Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo to dáte stejně :-N si vezmi jenom prstýnky, šaty, fotograf.. :-)
Odpovědět
@lennnia Leni, tak zrovna prstýnky drahé mít určitě nebudeme, Ríša ho nosit nebude, tak je zbytečné pro něj kupovat nějaký drahý. Takže bychom to vyřešili možná chirurgickou ocelí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo @lennnia No právě...to je nejhorší, že i ten základ stojí dneska hodně peněz :-( a člověk musí dost ubrat na nárocích, když nechce utrati bůhví kolik... Ale je fakt, že to jde úplně oškubat...sestřenka se teď vdávala pouze se svědky, na úřadě, ani šaty neměla a oznámení posílala až vlastnoručně vyrobené po svatbě. Platili tedy jen ty prstýnky...Ale mně to přijde takový smutný...Já se chci o ten velký den podělit s rodinou a přáteli :) a chci si užít tu pozornost všech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka my jsme se teď taky brali pouze se svědky, ale bylo to v Happy Staru, šaty jsem měla, manžel taky a bylo to super!! První svatba byla se všema příbuznýma a velká, kde jsem si užívala pozornosti všech. Teď jsem si užívala pozornosti svého manžela především x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka Kyticku jsem si objednala na ucnaku na Dvorakove, budu mit kaly a nejake to zelene. Na stul nam udelaji vazbu z chryzanten a zeleneho a maminky je take budou mit v kyticce. Hudbu si postahujeme a budeme poustet. Pritel neni moc velky tanecnik, tak se mu do tance moc nechce, tak jsme to vyresili takhle:-). Uz se to bliziiiiiiiiii.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka : nechci aby mi sel nekdo z rodiny za svedka , chtela bych prave nejakou ze sveho kruhu , no kazda rika, ze co zatim byli vsem na svatbach se pak rozvedli atd.... Ja nato neverim, ale zase nutit nikoho nemuzu ..... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy No tak to jo...Nutit fakt nikoho nemůžeš...Ale ty rozvody myslím nebudou tím, že tam byly ony, ale novomanželmi. Hold je taková doba a buď to vyjde nebo ne...Hosti to neovlivní. Já mám ale za nejlepší kamarádku svoji sestřičku, takže rozhodování bylo jednoduché :) @lennnia tak to jo :) Taky jsem v duchu přemýšlela, že kdyby náhodou (doufejme, že ne!!!) měla být druhá svatba tak už bych jen něco maličkého. Ale protože doufám, že to bude jen jednou, tak to chci ve velkém :) @evik_1 vy to máte myslím o týden později než my, že? Já 17.9.! A blíží se to hóóódně vysokým tempem :-D Jinak už mám po rozlučce a byla parádní. Fakt jsme se s holkama bavili. Njn, prostě babinec ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka a @evik_1 holky už se vám to hooodně rychle blíží, ale bude to super!! Určitě si to užijete!! x-) @kedynka nepřemýšlej teď, co kdyby.. prostě to vyjde napoprvé!! Já takové štěstí neměla, tak jsem to zkusila podruhé a to už bude "vončo" !! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @lennnia Hezký fotky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kpeta Ahoj Peťi, mamča ukazovala? :-) děkuju, fotky jsou fakt nádherný!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennnia Zmínila se. Já jsemsi je pak už našla. :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak jsem po dlouhý době nakoukla. Leničko moc gratuluji k svatbičce. Přeji moc a moc štěstíčka a lásky. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kpeta šikovná - se neztratíš v životě :-) @hankajur Haničko, děkuju.. jak se máte vy? Povídej (kdyžtak napiš do IP).. A co současné nevěsty? Jak pokračujete?? A nějaké nové?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takze mame prvni prekazku v planovani, Zamecky hotel na Vranove je uzavren a nevi majitel kdy bude v provozu a zrejme ani pristi rok v dubnu ne, tak hledame dalsi variantu, libi se mi i Penzion Eden ve Znojme ale vadi mi ty ceny za nocleh, to je silene :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy tak nocleh je celkově katastrofa, co se týče cen.. to si skoro nikde moc nepomůžeš :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lennnia no prave, takze jsem na vazkach, vubec nevim co vzit, mame hodne spacich a chtela bych senu kolem 800-900 za 2l pokoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak pripravy finisuji. Dneska jsme domlouvali hostinu. Vyzdobu nam udelaji, tak jsem rada, ze se nemusim o nic starat. Dokonce nam daji i cisarske apartma jako svatebni dar. Byli jsme i na matrice a uz vime, kdo nas bude oddavat- novy starosta:-). Akorat nam pani tvrdila, jak v zari mame dojit se svedkama a druha rikala, ze to staci az pred obradem. Tak si vyberte :-D . Jeste narychlo jsem si domluvila solarko, jelikoz jsem se nestihla od srpna doopalit. Snad to stihnu. Mejte se moc hezky!
Odpovědět
Profilova fotka
@evik_1 blíží se vám to fakt rychle :) a kdo je vlastně nový starosta? 8-) co vím, tak stačí chvilku před obřadem se svědkama zajít.. :-) tam si jenom vypíšou jména a RČ svědků.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj My jsme taky nikde se svědkama dopředu nebyli. :-) Na co taky,že? Všechno nám řekli před obřadem. @lennnia -Nový starosta je Gabrhel. Viděla jsem ho poprvý minulý týden v novinách. No iluze o změně si nedělám. :-D Ale mě už se to vlastně netýká. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lennnia strasne to leti:-), ale zatim jeste nejsem nervozni. Dneska mi konecne dosly balicky s kabelkou, puncochama a silikonovou podprsenkou- snad bude drzet :-D . Cokoladky na stul by mely take kazdym dnem dojit. Tak snad uz to bude vsechno.
Odpovědět
Profilova fotka
@evik_1 ta nervozita přijde anebo naopak nepřijde ;-) snad budete mít krásné počasí, protože je teď víc hezky než kdy bylo v létě!! :-) kolik vás bude? a koho vlastně máte jako fotografa? Už se moc těším na fotky a jak vám to slušelo!! x-)
Odpovědět
@lennnia Leníííí už máš fotkyyy?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky holky..tak už jen 3 dny a já teď tvrdnu v práci :( Mělo by to snad být vše zařízené, ale víte jak...myšlenky mi v hlavě stále šrotují :) Nedokážu se pořádně soustředit ani na práci, ani na svatbu =-) Ale už se těším..trochu nervózně, ale těším :-D Největší stresy jsem měla kupodivu tak před měsícem, kdy se toho domlouvalo nejvíc...teď mám i klidné spaní :-D Jen se trochu obávám abychom ještě neomarodili :-S Kolem nás teď všichni zvrací..je to jednodenní viróza, ale aby nepřišla v sobotu ]-( Počasíčko by ale mělo vyjít...tak 24 stupňů...a na Znojemsku bez deště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na svatbe nas ma byt 35, jeste teda jedna teta nevi, jestli prijede. Fotografa mame pres kamaradku- je to fotograf, ktery to ma spise jako hobby. Ale bohuzel po 16 hodine uz ma byt nekde jinde, tak pak budeme fotit my nejake momentky. Dneska byla zkouska ucesu a strasne se mi libil. Jen to musim jeste naplanovat, abych to vsechno stihla- liceni i uces.
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo IP @kedynka hlavně, teď nejsi tolik nervozní, protože víš, že už nic neovlivníš. Jak to má být, tak to bude.. :-) a bude to skvělý!! Uvidíš!! Všecko dopadne výborně a vy si to užijete!! x-) držím pěstičky!! Popřeju až budete mít po svatbě, dopředu se prý přát nemá.. :-p
Odpovědět
Ahoj holky, zase po chvilce...Anežka mi dává zabrat, tak sem moc nezavítám :-N Minulý týden jsme si užívali na dovče na Zvíkově...bylo tam krásně a určitě jsme si řekli, že tam někdy zavítáme znovu. Na víkend jsme pak zajeli aj do Znojma mrknout na vinobraní a teď už zase doma v zaběhaném životě :-) @lennnia jé, gratuluju k svatbičce ;-) doufám, že se pochlubíš fotkama x-) a tentokrát to bude určitě ten pravý, když to nevyšlo hned na první pokus...ale to se dneska stává až moc často :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Sobota samotná už nějak dopadne. A taky věřím, že určitě výborně :) Spíš zítřek bude maraton, ale to mi nevadí... na nehty, ke kadeřnici na foukanou, pro cukroví,s výslužkama, odvézt své pití, cukroví atd. do sálu, vyzvednout stužky a myrty atd. - ještě, že jsme dva a maminky pomůžou :-D @evik_1 mě bude líčit přímo má kadeřnice-kosmetička, takže to bude fajn...Myslím, že to budeme stíhat akorát...kolem 3/4 na 11 budeme odjíždět a před 7 jsem u ní objednaná. Před 9 bych měla být doma, tak pak už "jen" obléct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja zoufam, nemuzu se rozkyvat pro hotel ci penzion ve znojme se spanim pro svatebcany , nic me nenapada za normalni cenu z fotek clovek moc nepozna ale hlavne ty ceny :-S , jeste jsem nasla nejaky hotel nebo penzion Karnik ve znojme, vite o tom neco ?? obsluha -kuchyne-atd?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @hannyy A co hotel Morava. Je přímo na náměstí. http://www.hotel-morava-znojmo.cz/sva... Ale zkušenosti teda nemám žádný. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel děkuju.. :-) teď už to je ten pravý!! Hold jsem vyrovnala statistiky vás šťastně vdaných a vyrovnala jsem aj tu svou :-D odkaz na fotky: http://www.facebook.com/media/set/?se...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?