Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít 13. února - dva roky a jeden měsíc..........uplně přesně si vybavuju to první měsíční výročí, dostala jsem takovou ornažovou kytičku v srdíčku.............ach jo to byla krása ty začátky -)))) sonipa: to teda je masakr, ještě, že bydlíme v rodinným domečku, kde by nikdo z oken neskákal...ale je fakt, že když jsem bydlela ve vídni, tak ta naše kolej byla jedna z nejvyšších volně přístupných budov a jednou tam taky kdosi skočil....
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to je hezký..že jsme tu tři co budou mít svatbu po cca dvou letech. Jsem si říkala, jestli nejsme divní a není to moc brzo :). Ale v našem věku už moc dlouho čekat nemůžeme, drahý stále říká, že už je "starej a potroublej" (je o 5 let starší než já) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby to šlo, brali jsme se 3 měsíce po seznámení :-D ale tak, počkali jsme si a tím tuplem jsme se prověřili, že to spolu přežijeme... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Tak to můj drahý na svatbě nijak netrval..naopak když jsme se seznámili tvrdil, že už se nikdy ženit nechce (jednou to nedopadlo a do prohraných bitev se prý nepouští) :), naštěstí si svůj omyl uvědomil a po čase o moji ruku požádal ]-( .
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e :No můj mě uháněl a uhání celou dobu, někdy mám pocit že je na mě až závislý :-D ale jako furt je to v mezích normálu, žádné extrémy nebo tak... takže takhle.. a když jsme se dohodli že teda svatba bude tak jsem se ho ptala jestli si to nechce rozmyslet, aby neřekl že jsem ho uhnala, tak mi řekl že ne že to chtěl celou dobu a od první chvíle co mě poznal a že mě konečně dostal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) @pep.e : já si myslím, že to není brzo, lidi se většinou berou takhle "rychle", taky jsem si chvíli myslela jestli to není moc hrrr, ale zjistila jsem že není.... ;-) Myslím, že pak už člověk tak nějak ztrácí ten elán a vůbec to tak nějak ztrácí pak na významu, ale třeba je to jen můj názor.... :-) @lucy441986 : no my taky bydlíme v rodinném domku, ale naproti přes cestu jsou paneláky.....jsme poslední rodinný domek před sídlištěm....takže ten dům mám přímo naproti... :-p Stejně to musí být blázen kdo to dokáže udělat.... :-x @hannyy : taky jsem ráda že jsem se nešla podívat....bych to měla před očima už nafurt... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa já s bývalým chodila 13 let a nestihli jsme se vzít :). Nejdřív jsme byli příliš mladí, a pak jsme najednou zjistili že už se ani vzít nechceme. TAkže ano, lidi se mají brát dokud to tak cítí :).
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo přítel se chce ženit z toho důvodu že se mu v 35 letech už zdá divný mít v občance svobodný -(( ale zase si říkám, že když čekal s takovým krokem tááák dlouho, tak by to přeci jen už mohl brát vážně.....jen mě trošičku mrzí, že to nebyla taková ta klasika s prstýnkem třeba pod stromečkem, ale prosté řečení si, že bysme se teda mohli vzít........
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 U nás to bylo podobně, ale já romantiku ani nečekala znala jsem jeho názor na svatby jako takové :). Dokonce když jsme se seznámili mu doma vysel zarámovaný rozsudek od rozvodu že je rozvedený, a byl na to patřičně hrdý :), všichni jeho kamarádi byli naprosto v šoku, když se dozvěděli že se bude ženit, protože to u něj opravdu nikdo nečekal. Hm, když to tak čtu, tak chudák chlap, on to chce udělat jen kvůli mě :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já jsem měla na naše "třetí"! zásnuby romantiku. Poprvé jsme si koupili krásné prsteny navzájem měsíc po seznámení a dali jsme si je v podzemní garáži obchodního centra Futurum v Ostravě :-D. Podruhé jsem jen dostala nový prsten, taky stříbrný, protože ten původní mi byl brutálně velký. A potřetí... teda zlatý prsten s kamínkem, jsem si vybrala a vyzkoušela sama (jsem náročná prostě), ale myslela jsem že ho dostanu pod stromeček, jeli jsme ten den i kupovat vánoční dárky. Ale nějak mě bolela hlava, šla jsem si lehnout, miláček pro mě přišel, ať se svlíknu že mi nachystal vanu. Tak mě posvlíkal v ložnici a poslepu dovedl do koupelny. Tam jen kolem vany hořely svíčky, ve vaně voňavá pěna, (to jsem fakt ještě nic netušila) tak jsem tam hupsla, drahý vzal žínku, celou mě vydrbal, okoupal... nějak se mi povedlo ve vaně na chvíli zdřímnout 8-) když jsem "ožila", stál přede mnou drahoušek s krabičkou s prstýnkem a že jestli si ho tedy doopravdy vezmu, že to myslí smrtelně vážně. 8-) Mám Vás tady všechny pozdravovat, slyšel jak datluju tak říkal: Nevím, s kým nebo komu píšeš, ale všechny pozdravuj! Jo, a už mám doma svatební šatičky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka tak hlavně ať tě v nich přítel nevidí -)) já je mám taky už doma, ale pro jistotu u našich....aby je přítel neviděl...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 Neboj, foto mám jen tady a šaty jsou schované, i když jsem je vybalovala, tak mi řekl že je vidět fakt nechce a ať je schovám a pak ho zavolám... :-) no a dneska u tchyně opět problémy, jak jinak ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) Tak jak víkend začal tak blbě pokračuje....pořád jsem ospalá, včera místo romantiky jsem spala snad do jedné, ale dobře jsem udělala, malého horečky nepustily, naopak po paralenu ještě začla stoupat, tak zábaly a furt jsem měřila co a jak až jsem šla spát až v pět ráno.... :-S Tak jsem si dopoledne pospala a pro papír na oznámka teda pojedem až v pondělí... :-D Ale utahaná jsem furt, asi jsem chytla nějakou spavou nemoc... 8-( :-D @pep.e : tak vidím že i u tebe se to potvrdilo s těmi svatbami.... :-) No ale romantiku jsem já teda měla i neměla, ne tak velkou jako @kamculenka ale ta má krabička s prstýnkem na Štědrý den jako poslední dáreček v soukromí mi stačila až až.... :-) @kamculenka : jinak teda gratuluji k šatům, už bych je taky chtěla mít hotové,ale co, už jen dva měsíce a půjdem do finále... :-D No ale co si nedovedu moc představit s těmi tvými třemi zásnubními prstýnky....to je nosíš všechny, nebo jsi je vždycky jen vyměnila? Mně by tedy osobně moc radost neudělalo, kdybych si ho měla vybírat sama, i kdybych měla představu jakoukoliv, tak ten co mi vybral skoromanžílek je stejně ten nejkrásnější na světě....ale každá jsme holt jiná.... :-) ;-) A co ta tchyně, co zas zlobí....?
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa Jo vybírala sama, jako velikostně, tak. Jinak vybíralo to moje zlato. Jo, zlobí, protože se mě ptala, kolik máme lidí teda, tak jsem jí řekla, že 29 (sekla jsem se, 27) včetně tety a strejdy BEZ děcek (dva z toho už po 18. narozeninách, i ten nejmladší není zrovna kojenec. Tak se začala vztekat, že tolik lidí, že jsme se dohodli na 20? (Nevím KDO se dohodl, ale já ani můj o ničem nevíme?! ) a pak teda že je blbé aby šla teta a strejda a děcka ne. Tak nejdřív řve, že tolik lidí a pak tam chce cpát další?! Poměr lidí z té a té strany je 11 ku 16, těch 5 rozdíl jsou moje kamarádky plus dva partneři, ale jsou to NAŠE kamarádky, já je znám odmala a co je Roman mou součástí, zná je taky, kecají spolu, chodíme spolu pařit, navštěvujeme se. Nevím co pořád řeší. Brácha od mojeho se žení v červenci a tchyně říkala že jede za ním do Prahy, že má velký seznam lidi, jede mu to proškrtat!!! Jako mazec. Chtěli si to platit sami, r(diče že ne,... a teď do toho budou kecat i jim?? Ale skorošvagr je s mamou vždycky rychle hotový. To můj neumí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no to teda potěš, ještě že tohle řešit nemusím, že si všechno platíme sami.... :-p A teda být tím bráchou, tak bych si to škrtat nenechala, když si to chtěli platit sami a neplatí jen proto že oni je to nenechali....no to tak... :-S A s těma dětma nevím jak to je, jestli blbé nebo ne....no ty po osmnáctinách možná není, menší teda nevím, to bych asi brala jako samozřejmost....ale fakt se v tom nevyznám, u nás to naštěstí řešit nemusíme, na hostině bude jediný člověk co má malé dítě moje svědkyně a nechám to fakt na ní jestli ho veme sebou nebo ne....a na večerní párty pro kamarády se děti moc nehodí, tak ani nepředpokládám, že by je někdo chtěl brát..... 8-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa : Tak tomu klučinovi je 12 nebo 13 to není zrovna nejmíň a ty dva dospělí by ho taky mohli pohlídat. Zas když by šel on museli by jít i ti ostatní... dělá nám to trochu čáru přes rozpočet, protože zábava bude opravdu spíše pro dospělé a ne pro 13 letého smrada, kterého pořád hlídají rodiče aby to a aby ono...
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Oni by stejně hlídali i ty dospělé, aby nepili, aby nemluvili to a nebo ono a kdyby tam byli, tak se před svými dětmi neumějí bavit, takže zábava o ničem... a tak je to se všemi ze strany od mého... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky.... :-) @kamculenka : ty to moc řešíš....původně jste je tam mít ani neměli, takže jestli tam budou a budou se hlídat tak to vyjde nastejno, když to vlastně ani neplatíte...a přece nebudou hlídat osmnáctileté "děti" aby nepili, to snad už je trochu zbytečné... :-D My tam taky budem mít naše kluky, samozřejmě, a těm je 5,8 a 10 let, takže trochu pozornosti a hlídání budou samozřejmě vyžadovat, ale nenechám je přece proto doma, aby mi nekazili zábavu, vždyť se můžou zapojit, zatancovat si s náma, děti přece na svatbách bývají, taky jsem chodívala když mi bylo 15 a míň a pohoda.... ;-) Takže já za sebe si nemyslím, že je to výhradně jen zábava pro dospělé..... :-) Ale je to tvá svatba... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Jde o to že oni je budou hlídat, jsou to silně věřící rodina a u nich nějaké alkoholové opojení nebo alkoholové faux pas nehrozí. Jako nechtěli jsme je tam no, můj je taky vytočený jak vrtule, protože jeho mama je tam pozvala prakticky sama. Prostě nám oznámila, že teta pomůže s cukrovím a přijde se strejdou odpoledne. Hotovo, postavila nás před hotovou věc. Tak jsme si řekli, že když už tam mají být, je mi blbé někoho zvát až odpoledne, ať jsou tedy s námi od rána. A už tam tlačila i ty děcka. Jak jsem to tak propočítávala, tak oběd nebude drahý, ale ten večerní raut vyjde na pěknou sumu. To je to. Takže oběd půl bídy. Ale abych nebyla špatně pochopená, nejde o peníze nebo o ty porce navíc, to je mi srdečně šumák, ale že prostě něco chceme my udělat po svém a prostě to nejde. Moje mamka je taky vytočená, že se nám do toho vůbec jeho mama míchá. Já vždycky jen mamce oznámím to to to a ona jen kývne že v pohodě, že je to náš den tak ať je podle nás. Taky, přijede strejda s přítelkyní, má doma ještě bratrance a taky ho tam netáhneme. A šlo to v pohodě. Jo, není problém, vyřešeno, bratranec je taky už dospělý, ale prostě jsme si řekli ne, tak ne. GRRR mě to všechno tak ....!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no jo...to je to že vám to platí, tak si myslí, že o všem může i rozhodovat... :-p Každý to máme nějak, my jsme strejdy a tetičky vynechali úplně, na hostině bude jen úzký kruh rodiny a večer ať si klidně přijde třeba svatý Petr, když se s náma bude chtít pobavit... 8-) :-) Hlavně si tu svatbu nekaž už teď dopředu....co pak z toho budeš mít? Vzpomínky jen na to jak ses kvůli tomu nervovala....vykašli se na to, neřeš... ;-) Pro mě za mě, kdybychom si to neplatili sami, tak je mi úplně fuk kdo tam přijde....ovšem na druhou stranu mít tam jen rodinu....takovou svatbu my si nepředstavujeme, chceme se pobavit, chceme ten večer prožít s kamarády podle svého, je to přece jenom naše svatba, náš den.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: No právě, o to jde, chceme se pobavit hlavně, a ne že budu sedět na zadku a ani se nehnout, aby si něco ostatní nemysleli, protože prostě... jeeee je to složité a zamotané... proto jsem zvala kamarády, protože ti budou stát za mnou a bavit se, ne sedět na zadku a někoho pořád sledovat a pomlouvat a nevím co ještě. To víš, že z toho mám nervy. A jaké. Bratránek když se ženil, byla pozvaná JEN moje mamka. Ani můj tata, ani já, segra, brácha, JEN mamka. Ale neřešilo se to. Prostě to tak novomanželé chtěli, tak to tak taky bylo. Jsem z toho na nervy, tak jsem se na svatbu těšila, i můj, a jsme z toho jen oba otrávení. Mojeho to mrzí, že nám do toho a vlastně do všeho musí furt někdo kybicovat. Ale neudělá s tím nic, tudy vlak prostě nejede...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no já nevím, ale pozvat někoho a nepozvat jeho drahou polovičku to je zase trošku divné, to je přece samozřejmostí...... :-x A sedět na zadku kvůli ostatním aby si něco neřekli...takhle nepřemýšlej, je to přece tvoje svatba, ať si říkají co chtějí, stejně se vždycky najde někdo komu se něco nebude líbit, ale to je jeho problém, ti lidi tam jsou kvůli tebe, ne ty kvůli nich, vy jste ženich a nevěsta a můžete cokoliv co se vám zlíbí.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: nevypadá to že bychom mohli to co my chceme, musela bys ty rodiny znát, můj už z toho má taky osypky, že zábava nebude... a to je co říct, je to kliďas...mám pocit že nemůžeme vůbec nic... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : tak to kvůli rodin budete sedět na svatbě na zadku a budete otrávení, jo? Možná si tam tchyně pozve někoho s kým jste nepočítali....ale zábavu vám přece diktovat nebude, ne??
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa no obávám se že bude... a ano, asi budeme sedět na zadku, a bavit se, až odejdou jisté živly...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : tak ale to si přece nemusíš nechat líbit...přece ti nebude říkat jestli máš sedět, smát se, mlčet nebo tancovat.... :-p :-) To aby ti ještě povolila jestli smíš říct u obřadu "ANO"... :-D U mě by teda neuspěla....ani žádné "živly"...co je ti po nich...?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: no holt asi budu muset, těžká rezignace... to je o tom ona mě nesnáší a snaží se mi to pekelně znepříjemnit už v zárodku... Bavit se budu ale jen s mojí rodinou, s jejich částí si nemám co řict, mama mě tam stihla totiž podrbat ještě dřív, než mě ti lidi viděli a už se na mě dívali přes prsty...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka ale no tak, třeba nakonec budeš mít nejvíc fajn svatbu z nás - my se na ni všichni těšíme a víš jak to bývá, na co se moc těšíš to pak většinou nevyjde...a kašli na tchýni, naštěstí s ní nežiješ v jedné domácnosti, tak ten jeden den prostě přežiješ, mysli si o ni své a bude to dobrý.... my budeme mít na svatbě tak nějak kolem 45 lidí a už to bude naprd kvůli tomu, že v té hospodě je místa maximálně pro 50 a už se bude hodně blbě tancovat....pro nás by byl ideální počet, tak 30 lidí, jenže taky to nejde......mám velkou rodinu a setkáváme se pravidelně u babičky nebo i u našich a nejde pozvat jednu tetu s rodinou a druhou nepozvat a hlavně je mám ráda, tak je tam prostě chci.....jen doufám, že nikdo z nich pak neřekne, no jo stálo to za hovno, bylo nás moc na malým prostoru.....jenže my nechceme jinou hospodu než tuhle, je to místo kam chodíme pravidelně, kde nás znají jménem a hlavně se tam nesmí kouřit....prostě ideální místo, jenže tak pro těch 30....no a to už máme domluvenou kapelu o dvou lidech, tak nevím, jak se tam všichni vejdeme....a takový to, že ti starší odjedou dřív to asi těžko - moje babička s dědem se baví většinou nejdýl ze všech....a i kdyby ubyly tak to pořád je jen pět lidí - moje dvě babičky a dědečci a pavlova maminka...všichni ostatní jsou prostě mladí (max. 50), takže nepředpokládám, že by odešli v devět....... no nic holky mám tu na hlídání pejska od našich už od čtvrtku, ale dneska je enormně zlobivá, tak jsem musela jít do ložnice, abych měla chvíli klid na diplomku, tak jdu zase na to...přítel vyrazil na kolo, protože je venku krásně a já jsem furt nemocná, tak nemůžu nikam....
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no tak jí to nedovol....rezignací jí jen uděláš radost... :-S takovou svatbu bych snad ani nechtěla....
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Abych ti pravdu řekla tak mi už nejednou bliklo hlavou že tady tu šarádu nechci a seru na celou svatbu. Jako vzít se sami, ale rodině z mé strany by to bylo brutálně líto a tchyně by s náma nemluvila jak je rok dlouhej. Minimálně. No já si sednu někam do kouta, dám před sebe flašku, krabku cigaret a polibte mi pr... asi tak, bo jinak to nepůjde. Bude nás teda asi 30 no. Jako nemá cenu se s ní hádat, ještě to zkusím, ale prostě je jak pitomá...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?