Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
@sonipa no tak MOR je zkratka Masters of Rock a černá barva tomu kraluje, tak se to tak poskládalo :-D :-D ale jinak nic proti nikomu, každý máme jiný vkus :-) :-) Jinak účes je úplně super ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl : jj, pochopila jsem jak to myslíte....zkratku pro Masters znám a že "nám" černá barva kraluje...o tom žádná... 8-) :-D Díky za pochvalu účesu, snad bude ženich stejného názoru.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa ty jo účes vypadá skvěle, to jsou všecko tvoje vlasy??? taky jsem z toho líčení byla nesvá, protože se skoro vůbec nemaluju, ale myslím, že na tu svatbu se to hodí... jinak holky, safra proč to nemáme už dneska, když je tak krásně....ta předpověd na příští týden vypadá spíš špatně než dobře..... jinak přítel furt neumí slib a to se tak snaží-))
Odpovědět
@sonipa Účes krásnej, moje zkouška byla ještě víc improvizovaná, paní kadeřnice mě česala už na promoce, takže se s tím nemazala, to ani fotit nešlo :-D No a na zkoušce líčení jsem byla včera, vypadalo to krásně, ale jak říkáš - hlavně ta pusa a to jsem měla jen lesk a konturku - to jsem se cítila divně :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky.... :-) @lucy441986 : neboj, přítel má na to ještě týden, tak se to určitě naučí.... ;-) S tím počasím to nevypadá zase tak špatně...mohlo to být horší.... :-) Já koukám na předpověď na CHMU...tam by to mělo být nejvěrohodnější....a sobota zatím vypadá nejlíp... :-) Jinak vlasy jsou sice moje, ale nahoru mi pod ně dala takové kolečko z vlasů, takový kroužek, něco jak byly ty gumové kroužky co se mačkaly rukou, nevím jak to vysvětlit... :-D ...a na to pak ty moje vlasy aranžovala a na pravé straně mi nechala to co je vidět na fotce abych to měla spuštěné dolů přes rameno, ale ještě mi to trochu navlní v den D... :-) Ale to líčení...asi máš pravdu že na svatbu se to hodí....snad to bude pak s účesem a šaty a vším vypadat líp....ale já fakt používám jen řasenku, takže hrůza.... :-D I když na tom světle u zrcadla to vypadalo krásně, to jen na denním jsem se pak zhrozila...takže večer už si budu pak připadat fajn.... :-) @snuflinka : no hlavně když výsledek půjde fotit.... :-D :-) Kadeřnice mi včera říkala, že většinou se jí v den D ten účes povede trochu jinak, ale prý je vždy ještě krásnější než na zkoušce...tak jsem zvědavá.... 8-) :-) A s tím líčením máme asi všechny stejný pocit, když na to nejsem zvyklé.... :-) Jinak krásné pojetí svatby....ty jmenovky a oznámení jsou super... ;-)
Odpovědět
@sonipa Moc děkuju, my s mamkou pořád říkáme, že jsme starý čarodějnice - v dobrým slova smyslu :-) - takže když jsme při výběru termínu zjistili, že čarodky jsou letos v sobotu, byl to jasný :-) A ten zbytek to už pak šlo samo :-D Jinak doufám, že vlasy fotitelné budou, necháme se překvapit ;) A co jinak, holky, stoupá nervozita? Mně včera přiletěla svědkyně z Irska, tak jdeme zapařit - jen tak já a dvě kámošky, co to spolu táhneme už od gymplu. Přítel se loučil minulý týden a jak jich bylo hodně, nedokázali pořádně domluvit, kam půjdou, takže ve finále přišel v jednu domů a byli s bráchou oba zklamaní...tak občas lepší míň ne víc lidí :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my nakonec asi dnes grilovat nebudeme, přítel je nějak marod, tak radši aby to vystonal... takže asi rozlučku mít nebudu :-S jinak jsem dodělala mandle, dárečky se musí ještě nalakovat a zapytlíčkovat... včera jsem byla se svou skorošvagrovou vybrat dva obrazy jako svatební dar (chceme peníze, ale někteří lidé prostě nutně něco musí dát... a když jsem si vybrala obraz za 2000, tak prý je to asi moc... tak ho asi budu muset doplácet nebo nevím...) a pak jsme zvládly i zkoušku šatů a super, ještě se mi pořád líbí :-) a i s botama a bižu, nakonec nebude na krku asi nic (ještě přesně nejsem rozhodnutá), ale budou dloooohé naušnice, to vypadalo nejlépe... a možná i něco přes ramena, tedy pokud se to počasí neumoudří, safra... sice sobota vypadá nejlépe, ale vzhledem k tomu, jak moc se "šouplo" to počasí teď na velikonoce, tak bůh ví, co nakonec bude.... a jdu zdobit krabičky na výslužky, ve středu balíčkujeme :-)) když se dokopu, dám nové fotky....
Odpovědět
Profilova fotka
@snuflinka No tak fotečky oznámení, pozvání ke stolu jsou naprosto úžasné :-D Taky jsme ten náš den pojali trošku čarodějnicky, ale tohle nás teda nenapadlo :-D Já budu mít ježibabu na autě místo panenky, a do dortu taky naaranžuju jednu :-) V tombole bude taky pár čarodějnických věcí, tak snad umělé zuby, nehty, krysy nikoho nepohorší :-D @mane30 Taky sledujeme počasí snad každý den a zatím to vypadá, že bude pršet celý víkend od rána do večera, ale uvidíme, snad se to ještě změní. Projistotu ale doufáme, že si všichni vezmou pláštěnky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, sonipa - moc pěkný účes, taky jsem chtěla původně nějaký drdol, ale kadeřnice mě ukecala, že prý by bylo škoda ty moje vlasy tak schovávat, když je mám tak dlouhý :-)) lucy - moc ti to sluší, i účes, i líčení Já včera zvládla líčení (v albu) a po druhé jsem na sobě měla šaty, ale teda, když jsem tam tak stála na jednom místě, na podpatcích, tak mě pěkně bolely nohy, to bude ještě při obřadu zajímavé! Jinak už mě chytají nervy, ale spíš z mé mámy, přijela jsem k našim už ve čtvrtek večer a je to velká legrace. Ale musím vydržet ještě do středy, pak přijede partner, tak na ni budem dva, uf.
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jsme včera večer absolvovali křestní obnovu, dneska ráno první přijímání, máme konečně rozdělený lidi do aut a napsanej seznam na výslužky - přeci jen někam se dávají větší někam menší no sranda to byla... do toho dva lidi řekli, že nechtějí mít nazdobený auto, protože by jim ty pidi špendlíky rozpíchali lišty no sranda.... jinak tady se ted žene pěkná bouřka, ale kdyby tomu tak bylo touhle dobou v sobotu, tak už mi to bude jedno......ale jinak z toho počasí mám fakt hrůzu a obřad nám prý bude trvat asi 50 minut a my budeme s manžílkem celou dobu stát - takže mi stopro upadnou nohy a záda..... začínám být trošku ve stresu
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ahoj, tak za týden už bude po :-D . My jsme včera byli zkušebně v sadu opéct špekáčky, abysme si okoukli jaké je světlo v jakou dobu a co je na večer potřeba vychytat. Já v chatě uklidila (a celou noc se mi zdálo o myších bobcích :-S ), dnes jsem donatírala všechno co jsem si vymyslela, vyčistili jsme rybníček, posekali trávu v místech kde se bude chodit, sedět atd. Stihli jsme to akorát do té příšerné bouřky s kroupama co přišla. Snad se počasí vybouřilo a v sobotu už bude krásně. Jinak jsem dnes jela do Kik, byly tam v akci svatební blbinky, takže jsem koupila pár ubrousků, několik stuh, a velký krémový ubrus (na stůl k podpisu). Taky jsem si teda nakoupila nějaké spodní prádlo (v pátek budeme fotit těhupupík ]-( ). v týdnu ještě musím nalepit do lampionů svíčky, drahý musí vyrobit háčky na lampiony, musíme vyrobit cedule "tudy do bažiny"...konstrukce na jeden stan už stojí, druhou budeme skládat v pátek po obědě..tak si říkám že už máme asi všechno :-) sonipa: jo a to hnízdečko na fler byl dobrý nápat, škoda že mě to nenapadlo dřív..jedno jsem tam našla, zkontaktovala prodejce, upraví mi ho víc "nadivoko" a pošle..snad to do pátku stihne dojít :-)
Odpovědět
@janauhr Tak to my do čarodějnicka máme fakt jen to, co je v albu. Chtěli jsme i nějakou výzdobu na stoly a tak, ale nakonec jsme zůstali u těch jmenovek :-) No už i v televizi je k vidění počasí, tak 19 - 22 je celkem OK, jen mě děsí ty občasné přeháňky...ale pokud fakt budou občasné a občas na focení vysvitne sluníčko...tak když bude pršet štěstí, tak taky dobře :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a holky, večer plánujeme velkou čarodějnou veselici, všechny dámy mají odpovídající ustrojení, a myslím, že večer bude pořádna sranda :-D . Koupila jsem černidlo na zuby, černou rtěnku, krásné nalepovací bradavice, čarodějnický kloubouk i úžasné koště, krom toho mám úžasného zeleného hada a obrovského pavouka a látku jakoby z pavučiny.. no prostě budu nádherná, ještě že už bude PO, jinak by si to snad aj drahý mohl rozmyslet :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, krásné velikonoce všem! Holky musím se s váma podělit o horoskop..mám dělaný na míru, a vypadá na tento týden docela hezky : Současná planetární konstelace naznačuje příznivé období pro cestování, zábavu i publikování. Teď byste měli odložit svou obvyklou opatrnost, začít zkoušet nové věci a nebát se ani riskovat. To vše vám přinese zajímavé možnosti, které byste měli realizovat. Nějaké vnější události by mohly ovlivňovat vaše emocionální rozpoložení, a to především ve středu a ve čtvrtek. Snažte se udržet si odstup a nevěnujte politickým a jiným zprávám příliš mnoho svého času. Tento týden choďte hodně do společnosti a využijte každé příležitosti k navázání nových kontaktů. Dařit by se vám mělo i při studiu nebo v pracovní oblasti. Merkur nabral minulý víkend přímý směr, a tak by vám nic nemělo bránit v realizování vašich plánů. Pracovní a jiné schůzky si naplánujte nejlépe na úterý a pátek. Sobotní noc, která se také nazývá Filipojakubská či Valpuržina, je tradičně spojována s čarovnými rituály. Pokud pálení čarodějnic nepovažujete pouze za zábavu, pak některé z čar a kouzel vyzkoušejte. Tradice říká, že se tak můžete ochránit proti negativním vlivům. Víkendové konstelace přejí zábavě, navazování nových vztahů, oslavám, večírkům, ale také cestování a kreativním zájmům. Neděle by měla být dnem romantiky. Nezapomeňte svou lásku políbit pod rozkvetlým stromem, nejlépe pod třešní.
Odpovědět
@pep.e Horoskop fakt super, jdu se takjy mrknout :-) Jinak jak jsem byla pořád v klidu, už začínám být trochu nervozní...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak se hlásím po náročném a dlouhém pracovním týdnu. Hned ráno jsem dostala od skoromanžela našupáno, ale jen malinko a jemně, aby mi prý neublížil :-) Já zatím nervozní nejsem, ale pořád zvažuju co se na svatbu zapomnělo :-( Jinak teď peru, odpoledne jdu ke kosmetičce na čištění, zítra pedikúra, ve středu vozíme koláčky, ve čtvrtek jdu do práce a v pátek chystáme PZKO na naši akci, snad se nic nevys... a lidi budou normální!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné velikonoce všem! :-) Skoromanžílek si na mně vzal větev nějakého jehličnanu tak nic moc jemného to nebylo, ale co, však se říká "než se vdáš, tak se ti to zahojí" :-D :-D Taky peru jak šílená, tedy dneska neeee, ale od úterka zas budu pokračovat, jmenovky na stůl i se stojánky už máme taky doma, překvapení pro hosty taky minulý týden dorazilo. Po velkém dešti budem muset ještě jednou uklidit celý dvůr, protože listí a kytičky ze stromů jsou úplně všude. Ještě musím konečně něco udělat s čarodějnicí na auto. Musím ji přišít sukni a závoj, ať vypadá jako nevěsta. Taky pořád přemýšlím co jsme zapomněli a co nemáme, ale doufám, že toho nebude moc :-D Tak čím víc se blíží svatba, tím více babička perlí. Prý se ji nelíbí naše oznámení (ale když jsme ji to osobně předávali, tak byla nadšená), zasedací pořádek aby mi prý někdo zkontroloval, jesli je to "jak má být", svatební pochod jsem prý BLBÁ, že nechci klasický (to jsme řekli jen ze srandy, že budem mít něco jiného-ať mají taky nějaké překvapení ne?), no prostě čím víc se to blíží tim více se jim něco nezdá. Nejvíc mně ale štve, že se to dozvídám od tety, které si postěžuje do telefonu, ale že by to zavolala mně to neee ]-( No uvidíme.... Snad aspoň v den D bude klid a budem mít čas si to užít, a to my si to zkazit nenecháme! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
janauhr: Neboj, stejně bude každej pomlouvat, neřeš, já už jsem trochu imunní a komu se nelíbí však může jít domů.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, začínám mít nervi, už dva dny jsem se pořádně nevyspala..jen furt přemýšlím, co všechno se pose..
Odpovědět
Dobré ráno holky, @pep.e pěkný horoskop :-D @janauhr jj, taky mě štve, že čím víc se to blíží, tím víc ti lidi jsou urýpaní, najednou se jim nic nelíbí, ale že o tom mluvím pár měsíců, to je jim jedno. Ale my si to taky zkazit nenecháme, užijem si to podle sebe. Sice mi záleží na tom, jak to vnímají ostatní, ale v tento den to budu muset vypustit. Myslím, že jsme pro to udělaly maximum, no ne? :-D @lucy441986 může se stát, že se něco nepovede, ale musíte to brát s humorem, nikdy není nic dokonalého, ale když si to budete užívat se skoromanželem společně, tak to bude dobrý. ;-) Mě se vůbec nelíbí to počasí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl no dneska od rána hlásí, že v pátek a o víkendu má být jasná obloha, tak já už nevím, čemu věřit... díky za podporu, skoromanžel taky říká, že mám na všecko kašlat...a že to bude dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak dneska mi je první den špatně od nervů... tchyně je už tento týden doma, tak hlídá kluky, tak asi i proto, že mám víc času na přemýšlení... to počasí - asi by mělo být nejdůležitější, když máme obřad venku, ale tak si říkám, to neovlivním, tak se tím zase tolik netrápím... a tu chvilku přežiju i zimu a déšť...:-) byli jsme o víkendu juknout na bydlení, všechno klaplo, jen kdyby se ti lidi, co jim máme zaručit ubytko aspoň uráčili říct, kdy kdo přijede... to mne teda točí maximálně... u mám doma první krabice s cukrovím, co pekla rodina, plná ikea taška, tak ve středu budou i koláčky a děláme krabičky s výslužkou... byli jsme se kouknout na Chvojenu, našem romantickém místě pro obřad... a je to úplně jinak, než jsem si to představovala... ten třešňový sad v květu, co měl být, je už v odkvětu a po včerejších kroupách budu ráda za lístky... to zelené pole, co mělo být v pozadí za námi, zemědělci neoseli... takže je hnědé, místy plevel a ještě tam jsou stříšky na krmení bažantů... tak to se opravdu tedy nepovedlo, ale nějak mi to přijde spíš vtipné, než k breku... jo a nestíhám zkoušku líčení, tak to v sobotu bude naostro... naštěstí budeme mít hodně času, tak to kdyžtak dáme víckrát...:-)
Odpovědět
@lucy441986 Taky jsem se dívala že bude jasno. No každopádně mě bude stačit, když nebude pršet. Víš co, ono se může pokazit spoustu věcí, ale důležité je, abyste se vzali a myslím, že jakmile bude po obřadu, tak všechny obavy spadnou a budete si to užívat. Já mám už taky trochu nervy, dokonce na mě dolehly zažívací potíže, ale to hlavně proto, že nám to někteří neulehčují. Prostě se těším, ale zároveň, ať už je to za náma. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už se vám to blíží tak držím palečky ať se vše povede podle vašich představ a svuj velký den si řádně užijete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) Nejlepší zpráva dne...tak snad to vyjde...jupííí... :-D ;-) Ve čtvrtek by se měla obloha začít více vyjasňovat, v Čechách bude oblačno, na Moravě a ve Slezsku polojasno, místy se vyskytnou přeháňky. Teploty ještě o něco povyrostou: přes den bude 17 až 21 stupňů, v noci pět až devět stupňů. Podobný ráz počasí bude i v pátek, jen teploty ještě o něco povyskočí, meteorologové očekávají, že budou mezi 18 a 22 stupni. O víkendu by pak mělo být převážně polojasno až oblačno, přeháňky se objeví jen vzácně. Meteorologové očekávají, že teploty vydrží mezi hodnotami 18 a 22 stupňů přes den a devět až pět přes noc.
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa jj taky jsem to ted dočetla kéž by to vyšlo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás chčije a chčije...a budoucí tchýně dnes začala nervit že budeme ještě narychlo zastřešovat terasu co máme u baráku a bude to tu :-D . Jsem po včerejším výletu na Macochu natolik grogy, že jsem uvítala, když drahý řekl, že se nic měnit nebude, aj kdyby padaly trakaře, že však všichni ví, že to je v sadu, přímo na oznamku o gumákách píšeme, a pokud si někdo nevezme deštník tak jeho problém :-D . Já jsem zatím relativně klidná, ale už to začíná... každý na potkání s ptá, jestli jsem nervozní - nejsem., ale sakra ještě pár takových dotazů a budu! Večer se chystáme do makra nakoupit plastové nádobí a věci které jsou trvanlivé (nealko), v pátek ještě zajedu nakoupit špekáčky a věci co se musí skladovat v chladu. Jinak lavice a stoly máme potvrzené, ve čtvrtek si je máme vyzvednout. Toho jsem se celkem bála, páč v pátek je tu stavění máje, tak jsem si říkala, aby nám je nechtěli uvolnit až v sobotu ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, jo, tak to máme za pár, já doufám, že to počasí se umoudří. Zítra jezdíme s koláčky, ve čtvrtek jdu do práce a v pátek se bude vše navážet a chystat a v sobotu, tradá. Už ale začínám být nervozní :-( ach jo... no, neurol to zřejmě jistí :-(
Odpovědět
Tak dnešní počasí mě nabilo optimismem, takže hurá do příprav :-D Dneska nehtíky, obočí a zítra už pro šatky, koláčky atd. :-) Mě dneska v noci chytl zub, snad to nebude hrůza a nějak se umoudří, jinak nevím. =-) @kamculenka Zkus to zvládnout i bez chemie, radši si dej panáka ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě dnešní počasí trošku vytáčí - mám obavy, že neodpovídá předpovědi a tudíž ani sobota nebude odpovídat předpovědi -)) Ale tak snad nám to vyjde... Taky jdu dneska na kosmetiku - obočí, knírek atd. atd. A hlavně dneska táta přiveze z Prahy svatební dort, tak jsem na něj moc moc zvědavá -)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?