Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Hlavně to budu muset "zatloukat" před mámou, ta tvrdí že do pohybů se nemá nic pořizovat ]-( :-S ale jinak, manža stejně řekne "tak jó"...
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, to je mi líto, že to takhle dopadá. A souhlasím s tebou - do soukromých věcí cizím lidem nic není! Hlavně se moc nerozčiluj, nestojí to za to. A až se do práce vrátíš, uvidíš, že na tuhle si tam už ani nikdo nevzpomene - jen co se víc projeví, poletí raz dva. ;-) Jeden den a pak už nikdy. To stojí za trochu přemáhání ke klidu, ne? :-) Dani - a nějaké odvětví v Brně nemají? Nevíš? Já teda zatím nic nehledala, zatím to nepotřebuju, ale jednou po tom budu určitě moc toužit, tak abych věděla, kam se eventuelně obrátit. Jinak těhu gatě si kup! Ať seš správná těhule! A jak pokračujete s manželem? Už si zvykl a nosí tě na rukou?
Odpovědět
Honzi: jdu ti psát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, hurá! Už se těšíím! Ikdyž teda za chvilku odcházím, tak si to nejspíš přečtu až zítra.
Odpovědět
Marki: a ty oblečky si objednáváš po kusech od jednotlivých mamin? nebo třeba někdo nabízí balík věciček najednou?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Dani, na mamčiny pověry se vykašli. To jako máš podle ní chodit nahá? Nebo s gaťama na půl žerdi? To je přece nesmysl! Kup si pěkný těhugaťata, dej sem fotku a my tě budeme chválit, jak moc ti to sluší - a na mamčiny protesty a malování čertů na zeď si ani nevzpomeneš. Uvidíš!
Odpovědět
Ona má pověry na mimivěci... ]-( :-| Měj se bájo a já ti mezitím spáchám dopísek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dani, jak kdy.....ale spíš po několika kouscích, i kydž některý mamči taky nabízejí celou krabici oblečků,.,,,ale já šla vyloženě po hezkých kouscích za dobrou cenu... ;-) třeba ti pak ¨taky něco nabídnu... :-D letím za manžílkem,mám ho na uchu.... :-D
Odpovědět
Marki. super, papapa a díky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, tak dnes naposled... ;-) :-( ...snad se dostanu na majlíka příští pondělí, skočím si za kámoškou a snad to půjde...nebo prostě dojdu do i-kavárny a budu tady šmejdit.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marki!!! Tak dnes naposled, co? Jaký je to pocit? Já si to vůbec nedovedu představit!!! A to s tou kavárnou, to vůbec není špatný nápad! Určitě to zkus a stav se! Ať víme, jak se ti daří a jak se máš! Danielko - celá zvědavá, přihlášená, ale dopísek nikde... :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, pocity nijaký, můj šéf se se mnou rozloučil včera po mobilu, tak mu dneska napíšu dopis a po obědě už tu nebudu.... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, marki, držím palce, ať ti všechno dopadne co nejlíp. hezky si všechno užívej (ale to ti nemusím psát - ty jsi labužník života) a pohlaď za nás mimíska. a pokud se do porodu nestihneš zastavit, tak potom už prostě musíš stůj co stůj nám sem dát zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, budu váš záložní informační zdroj... :-D a určitě sem občas nakouknu.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, po obědě už tu nebudeš? Tak to se honem musím přidat k Verči! Držíme ti palce! Ať je všechno skvělý, perfektní, báječný!!! Ať se doma do toho dne D moc nenudíš, ať tě mimísek (určitě klučina, když si ho "přeješ víc") v den D moc dlouho netrápí, ať se narodí s úsměvem, ať je zdravý, krásný (nejkrásnější!), nejhodnější! Ať vám dělá jen samou radost! A manžel ať je hrdina a nenechá si ujít ten okamžik, ať je ti oporou a pomocí, nejen v den D, ale i potom! Zkrátka a dobře, všechno nej nej nej a ať je všechno tak, jak by sis přála. :-) Marki, držíme pěstičky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
díky moc, po obídku tady nebudu, přítomnost té krávy za mnou mě akorát tak rozrušuje... ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, chápeme... Tak hodně štěstí! Tfuj tfuj tfuj!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, takže se přidávám k přání, ať jde všechno jako po másle a ať Tě miminko moc nezlobí - ani dokud je v bříšku, ani až vykoukne ven :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, i ja sem nakouknu abych ti poprala hodne stesti a hlavne at to vsecko probehne v poradku a at ste oba zdravi a spokojeni a radostni!!!
Odpovědět
Marki, přeji ti také hodně štěstíčka, budu na tebe moc myslet :-)
Odpovědět
Marki, kdybys náhodou zavítala na Jen tak si povídat, všechny holky by Ti tam chtěly moc a moc popřát, ať to všechno dobře dopadne :-)
Odpovědět
Marki, ja ti taky preju moc a moc stesticka, at mate s miminkem zivot bez mracku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marki, přeji krásný rychlý bezbolestný porod, pohodovou mateřskou a spokojený celý život. Strašně to uteklo, pamatuji jak jsi sem dala fotku z ultrazvuku a už to bude tady. Dej vědět jak se máte pokud se dostaneš někam na net :-) Hodně štěstí v životě.
Odpovědět
Marki,ze září 2006 Ti taky přeji zdravého kulíška alias zmizíka ;-) ,aby vše vycházelo jen tak,jak TY si přeješ!
Odpovědět
Profilova fotka
Marki!!!! Málem jsem to prošvihla, doufám, že si to ještě přečteš. Dneska mám fofr, ale to neomlouvá :-) Takže, přeju ti, pohodový zbytek těhu.. žádný strachy z porodu, přežili jsme ho všechny a ty to určitě budeš mít v pohodě, protože jsi šikulka. Dál ti přeju hodňoučký, krásný, spavý a pohodový miminko - ale to určitě bude, protože podle toho cos tu napsala se ti ani jiný narodit nemůže :-D Doufám, že nejpozději v dubnu (no možná květnu) se nám tady předvedeš i s tím kulíškem, co se na nás zatím usmíval jenom přes UTZ.
Odpovědět
Profilova fotka
kočky, děkuju moc.....mějte se tu krásně a já se zase ozvu.....dýl jak tři dny to určitě nevydržíííííííííííííím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, já jsem to na tebe holkám práskla, tak doufám, že se nezlobíš a že tě jejich přáníčka potěšila. Měj se krásně a budeme na tebe čekat!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, a máme tu zase pátek :-) Co chystáte na víkend? My jedeme zítra na Noris Cup, to je světový pohár v Judu. Vítek je velký judista, takže ho o to nesmíme ošidit, aby viděl ty velké borce. Těší se na to už celý týden, tak doufám, že nebude zklamanej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Emi! Já jsem tu v pátek nebyla - léčila jsem se doma. No, vypadá to, že si tu teď budeme povídat víceméně samy... :-N Ještě teda s Verčou, když se staví. ;-) Tak jaký byl teda víkend? Co Vítek? Je nadšenej?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, v pátek jsem sem nestihla ani nakouknout. utíkala jsem ve 12,00 hodin z práce, protože jsme jeli na hory. bylo to absolutně super. jen mě miláček trochu protáhl a já teď nemůžu chodit - lýtka bolí auky auky :-D . ale za 14 dní bychom měli vyrazit ještě jednou. už se moc těším a doufám, že nám to nic nenabourá.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?