Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, a co se týče manži, tak ten mi tady chrchlal taky celej víkend, má sucho v krku a kašílek..chudáček.... :-D
Odpovědět
Marki: díky, já počítám že v květnu už nebudu v práci (i když, je 18. a moje "náhrada" zatím ještě není ani vybraná :-( ...ale teď už mě to tak netlačí, esli půjdu pryč 1. nebo 15.5., už jsem v klidu protože vím že brzy x-) ), tak prolezu bazárky a pak net a určo něco seženu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak jsem zpátky - pěkně jsem si doma odpočinula :-N :-N Vy jste teda pěkně ukecaný, celý jsem si to dočetla... ale bohužel jsem si nedělala poznámky, na co jsem chtěla reagovat, tak nic. Jenom snad - DANI, tobě gratuluju k výsledkům a zdravýmu miminku..... a podle mě to bude holčička ;-) Mě těď za posledních 14 dní vyrostlo břicho tak, že už to na mě pozná snad každý - mrzelo mě, když to lidi neviděli |-| S těma kočárkama - já měla hlubokej pro Vítka asi jenom 5 měsíců. Pak se naučil sedět a už ho nic nedonutilo si lehnout, snad jen to, když usnul, ale zásadně usínal v sedě. Oni totiž ty prckové v leže nic neviděj a jsou naštvaní :-D :-D Takže Marki, pochybuju, že ti vydrží 8 měsíců :-N =-) :-N Jinak už zaučuju kolegyni, takže se k vám dostanu jenom občas... Marki, bála jsem se, že už tě tu nezastihnu :-) :-) Jo, Honzi, moc hezkej příběh - koukali tu na mě jako na blázna, když mi padali hrachy... ale už si zvykaj, není to poprvý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, ahoj Emi! Tak už je ti dobře? To je fajn. :-) A co Velikonoce? U nás dobrý. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už je mi dobře, mě celkem nic nebylo, jenom jsem měla rýmu a škrábalo mě v krku. Normálně bych chodila do práce, ale teď jsem se bála, aby mi nevylítla teplota - tak jsem raději doma odpočívala :-N Velikonoce - super!! Byli jsme na jihu u babičky, sjela se tam celá rodina (malá svatba - 50lidí) naposledy jsme se všichni viděli o vánoce, takže to bylo fakt hezký. Moji chlapy mě vyšupali, ale jen tak s citem - symbolicky. Počasí nám taky celkem přálo... Jo teď jsem si vzpoměla na co jsem chtěla reagovat - na to stěhování na JČ :-D Dani, tvůj manžel se narodil v Písku?? To je hrozná náhoda - já totiž taky :-D :-D :-D
Odpovědět
Emko: ahojky, on je na písecké rodáctví hrozně hrdý :-D (teď tam zrovna na víkend jedeme, bydlí tam babička)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, zase k babičce? K té, co tak dobře vaří? Ty se máš!!!
Odpovědět
Profilova fotka
emi, to jsem ráda, že už jsi v poho a že sis odpočinula... ;-) a že ti už kouká bříško, to je super....vždyť já z toho byla zpočátku taky nešťastná, když mi zase splasklo (proto náš "Zmizík")..no, teď už to nezakryju... co se týče toho mrněte a kočárku, tak to holt uvidím no, a když mi už nebude chtít sedět, tak si holt koupíme kočárek i bez slevy...přece si nenechám vypadnout dítě z kočárku... :-N ..ale budu to řešit, až to přijde... :-N :-D teď jdu uklidit, za chvíli vyzvednu manžílka z práce a jdeme k doktorům... :-D
Odpovědět
Honzi: k manželově babičce, která je moc fajn, ale vařit neumí ani trochu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, emko, to je prima, že už jsi zase chlapík :-D a že jsi odpočinutá. honzi, ty jsi teď úplně nejkráááásnější. dani, my jsme o víkendu navštívili taky babičky a byla to legrace. nejlepší je naše babička sokolka. byla u nás na návštěvě a bohužel bydlíme ve třetím patře bez výtahu. babička si to o hůlce a s bolavýma nožičkama šupajdila do schodů. naštěstí jsou cestou okna, tak se u každého zastavila a výdýchavala (a očumovala sousedovic zahrady :-D ) a pořád říkala: to já za mlada jsem byla sokolka, to bych vylítla jedna radost. a ona u toho dost šaškuje, takže jsme se celý tři patra prosmáli. od tý doby ji neřekneme jinak než sokolko ;-) . tuhle návštěvu nám vyprávěla, jak jeden místní chlívák ji obtěžoval a jak mu střelila facku. a pak ještě historky ostatních kamarádek, který taky vylákal do dvora a pak se na ně vrhal :-) . mě ty její historky moc baví. a druhá babička je taková negativistka, ale po mém předsvatebním rozhovoru (loni v létě) se už začala radovat i z malých úspěchů. a tak jsem hrozně moc ráda, že mě pochopila - je to hned jiná návštěva a už se těším na další. marki, s tvojí radostí nad manželovým návratem od rodičů se hodně ztotožňuji - totéž pohladí na srdíčku i mě. ale neraduju se moc okatě, protože vím, že manžel je z toho trošku nešťastný. má svoje rodiče hrozně moc rád. oni jsou taky príma rodiče, ale občas si nevidí do pusy a manžovi tím dost ubližují. a to jsou okamžiky, kdy se cítí dobře se mnou. pak zase za chvilku "vychladne" a mají se moc rádi a do půl roka mu dají ťafíka zase. ale vidím, že je z toho hodně nešťastný a tak se snažím to nekomentovat - je to hodně těžké |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, tak to mu rozumím, já jsem na to taky hrdá :-D A u babičky jsme tam byli teď na velikonoce. :-D
Odpovědět
Verčo: babičky jsou super!!!! taky hrozně ráda poslouchám jejich historky (resp. už jen jedné, druhá mi umřela loni v únoru, ale ten poslední rok už na tom nebyla zdravotně dobře ;-( ) a vůbec, přijde mi to hrozně důležité s nima být
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte zářivé zářijky Emko co nového v rodném městě ? Kaučuk ještě stojí?
Odpovědět
Profilova fotka
Princezno, Kaučuk stojí a vlastně všechno je tady při starém - i ta rozlitá voda byla docela v pohodě. Jenom letos asi nebudou Čarodejnice pod mostem, protože je tam pěkný bahýnko a asi to nevyschne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emi a kdy ty nám dáš nějakou tvoji aktuální fotečku do alba? Ať víme, jak ti to sluší! A když už je to na tobě pěkně vidět... hmm? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, Honzi.. já vím, že vás v tomhle směru dost zanedbávám, ale mám jenom fotky co mě fotí manžílek (poctivě každý měsíc - kontroluje si tím přírůstek :-D :-D ) a má to na zvláštní kartě, takže to nemáme ještě stažený do PC :-S
Odpovědět
Profilova fotka
A Danielka nám taky dluží nějakou tu fotečku, co? :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, tak jsem se vrátila z pochůzky z našeho zdravotnictví...to zas byl zážitek...tak jsem šla na křivku, byl jsem objednaná na 13:00 h, vzali mě až ve 13:15h a točili mě až do 13:45...v tom příšerným vzduchu to byl děs běs, ležet půl hodiny na zádech....no, a pak mě dorazila sestřička, která řekla, že budu muset počkat, že mi to musí podepsat paní doktorka (teda nevím proč, když jsem jí celou dobu neviděla...) a paní doktorka zrovna rodila.....tak prej, ať si počkám...tak jsem sdělila sestřičce, že čekat nemůžu, že ještě musím letět do poradny, která má do dvou (ona teda měla do tří, ale to já jaksi nevěděla.. :-N )...no, tak sestřička vletěla asi za doktorkou na sál a ta mi to asi podepsala....no, a pak jsem letěla s manžou do poradny, tam byla pohoda jazz, zase jsem přibrala....teď už mám 79 kg..takže od začátku 15 kg....a tak jsem si vyslechla pana doktora, že dle učebnic má žena v těhotenství přibrat 12 kg---tak jako nevím, jestli mám jít začít běhat nebo co.. 8-) abych jako ty kila navíc vyběhala....když já za to nemůžu...jím úplně normálně, jen to tělo si toho jaksi ukládá víc... :-N =-) No, jinak prej mám mooooooc hezkou křivku, že už mě pohřešovali, jestli už jsem neporodila (jedna kočka, co měla se mnou termín, tak už porodila kluka, 4,40kg----no prostě hrůza :-N )..no a prej mám břicho pořád nahoře, takže to hned tak nebude a upravenej termín mám na 27.4. .... :-D no a doktor mi napsal další kontrolu 24.5....tak jsem ho musela opravit, že to si myslím, že to už mimčo bude na světě a nebude co měřit... :-D :-N .. manžílek si nechal vyndat stehy na hlavě, nechal se kvůli tomu pustit z práce o 2 hoďky dřív...no a představte si, že ten doktor, ke kterýmu šel a má mít do dvou, tak tam opět už ve 12:45 nebyl...to by mě zajímalo, podle čeho si ten den určuje....jak dlouho bude ordinovat... :-o jo, a jak jste psaly, že jste léčily své manžílky, tak já zrovna jednoho takovýho léčím taky....z práce vyšel s tím, že ho škrábe v krku...no a teď už leží v ložnici, ze mě udělal sestřičku a těší ho, že kolem něj lítám a říkám..prášíček, čajíček, polštářek, pusinku, spinkej...a to ještě chtěl, abych ho hladila...až do večera...tak jsem musela utýct.... :-D
Odpovědět
Marki: co to je ta "křivka"? Emko: jojo, to on se vždycky chytá za srdce a říká že je hrdý patriot... a když tam jsme, musím povinně do muzea :-D (kampak že to v sobotu půjdeme...? :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
křivka, to je na srdíčko miminka...a vždycky, když cítíš pohyby, tak musíš zmáčknout takovej čudlík....ale na co to je, to ti teda nepovím.....dají ti na bříško takovou placku, vlastně 2, jedna monitoruje srdíčko miminka a druhá stahy dělohy (no, teď ještě celkem k ničemu, že)----ale co podle toho jako básník pozná??? :-N
Odpovědět
aha... já když jsem ležela po amnioc tak tam maminky chodily vedle na postel "na monitor", tak to bude asi ono, bylo slyšet jak miminkovo srdíčko zběsile tluče a jedné, které tlouklo fakt hodně řekli, že to bude asi k porodu... - že by se mu zvyšovala frekevnce před porodem? Jako nárůst adrenalinu? :-D A taky vím že z toho přístroje lezl papírek popsaný jakousi křivkou, a když měla stah tak tam byla taková velevlna Marki, a že napíšeš když pojedeš do porodnice????? Stačí jenom: Jedu :-D Ať na vás myslíme!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mě to připadá hrozně legrační, jak tady máme laický "moudra" :-D - vůbec to nemyslím ve zlým. dani, adrenalinová spojitost mě taky hned napadla ;-) :-D .
Odpovědět
Verčo: to je fakt :-D :-D , a ještě větší mazec je to na emiminu kam chodím do srpen2006, tam vždycky jedna přijde s nějakou obtíží a všechny ostatní to řeší, snaží se vymyslet co by to mohlo být :-D Ty jo, ale s tím adrenalinem nám to myslím říkali na tancích :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dani, tak to máme potvrzený ;-) . to jsem zvědavá, jestli náš prcek (až bude) bude mít rád adrenalin - manžel je v tomhle zcela mužská vyjímka a adrenalinový sporty ho baví jenom pasivně. takže jestli bude po něm, tak ven prostě nepůjde :-( :-D :-D :-D už utíkám domů. měj se moc hezky a ahoooj
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, už zase snídám, je středa, to nám to utíká... :-D broučka jsem poslala ráno do práce, i když je tak akorát zralej na postel a teplej čaj... :-o jenže on si nedá říct a nedá, prostě to přes den v práci vydrží a mně pak bude doma celý odpoledne umírat.... :-N dneska půjdu do jakéhosi úřadu, který vydává nové řidičáky....minule jsem to nestihla, tak snad dneska.,.... :-D taky mi včera psala kámoška, že už to má za pár, první termín měla 17.4. a že nechávají přenášet max o týden (jen nevím, jestli tím myslela toho svýho doktora, nebo doktory v porodnici)...máme v tom chaos... :-p jo, dani a co se týče mého odjezdu, myslím, že to zjistíte ve chvíli, kdy se tu neobjevím třetí den...to už vám bude jasný..... :-D my to totiž nechceme říkat ani rodičům ani známým, chceme jim nahlásit až výsledek....aby byli všichni klidný...jenže když vidím frekvenci, s jakou mi všichni začali volat a pozorovat mě, tak nevím, nevím,...zas bude vše vědět Mrákotín dřív, než my skutečně vyjedem...jako to bylo s mým těhu....všichni si povídali o mým těhu, jen my s Jožkou jsme to věděli první týden.... :-N no a nebo mě to chytne tady u PC a já budu psát nesmysly a do nemocnice mě pošlete vy.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No teda Marki, to přece nepřipadá v úvahu, že bys nám to zatajila! My tě tu chceme alespoň na dálku podporovat, fandit a posílat energii! A ty nám to chceš zatajit??? No to né, to v žádným případě!!! (my nejsme Mrákotín!) ]-( :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, já vím, že nejste Mrákotín, ale jak se přesvědčila i verča, tak tady má prostě nějakou rozvědku ( a já taky), takže když sem napíšu jedu, tak mi do pěti minut bude určo někdo volat....jak mi je, jak to vypadá...atd...možná, že to některé z vás napíšu do IP..... :-D budu jako tajemná danča se svým pohlavím (teda danča ho zná, myslím mimča... :-D ) :-D ať jste taky trochu napnutý..... :-D včera, když jsme odcházeli z křivky, tak tam Jožka potkal svoji spolupracovnici....že prej už jde na to...a byla celkem vysmátá...no, taky bych takhle chtěla vypadat před porodem.... :-D nic, jdu si vyřídit ten řidičák nebo už to nikdy nedokážu (s prckem na prsu) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, já tě chápu... ale umřem tu zvědavostí! Tak ať dobře pořídíš! Jo, Danielka to rozesílala IP - asi taky kvůli té rozvědce... =-)
Odpovědět
Marki: jojo, já ti rozumím, já o rozvědce nevím, ale jistota je jistota ;-) ... ale jak píše Honzina, to umřeme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dani! Jak se dneska máš? Hele, ale ty nám to s tom srpnu napíšeš - nebo taky ne???? :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?