Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
@evelp Děkuji Eviku :-) Jsi zlatá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Občas tady kouknu na diskuzi,tentokrát mi to endá a musím reagovat: lydusak: Moc gratuluji.Super zprávička... sharma: Vydrž...Věřím,že vše zlé je k něčemu dobré.A určo se brzy vše v dobré obrátí.... irenka41: Krásné mimi...
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Ultrazvuk je super, když člověk vidí toho mrňouska, třeba jak škytá :-)) Jsi šťastná, užívej si to!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mldk Děkuji, vy jste tady takové všechny hodné a pozorné... Vážím si toho!
Odpovědět
@mldk Děkuji děkuji :-) @sharma Snad budu mít koncem toho dubna dobré zprávy a pochlubím se tu fotečkou x-) A co ostatní dámy? Jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď sedím na nemocneské.Měla jsem 40-tky teploty,které nešly srazit,tak už mi nezbývalo nic jiného,než jít k lékařce.X krát jsem to přechodila,takže teď jsem si to užila se vším všudy.Ale už je to lepší.Jsem jen trošku unavená,ale oproti začátku,je to v poho...Teď se pomalu začínám připravovat na státnice.Tak snad vše bude probíhat v klidu.A co Vy ostatní?
Odpovědět
@mldk Tak to přeju brzké uzdravení!
Odpovědět
@mldk Tak to přeju brzké uzdravení a úspěšné státnice :-) !
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Moc děkuji.Snad vše zvládnu.A těším se ke koínci dubna na fotečku... :)
Odpovědět
Tak děvčata... pěkně vás zdravím a hlásím, že u nás je vše v pořádku. Fotečku ještě nemám, ale dnes jsem byla na ultrazvuku, začínám 9. týden, tedy již 3. měsíc, miminko je tam, kde má být, je naštěstí jen jedno :-D a srdíčko mu bije o sto šest x-) . Na příští kontrolu jdu 25.5., kdy už dostanu průkazku a první fotečku ;-) . Jsem tak šťastná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zdravím všechny. Mám teď hrozné fofry a velké změny v životě. Týkající se i osobního života i práce. Tak jsem to nějak nezvládla a trošku se počátkem dubna zhroutila, ale už je to zase dobré :-) Jedeme dál. Věřím, že vy, dámy jste všechny v pohodě a že jste na 1. máje dostaly obrovský polibek pod rozkvetlým stromem! Já v toto datum viděla čápa - že by nějaké znamení??? hi hi
Odpovědět
@sharma Copak se dělo, jestli to tu můžeš trochu rozvést?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lydusak Ale další soudní tahanice, z toho plynoucí finanční zkrat, fofr v práci a nakonec mě odvezla rychlá. No... holt už nejsem nejmladší. Prostě jsem jedno ráno trošku malilinko omdlela :-)
Odpovědět
@sharma Ježišmarjá! Stojí ti to za to? Já chápu, že to musí být strašný nápor na nervy, ale zdraví máme jen jedno! Měj svýho ex někde u zadní části těla a nenech se tím vtáhnout. Máš skvělého nového životního partnera a jistě i syna, tak tu svojí sílu věnuj jim! Hlavu vzhůru a mysli už konečně taky sama na sebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,holky,tak jsem tady nakoukla po delší době.Čekají mě v červnu státnice,což je celkem sranda zvládat při práci...Lydusak moc gratuluji,jsem ráda za Tebe a moc Ti přeji,ať si těhotenství a nálsedné mateřství užíváš...Sharma - je hnus,jak někteří lidé umí znepříjemnit život.Vím,že je to těžké,ale určitě se vše v dobré obrátí.A tomu dotyčnému se snad vše zlé,co Ti provádí vrátí...
Odpovědět
@mldk Tak to máš za chvíli. Přeju hodně štěstí a pevné nervy! :-) Mně je zatím pořád špatně, ale snad už to brzy ustoupí. Jsem v 11. tt, 25.5. jedu na kontrolu (odběry, screening apod.), tak doufám, že bude vše v pořádku. Vzhledem k nevolnostem soudím, že jde vše jak má. Zase se těším, až prďolku uvidím na ultrazvuku x-) @sharma Tak jak je? Už se situace zklidnila? A co ostatní dámy? Nějak nám to tu trochu vázne :-( Před chvílí jsem dokoukala hokej, to byl nářez :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak jj,hokej byl super....Mám ráda hokej..Jen jsme s manželem usoudili,že až budeme mít děti...na hokej se s nimi dívat nemůžeme... :) Moc to totiž prožíváme..Zejména já... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, koukám,jak ten čas letí....Jednak se stále více blížím ke svým státnicím a jednak....TY JO - UŽ TO UDE ROK PO SVATBĚ.Mi se to zdá celkem neuvěřitelné,že už je to tak dlouho.Pořád se mi zdá,že se to doehrálo maximálně minulý měsíc...Jak to pociťujete Vy?
Odpovědět
@mldk Je pravda, že to letí. Taky mi to nepřipadá, že bych byla manželkou už rok :-) Chtěla bych to nějak oslavit. Asi si zajdem do nějaké lepší restaurace a já si dám aspoň nealko šampáňo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky! Už se strašně těším na prázdniny. Letí to, to je fakt.. rok už je skoro za námi. Ani mně to tak nepřipadá, že je to tak dávno. Já už jsem celkem v pohodě a jenom se bavím, když mi ex ve skype vypisuje, že ho štve, že jsem se znovu vdala, že počítal s tím, že se k němu vrátím :-D Jinak na příští měsíc - na výročí mám nachystáno překvápko pro manžílka. Synek bude pryč s babičkou, tak to musíme oslavit :-) Lyduš co mimčo? Všechno v pořádku? Vzpomínám, že když jsem byla těhotná, Vojtík mě "boxoval" v bříšku, když jsem se na posteli otočila na bok :-D
Odpovědět
@sharma Jsem ráda, že už ti je líp. 1. výročí se musí oslavit, to jo x-) . Zatím je snad všechno v pořádku. Za týden jedu na kontrolu, tak později budu chytřejší. Začínám 12. týden, takže na pohyby je ještě brzy, ale bříško už mi roste ;-) . Musela jsem si už pořídit těhu kalhoty :-D . Nevolnosti už pomalu taky ustupují, takže si to snad začnu konečně užívat :-) . Jen mě teď už 4. den bolí hlava a nemůžu si na to nic vzít :-| , takže tak nějak tiše trpím a snažím se na to nemyslet.
Odpovědět
Profilova fotka
My měli v květnu 5 let,co jsme spolu...Tak jsem to dala trošku dohromady - zároveň i s 1.výročím svatby a zajeli jsme si přelom dubna a května na 3 denní romantickýpobyt a stálo to fakt za to..Vzhledem ke státnicím v červnu sjem neměla odvahu jezdit někam v červnu a bylo to fakt moc hezké.... Sharma: někteří chlapi si asi zkrátka myslí,že jdou jediní na světě....Vypálila si mu rybník a to je správné.jen díky toho můžeš být teď šťastná s jiným a jinde... :) Lydusak: nevolnosti brzy odezní úplně a Ty si plnými doušky užívej mateřství,musí to být nádherný pocit...
Odpovědět
@mldk Tak to jste si to museli hezky užít. A kde jste byli? No těhotenství si teď zas až tak neužívám, to ty první týdny, kdy jsem se to dozvěděla, byly lepší. V podstatě mi vůbec nic nebylo a byla jsem moc šťastná, když mi to doktor potvrdil, jenže pak to všechno přišlo s koncem prvního měsíce. Začaly mě bolet prsa, častěji chodím na malou, a hlavně jsem začala zvracet a nesnáším jakékoliv pachy, hlavně výpary z vaření, ale přežít se to dá :-) . Každou chvíli očekávám, že už tyhle nevolnosti budou ustupovat, tak se moc těším, že si to začnu konečně plnými doušky užívat. Bříško už mi roste a již ho neschovám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Byli jsme v Hrubé vodě u Olomouce v hotelu Akdemie...Fakt paráda.Moc jsme si to užili a odpočinuli si.Vřele doporučuji.Nevolnosti už brzy jistě pominou...Držím palečky,ať je vše úplně v pořádku...
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Jo jo, těhotenské nevolnosti... to už je táááák dávno - teď řešíme pubertu :-) Ale i tak si pamatuji, že brzy odezní. Já měla problém snad jen první dva měsíce. Teď už bude vše jen lepší! mldk : Někteří chlápci mají vůbec neuvěřitelné sebevědomí. Bohužel na nepravém místě :-D Ten pobyt musel být super. I já plánuji výroční překvápko. Kde jste byli? Co můžeš doporučit? Jo - teď čtu hotel Akademie. Čím je vyjímečný?
Odpovědět
Ahoj děvčata! Včera jsme byli s manželem na ultrazvuku (screeningu) a miminko je v pořádku. Doktor říkal, že má hezký nález :-D . Bylo krásně vidět, jak sebou mrská, mávalo to ručičkama ze strany na stranu. Viděli jsme snad kromě pohlaví úplně všechno. Na ručičkách i nožičkách má všech 5, viděli jsme dokonce i žaludek, nosánek, pusinku... No co vám budu povídat, zkrátka nádhera! Manžel byl z toho úplně hotovej x-) . Dostala jsem konečně průkazku a taky fotku. Včera jsme se chlubili mojí babičce, která o tom ještě nevěděla, fotku jsem jí dala beze slov na stůl a ona to několik vteřin zkoumala a pak z ní vypadlo, že to vypadá na nějaký vesmír, či galaxii :-D , tak jsem se k ní otočila bokem a teprve pak si všimla, že mám nějaké větší bříško a došlo jí to :-) . Ona je tak úžasná! Byla snad ještě šťastnější než moji rodiče. Dneska mám narozky, tak je to ten nejkrásnější dárek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sharma: Hotel je v krásném prostředí.Všude kolem lesy,čistý vzduch.Je tam kam zajít na procházky.Personál v hotelu usměvavý,úslužný,všichni moc milí.Také mi hodně záleží na čistotě s jídlu.Obojí musím ohodnotit více než kladně.Je tam možnost sauny,vířivky a různých masáží,zábalů,ale i různých venkvoních aktivit atd.My jsme byli orpavdu moc spokojení.Odpočinuli jsme si.Ale vím,že co vyhovuje jedním,nemusí vyhovovat druhým.Snažím se jen popsat naše výborné dojmy z mini dovči. Lydusak:Jsem moc ráda,že je vše v nejlepším pořádku.Těhotenství uteče jako voda a brzo budeš mít malého cvrčka vedle sebe... :)
Odpovědět
15. tt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Koukám, že @sharma už začíná brát ex manžela s nadsázkou, což je moc fajn! ;-) Jaké máš překvapení pro manžela? x-) @lydusak Blahopřeji Vám ke zdravému miminečku! :-) Užívej si těhulení, odpočívej a opatruj se. Využij každé volné chvilky! x-) P.S.: Krásné bříško! @mldk V hotelu muselo být vážně překrásně! :-) Jinak koukám, že probíráte 1. výročí, které se nezadržitelně blíží - Fanda cosi chystá, je tajemný, jako hrad v Karpatech, tak Vám pak dám vědět ;-) :-D Já jsem mu koupila hodinky - Casio, hrozně se mi líbily, tak doufám, že jemu taky. Ikdyž po 8 letech bych mohla znát jeho vkus, že? :-D Navíc se blíží jeho promoce - máme totiž doma Bc. - k nim dostane stojan na víno + extra vínečko a triko s výšivkami, které se pro tuto příležitost hodí :-) Fanda má zrovna o výročí slouhé volno, tak jsem moc ráda, že si ho společně užijeme! Chystáme i výletík do Lesoparku do Chomutova se Zbyněčkem x-) Ten už bude mít 8. měsíců (16.6. jdeme na kontrolu, tak pak dám vědět, kolik vážíme a měříme). Umí paci, paci, bububu, baf, malá-malá, tááák je velikýýý. Chodí na nočníček, lozí směrem vzad, říká bába, dáda, táta (to bylo jeho první slovo), deda, ale máma z něj ještě nevypadla :-p :-D Nové fotky jsou na MK, tak mrkněte ;-) Užívejte slunečných dnů, Pa, Irča :-)
Odpovědět
@irenka41 To to nějak utíká! To už se synáček tak velký? To není možný :-) . Moc děkuji a vám taky přeji mnoho zdraví, rodinko! Já už se na to naše strašně moc těším. Nevolnosti už pominuly, takže je mi fajn a na nízký tlak už jsem taky vyzrála. Dělá mi dobře mulťák a Inka :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?