Termín svadby 9.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Něvěstinky šup sem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moje právě taky. A nakonec jsem ani tak nebyla zklamaná, že neměli datum co jsem původně chtěla. Snad nebude moc lidí v té době na dovolené ]-(
Odpovědět
radus ved nechodi sa skor neskor v july a auguste..kvoli tebe sa urcite dostavia :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No zatím jsme to řekli jen pár lidem, a trošku mě překvapilo, že mi řekli, že v tu dobu asi budou na dovolené :-| Což mě docela mrzelo, protože není přeci problém si dovolenou u týden posunout, kor když se bude ženit nejbližší bříbuzný. Ale kdo bude chtít přijít, ať přijde.
Odpovědět
no takto dopredu este urcite nemaju objednany ten zajazd..tak kvoli tebe by to mali dat na iny termin..je to predsa tvoja svadba :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ježíš tak to je super...v zítra se na to vrhnu:-)...zajdem do restaurace a poptámem fotografy... holky a taky se tak těšíte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kweetinka : spíš mi přijde, že to bylo řečeno jako naschvál. Ale tak nebudu přeci nikoho nutit, pokud tam někdo chtít nebude, tak tam nebude, alespoň se na mě nebude někdo dělat obličeje x-) A já si nehodlám svatbu ničím zkazit :) Ale poučili jsme se a teď už to nikomu neříkáme. Hezky to všem řekneme až budou oznámení, takže v únoru tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
adelinda: Ahojky :-) Jen směle do příprav... Já jsem ráda, že už tohle máme zamluvené, bylo toho na začátek hrozně moc a vůbec jsem nevěděla, kde mám začít, ale tu se něco zamluvilo, tu se dala záloha... a najednou to nejhorší máme za sebou. Ještě řeším šaty, ale chci si je nechat šít a jsem domluvená se švadlenkou, že se sejdeme až tak v lednu. Snažím se ještě něco schodit a do toho ledna už to snad bude dobré :) Jinak moc se těším, to je jasné. Ale ještě je takového času, tak se snažím z toho nezešílet
Odpovědět
adelinka jo tesim ;-) radus ten, kto spravi nieco naschval alebo z neprajnosti, si nezasluzi ani pozvat :-) tesme sa len na to dobre :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kweetinka: když ono je těžké nepozvat takové lidi, když patří do bližší rodiny... Ale jak říkám, pokud přijdou, přijdou, pokud ne, žádná škoda. Ale fakt mi přijde trapné odpovědět na to, že budeme mít svatbu větou: "Hmm to mi asi nepřijdem, my jezdíme tou dobou na dovolenou"
Odpovědět
radus: budem rada, ak mi posles ten odkaz...ak nic ine, aspon si pozriem ponuku ;-) adelinda: aj mne najskor kazdy rozpraval, co chcem riesit rok dopredu, ale nakoniec to vsetko bolo potrebne a som rada, ze som niektore veci uz objednala a mozem v pokoji chystat ostatne malickosti.... nakoniec je to tak, ze sa snazi zapojit cela rodina :-D a vsetci sa tesia, ked sa diskusia zvrtne tymto smerom. niekedy mam pocit, ze o tom rozpravame, akoby to malo byt uz tuto sobotu x-) co sa tyka datumu, my sme povodne vobec neplanovali svadbu uz buduci rok, ale ked ma moj priatel poziadal o ruku posledne leto 9. 7. a zistili sme, ze buduce leto je to sobota, bolo rozhodnute :D
Odpovědět
Profilova fotka
takže holky si predstavte ze sem volala do restaurace kde to chci mít, mame to komplikovane ja sem z Prahy a pritel z Mostu, a svatba bude v Moste, takze musime vybrat restauraci i s ubytkem..no a rekli ze mam stesti ze sem zavolala protoze uz maji zamluvene terminy i v srpnu, ale 9.7 mají stale volnej:-) díky díky díky...nebej teto diskuze tak sem musela hledat jinou restauraci.... na saty du s moji mamkou a pritelovou mamkou koncem listopadu, a mam jasno co bych chtela tak to snad dostanu... Radus: svatba je predevsim tvůj den, a kdyz ti uz ted nekdo dela starosti, tak si rozmysli zda ti na svatbe nebude delat jeste vetsi:-( držím palce, at to dobre dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
machula: Tak jak se ti chir. ocel líbila? Já jsem taky ráda, že jsem napřed. Protože mám svatý klid. A měla jsem takové náznaky svatební horečky, ale teď už mám klid a zbytek budu řešit až tak v únoru. Už jsem domluvená se švadlenkou, že bohatě stačí, abych k ní zašla někdy v lednu :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
adelinda: Tak to jsem ráda, že jsme mohli pomoci. Bohužel hodně nevěst přemýšlí hodně napřed a jelikož nechtějí riskovat, že by přišli o své vysněné místo, plánují to i rok dopředu. A jestli ti někdo bude říkat, že si začala plánovat svatbu moc brzy, tak se můžeš hezky od srdce zasmát :-)
Odpovědět
radus: no pozrela som si to a vyzeraju naozaj pekne...tak teraz nastala dilema ci biele zlato alebo ocel. asi vsetko bude zavisiet od toho, na co natrafime. nechcem to velmi kupovat caz net...radsej by som videla nazivo a vyskusala! a od piatku mam nadherne saticky objednane v salone El :-D tak sa vytesujem....mali naozaj nadherne saty! teraz uz len topanky zohnat! tesim sa, akoby to bolo uz tento mesiac! x-) adelinda: suhlasim s radus, ak chces mat svadbu podla svojich predstav, tak to treba planovat. myslim si, ze nevesty, ktore sa rozhodnu tri mesiace pred svadbou chystat, tak to velmi nevyhrali. teraz mas aspon dost priestoru a casu, aby si vsetko zvladla bez stresu!
Odpovědět
Profilova fotka
taky se vdávám 9. 7... jsem taková mladá nevěstina, takže zařizuju všechno teď, abych pak na jaře kvůli škole měla pokoj.. mám šaty, všechny doplňky.. domluvenou fotografku, načatou kadeřnici.. restaurace je taky zamluvená.. po roce jsme i vyřešili lidi v autech.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tu po dlouhé době :-( Vůbec nebyl čas... machula: jsem ráda, že se ti prstýnky z oceli líbili. Ty co máme, vypadají suprově, takové jemňoučké :) A moc se od zlata nešilí, jen jsou možná trošku tmavší, ale na kráse jim to nijak neubírá. Hlavně ať máte správnou volbu :-) už máš šatičky ju? :-) Já si je teprve budu zařizovat. V lednu mám sraz se švadlenkou a šaty by měli být někdy v únoru, červnu. Bohužel bude zrovna plesová sezóna, takže toho bude mít hodně, ale šaty by měli být do dvou měsíců. Jsou nevěsty co plánují i rok a půl dopředu. Kamarádka ta se měla vdávat letos, ale jelikož jí nevyšel termín, tak to o rok odložila. Z pátku se bude vdávat v sobotu :-) Každopádně už vloni v květnu si zamlouvala termín a teď už má vlastně všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
hancazelinka: Vítej mezi námi :) "nedočkavci" :-) Čím dál míň mi to letí. Člověk se nemůže dočkat a ono to tak pomalu letí :-D My co jsme tu už taky máme celkem hodně věcí. A opravdu je asi lepší si všechno zařídit takhle krásně dopředu. Protože pak je všechno dobré pryč. Píšeš mladinká nevěstinka, kolik pak ti je? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu příští týden vybírat s mojí a partnerovou maminkou vybírat šaty...(už je mám z internetu skoro vybrané, ale to nikdo neví) a s miláčkem jdeme příští týden vybrat místo na hostinu:-) až to bude tak si pomalu začnu řešit svatební noviny.. Chtěla jsem se zeptat..jak dlouho před svatbou budete rozesílat pozvánky: jo taková malá info...už je to za 8 měsíců!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
Odpovědět
adelinda: kam ides vybrat satky??? ja som tiez prisla do salonu s tym, ktore presne sa mi pacia, ale nemali moju velkost :-/...ale nakoniec som vybrala aj tak nadherne :D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám šatičky vybrané asi rok :) Jen jsem musela čekat na to požádání :-) My máme před ostatníma takové malinké tajemství, všem to řekneme až tak v únoru. A proto ani nenosím prstýnek. Protože by si toho hned všichni všimli. A nejlepší je, jak se nás všichni ptají, kdy bude svatba a my pořád jako že nic :-D Jinak mi budeme rozesílat pozvánky už tak v tom únoru, březnu... Protože pak nechci, aby mi někdo řekl, že jede v tu dobu na dovolenou... ]-(
Odpovědět
radus: a tajite to iba pre ten moment prekvapenia? ci ma to aj nejaky iny vyznam???? nesvrbi ta jazyk??? neviem ci by som to vydrzala :-D hoci niekedy si tiez myslim, ze by bolo najlepsie oznamit to az ked by uz bolo vsetko vybavene a pripravene! hlavne, ked nastanu hadky pre nieco, co ja chcem a niektori sa s tym nevedia stotoznit!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
machula: tajíme to ze dvou důvodů, ten první je moment překvapení, jelikož přítel se hrozně dlouho ženit nechtěl, takže máme v plánu všem říct, že jsme se zasnoubili a hned na to jim dám i oznámkp (nápad přítele a myslím, že nápad super :-D ) a druhý důvod je to, že v momentě, kdybychom to řekli někomu z rodiny, tak nám do toho začnou okamžitě kecat, takže mi si teď hezky všechno naplánujeme a pak to řekneme. Našim to dáme jako dárek pod stromeček :D Mamka teda něco tuší, ale dělá že ne :-) . Jazyk mě svrbí nehorázně :-D , ví to teda alespoň moje nejlepší kamarádka, která mi má jít za svědka. Té jsem to říct musela, ale u té vím, že to nikomu neřekne. Taky něco tuší přítelova kolegyně z práce, ale zatím jsme jí taky nic neřekli 8-) Právě, že se taky bojím těch hádek, ale snad žádné nebudou až řekneme, že už máme vše naplánované. Jediné čeho se bojím, že se tam začnou zvát lidi, který tam pozvat nechceme... :-|
Odpovědět
:-D :-D :-D mate to teda pekne naplanovane!!! Ja by som teda asi mala poriadny problem nevykvakat to x-) ....ale, co sa tyka pozvanych hosti, to je fakt, ja som veru tiez urobila nejake ustupky! ani nie, ze sa pozvali, ale moja rodina trva na tom, ze by tam mali byt aj taki ludia, ktorych som povodne na zozname nemala...nastastie je to iba jeden manzelsky par, takze to nie je vela...ale aj tak... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No já mám taky docela problém to neprokecnout, ale zatím dobré. Co se týče těch lidí co tam nechceme, tak to jsou kamarádi se kterým se vidím jednou za rok a opravdu nevidím důvod tam takové lidi zvát, to bych tam pak měla 100 lidí... My jsme jasně dohodnutí koho pozvem a koho ne.
Odpovědět
Profilova fotka
neřešte rok a půl.. :-D my svatbu plánujeme zhruba 3 roky.. :-N a jsme spolu něco málo přes tři.. :-N třeba takové složení aut jsme řešili rok.. :-D jo jinak my už máme všechno zařízeno kromě prstýnků a dortu..:) skrz jaro nebude čas.. :-S jo jinak my máme jen 17 lidí a to s náma dvěma.. :-D s paní fotografkou byla vtipná domluva.. :-D prý: no na radnici se určitě kamarádi přijdou podívat ne? - no spíš ne - a na hostinu si nějaké zvete? - ehm, ne.. :-D pobrali jsme to jako rodinné posezení, protože tak dobré kamy, které bychom pozvali na naši svatbu, rozhodně nemáme..
Odpovědět
...no jooo...svadbu riesite tri roky, auta rok pri 17 ludoch, kamaratov nemate.....nie ste vy z inej planety? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
muhehe a to největší vtip prý je u nás věk.. :-D ale my jsme odjakživa jedineční.. :-N
Odpovědět
...a aky je teda ten vek nech to zaklincujeme? Inak jedinecnost sa ceni...aspon to nie je ako cez kopirak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky koukam, ze se to tu pekne rozrostlo :-) ja vas musim opustit, protoze jsme museli zmenit datum na 2.7. ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
latisa: já patřím do ještě jednoho vlákna a to nevěsty maturantky..:-) muž má zas pro změnu státnice..:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?