Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Ahojky, tak fotografka byla moc sympatická...Byli jsme tam asi víc jak hodinu, ale zase nám všechno pověděla atd. Opravdu příjemná "baba" a přišlo mi, že i docela akční, což se fotkám bude hodit ;-) Ukazovala nám jich plno na PC a opravdu nádhera..Jsem strašně ráda, že nás bude fotit!! x-) Co nového u vás? :-)
Odpovědět
Holky, co je s váma? :-. Já jsem sama doma a tady taky nikdo =-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak to jsem ráda,že ste spokojení:) Já uklízela byt..nějak se po těch zednících nemůžu s toho vymotat a nevím kde začít..tak jsem začala okny a umyla linku...zítra budu pokračovat... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my jsme minulý víkend malovali, takže jsem taky gruntovala :-) Holky, poradíte mi, jak si mám nebo spíš, kam mám do alba vložit to počítadlo dnů do svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
zkopíruješ si odkaz htlm..který by měl být na stránce v tabulce...a vložíš do textu na začátek nejlépe...
Odpovědět
No teda vy jste šikuly..já jsem taky ráno uklízela, ale jen tak běžně jako každý víkend...jo a převlíkala jsem postele ;-) Odpo přišla ségra s neteří, tak jsem měla aspoň zábavu :-) Drahý přišel dřív z práce, ale je jak mimino..Dala jsem mu večeři a usnul...Bohužel zrovna, když jsem mu ukazovala katalogy z cestovek a říkala, kam by se mi líbilo jet :-N =-) 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na tohle ohledně svatby jako je dovolená můj reaguje.Ale my máme Slovensko:)) Takže žádné katalogy, žádné opalování u moře, beru si pohorky:))
Odpovědět
Tak můj přítel nereaguje vůbec na nic...Kdyby bylo na něm, tak to snad začne všechno řešit týden před..My jsme v tomhle strašně rozdílní..on všechno nechává "osudu" a já bych nejraději vše plánovala do detailu :-N Řekla bych, že nejlepší je takový kompromis, protože ne vše se naplánovat dá, ale zase nemůžem spoléhat, že se vše samo vyvrbí..některé věci za nás nikdo neudělá.. :-| I Slovensko je určitě krásné...Například do Tater bych jednou strašně ráda x-) Loni jsme byli na dovči v sev.Čechách a byla to supr dovolená! Ani mi moře nechybělo...Já bych jela klidně i na nějaký poznávací zajezd (třeba projet italská města - Florencie, Benátky, Verona, Řím,...) jenže tohle drahý rázně odmítl, že by si přál trávit líbánky u moře a ne po památkách :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to my pojedeme na svatební cestu do Egypta a už se moc těším :-) Zřejmě to bude ale poslední společná dovolená, protože pak už chceme mimi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám hypertextový odkaz, ale nevím, před jaký text ho mám vložit? Nechápu...:-)
Odpovědět
Fakt? To je supr..my bychom taky chtěli, akorát já to mám komplikovanější kvůli škole, kterou teprv v červnu končím :-| ]-( Egypt by mě taky lákal, ale zase krom hotelu je tam špína (byla tam kámoška a já byla v Tunisku, což je podoné)Ale ty hotelové resorty jsou nádherné a moře taky krása x-) x-) Mě láká stráááášně Itálie...Někd mám pocit, že jsem se špatně narodila..Miluju italské jídlo, hudbu, architekturu a hlavně jazyk!!Prostě celou Itálii...Byla jsem jen na severu, tak bych ráda mrkla i na jih nebo na nějaký ostrov, to je zas něco úplně jiného x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co děláš za školu, vysokou?
Odpovědět
Článek se načítá
VOŠ hotelovou...
Odpovědět
Profilova fotka
VOŠ mám taky, dodělala jsem jí před 2 roky :-) Takže teď děláš na absolvenské práci? :-)
Odpovědět
Už ji mám svázanou, ale raději bych se o škole nebavila, je přeci víkend :-p :-D To máš super. Takže už máš i praxi, co? No já právě váhám...Určitě je důležité udělat si po škole praxi, na druhou stranu mi přijde přirozené, založit si po svatbě rodinu..Já fakt nevím :-| Nejde obojí dokupy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já ale vůbec nepracuji v tom oboru, který jsem vystudovala - účetnictví a daně. Po škole jsem práci v tom oboru nesehnala, protože skoro všude chtěli praxi a ta školní jim nestačila...
Odpovědět
Tak to je jedno..já jsem spíš myslela jako práci obecně...Kdybych hned po škole otěhotněla, tak bych asi neměla moc šancí na pozdější sehnání práce, že?Taky bych se chtěla něco nového naučit, vydělat si a neméně důležité je, že když nemáš oddělaný aspoň rok, tak nemáš nárok na mateřskou, ale jen na rd. příspěvek, ne? Aspoň jsem to tak slyšela.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu, určitě je lepší po škole alespoň ten rok dělat a pak až jít na mateřskou... No, já už bych mohla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V pondělí jdeš zkoušet ty šatky, viď? :-)
Odpovědět
Tak to ti tiše závidím |-| No ale říkám si, že to necháme koňovi...Po škole si najdu práci (teda doufám :-N ) a pak se uvidí ;-) Při nejhorším ten rok snad uteče, ne???????????? =-) :-) A jdete "na to" hned po svatbě nebo ještě před? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hned po dovolené :-D Nebo možná na dovolené ;-)
Odpovědět
To je hezké :-) ..no možná vám to tam vyjde..říká se, že změna prostředí dělá divy ;-) :-D
Odpovědět
iv: a kolik ti je let? Mě 22, letos teda 23, ale až v září :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíme...:-) Přítelovo ségra má 14ti měsíční holčičku, takže pozorujeme, jaké to je a občas si říkáme, že máme ještě čas...:-) Je to hrozná starost a strach...
Odpovědět
Moje ségra má dvě děti a přítel má už tři synovce a jednu neteř, takže dětí máme kolem sebe taky dost...Přesto mě to stále neodradilo :-N Říkám si ale, že to bude divné, když budem třeba už rok manželá a děti žádné..každý se nás bude vyptávat, proč je ještě nemáme =-) :-S
Odpovědět
Profilova fotka
V říjnu mi bude 25. První dítě jsem vždycky říkala, že chci mít tak 26, což mi možná vyjde...:-) To záleží na vás, ale já bych napřed šla do práce, abys měla nějakou praxi...
Odpovědět
Profilova fotka
Když občas čtu v tématech, jak holkám po svatbě nejde otěhotnět, tak se docela bojím, že mě to taky čeká... Ježiš, to by pro mě bylo hrozný!!!!
Odpovědět
Asi máš pravdu..taky si to stále častěji říkám...a myslím, že jsem ještě dostatečně mladá, abych ještě rok vydržela, ne? :-D Na to nesmíš myslet..je i spousta těch, co jim to klapne na poprvé ;-) A navíc co pak mají říkat ty, co začnou zakládat rodinu někdy v 35 a pak zjistí, že to nejde? Zrovna tohle já nechápu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tohle já taky nechápu... Ten rok uteče, jako voda, uvidíš...:-)
Odpovědět
ahoj holky, tak tady čtu jak jste mladé a v dobrém závidím. My jsme to vzali všechno nějak na přeskáčku. My máme už skoro dvouletou holčičku a až teď se budeme brát.Bylo mi 27 když jsem porodila a byl to pro mě nejkrásnější den v životě teď doufám, že se nám takhle skvěle povede i svatební den. Teším se jakou budeme mít krásnou drůžičku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?