Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já ti můžu dát tip, je to Míša Fikarová - stříhá v Mikulovicích.. za Únanovem.. pokud budeš chtít, dám ti do IP číslo.. a domluvila by ses s ní.. ;-)
Odpovědět
Noooo, jestli bych si mohla poprosit. :) Máš s ní zkušenosti, Len? Já mám právě úžasnou kadeřnici, jenže v Brně. Páč tu ještě studuju, tak jsem neměla potřebu hledat novou.. Ale do Brna se jet ráno nedá, to v žádným případě.
Odpovědět
ja zase nemuzu dopustit na Terezku ze Solatairu na Male Michalske :-)
Odpovědět
* Solitairu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Já mám zase šikovnýho kamaráda kadeřníka. Česal kamarádovu ženu a hrozně jí to slušelo. Jinak je v Sport klubu na 17. listopadu. :-)
Odpovědět
Ma: to je kde a kdo tahle paní kadeřnice, prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
Peťi, ve sport klubu byl kdysi kluk a ten byl hroznej - než ženskou ostříhal, tak to byla věčnost.. minimálně 20min kroužil jen tak kolem hlavy zákaznice a kecal, jak a co působí na vlasy, a proč jsou zničené, atd. No hrůza.. takže zákaznice tam třeba byla 3hod., než odešla z nabarvenou hlavou a sestřihem.. :-N ..ale třeba je tam už jinej, jinak bys ho asi nechválila ;-)
Odpovědět
Leni, děkuji ti moc moc za ten kontakt. :-) Říkáš Mikulovice za Únanovem? A říkáš, na svatbu češe hezky, šikovně a spolehlivě? No jsi úžasná. A prosímtě, nevíš, jak dlouho dobředu si mám u ní rezervovat okýnko?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jsou to Mikulovice za Únanovem.. ona mě taky měla česat, ale ze slušnosti jsem řekla kadeřnici, kam chodí moje mamka už přes 10let.. Ale jinak (kromě svatebního účesu) chodím za tou Míšou.. vždycky mi udělá vlasy tak, jak chci.. je mladá, šikovná a nemusím se bát, že mi je třeba ostříhá hodně - prostě si řekneš jak to chceš anebo když budeš mít strach, tak jí můžeš říct, ať ti je vezme míň a kdyžtak bude dostřihávat:)) Mou svědkyni ona bude taky česat na mou svatbu:) A ji pak na její svatbu taky.. No, já ji volám třeba tak 14dní předem, jak je v práci.. ale někdy mi řekne, že stačí týden dopředu.. ale já si to radši pojistím dřív :-) Nejlepší bude, když se s ní domluvíš sama.. zavolej jí, zajeď si za ní (když se rozhodneš pro ni) a zkuste zkoušku účesu, ať víš, jak se ti to od ní třeba bude líbit :-)
Odpovědět
Výborně, to jsem ráda, že máš dobré zkušenosti. Děkuju moc ;-) No já jsem měla tu čest poznat kadeřnici, no to bys nevěřila, co mi dokázala vytvořit. Vždycky mám vlasy stříhané do stromečku. A jednoou jsem to cchtěla prostříhat po celý šišce a ona na jedný straně mi to utřihla v polovině a na druhý to neustřihla. 8-( Krom toho mi to zkrátila na takovou délku, že jsem skoro nemohla vyjít na ulici, ještě že byla zima a vládly zrovna čepice.... No víckrát mě neviděla.
Odpovědět
Ahojky Holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Večer razíme na zábavu, tak se moc těším. Být doma s dítětem je fajn, ale občas ho "prodat" babičce taky není k zahození. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
je to se mas :-) já budu spát, protože jdu ráno do práce :-) tak si to moc užij :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, jdu vás pozdravit.. :-) kem nemám teď skoro vůbec čas.. :-( přípravy vrcholí a nervozita stoupá, jinak se moc těšíme!!
Odpovědět
Dobré ránko holky :-) Leni už jen pár dnů :-) moc se nestresuj, stačí když budes ve stresu jen v sobotu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nebude ve stresu:)) Já teda nebyla... Hlavně si Leni užij přípravy!
Odpovědět
ja ve stresu byla :-) ale po slibu to ze mě spadlo :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky.Tak se nám zase pěkně ochladilo. Leni už se ti to blíží. Přeji ti krásné počasí na tvůj velký den a hlavně ať ti výjde vše podle tvých představ.Užij si to. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem na chvilku tady, ale jdu se nachystat do Znojma k našim.. jedu už zítra:) děkuju za podporu a snad i ty poslední dny dopadnou dobře.. :-) nervozita stoupá a tyhle dva dny budou asi pěkná fuška.. Tady je teda hrozná zima, vítr a sníh - dnes jsem si vzala zimní bundu a boty zimní.. brrr.. snad to trošku bude lepší do soboty :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Tak myslím na Lenku, snad se počasí do soboty umoudří. :-) Ať ji to někde neodnese. :-S Tohle je fakt děs, ani ven nechodíme, jen do obchodu. A to nemá Matěj ještě zimní boty. No v sobotu jedeme do Brna, tak musíme koupit.
Odpovědět
AHoj Leni urco si to uz neprestes ptres svatbou:-) preji hodne stesticka a zitra doufam na tebe kouknu :-) beru fotak tak sem doufam dam holkam aspon jednu jak ti to bude sluset jako mladé paní :-)
Odpovědět
Tak holky mam par fotek z Lenciny svatbicky, byla moc krásná nevěsta a moc jim to spolu slušelo :-) tak když bdue někdo chtít tak mi poslete pres IP email poslu. papa
Odpovědět
tak tady to je http://fotoalba.cz/fotky/21445592
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, tak lenička byla moc krásná:) Takže už jsme tady ta naše hlavní parta všechny paní:) Těším se na fotky!! Jinak já v pátek ráno zalehla a vstala jsem až teď. Dostala jsem pravou nefalšovanou chřiplu a to teda nepřeji ani nepříteli..musela jsem si dělat zábaly, horečky ke 40. Nedošla jsem málem ani na záchod. No, v úterý jdu do práce tak snad to bude dobrý. Mějte se krááásně!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taky jsem se koukla na fotky a Lenči to moc sluší. Těším se,až nám napíše a ukáže další. Naštěstí se jim ji počasí umoudřilo, tak snad jim všechno vyšlo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marci - ať ti je brzy líp. :-)
Odpovědět
Ja se tak těším na fotky pac ty moje jsou zrychlene nafocený protože Lenicka se furt otačela :-) a nepostála chvilku na jednom místě. ze všech fotek byli jenom tyhle nerozmazaný :-D :-D Maci: at se brzy uzdravíš :-)
Odpovědět
Tak a ted kdyz uz jsme vsechny paní tak kdy se sejdem?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás.. Fotečky budu mít možná dneska, tak pošlu odkaz nebo nějaké dám do albíčka:) Martinko, mooooc mě potěšilo, že jsi se byla podívat a byla jsi tam :-) !! Fakt jsem byla mile překvapena!!! :-) Děkuju.. no, je pravda, že jsem nepostála a pořád se někam otáčela :-D :-D obřad jsem celej probrečela :-D ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, děkuju za blahopřání na mailíka x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?