Termín svadby 9.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Něvěstinky šup sem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky koukám jak se to tu pěkně rozrostlo :) Myslím, že nevěst bude přibývat :) Mě se nedavno stala vtipná věc, zatím jsme nikomu neřekli co chystáme a kamarádka přišla s tím, že jí přítel požádal o ruku, a že to bude mít 9.7. 20100 ]-( No já nevěděla co na to mám říct... Snad si to rozmyslej a budou to mít v jiný den, protože o její svatbu bych přijít nechtěla a o tu svou už kor ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte by tiez sa k vam pridavam my mame taktiez svadbu 9.7.2011 v Spišskej Novej Vsi ale pozeram ze vy tu riesite uz aj obrucky a saty, ba poniektore uz aj mate, no my mame salu, kameramana, fotografa,hudbu, farara, a to je tak vsetko a to som si myslela ze som fakt v predstihu ale ako tu citam tak nie a som tomu rada. Ale my sme zacali skor lebo ja mam tiez na rok statnice v juni cze bude to natesno a nechcem mat potom frmol :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky mám svatbu ve stejný den, doufám, že nás budou víc a rozproudí se diskuze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to ano dufam tiez
Odpovědět
Profilova fotka
tonka, taky děláme všechno fofrem teď.. :-D já mám maturitu, přijímačky a mu též státnice..
Odpovědět
Profilova fotka
hancazelinka asi sme na tom podobne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak sem tu po delší době, nějak nebyl čas.... od posledně změny mám zamluvené šaty (byly jsme vybírat s mamkama, a bylo to super) pak jsme rodiče pozvali na véču a tak proběhlo i ofiko seznámení a přítel mojí mamku požádal ofiko o moj ruku (to bylo tak krásný:-)) zamluvený fotograf i kapela a zamluvené místo na hositnu... no ted to nabralo obrátky.... akorát ten rozpočet mi trochu bere dech dostali jsme se trochu dál než sem původně plánovala.. holky můžete mi napsat nakolik vás svatba vyjde? a jestli do toho počítáte i partnerův oblek co si můsí koupit, občerstvení u nás, výslužky kadeřníky věci na převlečení... díky za odpověď Adéla
Odpovědět
Profilova fotka
tak holčiny, jak se pokračuje? my jsme teď neměli absolutně čas.. a měli jsme jít vybírat ve středu (příští) prstýnky a nevyjdou penízky, béé :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky :-) Tak po dlouhé době jsem tu. Vůbec nebyl čas. Koukala jsem nedavno do kalendáře a čím dál víc se nám to blíží :) už se moc těším. Jinak v přípravách jsme za poslední měsíc moc nepokročili, ale začátkem ledna si chci jít koupit botičky, ty vínové, které mám v profilu a konečně musím zajít ke švadlence, abych si nechala ušít šatičky. hancazelinka: To mě mrzí, že vám nevyšli korunky na prstýnky, ale přeci jen je ještě čas :-) . My už teda prstýnky máme asi měsíc, a už více jak dva dny jsem vydržela se na ně nekouknout :-D adelinda: My provedeme oficiální oznámení buď na Vánoce u rodičů a na Silvestra řekneme kamarádům :-) Zatím to totiž ví jen asi 5 lidí a každý se nás na to ptá a my pořád mlžíme. Ale pěkně mě bolí pusa, když to nikomu zatím neříkáme. Děláme s tím tajnosti neb se bojíme, že nám do toho budou rodiče kecat. Ale teď už jsou všude zaplacené zálohy, máme prstýnky a sklenky s datumem 9.7. takže teď nám už nemají do čeho mluvit ;-)
Odpovědět
Ahoj holky ,přidávám se k vám ,svatbu budeme mít 9.7.2011 v Podzámecké zahradě v Kroměříži ,obřad bude venku ,tak snad nebude pršet. Nejdůležitější věci už máme zamluvené - obřad ,fotografa a hostinu . Máme 3 měsíční holčičku ,tak je to docela těžký oblítavat salony a tak :-p ...Kdy půjdete vybírat šaty ? a prstýnky ,budete někdo objednávat i z internetu?
Odpovědět
Ahoj! Přidávám se do skupiny, dneska nám na matrice přiklepli termín. Nakonec dopadl i oddávající, vlastně dopadla- bude mě oddávat moje bývalá učitelka, co je teď místostarostkou a měla být v té době na dovolené. Takže štěstí. Jediný, co mi trochu dělá starosti je čas obřadu - 13:30. Docela pozdě, to pak ten den uteče ještě rychleji. Myslíte, že je blbý udělat skupinové fotky před obřadem?:-)
Odpovědět
@macci84 na prstýncích jsme byli poprvé minulý týden, na šatech v listopadu, ale i v salónu mi řekli, že je ještě čas, že stejně v lednu přijde nová kolekce.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, no konečně se někdo dostavil :-D . Musím se pochlubit, že jsem si včera objednala svatební botičky a koncem ledna jdu ke švadlence :)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se taky přidávám :-) prstýnek mi přítel navlíkl na silvestra těšně před půlnocí a já to vůbec nečekala, ale teď se na to všechno těším :-) chceme to v Náměšti na zámku, tak jsem tam dneska psala a termín je volný, tak tam musíme příští týden zajet aby nám ho někdo nevyfoukl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinka, my taky měli zásnuby asi 20 minut před půlnocí :) My už teda plánovali od října, tak nějak dohodou :) No a ani jsem s prstýnkem nepočítala, ale přítel překvapil :) my jsme to pak po půlnoci ostatním řekli a ty koukali, protože nikdo nic nečekal :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidám se.. termín 9.7.2011 na zámku v Telči. Zásnuby proběhly už v srpnu, ale přípravy teprve začínají.. Vy už toho ale máte hotovýho.. :-. to by mě mohlo ještě vystrašit :o) ale ne, už máme taky něco hotovo.. máme zamluvené místo na obřad, na hostinu a ubytování.. téměř vybrané šaty, ale už domluvené šití... domluvená kadeřnice a vyzážistka.. a dneska jsem nakoupila stuhy na vývazky, chci si je dělat sama.. ale výbornej byl přítel.. když jsem mu říkala, že začneme vázat, tak se na mě úplně vážně otočil a povídá: "A to ta tráva na tom do tý doby neuschne?!" :-D nj, chlapy :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, i my jsme zvolily datum 9.7.2011 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, i já se přidávám do skupiny 9.7.2011. Koukam, ze uz toho mate hodne pripraveneho. My mame zatim zamluvenou sin, cas, fotografa, kameramana, kadernika, castecne hotel na hostinu a mely by nam prijit koncem brezna prstynky.. Saty si budu nechavat sit, ale az tak zacatkem dubna. Jak pokracujete Vy? :-) Co noveho?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky, nám minulý týden došla oznámení- jsem z nich unešená :-D ..První dvě už jsem rozdala.. ségra má dnes narozeniny, tak jsem ji ho včera dala-byla z něj úlpně dojatá x-) .. a když jsem ho dala Denči, tak jsem ho musela dát i našich, ptž by ho u ní stejně viděli- hned si ho vystavila :-) ostatní oznamka počkají na duben či květěn.. taky jsem zamluvila dort- s tím, že podrobnosti, jako vzhled a náplň doladíme před svatbou a mám rozjednanou hudbu na hostinu- což byla moje nej můra v poslední době ;-) Březen necháme útlumový a další vyřizování začne zase v dubnu- meníčka, kadeřnice, ta hudba..a spoustu dalších věcí :-) Přeju pěkně a pohodové přípravy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, též máme svatbu 9.7.2011. Původně jsem chtěla datum 16.7.2011 ale na zámku bylo volné 16.7.pouze od 11hodin což nechceme, takže vyhrála 9. Je to i šťastné číslo snoubencovo, tak snad nám přinese štěstí :) a vlastně ať přinese štěstí NÁM VŠEM!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
I já mám svatbu 9.7.2011 v Římskokatolickém kostele na Vsetíně : domluven kostel, absolvovaná příprava, šaty+fotograf+hudba+videokameraman a sál zamluveny z části vývazky udělané.....jinak lautr nic. Ani spodní prádlo, oznámko, výzdoba na stůl, oblek pro přítele ( počítám, že ještě přibere), botičky, svatební poháry, kytka, účes----už z toho začínám trochu nervoznet. Ale kdo si ma vybrat z tak velkého množství navrhu napadu a možností :D
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdy tak budete posílat oznámení?
Odpovědět
@hancazelinka asi pozvanym v polovici maja a ostatnym staci dva tyzdne pred svadbou 8-) ....aspon dufam, ze to tak moze byt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@machula super, jsem si právě nebyla jistá.. taky jsme mysleli v polovině května..:)
Odpovědět
@hancazelinka to je tak akurat...asi :-D ani prilis skoro, ani neskoro
Odpovědět
Profilova fotka
uý se to blíží.. nevím, jestli mě chytá nerv z matury nebo ze svatby.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, na kolik Vás tak přijdou svatební oznámení? A co budete mit za kytici? :-)
Odpovědět
@pikolino ahoj, co sa tyka svadobnych oznameni...vychadza nas to celkom lacno, pretoze ich ale robi moja sestra :-D ...takze je to nieco ine, ako objednavat cez nejaku firmu... kytku by som chcela mat z ruzi a hortenzii, tak dufam, ze sa podari ;-) @hancazelinka ...uuu maturita, to nezavidim, kazdy nieco riesi, statnice, maturity...ja som rada, ze to mam az rok po statniciach, asi by som to nechcela riesit naraz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pikolino tak my 20ks oznámení a 7 pozvánek ke stolu přesně 604 i s dopravou.. kytici jsem chtěla původně růže, ale momentálně přemýšlím nad gerberama..
Odpovědět
Profilova fotka
@machula no naštěstí zas tak svajbu neřeším.. :-D občas si spíš představím, že to ženich nestihne z brna do olomouce.. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?