, co nás vůůůbec nezaujaly jsou úžasné!
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, presne toho se chceme vyvarovat :D
Odpovědět
ahojky, tak já se řadím mezi ty v útlumu :-) nad oznamken taky přemýšlíme, něco máme vymyšlené :-) jen ta realizace trvá už 14 dni nejsme schopni dát do hormady fotky :-). Včera jsem psala provoznímu na obídek tak jsem zvědavá za jak dlouho se mi ozve. Rády bych příští týden zvládla ochutnávku menu a zbytek kolem oběda. Na veletrh se taky těším a doufám, že mě nepopadně nějaká schíza kolem příprav.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: ja bohuzel cekam, ze mi to na tom veletrhu dojde, a padne na me zase nervozita.... :-N
Odpovědět
:-) radši budu v klidu :-) ale asi to zase příjde. Naštěstí toho už dost máme jen ty oznamka a na to je čas stejnak je budeme dávat cca 2 měsíce před a měsíc počítám na tisk takže do konce února budu doufám v klidu. O víkendu se chceme vrhnout na fotky tak se to třeba pohne. Podstatně mi toho moc nechybí :-) na mě jen nějaké spoďárky a krátká tylová sukně na večer a na přítele nám chybí už jen boty :-). Kytky mám vybrané , menu dohodneme snad příští týden a dort mi upeče jedna paní z chaty. Takže už jen aby bylo potvrzené místo na večerní pařbu a je to vcelku v cajku.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my budeme davat oznameni urcite o dost driv - kvuli dovolenym, aby si to nekdo nenaplanoval zrovna na ten srpen... :-|
Odpovědět
u nás dovolený tolik nehrozí a všechni už to stejnak vědí oznamko bude už jen formalita
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, u nas to prave tolik lidi nevi - teda vedi, ze bude svatba, ale nenosi v hlave kdy...
Odpovědět
naši vykutálení kamarádi to z nás na silvestra vydolovali a dokonce si to pamatují a z rodiny kdo to nevěděl tomu to zase vyžvanili drahé maminky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem včera dodělala oznámení - JUPÍÍÍÍ, vytiskla, nařezla, naobálkovala, nadepsala obálky a je to připraveno v krabici. Také se chystám na veletrh, musim vybrat obleček ženichovi, ty moje kávový šaty mi byl čert dlužen ;-) Hodně musim řešit ty doplňky, aby se ty barvy netloukly. Dort a kytky jsme zatím vůbec neřešili... asi bysme pomalu měli začít... Joo lakys díky za tip - ochutnávka svatebního menu, vůbec mě tohle nenapadlo, nechat si v tý reastouraci uvařit to, co bude na hostině.. To taky uděláme, už si to píšu do seznamu. U nás prstýnyk klaply na 1*, nakonec nás stály holky 8,5 tis!! To je nádhera... úplně jsem zírala, protože jsou od Primossy.. ale z loňské kolekce, to mě jaksi netíží. A jsou fantastický.. akorát moje tchýně je chtěla pochopitelně vidět, tak hned jak měla v ruce krabičku, tak si ten můj prstýnek vyzkoušela na všechny prsty, aniž by se zeptala, jestli může...a chlubila se celý rodině, jak jí sluší... To mi trochu vadilo, myslím, že tohle se nedělá a není to vhodný. No možná to moc prožívám, ale zkrátka mě to fakt naštvalo, já bych si v životě nedovolila zkusit si něčí snubák ještě před svatbou... Do dneška nechtěla vidět zásnubní prstýnek, protože jsme trapný, že jsme se zasnoubili, ale snubák by nejradši nosila místo mě. Ach ty tchýně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?