Menu Forum

Termín svatby 16.6.2012 nebo město Havířov? Přidej se.

26. únor 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kimmi1
1
Registrovala se 7. června 2011 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 2 přátele. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
kimmi1
1
Registrovala se 7. června 2011 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 2 přátele. Region Opava.
 @klarina_f mimořádný tím, že ho nemají vypsaný na webovkách emoticon Proto i ten "poplatek". Tak nám to napsala ta paní v mailu. My budeme mít venku jen obřad, hostina bude uvnitř na zámku. My jsme si vybrali 16.6., protože jsme chtěli svatbu buď v září nebo v červnu a ty šestky v červnu nám přišly takové hezké, samá sudá čísla 16,6, 2012 emoticon Tak proto emoticon Navíc 17.6. pak máme výročí emoticon
21. říj 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků. Má 36 přátel. Šenov, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků. Má 36 přátel. Šenov, Region Ostrava.
 ahoj holky mám akutní dotaz sháním si svatební boty ale nikde nejsou prošla jsem snad všechny obchody v ostravě a všude jsou jen černé hnědé vinove a samé tmavé barvy:( našla sem jeden obchod kde byli asi jedny hezké jenže za 2500.- a to se mi zda fakt moc kdyz je budu mít na sobě jen jednou jsem totiz teniskovy typemoticon
21. říj 2011 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
colibra (31 r.)
Registrovala se 23. května 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 34 příspěvků. Havířov, Region Karviná.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
colibra (31 r.)
Registrovala se 23. května 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 34 příspěvků. Havířov, Region Karviná.
    Havířov, Region Karviná
 @katkavfr tak to řešíme stejný problém, nějak už mě nenapadá kam se mám jít na botky juknout. Mě příjde zbytečné za ty boty dát i 1300,- protože v bílých botkách určitě víckrát nepůjdu emoticon
22. říj 2011 v 10:14  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
 @colibra ted sem dostala tip emoticon od 5-6.11 je v kravarich za zamku svatebni veletrh a tak urcite budou max do 1000.- tak to asi prubnu emoticon
22. říj 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
machal
2
Registrovala se 19. října 2011 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 15 přátel. Region Ústí nad Orlicí.
fotoportrét
fotoportrét
machal
2
Registrovala se 19. října 2011 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 15 přátel. Region Ústí nad Orlicí.
 Nazdárek holky! emoticon Tak si připadám jak Alenka v říši divů. emoticon Já ještě skoro nic neřešila.Všichni mě tu přijdou,jako,že už to někdy dělaly emoticon Jak víte kdy,kde a co všechno zařídit??? emoticon Já sem si zatím jen zařídila kadeřnici na 16.6.2012 emoticon Tady u nás na mě všichni totiž koukaj jak na exota,že už se ptám teď.A tak se ani nikdo nenamáhá mi poradit. emoticon Existuje nějaký seznam-Co vše se musí zařídit???Mám od přítele volnou ruku,je kamioňák a nemá kdy se o to se mnou podělit!!Naštěstí věří mému vkusu a tomu,že máme podobný pohled na věc emoticon
22. říj 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarina_f
9
Registrovala se 17. března 2011 na beremese.cz. Přidala 100 příspěvků a 1 album. Má 37 přátel. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
klarina_f
9
Registrovala se 17. března 2011 na beremese.cz. Přidala 100 příspěvků a 1 album. Má 37 přátel. Region Uherské Hradiště.
 @colibra: Tak to je pěkné. 16 bude vaše šťastné číslo. emoticon
@kimmi1: Dva v jednom. Taky fajn. ;) 16. svatba, 17. výročí. emoticon
@machal: Ahoj. Tak můj mi v tom dal taky volnou ruku. Žení se poprvé (ale já se vdávám taky poprvé emoticon ), říká, že tomu nerozumí a hlavně si neumím představit jak stojí v květinářství a baví se s aranžérkou. emoticon Každopádně klid. My byly objíždět místa a taky na nás koukali jak na voli. Nemám zařízené nic. Vím jen, že bude oranžová svatba, toď vše. A taky se mi zdá, že většina ženských tady je z oboru svateb. Jen já si připadám neschopně. emoticon Prostě nejsi v tom sama.
Udělej si seznam sama. ;) Matrika, místo, fotograf, videokameraman, šaty, oblek, zákusky... prostě postupně začni zařizovat vše... . Ale nezapomeň, že některé věci jsou prostě přednější. emoticon
Jinak já bych chtěla balerýnky. Bílé. Sice jsem nedostala moc ok ohlasy, žeprý to bude vypadat blbě. Můj má 198 cm a já 162, takže to bude jak dlouhý - on, široký a bystrozraký - já. emoticon emoticon emoticon
22. říj 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
machal
2
fotoportrét
fotoportrét
machal
2
 @klarina_f:Jsi milá!Sem ráda,že to nevidíš tak tragicky jako já emoticon Já už taky aspoň představu mám,že by to mohlo být v sytě růžové se světle zelinkavou emoticon.Na matrice sem se zeptat byla,ale taky na mě koukali jak na cvoka,že už to chci zamlouvat na 2012 emoticon Hostinu už taky vím kde,napsala sem tam mail,jestli by to tam vůbec bylo možné zhruba pro 30 lidí s mozností místa na tanec i sezení. emoticon Odkud jsi,jestli to můžu vědět emoticon ??
22. říj 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
 @machal koukali jako na cvoka?? no to v muj termin byli posledni dva volne casy emoticon no myslim ze cim driv tim lip... az kdyz je jisty termin muzes planovat zbytek emoticon
22. říj 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarina_f
9
fotoportrét
fotoportrét
klarina_f
9
 @machal: Všude na mě taky koukali jak na cvoka. Ale pak se nám zalíbili dvě místa pro svatbu a ty už zamluvená byla, takže jsem si řekla, jestli mě ještě někdo řekne, že máme času a času, tak ho pošlu do určitých míst. emoticon
Sytě růžová se světle zelenou? To zní dobře. emoticon Tu moji oranžovou má hodně lidí na svatbě, ale mě nic moc nenapadá. Jsem hrozně nerozhodná a ta oranžová se mi líbí asi nejvíc. Mojí mamce to pije krev. emoticon Oranžová = politická strana. emoticon
Tak pokud máš termín, teoreticky místo a byla jsi na matrice, tak přece už něco máš. ;) Hlavně pozor na fotografy. Tam jsou rezervace taky docela složité. Pokud to je dobrý fotograf, už teď nemusí mít volno, ale tak to sis už určitě vypátrala. emoticon Nebo i ty zákusky. Dokud jsem se o to nezajímala, nevěřila jsem kolik svateb se koná.
Jsem od Uherského Hradiště, Zlínský kraj. Ty?
22. říj 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
machal
2
fotoportrét
fotoportrét
machal
2
 klarina-f:Fotografa naštěstí řešit vůbec nemusím,moje nejlepší kamarádka je profi fotografka a mám u ní focení do smrti(prý emoticon )zdarma.Fotila nás už několikrát a vždycky to bylo super. emoticon Zákusky mě vůbec nenapadli emoticon Ja sem z Ústí nad Orlicí,Pardubický kraj
Právě se mi ozvala ségra z Anglie a poslala mi fotečky botiček emoticon Má stejnou velikost nohy jak já,takže by mě je mohla dovézt emoticonVybrala sem tyto,co ty na to? emoticon
22. říj 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
 ahoj holky musim se úpochlubit dneska mi dosel polstarek pod prstynky a je uzasnyyyy, prekrasny no nevim co dodat emoticon ted cekam nez dojde zavoj a pompadurka emoticon
24. říj 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarina_f
9
fotoportrét
fotoportrét
klarina_f
9
 @machal: Tak ty vypadají opravdu pěkně! Já bych si na ně netroufla, ale jsou pěkné. emoticon Já raději balerýnky. emoticon Bez podpatku. emoticon
Tu kamarádku fotografku ti závidím. ;) Ta se vždy hodí.
Ségra v Anglii? Ona tam žije nebo tam jela za prací???

@Katkavfr: A fotečka nebude?emoticon
24. říj 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
 @klarina_f uz je v albu emoticon
24. říj 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
 a holky co vscehno uz mate zarizene?? nebo jsem jen ja takovy svatebni posuk ze to chci mit co nejdrive a pak si jen uzivat nicnedelani emoticon takze termin svatby mam, restauraci zamluvenou, fotograf je zarizeny, dj je predbezne zarizeny, tiskarna na oznameni zarizena( strejda od svedkyne a zaroven nejlepsi kamaradky emoticon) svedci byli pozadani a prijali tento tezky ukol emoticon auta zamluvene mame teda muj budouci muzik je zamluvil emoticon zatim mame jednoho clovicka ktery bude hosty rozvazet a druheho musime pozadat emoticon saty mam predbezne vybrany a zamluvit je pujdu po vanocich pokud nenajdu lepsi, nehtarku mam, kadernici a kosmeticku mam, řasarku mam emoticon kvetinarku mam jen tak musim skocit ukazat muju navrh kytice a domluvit detaily.... pekarku na svatebni dort mam emoticon no a pomalu uz sme vse zacla nakupovat... spodni pradlo mam, prstynky do yvsluzek mam, polstarek pod prstynky mam, zavoj mam, korunka obednana emoticon nevim jestli to prehanim a uz to nehranici ze silenosti ale pripravy si maximalne uzivam emoticon a co vy holky???
24. říj 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
machal
2
fotoportrét
fotoportrét
machal
2
 klarina_f: Ségra tam žije.Je tam už 11let.Je o 5 let starší jak já,ale zatím nezadaná.
Dnes sem byla na té matrice,tak mám předběžně datum zamluvený,ale mám přijít ještě v lednu to znova potvrdit. emoticon emoticon Taky se mi ozvali z toho místa na svatební hostinu,že by to u nich šlo a tak se tam půjdem s Lukášem v pátek domluvit. emoticon Co ty,něco nového? emoticon
24. říj 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
colibra (31 r.)
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
colibra (31 r.)
    Havířov, Region Karviná
 @katkavfr fíha a já jsem myslela, že jsem šílená emoticon No tak já mám, radnici, hotel, fotografa, DJ, květiny, auta, řidiče na rozvoz, svatební oznámení zamluvené, cilindr na auto ženicha, doma vyrábím květinky na ozdobu, domluvené zákusky, dorty a tot vše. Prstýnky nemáme nějak se nemůžeme rozhodnout z jakého materiálu emoticon jinak si přípravy taky užívám.a svatbu budu mít ve fialové barvičce.
24. říj 2011 ve 20:51  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarina_f
9
fotoportrét
fotoportrét
klarina_f
9
 Tak se mi zdá, že jsem asi jediný, co na to tak nějak dlabe.
Svatbu nám platí moji rodiče, v neděli dojdou rodiče Aleše a uvidíme, jak se vyjádří. Buď přispějí nebo se na to vyserou. A po neděli chci začat plánovat. Ale tak nějak se bojím... . Mamina je docela "velký rapl" (je OK, ale když má svůj názor, musí být po jejím... a ona vše udělá dokonale, ostatní ne... , neuvědomuje si to, ale občas mi tím hodně ubližuje), takže jsem zvědavá, od kdy se začneme hádat.
Chtěla jsem jí s milinem nedávno k jeho rodičům. Říct, že už hledáme místo a potřebujeme vědět, jestli teda půjdou a kdo z jejich strany by šel, mamina samozřejmě že to ne! Tohle dělají rodiče a ne nevěsta a ženich... .
Docela vám tiše závidím. ;)

@machal: Ségře závidím. Taky bych se tam chtěla mrknout. Třeba ne na 11 let, ale chtěla bych. Aspoň na dva týdny.
Super, matrika zamluvená... za chvíli budeš jak colibra a katkavfr. ;) Samozřejmě to myslím jen v dobrém. ;)
25. říj 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarina_f
9
fotoportrét
fotoportrét
klarina_f
9
 @katkavfr: Pěkný polštářek. ;)
25. říj 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
 @colibra aaa aspon nejsem jedina supeeeer emoticon my to budeme mit vinovo-bile emoticon
25. říj 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
 @klarina_f no tak zavidet... nemas co ... ono treba mame zamluvene predbezne na zaguri rozpocet je velice krasny... a tchyne nam porad nuti ze to chce tu hostinu na cepaniku(mi se to tam nelibi je to tam lacine obycejne no hruza...pro oslavy jo pro svatbu NE!!!) a vcera zacla kdyz to bude levnejsi tam bude to tam tak sem lehce zvysila hlas a rikam no to teda nebude i kdybych mela nakonec udelat svatbu jen ze svedkama... staci ze sem kvuli tchanovcum zmenila datum a nebude se to ridit podle nich.. ja sice chapu ze tchyne rekla ze to plati ona ( z zenichovy strany 50lidi a z me jen 10) ale protoze to plati prece nebude svatba po jejim ma to byt nas nejkrasnejsi den ... to nam to chce kazit nebo se chce zbytecne hadat?? nema nekdo stejny problem??? jinak nakonec rozpocet na tom cepaniku je vetsi emoticonDD
25. říj 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
colibra (31 r.)
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
colibra (31 r.)
    Havířov, Region Karviná
 @katkavfr kolik ti dali rozpočet?
25. říj 2011 ve 12:34  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarina_f
9
fotoportrét
fotoportrét
klarina_f
9
 @katkavfr: Tak to jsem "ráda", že takové problémy neřeším sama. Rodiče jsou rodiče. Ohledně placení jsou naši realisté, to bude ok. Já se budu snažit ubrat kde se dá, oni zase udělat vše možné pro dceru, to se tak nějak vynuluje. S maminou budou asi rozlišné názory v pár věcech, tak jsem zvědavá, jestli to ustojíme, ale jak píšeš, nejvíc se bojím strany druhé. První řekli, proč spěcháme, pak že nic nezaplatí, pak že nepůjdou na svatbu a teďka v neděli by měli dojít a domluvit se z našima. Prostě bude den jak má být. emoticon
25. říj 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
 @colibra nedali zadny rozpocet emoticon
25. říj 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
 @klarina_f no tak to jsme rada ze taky nejsem sama... s tim ze hostinu zaplati rodice pritele prisla tchyne sama protoze vi ze jejich rodina je obrovska samozrejme nechci jako predkrm krevety a kaviar ani humra... chci klasiku rozpocet uz je spocitany emoticon a rekla bych ze ve vsceh restauracich je stejny ... akorat nekde mas vyzdobu v cene nekde platis podnajem salu nekde ne... a to je jedine co cenu rozlisuje ale je to minimalni castka emoticon verim ze moje mamka bude taky prispivat ale to bude zanedbatelna castka za 10 lidi emoticon a kdyz rekla ze to zaplati sme samozrejme rada ale musi chapat to ze svatba je nas den D a ne jeji!! takze to bude po nasem.... emoticon
25. říj 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
machal
2
fotoportrét
fotoportrét
machal
2
 klarina_f: já byla v Londýně taky,na půl roku jako aupair a pak s bejvalim přítelem na 2 měsíce a stačilo mi to emoticon .Doma je doma,bez kamarádů a rodiny si to vůbec nedokážu představit emoticon .Do holek co sem píšou mám daleko,vždyť nemám zařízeno skoro nic emoticon .Furt se ještě rozkoukávám,jako ty emoticonTřeba rozpočet zatím nemáme vyřešený vůbec,ani kdo co bude financovat emoticon
25. říj 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alisi82
1
Registrovala se 25. listopadu 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4 příspěvky. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
alisi82
1
Registrovala se 25. listopadu 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4 příspěvky. Region Karviná.
 ahojte holky,máte už zařízeného kameramana?dáte mi nějaký tip?zkoušela jsem topis,ale už má obsazeno.
25. říj 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarina_f
9
fotoportrét
fotoportrét
klarina_f
9
 @katkavfr: A jestli se můžu zeptat, na cca kolik vás to vyjde-vyšlo? Jojo, tak to vidím i já. Mamča si musí uvědomit, že to sice financují, ale svatba to je naše. Furt je tu možnost vzít se v tichosti bez příbuzných. ;)

@machal: Jako aupair jsem tam chtěla jet a furt mě to tak nějak v tichosti drží, ale jak píšeš... rodina je rodina. Mě tam spíš láká to neznámo, ta angličtina, novota... .
A jak to máš ty se svými a jeho rodiči? Kdy jste to oznámili? Jak se tvářili?

@alisi82: Ahojky, tak já nemám kameramana, fotografa... nic. emoticon Odkud jsi? Zkus se kuknout po netu. ;)
25. říj 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
colibra (31 r.)
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
colibra (31 r.)
    Havířov, Region Karviná
 @alisi82 ahoj, já kamaremana profesionálu mít nebudu, svěřím to někomu z rodiny, a známý mi to pak pěkně sestříhá emoticon
26. říj 2011 v 07:52  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sobticek
3
Registrovala se 22. října 2011 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků. Má 11 přátel. Brno - Město, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
sobticek
3
Registrovala se 22. října 2011 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků. Má 11 přátel. Brno - Město, Region Brno.
 Ahoj holky přodávám se vdávám se 16.6.2012 v brně na zámečku belcredi. Zařízený mám termín na radnici, šaty a salonek na hostinu dnes budu domlouvat aranžérku a u ní zároveň květiny a oznámení
26. říj 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
 @klarina_f jooo vzit se v tichosti to je tady taky stale jako moznost emoticon hihi no pro tech 60lidi je to cca 50tis. no a mozna by se dalo pocitat +-5tis. teda spis plus kdyby zacal nekdo fakt pit ve velkem ale to asi nehrozi emoticon
26. říj 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš