Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: to je tedy sila........ Jeste bych pochopila, jen ho zkusit ( s dovolenim samozrejme) ale chlubit se jak ji slusi???!!! Proboha, kdo to kdy slysel?? Navic, s cim se jako CHLUBI???????? :-o
Odpovědět
ellye: se ti nediím že tě to naštvalo mě se naštěstí povedlo prstýnky uchránit krom nás dvou je z rodiny nikdo neviděl :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, poradte mi... Mam moznost koupit boticky, ktery by byly dobre pro prezuti po svatbe - kvuli pohodli. Co myslite? Jsou v bazaru tady: http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
nunna: jé ty jsou roztomilé :-) bejt to 35 hned je koupím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja totiz zatim nemam botky vubec zadne, a rikam si ze prinejhorsim je prodma dal... Moc se mi libi a vypadjai pohodlne. Jen enchci zbytecne vyhazovat penize... Tak nevim.
Odpovědět
ja mám boty zatím jen na obřad ne večer taky ještě ne, ale s těmi zatím čekám na jaro až budou nějaké balerinky v obchodech ja musím všechn předem zlusit, jak už jsem kdysi psala mám nohu malého trpaslíka :-) . Prodat se můžeš vždycky a 850 zase tam moc není a v létě je klidně můžeš nosit :-) nevypadají že by byly na jedno použití. Nech si taky poslat fotku podrážky to pak poznáš jestli nekecá že jsou nenošené.
Odpovědět
Profilova fotka
Nuuna-neváhej, jsou nádherný, škoda, že to není 39, koupila bych je pak od tebe :-) . Ale určitě budou pohodlný a jsou nový... Já osobně bych takové botky unosila pak i v létě k šatičkám a nebo džíny+světlý top...
Odpovědět
Nuuna: jsou hezké. Já si jen myslím, že balerínky se dají sehnat levněji (třeba Deichmann). Ale jsou fakt pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz ja prave koukala v Deichmanovi, a tam nemaji vuuubec nic- jako opravdu nic, nejenom balerinky, a nevim, jestli mam nervy na to se spolehnout, ze tam budou mit na jare nejake, co se mi budou libit :-|
Odpovědět
u Deichmana docela nakupuju jsou to jedni z mála co mají 35 a na jaře a v létě balerinek měli dost, ale těžko říct co bude letos trhák.
Odpovědět
Profilova fotka
Nunna-tak tohle přesně řeším taky, koupit to teď a nebo počkat na něco lepšího. Ale fakt 850 za nový boty není zase tak strašný a můžeš si odškrtnout další splněný bod. Nech si poslat ty podrážky, to je dobrý nápad a možná by bylo dobré botky před koupením vyzkoušet nebo se domluvit se slečnou na možnost vrácení, když ti nebudou. Ale pokud se ti líbí, tak bych nečekala a šla do toho.
Odpovědět
pokud se ti fakt líbí tak neváhej :-) pak si to budeš vyčítat a jak píše ellye tak se s ní zkus domluvit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj, s tou podrazkou to urcite udelam, to je moc dobry napad ;-) Jj, tezko rict, co bude letos trhak... Jsme ted v Deichmanovi zahledla damsky boty se zvirecimi motivy, tak jsme se docela zdesila, co zase prichazi za modu... Ja mam radsi jendoduchost, a nechci si to pak vycitat. Jdu slecne napsat o fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, pak nebudeš moc žádný sehnat a budeš si za to nadávat. Nehledě na to, že když je koupíš a za 2 měsíce někde náhodu narazíš na nějaký přenádherný balerýnky, tak si myslím, že nebudeš mít problém tyhle ty prodat a koupit tamtoy přenádherný - bude léto, balerýnky budou opět in... a tyhle jsou fakt krásný a budou dobře prodejný..
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: diky moc, ja to vidim stejne :-) Lepsi mit boty dvoje, nez si nadavat a nemit zadny :-N
Odpovědět
zase kdyby jsi šla bosa budeš jako víla :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak a vel. 38 takový krásný elegantní balerýnky fakt kdyžtak prodáš. Škoda, že jsou na mě malé, snad ti je i závidim, já takový jen tak neseženu a do Anglie pro ně teda nejedu :)
Odpovědět
:-D :-D ellye : ale kdyby jsi náhodou jela mohla by jsi mi taky jedny trpaslíčí přivézt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, v tom nevidím problém :-D Jo jinak holky díky za podpoření s tou tchýní, fakt jí nechápu, je divná. Trochu jsem si říkala, že to moc prožívám, ale s tím prstýnkem mě fakt naštvala a já tam stála jak truba a nezmohla jsem se ani na slovo. Mermomocí chce na obřad, hostinu i večírek protlačit svýho absolutně nevychovanýho psa - velkej černej knírač, který má celou dobu, když u nich jíme, položenou hlavu na stole a funí všem do talířů. O to fakt nestojím..Ale ona to jaksi nechce pochopit, že tam psa nechceme. No hlavně, že je to přeci NAŠE SVATBA néé.
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: zrejme ma pocit, ze je to castecne i JEJI svatba, co tak koukam... To by me taky vytacelo ]-( Chce si zrejme uzit trochu "cizi" srandy i primo na svuj ucet...ach jo.
Odpovědět
ellye: stůj si za svým my sice máme taky pejsky, ale na svatbu je fakt tahat nebudem je s tím víc starostí než užitku a tomu psovi je jedno že máš svatbu :-D Tak ji řekni že do hospody psi nesměj a domluv se popřípadě s provozním aby vám to potvrdil a třeba budeš mít vyhráno. Ještě že mě do toho už konečně přestali drahé maminky kecat pokaždy když z něcím začnou tak já mám asi dost šílený výraz tak toho zase hned nechají :-) A pokud si s tchníní neporadím sama tak pak jde na řadu miláček a je to :-). Ještě že nám nikdo nic neplatí to by bylo teprve veselo už slyším jak říkají já vám to platím tak to bude jak chci já .... to by mě asi brzy švihlo.
Odpovědět
Profilova fotka
No asi jo, ale ona se do ničeho jinak nemontuje, vůbec jí to jako v podstatě nezajímá, prý by jí stačilo, vědět to týden dopředu. Pořád se nám jako posmívá, že všechno řešíme strašně dopředu a že to neni normální, zkrátka jsme trapný. Pořád říká, ať si to uděláme jak chceme atd.. No nic, to nemá smysl, zkrátka jsou divný... do dneška se např. sami od sebe vůbec nevyjádřili, jestli se budou nějak finančně podílet. Já nevim, to byla první věc, kterou řešila moje máma... Oni se o to vůbec nezajímaji, hlavně, aby do té restaurace mohl pes, to mi kladla na srdce několikrát (ale ona to říká tak jako ve vtipu, že furt nevím, jestli si dělá jen legraci, ale už o tom mluví od října, tak to asi sranda neni). Ach jo... no nic konec debaty o tchýni, nechci se takhle při pátku rozčilovat. ale fakt ješt jednou díky, hrozně to člověka podpoří, když má někdo stejný názor. Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dala jsem do alba hotové oznámení :-) (na fotce my dva)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Nech to na provoznim, at psa vyridi, a mas to z krku ;-) Chi chi. No u nas je mi zase hloupe to, ze moje mama se hned vyjadrila, z enam "samozrejme" (pro me to vubec samozrejme neni) financne pomuze...Pak jsem se dozvedela, ze castka kterou chce prispet neni "pomoc" ale zaplaceni vic nez poloviny nakladu na svatbu :-o A muj tata? Ten do dneska ani nepipl..... ]-( Je mi za nej tak trapne a tak se za nej stydim... :-N :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Btw slecna souhlasila, ze mi boticky vyfoti a posle fotky dnes odpoledne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuna: S botičkama super, tak uvidíš, jak to bude vypadat. pro mě taky není samozřejmostí, že mi mamka něco dá.. Ale ségra se vdávala před 3mi lety, tak mi mamka řekla že mi dá stejně jako ségře - 5tis na šaty + půlku účtu z oběda. Jsem za to strašně ráda a hned člověk ví, na čem je. Táta to zatím neví, váhám s pozváním, chci se vyhnout nějaký hádce při hostině apod....
Odpovědět
Profilova fotka
ellye:Vasi jsou rozvedeni? Jj, me to taky moc potesilo, protoze jinak bychom se brali buh vi kdy :-N Stejne chci mame dat zpet co vybereme na darech, at mam klidne spani :-) Ona uz je totiz v duchodu, privydelava si neco malo, a jeste splaci velkou pujcku. A ja bych radsi aby uz nemusela pracovat, a byla v klidu doma :-) No a tata...no comment :-|
Odpovědět
tak u nás je to tak, že mamka by ráda něco dala, ale moc peněz nemá takže spíš pomůže okolo, táta ani neví, že se vdávám a ostatní sice mají, ale asi nedají :-) takže je to všechno na nás, ale mě to nevadí nikdo nám nemůže říct ani slovo, že to děláme jak chceme a naštěstí na svatbu jsem už ušetřili sice to ení závratná částka, ale snad se do toho rozumě vlezem :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: jj rozvedení a táta moc rád pije - také no comment. Ale mamka by byla ráda, kdybych ho pozvala, aby byl prý klid v rodině. Ach jo. Mamka teda ještě pracuje, plat nic moc, ale investuje hodně do vnoučat. Já jí na oplátku zaplatím její nový kostýmek a spaní v penzionu pro ní a jejího partnera. lakys: taky jsme teď docela ušetřili, úplně zírám, jak to jde, když se chce :-) Rozhodně do svatby budem šetřit a když vše neutratíme (s čímž počítám) tak si zbytek vezmem na Lefkádu a tam se rozšoupnem :))) No a babička od skoromažela pořád oboum vnukům dává tvrdě ušetřený peníze, jako na přilepšenou. Před 4mi lety nám dala 20tis - to máte svatbu, protože já se toho stejně nedožiju. Je hrozně hodná, až moc. Pochopitelně těch 20 jsme rozfofrovali na dovolený... teď by se docela hodili :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, tak nasi sice nejsou rozvedeni, ale oni se ani nikdy nevzali... JInak by uz mozna i byli :-N Zatim teda tak nejak jsou spolu, ale mama si zaslouzi nekoho lepsiho :-| A tata se taky rad napije ]-( Jenze to totalne nezvlada, uz ani fyzicky na to nema. Ja taky docela koukam, kolik jsme uz nasetrili, protoze dokud jsme na svatbu nesetrili, bylo to z ruky do huby, a prisahala bych, ze neni na cem setrit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?