Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aspon že nejsem sama :-D někdy se tomu musim už smát :-D tak uzavřeme sázky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo!!!!!Vsázím se že tchýně nám nic nedá :-D :-D :-D :-D :-D a o co se vsadíme????? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, to není moc hezký :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Teri a co ty říkáš na srazík? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculacku to je sranda:-) No teri co říkaš na srazík????semnou počítejte na 100%dala bych unor!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu já vím, ale i tak :-D Mě je to v celku jedno kdy to bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych byla pro unor ted leden mámkapičku hektickej ale unor je fajn březen zas budem lítat jak blázni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ono to je nakonec jedno :) Když člověk chce, čas si udělá ;-) Teď sem řádila venku s kodouchama, toho sněhu, boží :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mÁŠ PRAVDU KAUCULACEK:-)ale jak koukám zatím srazík budem mít mi dvě :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, to bude super :-D Koukala sem, ty fotky s štama máš už někdy z října - teda, takhle brzy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mám protože jsem se byla podívat v tom salonu a oni říkali čím dřív tím líp prý je na výběr šatů nejhorší leden:-)to prý nevěsty šílej:-)Já to taky beru bude to hezký půjdem di ikeii a pak zajdem na oběd:-)a na zmrzku :-D :-D :-D HOLKY: přidejte se k nám bude to super:-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
Teď sem zdlábla misku straciately zmrzliny, když už sme u toho - mňam :) Jen se mi asi to nachlazení vrátí, ej :) Jj, já se chystám taky v lednu, to si zas pomyslej - další šílená nevěsta :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Achojky holky,dnes jenom na skok x-) Tak vidíte,že jsem tu nejstarší já ]-( :-D Kauculacek,ty se máš.Ty papáš zmrzlinu a já chroupu jablko :-S a ještě ke všemu za chvíly jdu cvičit a vůůůbec se mi nechce :-( :-D :-D K těm Tchýním:No coment ]-( Jsem ráda,že tu svou nevídám :-p :-D Sandu:Tak vidíš jaká jsi šikula,že jsi ty šatičky zvládla dát do albíka ;-) Terinko,kam jsi mi zas zmizela ;-( ;-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mnam ty mi děláš chutě:-)já jsem v práci a mám hlad jako vlk:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu:Kdo ti dělá chutě,já s tím jablkem,nebo Kauculacek se zmrzlinou :-D :-D :-D Tak už mám po cvičení a jsem k.o.jsem zvědavá jak zítra vstanu :-( x-) Tak pápá,jdu zalehnout |-| |-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
obě dvě mi děláte chutě:-))) ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už zase v práci, a zase tady na brms - ty jo, přijdu si jak závislák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No holky,kde to dneska vázne :-. x-) Kauculacek:Neboj,nejsi v tom sama :-) Já jak přijdu z práce,tak zapnu PC a kde myslíš že jsem? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na tom stejně holky mě brms nešlo od včera prý něco předělávali tak nevím co s tím bylo vůbec jsem se na diskusi nemohla dostat:-(bylo mi tááák smutno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jjsem na brms v práci i doma - hrůza. Jak magor, okno vypnu a běhme minuty opět koukám, zda tam není něco nového :-D Teď sem přišla domů, zmrzlá jak -- hádejte co :)
Odpovědět
Profilova fotka
HOLUBÍ HOVÍNKO :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přítel mi už taky říká že jsem závislá:-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: :-D :-D :-D No ten můj mi ještě neřekl,že jsem závislák x-) My si nemáme co vyčítat,zatímco já sedim u PC,tak on zas hraje hry na playstejšnu (nevim jak se to píše) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D jo tak to ten můj hraje taky pořád náký střílečky:-)blázínek jeden:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oni z toho snad nevyrostou :-. ale co,kdo si hraje nezlobí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacku kde tě mám snad si nám nezmrzla někde ;-( :-S :-S Sorbonku :to máš pravdu kdyžsi hraje je táááááák hoooodnej :-D :-D :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, ťuk ťuk, můžu dál? teda k vám do diskuze? Dívám se, že jsou tady jak kauculacek, tak sorbonka, a já každé z vás píšu zvlášť a vy jste tady tak hezky pohromadě:) Teda, kdyby to nevadilo - přece jen muj termin svatby je 30.5, takže sem až tak nezapadám :-N PS: sandule, ty satecky Ti desne slusiiiiii!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééééééééééééééééé super ahoj :-D :-D :-D :-D :-D :-D nojo tady to žije to je super přidej se:-)budem rádi:-)a moc děkuju to jsem ráda že se líbí já jsem z nich nervozní aby se líbili:-) a jak jsi na tom?s přípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
páni dudunko :-) já žasnu ani se nedivím že jsi si ty šatičky hned odnesla jsou překrásný:-)no jo nám blondýnkám růžová sluší ale tobě ještě víc teda budeš kouzelná nevěsta:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezká holka a hezké šatičky ...no co dodat že?prostě nádhera:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?