Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 nic si z těch narozek nedělej, já mám narozky 14tého a taky na ně letos dlabu. Kdo to má furt zařizovat tolik oslav najednou? Ségra svatbu tenhle víkend, babičky narozeniny, pak já, u skoromanžela taky něco je a nakonec svatba. Z toho by se jeden zcvoknut to slavit každé zvlášť. Prostě až se to všechno sejde tak si všichni navzájem potřepeme rukama a je to :-D :-D
Odpovědět
@lucy441986 Jak to funguje ty ohlášky? To se bude hlásit pokaždé v neděli až do svatby?? A proč u toho musíte pokaždé být?
Odpovědět
Profilova fotka
nj ale já mám 25, to je takový docela kulatý -)) hlásí se to třikrát a bohužel u toho pokaždý musíme být....no vopruz to je -)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, zdravim vsechny. my mame taky ohlasky na slovensku v miste bydliste pritele a nebudeme u toho..nebo aspon to nikdo predem nevyzadoval )) takze asi podle toho kdo z knezu na tom jak lpi. a 5 dni po svatbe mam tricatiny :-x (hruza, neslavim)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky se hlásím k čarodějkám :-)). Teď mi zrovna dovezli organzu, juchů, tak už něco málo je i doma... všem přeji pěkný den a jak jste psaly, že to doma skřípe, tak u nás taky... asi jsou nějaké erupce nebo to zemětřesení, u nás je to teď pořád jak sopka před výbuchem...
Odpovědět
Profilova fotka
@mane30 u nás to neskřípe, ale oba se docela těšíme až to bude za náma....(oba jsem původně chtěli svatbu jen ve čtyřech)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 a na kolik jste se nakonec rozrostli? My se snažíme to naše číslo udržet tak, jak bylo původně plánované a docela se nám to daří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janauhr 44
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, no jo holky, už se nám to blíží, je to tady za pár dní když to tak řeknu. U nás se sopka utišila, snad to tak i vydrží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bryrano, my se porad pohybujeme kolem 100, ale vyviji se to...uz se taky tesim az to bude za mnou, ty pripravy jsou tak trojnasobny oproti tomu co jsem cekala =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nás bude teda cca 30 když počítám fotografa a řidiče a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jkl05 týý jo, 100, tak to je mazec....když to vezmu z ekonomického hlediska, tak byste měli mít větší návratnost investice -)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my máme oběd 42 (rodina, svědci a fotograf) a od 18.00 otevřeno i pro ostatní zvané, tam se nám zatím moc lidí nepřihlásilo, ale maximální číslo je 150 (včetně dětí, asi 30), ale s tím ani nepočítáme... takže doufám, že do 100 se vejdeme...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No páni tak 100 je fakt síla. My se to snažíme udržet kolem 30-35 (počítaje kapelu, řidiče a tak) a i tak si myslím, že toho bude až až :) ale 100 ? No i když je pravda, že u našich rodin by i dvojnásobný počet nebyl vůbec žádný problém, kdyby se zvalo komplet celé familierstvo :-D A jinak holky, už je to skoro za měsíc, co už máte? Co vám chybí? Já ještě nemám ani upravené šaty na míru, sháním pohodlné botky, kdyby mně náhodou otlačily ty "hlavní", na matrice ještě nemáme zaplaceno, večeře v restauaci není dohodnuta...tak asi máme co dělat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 tak nejak :) @janauhr porad mam pocit ze nic nemam, nebo ze mi toho jeste spousta chybi...mam saty z pujcovny (chystam se na zkousku s doplnkama), sperky, svatebni boty, svatebni boty na prezuti, kozesinkovy bolerko kdyby byla zima (nebude), puncochy, spodni pradlo, kroj (kvuli tradici), saty na prevleceni a boty na prezuti po pulnoci, pak mame klasicky misto hostiny, muzikanty, zamluvenou kytku a polstar pod prsteny, prsteny se vyrabi a budou za 14 dni, kostel, kamosku s houslema do kostela, zadost o sezdani vericiho s nepokrtenym (ja), 2 ks sklenice, dal zamluvenou kadernici, manikuru, pedikuru, kosmeticku na liceni, aranzera, fotografa (nic vic konkretniho k ucesu ani vyzdobe..) nemame menu, vizitky na stul, chybi mi z matriky "Osvedceni o zpusobilosti k manzelstvi"... no, bude to velky :) uz me nic nenapada takhle po ranu, ale asi jsme na tom priblizne stejne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) Tak jsem tu dlouho nebyla, vůbec s tou prací a směnama nestíhám.... :-S :-p @jkl05 @mane30 @janauhr : vítám další do spolku "čarodějnic" ... :-D ;-) @mane30 @jkl05 : tolik lidí, tak to je fakt síla...my máme oběd o 20 lidech max. a na večerní párty tak 50 a už to se nám zdá dost... :-o :-D Ale je fakt, že ta návratnost bude asi velká... x-) @janauhr : tak to teda fakt máte co dělat.... :-) Nám chybí snad jen skleničky, pár zkoušek šatů, ženichova kravata no a doladit detaily...ale to možná bude to nejhorší.... :-D @kamculenka : tak co nového, koukám, že v rodině už je klid... :-) ;-) A co vy ostatní holky....strašně to utíká...až z toho mám občas hrůzu....snad to tak nepřijde jen mi.... :-x :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jkl05 To je dobré, seznam toho, co už všechno máš, máš pěkně dlouhý :-) Já si teď zapisuju na papír, co ještě musím pořešit, obvolat, vyřídit, objednat, a tak nějak mi toho furt přibývá :-D Pořád si říkám, času je dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jdeme dneska domluvit kytice, včera jsme byli na matrice vyplnit osvědčení pro církevní snatek, no a hlavně přítel má narvaný auto krabicema na cukroví a už se těší až je v sobotu vyloží u našich -)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Jo holka, 37 dní už se to blíží... já nemám domluvené kytky ani nejsem nijak domluvená ještě s hosty jako příjezdy a tak... sakra ... taky jsem teď věčně v práci, fakt nemám kdy to řešit,...chjo :-( Ale uteklo to, nedávno bylo do svatby 120 dní!!!
Odpovědět
Profilova fotka
před chviličkou jsme dovyplňovali sčítací formuláře a hrozně mě mrzelo, že jsem tam ještě jako družka...moc bych si přála už vyplnovat kolonky - vdaná, manželka, jiné jméno, jiné trvalé bydliště atd. je to divný nebo to máte podobně??
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 taky jsem to vyplňovala odpoledne a měla jsem to úplně stejně! Fakt! :-) Holky, už se to blíží. Dneska tu byly maminky, tak jsme dávaly dohromady seznam pití co bude třeba nakoupit a zasedací pořádek do aut. Takže teoreticky máme všechno! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka tak to jsem ráda, že nejsem sama....ještě navíc mě naštvala kolonka, že jsem vlastně pracující student a tudíž mám vyplnit adresu školy a jak dlouho tam dojíždím - fakt vtipný - ve škole jsem byla naposledy před dvouma měsícema, ale do práce jezdím každý den... už máš i domluvenou kytku?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 Ahoj, no zrovna sháním pro ženicha cylindr, našla jsem jeden krásný bílý s rudou mašlí ze salonsarka.cz no a na kytky se jdeme domluvit a podívat příští sobotu, jdu s tchyní u nich je květinovka a tam docela hezky vážou a hlavn se zeptat na cenu... :-) Jo jako ty sčítací listy mi to přijde zbytečné vyhazování peněz prostě, protože snad je celostátní matrika a všechno a už vidím cigány jak přiznávají příbuzné žijící u nich načerno a podobné živly.
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka jsem nad tím přemýšlela a mnohem víc by mě tam zajímaly otázk typu - váha, výška, délka té mužské záležitosti atd. protože pak člověk čte různý výzkumy udělaný na základě minima vzorků a diví se -)) ale je fakt, že by si chlapi asi přidávali...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 určitě, už vidím chlapy jak letí s pravítkem na záchod a tam si ho přeměří :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka no ale rozhodně by to byly zajímavější výsledky než takhle, kdy jediný co je možná zajímavý je kolik domácností má pc s internetem
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 No to by mě zajímalo co je jim do toho, jakoby se ptali jakou značku máme lednici, kolik máme ložního povlečení... přijde mi to dost nesmyslné, a zbytečné vyhazování peněz ze státní kasy, jak už jsem psala, snad existuje matrika?!
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se k nevěstám.čarodějkám :-) Už se nám to krátí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. @kamculenka Tak ono s tím měřením, to může být i příjemná a zajímavá zábava ;-) Jinak mě začíná docházet, že je nejvyšší pustit se do věcí, které si chceme dělat sami - jako noviny, vývazky, jmenovky, polštářek pod prstýnky. Teď řešíme dárek pro rodiče, odmítla jsem takové ty klasické dorty za dceru, za syna, takže to nejspíš budou fotoknihy s naším vývojem od mala až po konec svobodného života. Na druhou stranu, máme zařízené moje šaty, ženichův oblek, teď o víkendu jsme vyřešili boty pro oba, a košili a kravatu pro ženicha. Máme zamluvené místo pro hostinu, poslali nám i návrh menu, konečné rozhodnutí (včetně výzdoby, kterou jim s radostí hodím na krk) jim bude stačit týden před svatbou, dále jsou objednané kytky a dort a samozřejmě vyřízené papíry na matrice a už jsme si i vybrali hudbu na obřad (z jejich seznamu). Další cukroví já osobně neřeším, to dostala na starost moje máma. Takže vlastně to nejpodstatnější už máme a to, co není, bez toho se dá v nejhorším obejít, uf. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my dneska byli definitivně domluvit složení menu a rautu a vychází to na 550 Kč na osobu bez pití, to je dobrá cena ne? jinak všecko můžeme mít svoje - víno, alkohol, dorty, cukroví a výzdobu nám udělají kompletně a na zvyky a tradice se nemáme ptát, prý to bude překvápko, tak jsem moc zvědavá....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?