Termín svadby 9.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Něvěstinky šup sem :-)
Odpovědět
1
6
7
Profilova fotka
já jsem se taky docela uklidnila.. je to takový velmi zvláštní předvečer.. dneska jsme dělili cukroví do krabic, hokna jak prase..:D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja teda zrovna moc klidna nejsem :-D Holky,preju nam,at se nas den vydari dle nasich predstav a at mame hezke pocasi! Budu se tesit na vase fotecky!
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přeju, aby se to všem vyvedlo!
Odpovědět
Dievcata drzte sa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, jdeme na tooooo :) Těším se na fotečky.
Odpovědět
@devcatko Taky jsem nebyla nervozní, jen malou chviličku, než přijela auta :-) pak už to bylo zase dobrý :-) Jak se vám to holky vydařilo?
Odpovědět
Profilova fotka
super, všechno prostě super.. navíc já jsem žádné ideály neměla, takže se nic zkazit prakticky nemohlo.. :-D
Odpovědět
@hancazelinka Tak to je dobře ;) My jsme si to strašně užili a splnilo se vše, co jsme chtěli ;)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás bylo taky všechno super, počasí nádherné a všechno bylo podle našich představ :-) Jinak už jsem dala i pár foteček do svatebního alba, tak kukněte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :) Tak máme svatbu úspěšně za sebou :) Všem moc gratuluji a doufám, že měli svatbu takovou jakou jí chtěli mít :) My jí měli snad ještě lepší než jsem doufala. Jen to horko bylo dost náročné :-S Ale zvládli jsme to. Jen my začíná být líto, že už je to za námi...
Odpovědět
@pusi25 @radus2011 Holky měly jste to taky moc a moc krásné ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka009 Bylo to nádherné. A každým dnem mám ze svatby lepší pocit. A hrozně se mi líbí říkat "manžel". Jediné co mi dělá problém je vzpomenout si, že už mám jiné příjmení, hlavně když zvedám telefon nebo se někam podepisuju :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@radus2011 Tak to jsme na tom stejně :DDD dnes jsem posílala 4 balíčky a dva se starým a dva s novým jménem :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky. Tak jak se vám daří po svatbě? Už jsem si konečně zvykla na nové příjmení :) I do telefonu i podpisem dávám už 90 % svoje nové :) Taky se pomalu chystáme na svatební cestu. Máme v polovině srpna vyrazit na pár dní na Moravu a pak na Slovensko k Seněckým jezerům :)
Odpovědět
1
6
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?