Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
brum: nestras, slunko to na cervenec pekne trenuje aby mohlo predvist svuj nejlepsi vykon :-D sei: vitej mezi nas :-D rose: je tos to stihla pres vanoce v cechach? korzetje dobra volba, muzes pekne stahnout a povolit , tak snad to bude ok!!! videl je nastavajici nebo je to tajemstvi? my uz to mame dnes za 77 dni, fuj uplne je mi blbe jak na to tak myslim.....hlavne protoze ty blby saty , porad jeste nikde a hlavne nikde ani zadna znamka po tom ze se meli objevit :-|
Odpovědět
Seiferta: Taky te vitam ;-) Boun: Jo v Cechach sme stihli zamluvit hostinu, hotel pro pritelovo rodinu a pro nas svatebni apartma a jeste sme s mamkou vyrazily na saty po svatcich, mely sme na to 3 dny, ale vybraly sme saty hned 1.den. Pritel je jeste nevidel, bude to prekvapeni :-). A kdy ti maji prijit ty saty?
Odpovědět
Profilova fotka
holky. tak ještě sem se neodlepila od Pc, ale už musim :-D no stim počasim sem zvědavá, při mý smůle bude zima a pršet :-| :-D jé my tu máme někoho nového, jsem si nějak nevšimla :-D, tak se omlouvám a samozřejmě velmi ráda vítám mezi námi ;-)
Odpovědět
brum: zas urcite takova zima nebude ;-) ale deste se taky trochu bojim, ale zase fotky pri desti vypadaji docela efektne, musime to brat z te lepsi stranky :-D rose: tak to je to nejhorsi: hostina, fotograf/ka a saty, to urcite zvladnete :-D mate vyhlidli misto na obrad? a jeste matrika to byla taky pekna otrava..... Saty meli prijit 25. unora :-N ono by to ani tak nevadilo, ale neni s nema zadna domluva uz dva mesice cekaji na 50 cm krajky a porad slibujou pristy tyden. Navic jsem je objednavala v polovine zari, takze si davaji pekne na cas....
Odpovědět
Brum: Jenom nestras, ja na to radsi nemyslim,doufam,ze bude hezkej slunecnej den ;-). Boun: Fotografku uz taky mame, kapelu taky, to sem vsechno zamluvila pres net ;-). Misto na obrad mame zamluveny uz od listopadu, je to v kapli zamku Kozel u Plzne, tim sme zacinali..Zbyva zajit na matriku s dokumentama, s nima sem domluvena na ten kveten, pak se sejit s pani,co nam zarizuje hostinu a domluvit jidlo, piti a dekoraci a s mamkou musime vybrat kytky a jeste dort. No tyden asi nebude stacit.. A odkud ti ty saty posilaji??
Odpovědět
Profilova fotka
boun: To by sis měla vydupat minimálně 50%ní slevu!!! Hele, nedej se buď ostrá - to by si v žádném případě neměli dovolit! Téda já na tvým místě bych byla nasr...jak nevím co. Kolik peněz už jsi do toho vrazila??? Nám přišly prstýnky o týden později než měly a jako dárek poslali nádherný dámský náramek v barvě prstenu. To mi přijde od firmy seriózní, ale když s těma tvýma se ani nedá domluvit - já nevím - být tebou, tak bych jim silně začala šlapat na paty, protože tímto tempem ti šaty do svatby nepřijdou...Nechci tě nijak strašit a znervózňovat ale já bych to tak viděla... :-| :-( ]-( :-N Pěkně si je podej! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
boun: souhlas s crawler, to bych byla taky vážně ostrá, měsíc na ušití jim snad musí bohatě stačit ale tohle :-p
Odpovědět
Profilova fotka
maja: hlavně, že jste se shodli oba:) to je důležitý...:) no tak to je hezký, že jdeš na vlastní koncert..to jistě bude fajn..:) s tím samoopalovákem bych neriskovala ;-) bou: ten název mi něco říká, ale spíš si to s něčím pletu ;-) no panáka na kuráž je dobrý..tak si pak dáš tic tac a bude 8-) lenkous: jinak jsme teda platili 1000Kč na matrice a 2500Kč za ten zámek + 200Kč varhaníkovi..takže to není tak strašný jak jsem si myslela..:) ale v tý zahradě to budete mít krásný..nemáš foto??
Odpovědět
rose: tak to si mozna aji uzijete, precejen to nejhorsi mate :-D jinak s tema satama, ja je zkousela u nas v glasgow asi za necelych 50 000, a Lea je objednal z californie asi za 15 000, je to od mlade americke designerky, no ale obecne amerika je na tohle daleko levnejsi nez britanie. a musela jsem je zaplatit pri objednani, takze tam si moc dupat nemuzu, a navic jeste sme ju museli ukecavat, protoze nechtela puvodne vubec vyvazet z ameriky, takze tam musime pak nekoho poslat kdo je vyzvedne , procli a doruci :-| takze je porad sice otravujem ale zadnej vysledek to zatim neprinasi 8-( a nijak jinak tam nic moc nezmuzem....
Odpovědět
Ahoj holky boun já myslela že už je máš doma vím že si tu psala za týden by měly dorazit a to bylo v tom únoru a ono ještě nic tak to bych se dost obávala bros fotku nemám ze zahrady obřad bude v takovým zavřeným zděným altánu a focení venku zkusím něco sehnat a pošlu a vítám taky novou nevěstinku seiferta
Odpovědět
jo jinak já to mám 100 dní stříhám metr :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jojo, já měla včera 100dní..je to šílený, nedávno to byl rok ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Lenkous: No tak to v tom pripade ja mam taky jenom 100 dni :-). No teda to to leti. To mi akorat pripomina,ze nemam jeste spoustu veci zarizeno.
Odpovědět
jo je nás víc co maj 100, teda za 100 dní už z nás všech budou paní pak už jenom brum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: no jasně já nakonec a zařízeno skoro nic ;-) :-D :-D
Odpovědět
brum neboj to zvládneš vrhneš se na to a pak už to půjde ;-)
Odpovědět
lenkous jj je to zvlastni predstava byt pani uz trenujes novy podpis? :-D brum Z toho si nic nedelej koukni na me jed 99dni do svatby a majitel restaurace semnou nekomunikuje a ani kvetinarka!Jsem trochu bezradna.
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - tak já vim že se to dá zvládnout, ale čím víc se to blíží tím víc je mi to nějak jedno a mám poslední dobou takový stavy že bych se na to nejradši z vysoka vykašlala :-D :-D :-D a nejen na svatbu (víc jsem tenhle stav rozepsala v diskuzi Karlovy Vary a okolí) zvlášt´po včerejšku mám všeho plný zuby a nejradši bych se sebrala a někam hodně daleko vypadla :-D :-D :-D fin: no to mi neříkej, to je teda dobrý že se neobtěžujou ani odpovědět, tak květinářku vyměnit a s tou restaurací to bude horší, ale když nekomunikuje tak pokud to jde tak taky vyměnit, pokud teda už nemáte zaplacený nějaký zálohy
Odpovědět
Brum: Co se stalo? Neboj se, ja bydlim v zahranici a zarizeny mam sice hlavni veci, ale posledni 2 mesice se to nikam nepohnulo. Hrozne rada bych resila svatbu, ale ma ted sileny stresy ve skole,ze proste na zarizovani nemam ani cas. Takze teprve nekdy v kvetnu se snad nekam posunu, az pojedeme do Cech.
Odpovědět
Profilova fotka
rose - no v podstatě nic, jen tomu mýmu nabídli funkci vedoucího výchovy v tom jejich ústavu pro mentálně postižený a on neví zda to má vzít nebo ne, je z toho nervní jak vrata od chlíva v létě :-D :-D, navíc já sice už dělám pro jednu realitku ale z toho budou peníze až se něco prodá a do září, kdy bych měla mít měsíční pravidelný příjem daleko a navíc smlouvu bych měla mít až začátkem května - to tomu taky nepřidá, no prostě sme se pohádali, ale to bude v podhodě vono ho to přejde ;-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rose - p.s. - no já taky počítám že se hnu nejdřív až budu mít tu smlouvu v ruce ;-) tedy květen
Odpovědět
Profilova fotka
spíš mě ještě napadlo jestli by vážně nebylo lepší to o ten rok posunout a udělalo by se všechno v klidu a postupně a hlavně bych mohla mít Potůčkovi na focení, no uvidime v květnu 8-)
Odpovědět
Brum: Tak jeste chvilku pockej, pokud dostanes smlouvu v kvetnu, mozna se to vsechno jeste uklidni a na svatbu zase bude nalada. nakonec bys v kvetna mela mnohem vic casu na pripravy nez ja, ja vlastne budu mit jen 1 tyden ;-), ty budes na miste, tak to pujde lip.
Odpovědět
Profilova fotka
rose - jo to je fakt vpodstatě na to budu mít 2 a půl měsíce ;-)
Odpovědět
Brum: No vidis ty 2,5 mesice a ja tyden a neco, o Vanocich sem mela na saty a na domluveni hostiny 3 dny a taky se to zvladlo ;-). Takze nepanikar, to zvladnes. Ja sem kupodivu nejak v klidu a to nam toho fakt jeste zbyva hodne.
Odpovědět
jej holky, tak sem to asi dala, dalsi otrava z krku :-D ale sprtala jsme celou noc ja diva, tak se asi zbytek dne velice prodduktivne provalim :-D brum: kdyz na to budes mit cely dva a pul mesice tak to das. Prece jen to nejdulezitejsi se da sthihnou docela rychle, ale pak takovy blbosti, jako kyticky a dorticky s tim si pak stejne hrajes protoze te to bavi, neboj to zvladnes :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bou, tak gratulace a valej se, zaslouzis si to :-) koukni na helpingbox, tata tam rano dal nejaky fotky z absolvaku, ale honza je velky umelec, takze na vsech vypadam jak debil :-N
Odpovědět
Profilova fotka
boun: já se nebojim, já doufám že to zvládnu a když ne, tak bude příští rok - ropzhodně se nezhroutim z toho, že jsem se nevdala letos :-D :-D :-D jen mě štve ten fotograf a že nemáme ještě prstýnky a hostinu - to ostatní nějak neřešim - nemusím mít kdejakou kravinku :-D :-D :-D
Odpovědět
maja: ty saty jsou fakt pekny aj ty boticky x-) x-) x-) pekne to bude ladit i na svatbu , ze? ale jinak doufam, ze honzovi nikdo neda fotak na nasi svatbe do ruky :-N musim koupit par tech jednrazovych at se k tem poradnejm dostane nekdo aspon s jednou pravou rukou.
Odpovědět
Profilova fotka
bou, taky jsem premyslela, ze par tech jednorazovych koupime a nechame je na stolech at se svatebcani sami vyfoti :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?