Termín svatby 16.6.2012 nebo město Havířov? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky holky, taaakze ja mam termin 16.6.2012 v 10:00 na zamecku v havirove a hostinu mame na zaguri :-) pocitam ze na obrad bude mozna neco kolem stovky lidi...mozna vice... co se tyce obedu tak tam budou jen ti nejblizsi a to je 60hostu a na vecerni raut se pripoji i kamaradi cca 15-20 lidi :-) zatim mam koupene jen prstynky do vysluzek :-) saty mam vybrane zavoj obednany :-) a to je asi tak vse a co vy??
Odpovědět
1
5
6
Profilova fotka
@mendy_ ahojky tak na zaguri sem to zrusila protoze co jsme videla fotky kdyz tam posadis 65lidi neni kde tancit :-( sice to tam je krasne ale bohuzel... prenechala sem to jine neveste :-) a hostinu mame na cepaniku zvenku noic moc ale ma to z rodiny takze ceny hezke a vyzdobu si budu delat sama :-) jinak dj je znamy a hraje nam vzdycky na vsceh oslavach... pak mam jeste kamose ale to uz je spis jen na tu nasi hudbu a to nejde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarina_f :) jsem na tm stejně :) jen mám trochu představu. Chcem se brát tento termín na Zámečku v Cholticích Včera jsem se sem přihlásila.. a když to čtu.. jsem rozhodnutá v pondělí zajít na matriku zamluvit termín :-D Uplně jsem tu dostala chut začít něco plánovat :-N :-)
Odpovědět
@katkavfr Na Čepaníku to znám. Měla tam svatbu známá. Pokud neseženu živou hudbu, tak budu muset hledat DJ. To jsme zrovna nechtěli, ale když není zbytí...? Ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ aha tak to ja zas nechci zivou hudbu radsi dj at mi pak zahraje to co poslouchame... enchci to prezpivane od nejakych postarsich hudebniku :-)
Odpovědět
@katkavfr Jasně, chápu. Každý máme holt to své:) Prosím Tě, písni mi, až budeš mít po schůzce s tou kapelou, kt. tě čeká:) Jsem z toho mírně nervózní. Živé kapely jsou téměř všechny obsazené. A pokud nejsou tak si účtují šílené peníze... :-(
Odpovědět
@katkavfr Sehnala jsem živou kapelu duo white z Opavy :-) Měla je moje spolužačka a vřele doporučuje. Tak jsem zvědavá ;-) Už jenom inspirace na svatební oznámení...Jaké máš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ jejdaa... ja nejak s nima jeste ani nebyla :-( ted si rikam abych nekoho vubec sehnala..hihi oznamko mam v albicku :-) tak koukni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahhhoj holky tak co noveho?? ja uz strihla vyridit reklamaci oznameni..dneska ma dojit nove :-) svatebni saticky uz mam doma a rikam si ze cim vic se svatba blizi tim mene veci mam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katkavfr to je fakt děs :D já nevím čím mám pokračovat fakt :D
Odpovědět
Ahoj, prosím shaním nějakeho DJ na 2.6. nevíte o někom?
Odpovědět
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?