Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: No štve to, že teď je vše zase na maminkách. Měla jsem ušetřených pár korunek, na dekoraci a další drobnosti na svatbu. No, penízky holt musí jít jinam. To zamrzí no :-( šaty, prsteny, obleky jsou, dneska jsme brali v IKEA vázy, plovoucí svíčky, ubrousky, rámeček na fotku s hrubým okrajem, tak něco se pokoupilo, ale i tak no, zamrzí to že zbytek je na maminkách :(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka nevěš hlavu, u nás se říká, "chceš-li boha rozesmát, řekni mu svůj plán" - čili co se může změnit se taky změní :). I já jsem toho příkladem, taky není všechno tak jak jsme si naplánovali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e :no tak snad se to změní,... poslala jsem teď životopisy dva a jeden byl do Erotic City :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pošli mi svůj životopis - podívám se na něj z pozice člověka,který teď zrovna dělá jedno výběrové řízení na brigádníky... @kamculenka jestli teda chceš....
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: Klidně, tak mi do IP dej...mejlik nebo co
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... :-) Tak včera jsme sfoukli agenturu, slečna byla moc milá a snažili se vyjít vstříc jak nejvíc to půjde, dokonce snad budeme mít na stole místo klasického bílého červený ubrus, i tu černou se budou snažit nějak doladit, no paráda, byli jsme nadšeni... :-) A co vy..jak válčíte? Co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy : tak to budeš mít super, práce v pizzerii musí být fajn, navíc jídlo gratis, no to by bylo něco pro mě, pizzu miluju... :-D Ale to určitě musíš umět skvěle neměcky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : taky jsem nato zvedava, moc jsem v noci nespala, preci jen mi hrnuly hlavou ruzne myslenky .... nejvic mam obavy o pesana, snad to zvladne :-S no za 30min budu vyjizdet opet arbeiten :-D nemecky umim normalne ziju tu uz 6 let :-D ale perfektne taky ne ;-) , no snad nebudu muset tu pizzu motat :-D to bych asi neumotala nikdy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Já bych nemohla pracovat někde kde je jídlo zdrarma..obávám se, že pak už bych se nikdy do ničeho na oblečení nevešla :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ha tak nám se dnes podařilo prodat mé staré autíčko :). Nové mám už skoro rok, a zatím se nám nějak nechtělo ho zbavovat..ale bála jsem se, že tak dlouhé stání autu rozhodně neprospěje, tak jsme dali inzeráty..je fakt, že jsme neprodali za moc (20 tis, auto z r. 1999), ale před svatbou a před vykulením skřítka se hodí každá koruna :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e jaký jsi měla? mám totiž taky auti z roku 1999 a nějak jsem žila v bláhové naději, že by za ně aspon 40 být mohlo....
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 Suzuki Baleno v kombiku, modrá metalíza. S klimatizací, plná výbava. Jen co tam bylo špatně, tak prasklý zadní nárazník (nic vážného, ani t není vidět, ale hlásili jsme to jako vadu) . Jinak v kufru originál plastová vana suzuki (na míru), cd atd... Chtěla jsem původně aspoň 25, ale lepší holub v hrsti.. :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Takhle vypadalo :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D holky padam na hubu :-D 12h sichty za sebou , den byl suoper byly silene fofry a hrozne me boli nohy :-( pejsek byl sam doma a moc hodny v 15h jsem k nemu jela ho vyvencit a zase zpet do prace, samozrejme, ze zaloval, co si to dovoluji ho nechavat smaotneho, ani chudak nic nezral :-| ale v byte neznicil nic, byl uplne zlatuisko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: Šikovné autí.... My už vystřídali 3 auta... nechtěně. Měli jsme hondu civic 3 dvéřovou, starou... ale dosloužilo, tak jsme za odstupné z miláčkovy práce kupovali Peugeota 306 kombi. Měli jsme ho .. asi 9 měsíců a pak to do nás naprala jedna baba, nedala nám přednost.... auto zrušené, já krk v límci na 3 týdny... peníze za auto jsme dostali skoro v plné výši, ale potřebovali jsme si koupit sedačku do obýváku... tak jsme kupovali VW Golfa trojku a to auto je za trest :-( Jako bylo by super, kdyby šly v zimě otevřít dveře a furt s tím autem něco nebylo... je to k vzteku. Jinak, u nás nic moc nového, na matriku jdeme za 14 dní doplatit a domluvit se co a jak a v kolik máme kde být a tak, takže pak poreferuju... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy pejsek je šikovný :). Naše bestie dokud bydlely v naší kuchyni byly hodné, ale od chvíle co jsme je přestěhovali do jejich vlastního pokojíčku tak vymýšlí kde co... @kamculenka no auto bylo super, ale už jsem ho měla 5 let, chtělo to změnu..te´d co mám to nové, jsem za necelý rok co s ním jezdím najezdila 25tis km :). Drahý říká, že já nepotřebuju auto, ale letadlo ]-( . Taky to samo není první auto..jen čistě moje už je 5 té :). Vloni jsme se v lednu s drahým dostali do hromadné nehody, mi zastavili, na nás ani na okolních ani škrábnutí, a zezadu se přiřítilo auto a rozstřelilo nás totál..auto bylo necelý rok staré. Naštěstí to pojišťovna ohodnotila jako totálku takže jsme na tom neztratili, ale stejně... bylo to jeho vysněné auto..pak už si koupil jiné, starší, protože nechtěl litovat že by se s ním zase něco stalo. On potřebuje čtyřkolku, zelenou - no holt myslivec :). A já pro psy potřebuju něco velkého, co je schopné a nebudu se s tím bát jezdit..za víkend udělám i víc než 1tis km tak potřebuju 100% spolehlivé auto :). Jinak u nás nové to, že z prstýnků nám psali, ať znovu přeměříme velikosti, takže dnes se měřilo, snad se už vrhnou na výrobu. Z hotelovky kde chci od nich catering se zatím neozvali, začínám z toho mít bolesti hlavy :). Tento týden chci volat na cukroví (dorty nebudou, a cukroví jen na svatbě, žádné výslužky). A obrázek na oznamko by měl být hotový do konce týdne a pak se vrhneme na grafiku a tisk :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... :-) @hannyy : tak jak je po první šichtě... ;-) A kdy jdeš na další? Jinak koukám, že pesan ti dělá radost, že to sám doma zvládá... ;-) @pep.e : no to mi povídej s těmi auty, my si koupili na podzim "nové" a staré ještě stojí na zahradě... :-N A taky ho milý kupoval kdysi za 160 tis. a dneska počítá tak s 20 tis.... :-p Je to hnus jak to ztrácí na hodnotě, proto se ani úplně nové auto neoplatí kupovat... :-p @kamculenka : tak jak přežíváte tu špatnou novinu? Jinak s tou matrikou, my se dověděli v úterý na té agentuře, že už budeme muset být tak hoďku před obřadem na místě, tak to si teda pěkně přivstanu, abych stihla kadeřnici a všechno... :-p :-D A co vy vůbec budete platit na matrice?
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e : vidíš a já si pořád lámu hlavu s těmi výslužkami, jestli je dávat nebo ne....myslíš že to lidi pochopí když nic nedostanou.... :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa No to moje auto co se prodalo za 20 se před 5ti lety koupilo za 100 00 :), Holt auta jsou spotřební zboží, naštěstí my doma to tak bereme (mám obrovskou výhodu, že můj drahý umí všechno opravit, servisům nevěří a auta si skládá sám). A co se týče výslužek - zveme hlavně kamarády, z rodiny tam nebude ani 20 lidí. Samozřejmě doma zůstane nějaké cukroví pro návštěvy které přijdou k nám domů (jinak sraz bude přímo na místě svatby) a něco málo dostanou i mí rodiče (drahého maminka bydlí s náma v domě takže ta ne), ale jinak nikdo. Máme netradiční svatbu (vy ostatně taky :) ), tak proč by nepochopili? Svatba je na celý den, bude tam dost jídla pro všechny a opravdu nevidím důvod proč jim dávat cokoliv domů. A kdo to nepochopí je debil :-x
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e : :-D maji vlastni pokojik ? to ten muj mazel ma cely byt k dispozici :-D :-D @sonipa : jj je sikovny, no to vis, ze jsem ho s tezkym srdcem nechavala doma samotneho a vitani bylo uzasne a jak zaloval, jinak me boli nohy a hlava, jsem grogy a dneska jdu zas ]-( tak snad to bude jen a jen lepsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Vloni jsme jim ho přistavěli. Máme 3 fenky, takže furt někdo hárá..do toho dvě z nich jsou k chovu, a protože se letos narodí mimčo, tak je potřeba víc prostoru. Fena se štěndama bude minimálně prvních 14 dní přestěhovaná zpátky do kuchyně, abych měla přehled a fenka měla klid a ty ostatní dvě ji neprudily :). Jinak máme venku samozřejmě i kotec, ale v zimě se tam holkám moc nelíbí. Psí pokojíček byl nutnost, protože kdybych měla v kuchyni 3 feny a k tomu i štěňata, už by se tam skoro nevešlo mímo a hlavně by tam byl věčně děsný binec :-S
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: No tak rozdýcháváme to, hledáme, posíláme životopisy, můj šel teď do kanceláře OKD, zaregistrovat se, aspoň na povrchu kdyby něco bylo nebo tak, je totální astmatik, takže na fárání to nevidíme, ale co kdyby, ... V sobotu jedu pro šaty, už by měly být upravené, pozašívané, zkrácené, tak šaty už budou. Už jen pak zařídit jídlo, to se dohodnu s kuchařem tak v dubnu a bude to. Na matrice ještě platit těch 600 za obřad v sobotu. 1000,- už jsme platili, za "povolení" sňatku. Jinak, holky, vím, co a jak si vyzdobím, v IKEA jsem nakoupila hranaté vázy, do nich dám kamínky a asi gerbery, nahoru plovoucí svíčky, ale nějak nevím, jak udělat jmenovky :( chci něco hodně originálního, ale fakt nevím co. Jak tady prolézám alba od holek, zdá se mi to vše už okoukané. Tak samo jsem koukala, abych ukázala drahoušovi a mamce, jak to vypadá v těch vázách, někdo to tady měl, ale byla v té vodě orchidea, ale nevím už kdo to byl a marně to hledám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e : tak to máš super, že máš doma takového šikulu na auta...to milý má zas nějakého známého, něco si taky udělá sám, ale všechno to nezná...a to dělá v automobilce... :-D Jinak my taky budeme mít na svatbě především kamarády, myslím teda na té párty večer, na hostině bude spíš rodina a babičky už se pak párty předpokládám nezůčastní.... :-) Tak možná že ty výslužky řešit nakonec nebudu..... @hannyy : teeda...dneska zase? a v kolik začínáš? tak držím palečky ať je to o něco lepší než včera a rychle ti to uteče... ;-) @kamculenka : no zkusit se má všechno, já taky zkouším co se dá.... :-) Jak to že jste museli platit za povolení sňatku? Jsem myslela že se to musí platit jen když se bereš v jiném místě než v místě bydliště? =-) Já výzdobu furt ještě nemám, byli jsme v Ikei, ale nic jsem tam nenašla, šla jsem hlavně na svíčky a bohužel, ani tam jsem ty své černé válce nesehnala, tak pomalu koukám po svícnech na kónické svíčky a asi tu představu změním.... :-) Jinak jmenovky jsem si chtěla doma udělat s červeného a černého papíru, ale nakonec asi dám přednost motýlkům, našla jsem je v nějakém e-shopu, jsou krásně červení, dají se navléknout na sklenici nebo ubrousky a jelikož chci ubrousky černé, tak ten červený motýlek se na nich bude krásně vyjímat... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : jo a já mám jednu fotku v albu s plovoucíma svíčkama... ;-) Jo a koupili jsme včera ve slevě ty voodoo panenky nevěsty a ženicha pro ženicha na cylindr (na auto), předtím stály 149,- jedna a teď byly ve slevě za 49,- jedna, takže kup jako blázen..... 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: no nevím, byl to prostě poplatek za sňatek... tak nevím jsme oba z Ka a svatba je v Ka, tak nevím o co jim šlo... no ti motýlci, taky jsem nad tím kutila, ale spíš jsem si chtěla udělat něco doma, ale fakt nevím :-( nevím co :( a nebo kartičky a koupit někde takové ty jakoby stojany nebo držáky s malou klamerkou na přicvaknutí a pak by si to svatebčani mohli vzít domů, ale nevím, kde to sehnat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : hmm...tak to se fakt divím, s náma teda sepisovala žádost o povolení sňatku, ale teď jsem koukala za co bylo těch 1000,- Kč a je to za sňatek mimo obřadní síň....tak nevím, kde to máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Tak jsem koukla, je to za povolení sňatku mimo stanovenou dobu, tzn. mimo pracovní dny. Tak by mě zajímalo za co vysolíme těch 600,- ještě... to se dozvím za 14 dní...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : :-D tak koukám, že si to každý určuje jak chce...já chápu, že berou poplatek za svatbu jinde než v obřadní síni, nebo za to že máš trvalé bydliště jinde, budiž....ale za svatbu mimo pracovní dny....vždyť svatba v sobotu je přece normální věc.... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: No svatba v sobotu jsem si taky myslela že je normálně, ale prý ne, prý přes týden se neplatí. Matně vzpomínám co má být ten další poplatek... protože mi to máme v oficiální obřadní síni města, asi něco jako mimo termíny nebo co, že je to v sobotu mimo běžný termín...sakryš, nevim... no zjistím...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no to teda zjisti, to by mě zajímalo, co si to účtujou... :-p A kde vlastně je ta ofiko síň v Karviné?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?