Menu Forum

Termín svatby 16.6.2012 nebo město Havířov? Přidej se.

26. únor 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků. Má 36 přátel. Šenov, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků. Má 36 přátel. Šenov, Region Ostrava.
 @mendy_ ahojky tak na zaguri sem to zrusila protoze co jsme videla fotky kdyz tam posadis 65lidi neni kde tancit emoticon sice to tam je krasne ale bohuzel... prenechala sem to jine neveste emoticon a hostinu mame na cepaniku zvenku noic moc ale ma to z rodiny takze ceny hezke a vyzdobu si budu delat sama emoticon jinak dj je znamy a hraje nam vzdycky na vsceh oslavach... pak mam jeste kamose ale to uz je spis jen na tu nasi hudbu a to nejde emoticon
26. lis 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katchabka (29 r.)
6
Registrovala se 27. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 5 přátel. Region Pardubice.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Zámecký park Choltice, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
katchabka (29 r.)
6
Registrovala se 27. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 5 přátel. Region Pardubice.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Zámecký park Choltice, Region Pardubice
 @klarina_f emoticon jsem na tm stejně emoticon jen mám trochu představu. Chcem se brát tento termín na Zámečku v Cholticích Včera jsem se sem přihlásila.. a když to čtu.. jsem rozhodnutá v pondělí zajít na matriku zamluvit termín emoticon Uplně jsem tu dostala chut začít něco plánovat emoticon emoticon
27. lis 2011 ve 12:47  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mendy_
1
Registrovala se 2. října 2011 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
    Havířov, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mendy_
1
Registrovala se 2. října 2011 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
    Havířov, Region Ostrava
 @katkavfr
Na Čepaníku to znám. Měla tam svatbu známá.
Pokud neseženu živou hudbu, tak budu muset hledat DJ. To jsme zrovna nechtěli, ale když není zbytí...? Ach jo.
27. lis 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
 @mendy_ aha tak to ja zas nechci zivou hudbu radsi dj at mi pak zahraje to co poslouchame... enchci to prezpivane od nejakych postarsich hudebniku emoticon
27. lis 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mendy_
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Havířov, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mendy_
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Havířov, Region Ostrava
 @katkavfr
Jasně, chápu. Každý máme holt to svéemoticon
Prosím Tě, písni mi, až budeš mít po schůzce s tou kapelou, kt. tě čekáemoticon Jsem z toho mírně nervózní. Živé kapely jsou téměř všechny obsazené. A pokud nejsou tak si účtují šílené peníze... emoticon
28. lis 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mendy_
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Havířov, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mendy_
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Havířov, Region Ostrava
 @katkavfr
Sehnala jsem živou kapelu duo white z Opavy emoticon Měla je moje spolužačka a vřele doporučuje. Tak jsem zvědavá emoticon
Už jenom inspirace na svatební oznámení...Jaké máš ty?
18. pro 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
 @mendy_ jejdaa... ja nejak s nima jeste ani nebyla emoticon ted si rikam abych nekoho vubec sehnala..hihi oznamko mam v albicku emoticon tak koukni emoticon
18. pro 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
 ahhhoj holky tak co noveho?? ja uz strihla vyridit reklamaci oznameni..dneska ma dojit nove emoticon svatebni saticky uz mam doma a rikam si ze cim vic se svatba blizi tim mene veci mam emoticon
17. led 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmaldik
36
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 99 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
zmaldik
36
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 99 přátel. Region Ostrava.
 @katkavfr to je fakt děs :D já nevím čím mám pokračovat fakt :D
17. led 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotvaskala
Registrovala se 26. října 2011 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kotvaskala
Registrovala se 26. října 2011 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, prosím shaním nějakeho DJ na 2.6. nevíte o někom?
26. únor 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš