Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
milmic: ja to mám napsaný v albu, i kdyz ona mě malovala doma pac je ze stejny vesnice, ale myslim ze kdyz pujdes nekam ke kadernici a bude tam i kosmeticka tak bych to vzala naraz
Odpovědět
Jojo, já mám pár kontaktů na kadeřnice, ale nevím, kde se to dá sfouknout jednou ranou. :(
Odpovědět
krasne odpoledne a pokud právě obedvate jako já tak dobrou chut :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky milmic - když si domluvíš kadeřnici, že tě přijde učesat domů, tak by to šlo domluvit i s kosmetičkou a vzít to jedním vrzem,ne? Asi by to bylo i jednodušší než někam dojíždět. :-)
Odpovědět
milmic - Dana Valová (v beremku Peřinka) z Oblekovic, přijela až domů. Šikulka :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milmic: mě líčila Monika Bednářová (sídlí v Agrodomu vedle zimáku a vyučuje taky na učelišti Přímětická teďka nově).. :-) mohu jen doporučit.. já byla na 6 u kadeřnice a na 8 u kosmetičky a výsledek v albu.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A já to můžu jen potvrdit! Leničce to mooooc slušelo:-) Ještě jednou posílám veliké gratulace!
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko, strašně moc Vám to tam sluší, byla jsi krásná nevěsta. To líčení opravdu nemá chybu, moc chválím. A co se týče fotek, tak klobouk dolů, kamarádka šikovná mohla by se tím živit, má pěkné momentky. A jak se žeje mladé paní?
Odpovědět
Profilova fotka
milmic koukala jsem na ty šatičky, ty červené jsou krásné, ale jak píšou holky klasika je bílá, tohle je jak na ples. a co se týče bílích, tak máš dobrou postavu a mohla by jsi mít víc propracovanější víš jako že to bude do boků uplé a pak se to bude rozvíjet, moc by ti to slušelo. Zkus si jich ještě pár vyzkoušet, krásné má na proti hornímu Kauflandu ve Znojmě. A promin, že ti do toho tak kecám, to je můj názor, nemyslím to špatně. A líčení určitě jak měla Lenča, protože to je zatím fakt nejlepší bezkompromisně
Odpovědět
Kos: budu mít červené nakonec,Bílé jsou bílé, ale nemusíme mít nutně klasiku. :) Navíc červené se nám na hrad budou hodit. A ty bílé, co mám původně zamluvené, no vlastně všechny šaty, mi musí total celé přešit. Jsem příliš malá a příliš hubená, aby mi nějaké mohly sedět. :)
Odpovědět
Profilova fotka
milmic já teda nevím,ale u nás mi některé šaty byly taktak a to vážím 49 kg a mám 163 cm, tak to musíš být teda velký hubeňour.....
Odpovědět
Profilova fotka
Mně ta červená připadá na tobě násilně...nevím..já bych se ještě koukla jinde..času máš ještě dost...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jituško, musím ti napsat, že všichni, kteří viděli fotky, tak ohromně chválili kytičky!!! Prý jsou opravdu nádherné, sv. kytička se mooc líbila, svědkyňky, družičky, maminek a hrozně moc na autu :-) všude tě chválím!!!! Byla to nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Děkuju x-) Lucinko, děkuju za pochvalu.. líčení se mi taky moc líbilo x-) Kamarádka se tím živí, ale teprve začíná.. moc zkušeností nemá, ale taky jsem jí říkala, že klobouk dolů ;-) Jinak se mi žije hezky, chodím na tu brigádku, tak penízky aspoň nějaké jsou.. A co se ostatního týče, tak vše v pohodě :-)
Odpovědět
Mac: já měřím 160 cm, a vážím 46-47 kg, no ted mám 45 zrovna. Mám ale dost drobnou postavu, tak proto no. I když se to možná nezdá, tak v poměru v sobě mám vlastně váhu normální. :) I když 45 a méně.... to už bývá špatný. :) No ale to musíš mít v podstatě podobnou postavu jako já. Jenom o 3 cm vyšší, to je už ztratí. :)
Odpovědět
Profilova fotka
No,tak máme aspon představu o tom, jak vypadáme:)) Nechceš si vyzkoušet šaty u mé mámy, máí moc pěkné šaty a hlavně pro hubeňoury:)
Odpovědět
Chm, já už mám, Mac, zamluvené ty bílé šaty, aj mám zaplacenou zálohu. :-) No ráda bych to tedy změnila na ty červené. Líbí se mi, jako jsou a nevadí mi, že nejsou tradiční běloučké. A mému milému se tmavě červená líbí. :) No nemyslím si, že jsou špatné. I když ono ty fotky zkreslujou, v realitě to potom bude vypadat líp, až bude všecko k tomu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to si radši nech ty bílé.... ono ty červené mají nepěknou tu šerpu na sukni..ale jen názor 10. strany:)) Je to na tobě:) utíkám,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jak se vám vede? :-) co je u každé nového? Kde je raff??
Odpovědět
Hola, no u mě je nové asi to, že jsem neudělala jízdy v autoškole z jednoho prostého důvodu - mám se víc skamarádit s autem. :-D Fajn zábava pro komisaře, když si teď zaplatím dalších 400 za opravnou zkoušky a dalších 500 v autoškole. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně komisař řekl tenkrát, že bych mohla víc šlápnout na plyn, tak jsem jela rychleji a to už mu vyhovovalo a vše proběhlo v pohodě :-) neboj, zvládneš to tedy napodruhé.. ;-)
Odpovědět
No pokud nechytnu dalšího pupkatýho dědu, co si myslí, že jeho pupek je středobod světa. :-D To stejný řekl kamarádce a ten den to dal jednomu z pěti. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já když jsem dělala řidičák, tak nás to celkem dělalo asi 10 a uspěli jsme jen 4.. ale neboj, už to dáš.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoja holky, no já malem neudělal autoškolu z technických, jsem padala do kolon, když po mě chtěl abych mu nakreslila jak fungují kotoučové brzdy, jak to tam pěkně zapadá. jsem na něho koukala jak puk. a ted - jezdím jak širon. Neboj to zvládneš. musíš být nad věcí jak znám raff, tak určitě pilně studuje:) čeká nás písemečka
Odpovědět
No až to budu mít za sebou definitivně, asi se tomu asi s kamarádkou zasmějeme upřímně. Ale teď nám to vtipný nepřipadá, jednak znova budeme nervozní z jízd a jednak ty peníze no. Co už, aspon jsem instruktora svezla. 8-)
Odpovědět
ahoj holky dlouho jsem tu nebyla :-( tak co je nového?
Odpovědět
Ahojte babinec, nějak není čas se sem otočit a když už tak jenom skouknu co je nového. Kosilu tak to mě asi neznáš :-D nechávám vše na poslední chvili, učit se dopředu není můj styl. Všechno pak zapomenu. To já jsem se autoškoly nebála. Po testech se instruktor zeptal kdo chce jít první, nikdo nešel, tak říkám, že jdu já :-D To stejný u jízd. Možná to bylo tím, že jsem tam byla nejstarší. A každej z toho byl vytřepanej. Já jsem v takových věcech hrozný flegmouš. I co se týče zkoušek ve škole. Holky vždycky šílely, že z toho mají strach a pak jsem došla já v poho. A říkám, když nejde o život nejde o nic :-D tak mě za to vždycky málem ukamenovali. A není to pravda? Proč se stresovat, když není třeba. To i na státnicích byl chlap víc nervní než já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
raf: právě žě jsem tě poznala, to byla ironie ;-) už tě vidím jak 2 týdny dopředu studuješ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak se holky máte, co je u vás nového? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,tak jak se máte,co nového? Udělala se pěkná zima. Něco na mě leze,tak snad nebudu ještě nemocná, když teď všude řádí ty chřipky. Dneska valím k zubařce,tak doufám,že mě nebude nic bolet.Nemám ráda doktory. :-S Tak se holky opatrujte. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj U nás taky nic novýho. Začínáme se doma těšit na vánoce. Začali jsme kupovat dárky,ať toho pak není moc. Je to hrozný, jak to letí, za chvilku bude advent a pak vánoce a konec roku. No a my budeme půl roku po svatbě. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?