Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Už se mi to blíží, tak sem se taky rozhodla přijít si pro nějakou užitečnou radu :) Svatbu máme v září. Domluvené toho mám sice už dost, ale čekají mě ty hlavní schůzky... :-( už sem z toho nějaká nervózní :-D Nevíte náhodou, kde bych si mohla nechat upéct svatební koláčky? Našla sem na netu jen jednu paní, ale chtěla bych raději něčí doporučení :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka Ahoj :-) supeeer, další nevěsta!! My jsme si veškeré cukroví nechávali dělat na učelišti na Dvořákové a bylo výborné. Přes prázdniny nepečou (učňi nejsou ve škole), ale na září by to mohlo vyjít - zkus se zeptat. Jinak já osobně nevím, ale poradí ti holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennnia Jé děkuji moc za radu a přivítání :) taky nás to napadlo, ale právě byl problém v těch prázdninách...nevěděla sem, jestli by se to dalo vůbec už teď domluvit...nakonec to ale prý zařídí budoucí tchán u nějaké paní z Mikulovic :) tak aspoň jedna starost z krku :) už mi to nějak začíná přerůstat přes hlavu :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak cukroví a dort si necháváme péct u Valy v Mramoticích. Mají velice příznivé ceny, perfektní domluva a ochota...taky jsme dostali koštnout a bylo to mňam
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka tak vidíš, tchán se o to postaral a cukroví bude a za dobrou cenu :-) Kde tedy máte svatbu? :-) Psala jsi, že toho máte dost zamluveného už, tak to máš dobré - teď můžeš zařizovat a dolaďovat ty další věcičky kolem. Co šatky?? Máš už někde vybrané? Povídej.. My jsme tu holky zvědavé :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak mě chytla melancholická a ještě jsem doplnila fotky ze svatby...asi na mateřské už blbnu :-D Anežka nám roste jako z vody a já si jí užívám každým dnem x-) Akorát stínem je mi dnes fakt, že jsem včera našla jednu z mých kočiček na silnici...srazilo jí auto, tak jsem večer brečela a navíc jednoho kocourka postrádám...nepřišel dva dny na večeři, tak se obávám toho nejhoršího ;-( @kedynka jé, nové nevěsta, super x-) vítej :-) My si koláčky pekli sami doma...dle receptu babičky od švagrové. A pak tchýně objednala cukroví právě v Mramoticích...a bylo moc dobré x-) ...akorát mě mrzí, že jsem ho ochutnala tak málo :-| ...v té době už mi sladké začalo vadit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel vůbec nemysli na to nejhorší.. určitě se kocourek zaběhl, jak bylo hezky, tak naháněl nějaký kočičky a teď jak je ošklivo, tak se schoval někde v boudě nebo u nějakých hodných lidí, co mu dali mlíčko :-) no a když se nevrátí, tak je to jasný: zabydlel se u nějaký kočky ;-) Já myslím, že celkově nevěsta ochutná jen po málu a nejradši by se "naprala" vždycky až po svatbě - jenže to skoro nic už není :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D uz se jen smeji :-D :-D :-D opet jiny termin :-D :-D jeste ze nato mame tolik casu , ale uz nehodlam nic menit, jsem spokojena ze jsem dosahla sveho ........ takze :-D tradaaaaaaaaa 14.4.2012 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy a jaktože máte zase jiný termín?? :-D měli jste červen 2012, ne? :-)
Odpovědět
@lennnia bohužel se kocourek stále neobjevil a včera se mi někam zatoulal další :-( Já už se picnu...už je to dost divný, že bych během pár dní přišla o tři kočičky ;-( Jo, to je pravda, že nevěsta asi moc neochutná :-N Ale u mě to sladký nejelo díky naší mladý dámě...první signály, že je něco jinak :-D @hannyy tak zase zněma? Panečku a to už je snad definitivní datum, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@lennnia @hanyzka.zel : holky doufam ze uz je to definitivni, jsem rada ze jsem si duben prosadila, takze ted uz to urcite nezmenime :-D :-D meli jsme to mit na cerven, ale jsem proti pritelovymu svedkovi, takze jsem rekla bud a nebo, bud ten svedek nebo jiny datum, a tak at si reknu jaky chci ja datum , tak jsem si rekla duben :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jednou děkuji za uvítání :) no doma byla taky varianta, ale nikomu a to včetně mě, se do toho fakt nechtělo :-D jsem ráda, že to tchán zařídil... Hostinu budeme mít v Liďáku. V pátek jsme si byli domlouvat přesně co a jak. Bude nás 65, tak bylo třeba něco většího a chtěla sem, aby zařídili komplet servis...výzdobu, jídlo, obsluhu atd. a nestálo to extra moc. Jinak obřad bude na Vranovském zámku...Tam to teda stojí 11000 Kč, ale já i přítel máme k Vranovu hodně blízko, tak jsme neváhali. Navíc v březnu (měsíc zásnub) mi na hradě v Znojmě řekli, že se blíží rekonstrukce sálu ale neví přesně kdy a s otálením na Vranov nebyl čas (už tehdy byly 2 soboty v září obsazené..). A šatičky?? Ty jsem si nechala šít v salonu Eva u lázní. Vyšli mi dokonale vstříc, ikdyž poprvé nastaly menší zmatky kvůli prodavačce. Pak už jsem vše řešila jen přímo s paní majitelkou. Čekalo se ale strašně dlouho na látku (asi měsíc). Teď už mám šatičky doma. Chtěla sem mít raději rezervu...člověk nikdy neví a taky jsem si je vybrala na konci března a až na konci července byly hotové. Ale paní majitelka byla velice milá a každou moji připomínku hned vyřešila a za čekání na látku mi nabídli zdarma podvazek. Šatičky si jak už asi víte kupuji. Pak buď prodám nebo schovám na památku :) Za půjčení bych dala 5500Kč a takto mě vyšly na 8250Kč. a @hannyy hlavně, že jste se nakonec dohodli! :) my taky prvně plánovali červen 2012, ale pak jsme si řekli na co čekat ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a ještě jsem zapomněla...nemáte nějaký tip na pozvánku na rozlučku se svobodou? Chtěla bych něco originálního...vtipného :) bude to dámská jízda :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka : na rozlucku se svobodou nemam nic, ale musim rict se sepisovani dekovneho proslovu nebo dopisu - dle kazdeho me stal celou kuchynskou roli, jak jsme u toho rvala jak male dite, prvne jsme hledala inspiraci na youtube.com ale pak jsem se do toho dala z meho pohledu od srdce , no jsem rada , ze to mam za sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy děkovný proslov nebo dopis?? to mě vůbec nenapadlo do plánů zařadit...to u nás nějak nepraktikujem...co, kdy, proč?? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka : tak ja urcite ano, jednak jsem se to za tu dobu docetla tady na beremku a jednak si myslim, ze se slusi podekovat rodicum za vychovu , detstvi atd........ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy - jo takto...rodičům! Já myslela že všem svatebčanům...tak to u nás se předává dort. Nevěsta ženichovým rodičům a ženich nevěstiným a to s pár děkovnými slovy za výchovu...
Odpovědět
Profilova fotka
Tady na beremku je spoustu věcí, ale ne všechny každá musí využít.. ano, našla jsem tu tenkrát taky krásný děkovný dopis, pobrečela jsem si, ale pak jsem našim poděkovala po svém. Nechala jsem jim zahrát (každému zvlášť) písničku na kterou jsem si s nima zatancovala. Taťkovi: Říkej mi táto x-) a mamce: Máma (od skupiny Holki) x-) to myslím vystihovalo vše!! @hanyzka.zel s těma kočičkama je to už teda divný a nemohly se všechny zatoulat anebo myslíš, že ti je někdo vzal?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka tak to u nas taky , ale i tak si mylsim, ze osobni vyjadreni a podekovani je preci jen nadevse jak ten dortik ........ ;-) Jinak se pohly ledy, pac mi vcera psala Renata Pfefferova, ze si me napise do diare a hl. ze ma volno, takze nam bude svtabu fotit ona :-D coz me opravdu moooooooc potesilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to právě ještě nějak taky chci vykoumat...my máme na focení Dvořáka...teď řeším tu pozvánku na rozlučku..(někdo mi říkal, že se tam nezve, že kdo přijde, ten přijde, ale to já nechci...chci tam mít jen osůbky, které já si vyberu :) a navíc se chci ujistit, aby si všechny holčiny vzaly volno). No a taky parkování jak se bude sjíždět rodina a zdobit auta...nevýhodou je, že mamča má byt ve městě a tam parkování není nazbyt. je vedle nás ale volný pozemek - krachla tam jedna firma, tak se domlouváme s nimi, jestli by to nešlo tam na to jedno dopoledne...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Renča je dobrá volba :-) budeš spokojená!! @kedynka já jsem tedy na rozlučku zvala jenom 5 holek a to ty, které jsem já chtěla!! A pak už záleželo na nich, zda budou mít volno a přijdou nebo ne.. Přišly všechny a pařily jsme do 4 ráno :-) Nejdřív Illegal bar, pak jsme pokračovaly do Pajzlu a pak jsme jeli zatancovat si na disku do Prahy (tady ve Znojmě).. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já právě chci pozvat tak 7 holek..taky nic velkého. Koukala sem uz tady na beremku a neco malo dala dohromady s inspiraci na netu. myslim, ze se mi to celkem povedlo...vtipne, pekne, vystizne :) ale jeste je to jen hruby navrh..
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka já to holkám řekla osobně a ještě jim napsala sms.. myslím, že to v tak malém počtu bylo úplně výborný!! Pak mi holky říkaly, že to byla jejich nejlepší akce a moje taky :-) x-) A jakou pozvánku jsi tedy vymyslela?? :-) hoď sem nebo nebo do svého alba fotku ..
Odpovědět
Ahoj holky, @hannyy tak to je dobřrý, že to máte na dřív a teď jen doufat, aby byl příští rok duben krásný a teplý, vid? Tak super, že fotografka je zařízená ;-) @kedynka panečku, to je lidí :-N To je docela velká svatba. Vranovský zámek je moc krásný x-) Nedaleko něj má manžova rodina chajdu, kde jsme slavili po svatbě...a Vranovem jsme projížděli ze Znojma...původně jsem aj přemýšlela, že bychom šli na Vranov udělat nějaký fotky...na nádvoří, ale nakonec byli lepší místa :-) A zámek máme jen na pár fotkách v pozadí. Šatičky mám taky doma pro vzpomínku a mám holčičku, tak třeba je jednou znovu využije, když bude chtít :-D @kedynka @hannyy holky já jsem teda ohledně svatbe trošku "jiná"...my poděkování rodičům nedělali a ani jsme neměli dort :-D My si místo sladkýho cpali do břicha všelijaké dobrůtky z grilu :-N x-) A vlastně nějakou extra rozlučku se svobodou jsem neměla...v podstatě jsem se loučila asi tři měsíce před svatbou, když jsme byli s lidičkama z práce na víkend v Harrachově a já jim tam oznamovala, že bude svatba...a to jsme dva dny pařili do raních hodin...tak to beru jako rozlučku...a že se to vyvedlo, bylo to neplánovaný, spontánní a skvělý ...a ti samý mi v březnu pěkně oslavili mojí malou holčičku...a prý musím příště jet s nima :-N Je fakt, že já nemám ráda zvyky a tradice...takže jsem všechno chtěla jinak :-N :-D @lennnia spíš mi je někdo vzal...ukradl a kdo ví kde jsou :-( Navíc manžu napadlo se poptat tady v hospodě a hospodský říkal, že ty lidi, co tu dělají chodníky (v naší ulici) jsou dost divní spoluobčané... ;-( Ale už nevěřím, že by se mi vrátili...doufám, že ano, ale moc tomu nevěřím...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Tak už jsem tu pozvánku nahrála do mých příprav :) ... dala jsem ji i sem, ale to je malé a nečitelné... @hanyzka.zel já chtěla zase pěkné fotečky ze zámku..no uvidím jak to celé dopadne, lidí je opravdu dost...počítám ale že nás nakonec bude o něco méně. Každopádně je důležité užít si to, ikdyž to neklapne vše přesně podle mých představ..jenže to se mi mluví :) jsem zvědavá, jak se to potom bude i aplikovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel To je smutný, pokud vám je někdo vzal.. teď si člověk musí dávat pozor asi na všechno!! @kedynka Oznámko na rozlučku je fakt pěkný!! Holky budou příjemně překvapený :-)
Odpovědět
@kedynka moc pěkná pozvánka ;-) super nápad :-) Tak my bychom asi nemohli jít tehdy dovnitř, když jsme tam neměli svatbu...tam by se dali určitě udělat hodně pěkný fotky na zajímavých místech :-) Ačkoliv třeba nedávno jsem byla na zámku Mělník na svatbě sestřenky a prostory mají krásný...a když jsem viděla fotky, tak by se mi, kdyby to byli moje, chtělo brečet...to byla hrůza...oba tam byli, že tam jsou na prohlídce a mimochodem tam mají pár fotek...tak děsný fotky jsem snad nikdy neviděla :-o A pak fotograf si za to řekl 6tis ]-( :-| Hodila bych mu to na hlavu... @lennnia mám dojem, že co není přikovaný, tak jako by tam bylo napsáno "k dispozici pro každého" ]-( A to i na zvířatech :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky! Tak nakonec nas pocet konci na 40 lidech. Vcera jsem se dozvedela v Althanu, ze nam vyzdobu nejakou udelaji, tak jsem velmi rada, jen objednam cokoladky se jmenem, datem a podekovanim. Zacatkem zari budeme resit jidlo s provoznim. Jen nemam predstavu, kolik tak stoji hostina- mame si totiz promyslet, kolik jsme ohodni dat. V tu samou dobu jdeme i objednavat cukrovi a kytku- chtela bych nejakou zelenobilou- se zelenou orchideji. Bohuzel mame svatbu zrovna na Burcakfest a majitel Althanu ma firmu, ktera jej porada, takze je do toho lehce zahrnut hotel. Tak nam nabizel na hostinu spodni patro i se dvorem, s tim ze nas oddeli paravanem. Tak nevim jestli do toho jit nebo trvat na tom zelenem salonku v prvnim patre. Dilema:-).
Odpovědět
Profilova fotka
@evik_1 na hostinu počítej cca 1000,- na osobu. Termín stejný jako je Burčákfest je docela prekérka, ale když vám majitel nabízí oddělit vás paravanem, tak bych to využila :-) vadit by to nemělo, co??? :-) a kytku už máš domluvenou? Budete mít hudbu??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?