Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
janauhr: kdyby to šlo letím na koštěti taky!!! Ale létající koště nemám, takže smůla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dorazila od kadeřnice a kosmetičky. Chlap mě doma nepoznal, říkal, ať odejdu z bytu a vrátím tu slečnu co s ním bydlí! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Krásná, moc sluší :-) @sonipa nějak jsem nepochopila, co má jak vypadat v reálu?
Odpovědět
Profilova fotka
alkena: Děkuji, škoda že to fakt nejde vidět líp, ten účes i to líčení... ale je to fakt hezké, proměna... :-) a u koutku (vnějšího) oka, mám kamínek :-)
Odpovědět
@kamculenka kočkáááá x-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: Díky kotě :-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Krásná holka, moc ti to na té fotce sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak tak pročítám předpovědi počasí, tak to nevypadá moc slibně holky, sákryš, sákryš :-| Přeháňky a bouřky, to se máme na co těšit. Ale snad předpovědi nezklamou, a ještě desetkrát se změní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janauhr: Díky... jo jo taky sleduju počasí a moc slavně to tedy nevypadá... i když prý je pro focení lepší zataženo, než slunko :-) tak uvidíme, odpoledne ať si klidně prší, ráno ale do té 13 ať je aspoň jen zataženo...
Odpovědět
Ahoj holky, jsem takový talent, že jsem si o víkendu zlomila prsteníček na noze :-(
Odpovědět
@janauhr taky to sleduju, ale oni to ještě párkrát otočí, mě holky říkaly, že počasí objednaly, tak uvidíme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
snuflinka: jeeeej, ale tak snad to bude dobré do svatby, ne? gutgirl: Tchýně říkala že objednala slunečno a na 98% jak ona řekne, tak ten den je, takže se nebojím :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kamculenka teda jestli to vyjde, tak by si ta tvoje tchýně zasloužila kytku tady od všech :-) a neříkala, jak bude i 29.??
Odpovědět
Profilova fotka
@snuflinka Jůůů chuděro, ale víš jak se říka... "Neboj než se vdáš, tak se ti to zahojí :-D " Tak snad joooo! @kamculenka @mane30 @gutgirl Já mám taky objednáno slunečno. Když jsem si kupovala paraplíčko, tak paní prodavačka povídala, že kdo ho u nich koupí nebo si půjčí, tak mu na svatbě neprší !!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Jsem tu dlouho nebyla :). My si koupili takové ty plastové průhledné deštníky, takže déšť taky neočekáváme :-D . Jinak jsme nesehnali boty..tak holt budu mít starší (mají správný odstín) a stejně mám šaty fakt až po zem tak nebudou téměř vidět 8-) . Včera přišel drahý s tím, že už jen 18 dní :D, ví to líp než já :-D . Mějte se krásně, ať vám všechny plány vychází na jedničku :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak jste na tom? Jste nervozní?? Já mám teď nějak útlum v tvoření, nějak mi nic nejde ani plánovat... a zase mám strach, že to pak nestihneme... tak se v tom nějak melu... a lidi se nám nehlásí na oslavu, musíme je vyložene obvolávat, jestli teda se jim jako chce... je to na hlavu, jako kdyby jsme se jim s tím vnucovali... a ti, co nejsou zvaní se klidně pozvou, to je taky děs... no nic, tak ať je to u vás jednodušší a veselejší :-)
Odpovědět
@kamculenka Tak jestli to vyjde, tak jí za mě poděkuj :-D @janauhr Já myslím, že to bude dobrý, všichni to mají objednané, to by bylo, aby nebylo :-D @mane30 Nervózní začínám být, tento pátek máme rozlučku, tak přemýšlím spíš nad tím. :-D Bohužel s těma lidma to tak bývá :-| Nám se taky jeden pozval na svatbu a mluvil o tom s kámošema a my jsme o tom nevěděli. :-o
Odpovědět
@janauhr No snad jo, ale moc to nevypadá, minimálně 4 týdny, klidně prý i 8 :-| Počasí snad bude slunečné a teplé, dneska je zima jak v márnici...
Odpovědět
Profilova fotka
@snuflinka Jej, tak to je smůla děvče, teď si jen přát, ať tě na svatbě příliš nebolí a nekazí ti zábavu. A ještě si říkej, že radši prsteníček na noze než, nedejbože, prsteníček na levé ruce ;-) Ad počasí - koukám, že to máte různě pozajišťovaný. To teda budu muset začít opravdu aktivně shánět deštník, jako pojistku, pokud to nechám, že to nějak dopadne, tak stopro zmoknem, to už mám na sobě ověřený 8-) @kamculenka Jak to vlastně vypadá s tvým řidičem, podařilo se ti někoho sehnat?
Odpovědět
Profilova fotka
alkena: Ne stále jsem bez řidiče a bez auta... sranda no... :-( Holky, pokud to počasí vyjde, tak jí tu kytku klidně koupím!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) @gutgirl : já jsem taky kdysi byla zvyklá i na dost dlouhé nehty, ale už nějaké dva roky nejsem, tak jsem zvědavá jak rychle se s nima zase naučím.... :-D Každopádně už je mám domluvené na 29. večer jak jsem chtěla... :-) @kamculenka : koukám, že ti zkouška líčení a vlasů dopadla na jedničku s hvězdičkou...to je super.... ;-) Ale s tím autem teda průšvih...nabídla bych se nemít svatbu ve stejný den.... :-D :-) @alkena : no ty růžičky ve vlasech, jestli jde moc vidět ta umělá hmota...je to sice průhledné, ale i tak.... :-) ;-) @pep.e : jak se pořád máš? A co mimísek, všechno ok? :-) Taky máme deštník, nebo spíš paraplíčko, ale jen jedno a ani nevím jestli nás před deštěm ochrání, nebo je jen na okrasu... :-x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa A jo ták, to mi nedošlo, já jak nemám brýle, tak houby vidím, takže jsem ani moc nevnímala, co mi tam dávala. No, na té fotce ta jedna horní trochu vidět je, ale myslím, že když se s tím dá ta správná práce odpovídající česání v den D, tak by se to mohlo ve vlasech schovat. @kamculenka Držím pěsti, ať se někoho podaří zmermomocnit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se zase hlásím, útlum zažehnán, sice je to na poslední chvíli, ale už jsme se zase pohli z místa... tak mám nově vývazky, konečně domluvené kytky, vymyšlenou ozdobu na auto... co mi to všechno trochu hatí, že máme nemocný děti, všechny tři... takže Anička má antibiotika od středy na angínu a malí kluci lehli dnes v noci s 39 teplotou... no, tak snad za 2 týdny budeme všichni ok...
Odpovědět
Profilova fotka
uff tak jsme se taky pohnuli z místa - konečně jsem si koupila spodnici pod šaty - zítra zjistíme jestli pasuje pod šaty -)) jinak jsem se ještě neobjednala na ty nehty, nějak nevím, jak ty dva dny volna využít co nejefektivněji....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v pondělí jedeme konečně na zkoušku účesu a mejkapu, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :-) Jestli nezapomenu, hodím sem fotku :-D Postupně dokupujeme věci do tomboly a už se do toho zapojila i teta, takže od ní máme umělou krysu, hada (svatbu ladíme do "čarodějnicka"), tak bude sranda :-D @lucy441986 Jak využít dva dny volna? Jak s tímhle můžeš mít problém. Jak to tady tak průběžně pročítám, tak vše podstatné už asi máš, takže ODPOČÍVAT :-D relaxovat, vypustit vše z hlavy :-) @mane30 Držím palce ať se vaše "drobotina" do té doby vyléčí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, já měla včera rozlučku se svobodou, ale teda nic moc. Byly jsme 4, u nás doma OK. Pak jsme jeli na disku, tam nějak nic moc, v 10 nás opustila segra, bo šla ráno do práce a bylo to dost o ničem. Bylo nás tam asi 10. Změnili jsme lokál, tam taky nic moc. Byla jsem střízlivá, jen jsem straaašně unavená, ale mrzí mě, že jsme se fakt moc nevyřádily, bylo to nějaké divné :-( Ach jo :-( no co už...
Odpovědět
Profilova fotka
@janauhr no to já vím, jak ho využít, ale nevím jak to udělat co nejefektivněji abych nestrávila zbytečně moc času na cestách - musí se vyzvednout dort v Praze, cukroví všude možně po okolí, potom nachystat výslužky, rozvést výslužky, do toho manikůra...no je toho nějak moc na dva dny -) jinak včera jsem měla zkoušku účesu a líčení a dopadlo to perfektně, hodím sem fotky, ale až večer, protože dneska jedeme do kostela na další ohlášky a odpoledne do vinnýho sklípku vybírat vínečko
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 jůůů už se těším na fotky! :-) Já sem svoje hodím asi až ve středu :-D (podle toho, jak dopadnu :-D ) Jinak maminka už peče cukroví ke koláčům, zapojila i tetu a babičku, takže snad nemají čas na vymýšlení blbin a hledání chybiček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...a krásnou slunečnou neděli přeju...kéž by nám to takhle vyšlo i za 13 dní....co říkáte... :-) ;-) @alkena: to máš pravdu, že když si s tím dá kadeřnice práci, tak by to nemělo jít vidět....taky mám doma růžičky do vlasů, tak uvidíme co vymyslí.... :-) @kamculenka : teda to se ti ta rozlučka moc nevyvedla....jestli to nebude tím, že člověk čeká jak skvěle se bude bavit a ono to prostě někdy nevyjde....proto jsou taky nejlepší neplánované akce.... :-) Ale rozlučku jde těžko neplánovat.... :-D My si uděláme takovou jakože rozlučku příští víkend, budem grilovat, možná zajdem na pivko, spolu, všichni dohromady....nic spešl od toho nečekám, jen prima večer s lidičkama co budou na svatbě... :-) @lucy441986 : tak šup sem s těma fotkama, ať můžeme kouknout.... :-) ;-) Já sem snad taky nějakou hodím, taky podle toho jak to dopadne.... :-D , na zkoušku účesu jdu v úterý, už mám doma i závoj od švadlenky, a na líčení v pátek, tak jsem už říkala skoromanžílkovi že pak můžem někam vyrazit, když už budu snad krásná... :-D Jinak příští sobotu mě čeká už fakt poslední zkouška šatů a pak už si tam jen počkají na den D..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: No my to chtěli taky dělat příští víkend, ale to jsem v práci, takže smůla, bohužel to vyšlo na teď a bylo to fakt docela o ničem :( Holky v albu mám fotky fretek na auto :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?