Svatby v Praze, v roce 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Už se tu vyskytlo pár témat na příští rok, tak mě zajímá, jak jste na tom vy, co plánujete v Praze. Kdy, kde, jak... Proč je snad jasné :-D . Prostě cokoli, co vás napadne o co se chcete podělit a tak podobně ;-)
Odpovědět
@kubian hezke! ja jsem jeste styl neresila, bude zalezet, kam se vejdeme. Ucet si taky nezavidim, ale muz se rozhodl, ze kdyz uz svatba, tak poradna. Ja jsem puvodne chtela nejakou komorni.
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlusha82 my budem mít jen rodinnou + pár přátel. Doufáme, že nám vyjde miminko....takže čím míň, tím lépe... :)
Odpovědět
@kubian hezky plan :)
Odpovědět
Ahoj milé nevěsty, Hlásím se mezi Vás, jen jsem díky Vám zjistila, že jsem hodně pozadu. Protože nemáme na svatbu zařízeno vůbec nic. Jen vím, že svatbičku bych chtěla na jednom místě a pokud možno v soukromí. Nechci místečka jako Libeňský zámeček, Chodovská tvrz nebo sice krásný ale přecpaný Viniční altán na Grébovce. Chci totiž být jedinou nevěstou na tom místě. a ne že cestou na obřad potkám jednu možná dvě nevěsty a cestou z obřadu se budou naši svatebčané proplátet mezi dalšími z jiné svatby. Takže docela velký požadavek hned na úvod. Jinak někdo se tu ptal na kulaté stoly a místo obřadu na jednom místě zkuste se podívat na ST.HAVEL. Zatím se mějte fajn a ať se v zařizování vše daří..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jak jde zařizování? My to máme v červnu a už se pomalu začíná rozjíždět takové to dodomlouvání :-) jinak obřad máme na Libeňském zámečku a hostinu + večer hotel Svornost :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?