Termín svatby 16.6.2012 nebo město Havířov? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky holky, taaakze ja mam termin 16.6.2012 v 10:00 na zamecku v havirove a hostinu mame na zaguri :-) pocitam ze na obrad bude mozna neco kolem stovky lidi...mozna vice... co se tyce obedu tak tam budou jen ti nejblizsi a to je 60hostu a na vecerni raut se pripoji i kamaradi cca 15-20 lidi :-) zatim mam koupene jen prstynky do vysluzek :-) saty mam vybrane zavoj obednany :-) a to je asi tak vse a co vy??
Odpovědět
@zmaldik aha to znám, tak tam se taky chystám.a spokojenost?? Kolik tě stály?
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice tak já tam byla ted v sobotu, brala jsem si kolačky, cukroví a zákusky..musím říct že klobouk dolů, tak dobré jsem jedla naposledy od babičky :-) i tatka který je docela vybíravý uznal, že jsou fakt výborné..je to tím, že fakt žádné náhražky, hlavně vše z másla a ne z nějakého zasr..margarínu :-) mohu jen doporučit a k tomu paní Tylková a její upřímné a milé jednání tě jen utvrdí, že budeš spokojená ;-) těš se máš na co :-) taky jsem dala na reference a vyplatilo se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@colibra mno my tam byli minulý týden ve středu (v centru) zadat prsteny, které se nám líbil, mam obrazek v albu, řekli jsme jak je chceme mít upravené, změřili jsme prsty, řekla jsem, že nechci kamínek (páč mám kamínek na zásnubním a to by se rušilo, pokud to budu chtít mít vedle sebe) a stejně chci mít stejný prsten jako nastávající mažel :-D ..ptali jsme se kolik to tak bude stát, že nechceme dát více než 16.tis. - takže nám řekla, že 7.000 je za práci a zbytek dle váhy a úprav, a že to tak kolem těch 16.tis bude, že je to masivnější prsten tedy déle vydrží a apod...mno a zrovna dneska mi volali z toho zlatnictví (pobočka, ale v Mariánských horách, tam sídlí přímo zlatník, dílna, kde to dělají) že se na to zlatník díval, a že ten prsten, když se podíváš tam je barevný, a ta bílá barva, že by se hned sešoupala, že to musí být dva prsteny do sebe (tak jak jsem chtěla), ale paní v tom centru mě na to nějak neupozornila..takže mi slečna z Mar. Hor řekla, že práce nebude za 7.000 ale 10.000, že je to pracnější apod..takže dnes po práci tam jdeme, a znovu se jdeme domluvit, na kolik nás to vůbec výjde, jestli se to nějak nezvedne i za materiál..sere mě, že to neřekla ta paní v tom centru ..mno tak uvidime, co řekne zlatník..a víš co bych ti doporučila? Zajet rovnou do pobočky do těch. Mar. Hor. protože tam je přímo ten jejich "dělník" a ten to přesně poradí a řekne co jak kolik, páč to ví, ....paní ve zlatnictví asi taky něco znají, ale nemají takový přehled jako on (přece jen on to přímo vyrábí a projde mu rukou nespočet prstenů)..je pravda, že jsem šla do centra jen kvůli toho , že tam mají déle otevřeno a to i v sobotu dopoledne, tady v mariánkách mají jen do 17 hod a v sobotu zavřeno :-) a zkouška hrubých prstenů by měla být za 3 týdny..potom se dodělávají úpravy povrchu a nápisy uvnitř prstenu.
Odpovědět
@zmaldik aha, díky za radu, já hlavně chci dát zlato na protiúčet, tak snad mě to výjde levněji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@colibra ty už máš nějaký tip, který se ti líbí? ..páč kdyby mi řekli, že ten můj prsten stojí víc..tak si vyberu asi jiný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@colibra jo to určitě výjde, pořád nám to říkají abych donesla cokoliv zlatého, že se to vyplatí..taky budu dávat nějaké prsteny staré apod.
Odpovědět
no chtěla bych kombinaci bílé/červené zlato + kamínky max 5mm široký a taky by jsme chtěli pro budoucího manžu kombinaci stříbro červené zlato, protože on ho bude muset furt sundávat, v práci na fotbale atd. takže mám strach aby ho za měsíc neztratil a min 6 tisíc v pr... by mě šlak trefil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ty chceš růžové zlato jo? nelíbí se ti kombinace bílé zlato a žluté zlato? já jen tak, páč já jsem dostala zásnubní krásný prstýnek žlutý s bílým a růžovým motivem a po dvou letech po růžové ani ťuk jen žluté..záleží tedy jestli budeš mít jako dva druhy zlata (spojené) nebo třeba žluté zlato a na tom jen rhodiování (to je tenká vrstva) té barvy která se ti líbí(tak jak já na zásnubním prstýnku)..to potom vydrží fakt jen chviličku, než se to setře.. takže já mám snubáky ze dvou druhů zlata abych za pár dní nešla domu s brekem že má jen jednu barvu, by mě taky šlak trefil, za tolik peněz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice a jinak já jsem si objednala koláčky navíc..ale jinak vlastně dává na ochutnávku zdarma koláčky a cukroví..někde si za to musíš platit :-) to jen pro info :-)
Odpovědět
no to je super omlouvala se paní že peče až v pátek a v sobotu že ted je méně svateb Tak to se těším a napíšu Onemocněla mi sestra tak musím počkat s termínem ale určitě ta svatba bude letos tak už cci vědět co a jak tak děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
ano je to pravda, opravdu peče v pátek, protože je fakt méně svateb než v létě :-) proto jsem taky došla na zkoušku až v sobotu :-) tak já mám svatbu až příští rok, tak jsem trošku s předstihem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@colibra tak mám nové info, vrátila jsem se z toho zlatnictví z pobočky Mar. Hory - super přístup, mluvili jsme přímo se zlatníkem, ví o čem mluví :-) tak nás ty prstnýnky výjdou nakonec na 20.tis. ale řekl, že jsme si vybrali ty nejsložitější, které jsou..že je to moc pracné..asi proto se nám taky nejvíc líbili :-D a jinak to zlato na protiúčet počítají s 800,-- kč za gram...takže já už vím, že budu třeba platit 16.tis. cash a dám 5g prstýnek co mi zaplatí zbytek :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@zmaldik no tak to je dobrá pálka za prstýnky, tolik platit nechci max. 10.000,-
Odpovědět
Profilova fotka
@colibra mno to je, je to kvůli váhy, normální prstýnky maji např. 4-5g a my máme skoro 9 g (jeden) :-(
Odpovědět
@katkavfr Ahojky, termín máme 23.6.12 na havířovském Zámečku:) a nemůžu si nikde vybrat dort. Nelíbí se mi to co jsem viděla :( Prosím tě, můžeš mi poradit?
Odpovědět
Svatební veletrh Ostrava: 26.2. 2011 10:00 - 18:00 27.2. 2011 10:00 - 17:00, Clarion Congress Hotel Ostrava Veletrh NEVĚSTA: 2.-4.3. 2012 Výstaviště, Ostrava 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ ahojky tak ja si nechavam pect dorty u zname poslu kontakt ip :-) a co uz mas vybrano?
Odpovědět
tak já se už těším na ochutnávku v sobotu budeme mít i dort na zkoušku hurá uvidím a potom napíšu
Odpovědět
@katkavfr To budeš hodná:) Pokud na mně nezapomeneš. Moc toho nemám zajištěného. Vyčkávám na veletrh. Snad tam něco vyberu. Potřebuju kameramana, fotografa, cukrářku....no je toho dost.
Odpovědět
@syslice Tak potom napiš, jak jsi byla spokojená. A kam to vlastně jdeš? do cukrárny Aknel?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Jo do Aknelu určitě napíšu potom :-)
Odpovědět
Tak holky byla jsem v sobotu u Aknel V prvé řadě paní super ochotná.Dostali jsme 8 koláču a cukroví plus dva malé dortíky a to vše zdarma!! Byla jsem uplně v šoku.Velký výběr dortu jaká koliv nápln cena za 1KG 250kč což si myslím je dobrá cena.Dva koláče jsme schovali na neděli jaké budou a musím říct že lepší jsem nejedla.Tem rum a to máslo bylo poznat .Tak že v tomhle mám já jasno.Objednávat budu tam.Objednala jsem si už i vánoční cukroví.Ted se vrhnu na ostatní věci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice jo jo já to říkala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taaaak dalsi malickosti obednany :-) ted cekam na korunku, sklenicky a podvazek :-) a uz sem si koupila samodrzici puncochy :-) hihiii :-) joo a mam obednano 60ks letajicich lampionu stesti at si zpestrime vsichni svatebni vecer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se k Vám děvčata. Termín mám také 16.6. 2012 na radnicic v ostravě Porubě. Jak zde píšete, svatba je pěkně drahá záležitost, což mě štve. Taky se snažím co nejvíce ušetřit.
Odpovědět
Profilova fotka
@edeffa ahojky vitam te v me diskuzi :-) gratuluji ke krasnemua stejnemu terminu :-) jojooo svatba je sakra draha vec... jeste ze existuje beremko a holky co se levne chcou zbavit skoronovych veci :-) a co vscehno uz mas zarizene a vis kde budes mit hostinu?
Odpovědět
Ahoj holky, jsem zoufalá s výběrem živé hudby. Termín máme 23.6.12 a já nemůžu sehnat dobrou kapelu, kt. by nezpívala falešně. Poradíte mi prosím, některá????? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ no hele my tady mame jednoho adepta a vzhledem k tomu ze ja zivou hudbu nechci a chci dj tak vydrz cca tyden ja se snima ze slusnosti sejdu zjistim co a jak ptz to jsou znami tchanovcu a pak ti poslu cisilko ju?? ja chci dj :-) a ten taky bude!! a basta fidli :-)
Odpovědět
@katkavfr jsi zlatíčko. Prosím tě, napiš mi potom. Kontaktoval jsem 5 kapel, kt. hrají hezky, ale mají už můj termín obsazený. Četla jsem, že máš taky hostinu na Zaguří:) Já taky, za tebou o týden později:). Už jsi platila zálohu p. Seberovi? A jakého máš DJ? Nějakého kámoše?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?