Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: 9.000 je skvela cena ;-) Co bych za to dala, kdybychom se do tolika taky vesli :-| Ale vypada to spis ze budeme mit co delat vejit se do 12.000, snad to dame...
Odpovědět
Ellye: koukala jsem na šaty a výběr kytky ti teda vůbec nezávidím. Já bych asi šla do růží v barvách výšivky na šatech. A 9000,- za prstýnky je podle mě hezká cena.
Odpovědět
Profilova fotka
Nuuna: nene to jsem nebyla já. Už nějaký výběr z výběru máme, inspirovala jsem se tu na berem.se. Máme rezervaci v Čertousech v Počernicích (tam se záhadně uvolnil původně plný termín a čekáme na kalkulaci, trochu se bojím, že to bude moc drahý), potom ještě Na tý louce zelený v Krči (2 měsíce to tam ale vlastní nějaký nový majitel, tak se trochu bojím, nehledě na to že v patře nad restaurací bydlí původní majitel a má malé děti, takže prý kolem 23:00 by to chtělo uvnitř trochu ztlumit hudbu.. tak nevím, co to znamená "trochu ztlumit hudbu"). Ale Na tý louce zelený nám udělali bezkonkurenční kalkulaci na komplet jídlo... a je to hezky v lesíčku... No do konce ledna máma tyhle 2 rezervace. ještě se nám docela líbí Mlýnský domov v Jinočanech, celkem slušná kalkulace, super prostředí, ale ten arogantní provozní nám to tam dokonale znechutil.. tak nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: jj, s vyberem je to tezky, kazdy ma svoje pro a proti :-| My uz vybrano mame, ale taky budeme muset pozdeji ztlumit hudbu, uz kolem 22:00 kvuli lidem, co bydli okolo, a kvuli nocnimu klidu. Ale do te doby bude na veseleni urcite casu dost :-) Jinak taky nam zmenili majitele i provozni, tak jsme se toho bala, ale pani se zdala byt ambiciozni a snaziva, tak snad to bude ok. ale Arogantniho provozniho bych asi nevystala :-| Arogantni lidi nemuzu ani citit.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych teda v tom ztlumení hudby tyké takový problém neviděla.. tak uvidíme, jak to nakonec rozhodnem. Ty Čertousy jsou nádherný, hotel statkového typu u rybníka, super veliká zastřešená zahrádka... ale za "každej" prd se tam dost platí, tak uvidíme, musim to nějak propočítat. Ale zase ta pani tam byla tak strašně moc ochotná... a dali by nám tam novomanž. apartmá zdarma.. No jinak s těma prstýnkama to byla strašně rychlá akce, jeli jsme na chalupu slavit narozky a slavili jsme až moc a až do rána..... a ráno s "trochu kocovinou" jsme šli v rychlosti vybrat prstýnky (15 minut před zavírací dobou zlatnictví). Takže i pro nás bude překvápko, co jsme to vlastně vybrali, pochopitelně si to ani jedn z nás moc nepamatuje. Vložila jsem do alba nějakou trochu představu tý kytky (původně jsem chtěla bílé tulipány, ale to padá díky šatům. Začínám nenávidět barvu latté!!! :-) :-) :-)
Odpovědět
Krásný den, tak se tu zase pěkně scházíme. Také se hlásím s novým přírustkem: máme prstýnky :-) sice ne za 9000 jako elly ale za 11000 za to je to ruční práce a jsou dost masivní :-) a pod stromečkem jsem našla závoj. Ještě že ty svátky byly úplně jsem vypustila od všech příprav :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: tak to je super :-) Pak dej obrazky do alba, at se muzeme pokochat ;-)
Odpovědět
jasně už by tam byly ale nějak nestíhám :-( no jo 14 dní na horách a všechno mi tu stojí :-( večer vyfotím a ráno je přidám teda doufám
Odpovědět
Profilova fotka
Super lakys, že už máte také prstýnky. Tak já jsem si původně myslela, že za 9tis jsou ty naše docela drahý, ale teď koukám, že je to teda nakonec dobrý :-) Ale zase rozdíl 2000,- se v tom megarozpočtu ztratí. Holky teď zrovna jsem plus mínus počítala, co všechno musíme do konce ledna zaplatit a docela se mi protočily panenky. Holky, platitli jste v restauraci nějakou zálohu? Po nás chtějí polovinu přeběžné celkové útraty..
Odpovědět
Profilova fotka
No lakys, jak tak koukám do toho tvýho alba, tak my máme asi takový podobný prstýnky, jako máš v albu tu předposlední fotku, akorát jsou celé z bílého zlata.. Teda myslím, že něco takového by to mohlo být, doufám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jeste nic neplatili, preci jenom je jeste hodne brzo, jeste ani nemame napevno domluvene, co vsechno budeme chtit.... Jinak my ted uvazujeme nad prstynky z ch.oceli, hodne bychom usetrili....
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky nad tou ch. ocelí přemýšlela.. ušetří se tím docela dost... Ale přítel mě nakonec přesvědčil do bílého zlata..
Odpovědět
Článek se načítá
po nás chce hospada zálohu až 2 měsíce před a ve výsi 5000 Kč. to docela jde počítáme že tam za obídek necháme tak 25 - 30 tis :-( hold je nás hodně. prstýnky jsou podobné tohle byla jen předloha ve skutečnosti jesou ještě hezčí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobrý s tou zálohou. My děláme i večírek, počítáme tak celkem i s obědem cca 40-50 tis. Takže se mi nechce platit teď zálohu kolem 20ti tis.... no nic, stejně bychom to pak nakonec museli zaplatit tak jako tak... Tak to budem mít podobné prstýnky, my bychom je měli mít hotové snad příští týden.. tak jsem zvědavá. Určitě pak vyfotím a dám do albíčka.
Odpovědět
ellye : bohužel těm platbám se nevyhneme :-( na večer pak počítáme taky těch 30 všechno si budeme dělat sami máme zamlouvenou boudu v lese na střelnici takže můžeme dělat bordel až do rána žádné omezení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Do Mlýnského Domova se chceme jet podívat příští týden. Zatím jsem jednala (a zatím pouze po mailu) s paní Szenkovou a ta se zdá zatím velmi příjemná, vychází nám zatím ve všem úplně vstříc. My máme zamluvený zatím Český Statek, ale právě kvůli hudbě, hledáme jiné místo. Tam nám nahlásili zeslabení hudby po 22 hodině (jako prý přejít na CD nebo kytary... prostě žádné hlasité nástroje) a po 24 hodině by měla hudba skončit úplně. Což je podle mě šílené něco takového chtít, přece neskončíme v tom nejlepším, jen kvůli tomu, že nebude moci hrát hudba. Jsem zvědavá, jak na nás pak budou v Mlýnském Domově působit.. aspoň vím, jak se případně připravit :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak po delsi odmlce vas vsehcny zdravim:) Tak mame konecne zamluvene misto na vecerni oslavu (+ mozna hostinu) Na Korabe na Praze 8 (bydlime na Ladvi, tak je to blizko), zamluvena a navstivena vizazistka + kadernice Nikola Milackova, ktera pomuze i s kvetinami, prstynky (predvybrane z bileho zlata za 8500), saty jsou zarazervovane uz dyl (mam je v albu, ty s rudym pasem), misto na hostinu zatim hledam (pokud nenajdu, tak to bude asi vse Na Korabe), fotografku taky mame...Ale porad toho chybi moc! Dalsi krok je zavazna objednavka prstynku, kyticek a vyber oznameni:)A prubezne pokukuju po ucesech a s pritelem hledame vhodnou hudbu na nastup. Jelikoz chceme ten tanecni nastup, tak je to tezky vyber... Kazdopadne mi obcas prijde, ze uz jsem tema pripravama trochu posedla:)
Odpovědět
Profilova fotka
jinaja: Kolik lidí počítáte na večerní oslavu? Netušíš jakou kapacitu Na Korábě mají?
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No, na vecerni oslavu to odhadujeme na 70 osob. Celkova kapacita Na Korabe by mela byt 100 osob...ke stolum uvnitr se vejde tak 50 osob..ma to pak jeste zastresenou venkovni zahradku se stolama a gril.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pokud to má takovou kapacitu (z fotek mi to tak nepřišlo), tak bych to mohla brát jako další alternativu .o)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem pro jistotu koukla na termíny na stránkách viničního altánu a je tam volný už jen duben a květen a v ostatních měsících jsou volné už jen čtvrtky a sem tam termín od 15 hodin. No to je drsný... ještě, že už ho máme zamluvený :o)
Odpovědět
martja_sgcz : to souhlasím můj termín byl do 2 dnů pryč ještě že jsem to bedlivě hlídala jinak bych ostrouhala .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já nějak nestíhám... V práci se to na mě valí ze všech stran :-S to Martja: Mlýnský domov je nádherný a fakt tam výborně vaří. Kapacita uvnitř i venku je docela veliká. No můžu narovinu říct, že kdybychom nemluvili s tím arogantním provozním, tak bysme to tam asi na základě celkem slušné kalkulace udělali. On nám zkrátka řekl, že nám nikdo žádnou kalkulaci dělat nebude, dokud nezaplatíme zálohu 2tis. To mi přijde nefér. Tak jsem mu řekla, že nám přeci musí udělat nějakou předběžnou nabídku... A on že ne a jestli se nám to nelíbí, tak ten náš termín obsadí jinou svatbou nato tata. A že to můžem zkusit poslat mailem, ale že u nich maily nikdo nečte blablabla. no tak jsme to zkusili a kalkulace nám normálně přišla. Nechápu tedy, co to na nás zkoušel. Tak tam zajděte, okoukněte to tam, dejte si tam něco dobrého (doporučuji kuřecí na višních) a obloukem se vyhýbejte provoznímu (tedy pokud mu nebudete hned mávat dvoutisícovkou před obličejem) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Ty blaho, tak to ziram, takovy jednani... Pan ma asi trochu komplex "reditele zemekoule" ne? 8-( Ceka, ze se z nej vsichni sednou na zadek, a ze by clovek mel byt jeste rad, kdyz tam bude moct utratit penize za svatbu...? =-) Eh...
Odpovědět
tak teda já mám s mlýnským domovem jen dobré zkušenosti meli jsem tam již 2 promoce a jedny 80-tiny a vždycky bylo jednání v klidu a nikdo po nás zálohu nechtěl a to nás vždycky bylo kolem 50 lidí.
Odpovědět
Elley: s Mlýnským domovem mám taky blbou zkušenost. Dokonce i přes mejl byli pěkně protivní ]-(
Odpovědět
asi záleží jak kdo se vyspí a dost spoléhají na to, že seženou někoho jiného od té doby co tam byl Polorajch tak mají furt plno a možná jim to stouplo do hlaviček. Ale jak říkám asi jsme měli vždycky štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo toho Polrajchta nám tam pořád předhazoval... Ale když jsem řekla, že žádnou zálohu nezaplatíme, dokud nebudeme vědět, co nám nabídnou, tak pan provozní zaklapl svůj notes a řekl, že bez zálohy se s námi bavit nebude. Oni tam mají přes 60 svateb za rok, takže věřím, že nebudou mít problém zaplnit náš termín. Ale jinak co se týče restaurace, takje to teda paráda, i personál a jídlo a prostředí a... no super.. Ale tenhle blbec mi to tam znechutil. Holky ani né za 5 měsíců máme svatbu, to je děs, co? x-)
Odpovědět
ellye: nic si z toho nedělej je to debil :-). Když jsem mluvila s provozním v Magické zahradě taky žádná sláva jen se stále utěšuji, že to jídlo za to stojí vaří tam také výborně a nějakej d.... mi to nezkazí. Ježiši nestraš už jen 5 měsíců to je raz dva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, koukam, vy jste tu skoro vsechny v cervnu :-) Tak to ja budu mit teprve pred sebou nejvetsi nervy, a vy uz budete vdane pani :-) Ja jsem az v polovine srpna... Tech 7 mesicu mi prijde jeste jako tak dlouha doba... I kdyz od leta to taky uteklo jako voda... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?