Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
bou, jj neboj, uz ho mam nachystanej taky.. :-D stejne se bojim, no prinejhorsim budu jak dalmatin, no...to neni nejhorsi vec na svete, ze ne? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nejak se k tomu nemuzu odhodlat :-N :-N :-N
Odpovědět
já se samoopalováku bojím tak jsem ted raději navštívila solárko aspoň základ než vylezu na sluníčko
Odpovědět
no ja mam solarko zakazany :-| takze valim samoopalovak ve velkym a v poho, mam ten postupne opalovaci, takze o musis nanyst vickrat nez to jde poznat, coz je dobry pac to ani moc neflekati :-D leni ja solarko taky rada :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, sem vás nějak zanedbávala, co? :-N Musím se ale pochlubit, že konečně mám zamluvený šatičky! :-D Budou to ty mý vysněný, předělají mi tam šněrování, tak se do nich vejdu! x-) hurá! :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak sem nazpatek ;-). Velikonoce byly super, byli sme u pritelovo rodicu, ani se nam nechtelo vracet nazpatek.. Lucko: Tak to je super a jaky sis teda zamluvila?A uz si oznamila miminko tvoji mamce ;-) ? Bouncig: Ja mam taky zakazany solarko od pritele..Zrovna u jeho rodicu sme meli takovou debatu, jeho segra chodi na sol. a vypada skvele,tak ji pritel dal kazani a jeste mi rekl,ze doufa,ze ja uz nikdy chodit nebudu, boji se o me,ze bych mohla mit rakovinu. A jaky mas samoopalovak???
Odpovědět
vis co koupila jsem v poundlandu ten od johnson a nemuzu si stezovat. :-D luci to je super, jsou to ty puvodne vybrany?
Odpovědět
Profilova fotka
tK HLsim, ze su napatlana, je na nem napsany, ze by opaleni melo byt videt za 3-4 hodiny, tak ja si snad pockam :-D
Odpovědět
Ja mam doma od Loreal Nutrisummer a vypada to celkem dobre, tedko ho ale jeste nepouzivam. Jen me nebavi se s nim patlat tak casto.
Odpovědět
Profilova fotka
Rose, Boun, jj, jsou to ty původní, Sofia 1, jen menší, takže teď mi sedí dobře, jen přes prsa trošku volnější, ale ty snad taky povyrostou a se šněrováním to bude úplně super, sem ani nedoufala, že by mi takhle vyhověly.. Já sem tak ráda! x-) Rose, mamče sem to oznámila už v sobotu a vzala to v klidu, jen ta škola, ale nakonec nám koupí i kočárek.. :-D Já musím začít chodit konečně na to solárko, na krátko, ale abych nebyla běloba.. ;-)
Odpovědět
To jsem rada,ze se Vam ten veletrh libi ;-) Kdyz bude cas a chut jeste tam dalsi doplnim. Jinak s kremem Garnier nemam vubec problem a fleky jsem nemela nikdy a nemusela jsem se mazat napred obycejnym kremem je tak kvalitni,ze ho muzu jen doporucit!
Odpovědět
Profilova fotka
fin: po Garnier jsem se osypala... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
boun, rose přítelovi se to taky nelíbí to solárko já byla včera a dneska na 10 min ještě půjdu v pátek a je to mě to stačí já jsem hned hnědá už teď je to vidět a je to jen kvůli svatbě pak se na to vykašlu maja pak dej vědět jak to působí
Odpovědět
Profilova fotka
len: zatim nic moc... :-D
Odpovědět
holky zase sedim v knihovne v patek mam zkousku a tak se mi nechce :-( luci svatba a mimi k tomu ja bych samym nadsenim neudelala vubec nic :-D
Odpovědět
maja no ja teda nevim ale ja garnier pouzivam pres dva roky a nedam na nej dopustit
Odpovědět
já jsem ten garnier měla jen ten na obličej, neosypala jsem se ale přišlo mi to takový do žluta tak jsem ho přestala používat :-( no záleží na pokožce každému vyhovuje něco jiného
Odpovědět
Boun: No ja mam zkousku ve stredu z management accounting a jeste sem se na to nepodivala, mam na to jen zitra a pak sobotu :-( .Ach jo, jeste musim prezit tyhle 2 tydny a pak zase budeme planovat a hlavne pojedeme do Cech vsechno dozaridit ;-)
Odpovědět
Luci: Tak to je bezva,ze to mamka vzala dobre, uz se i tesi, kdyz bude kupovat kocarek :-). Hlavni je, aby bylo miminko v poradku, no a kdyz se budes snazit, tak i ta skola k tomu pujde. Lenkous: No ja nad tim solarkem taky premyslim, mozna pred svatbou nekolikrat zajdu, aspon abych chytla trochu barvicku. I kdyz u nas je tedko nadherne, kdyz bych si lehla na slunce, tak bych se mozna opalila, ale nemam na to cas, kdyz drepim porad v praci.
Odpovědět
rose: aspon to budes mit z krku a pekne si to uzijes :-D me ted az do zacatku cervna ceka jedna zkouska a essay za druhou :-N na jak dlouho jedete? my byli jen na tyden a i kdyz jsme meli vsechny schuzky naplanovany , tak jsme litali jak hadr na kosteti a stejne neco jako vlasy nebo zkouska liceni, vubec nepripadalo v uvahu, v restauracce se taky domlouvame na menu a vsem ostatnim po mailu, no tak to uz pak musime vsechno dobouchat ten tyden pred svatbou. Uz jsme koupili letenky na 25.cervna tak jen si na to vzpomenu tak mam motyli v zaludku!!!
Odpovědět
já taky nemám čas a v týdnu ani nemám kde, akorát o víkendech až začnem jezdit na zahrádku ale tam je ted moc práce tak se nebudu moct válet na slunci a budu si muset dávat pozor abych neměla vypálený ramínka nebo jednu ruku víc a jednu míň ach jo to bude složitý asi se budu rýpat v záhonech ve svetru :-D a jen když se budu opalovat tak budu skoro nahatá :-D
Odpovědět
Boun: No me cekaji taky zkousky v cervnu, ale tedko mam 2 tydny napor, jednu zkousku, jednu dlouhou esej, pak chvilku volno a pak zase. Tedko sem pekne vynervena ze skoly, protoze to zase nahanim na posledni chvili, ja sem strasna. My pojedeme asi na tyden, vypada to na konec kvetna ;-). Pojedeme autem, musim udelat servis, jezdim tu jeste ceskym autem ;-), takze to tolik dopredu neplanujeme, ale budeme muset koupit aspon jizdenku na trajekt. Nam jeste zbyva spousta veci- dekorace, kytky, jidlo, zkouska ucesu, liceni, vybrat pritelovi kosili, jeste oba k zubari, atd atd, jeste jit na matriku s dokumentama, no nevim nevim, jak to stihneme.
Odpovědět
rose no hlavne at domluvite dodavatele, zbytek jde kdyz tak i pres email, no ja jdu na zkousku ucesu a liceni presne tyden pred svatbou, takze i kdyz se mi to nebude libit tak mam smulu. Ty uz mas saty koupeny? leni: ja se uz smirila s tim ze se budu vdavat belobna, zas si rikam radsi nez spalena a ruda jak rajce , tady to moc nehrozi a doma nevim jestli by se mi podarilo za 6 dni zhnednout.... takze budu jedina bila letni nevesta v CR :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bou, neboj nebudes, ja budu druha...s moji rychlosti opalovani.. :-D ja jsem zjistila, ze je hrozny si nic nevypalit...chodim furt jen ve dvou topech bez raminek dokola...boty jenom uzavreny (fuj, vecer mi pak akorat smrdi nohy :-D )...vlasy jinak nez vycesany do drcku taky ne...a musim vyresit cocky rychleji nez si vypalim na ksichtiku bryle.. :-D :-D
Odpovědět
jo cocky budu taky resit at na toho svyho manzilka pekne vidim x-) x-) x-)
Odpovědět
boun myslím že jediná nebudeš a třeba se trochu opálíš na to je ještě čas ;-)
Odpovědět
Ahojky,jsem tu úplně nová. Moje svatba bude 18.7.2009 a moc se těším, přípravy jsou v plném proudu. Zatím nemám žádné starosti :-)
Odpovědět
seiferta vitej Jinak preji krasny den! Dnes zase zacinam jidelak a cviceni jj uz je to 100dni!
Odpovědět
Dobre rano ;-) Boun: Nebudes jedina, ja asi taky budu bila, pamatuju jak loni tu nebylo vubec zadny leto a ja sem byla jako reditel vapenky, tak sem si aspon obcas namazala ten samoopalovak ;-) Saty si pujcuju a mam je zamluveny uz od prosince,akorat sem trosku od te doby zhubla, tak snad mi budou dobre, ale je tam korzet, tak se to stahne..Budu je zkouset az par dnu pred svatbou. Tak ja se jdu ucit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak je? u nás další krásný skoro letní den, až se mi nechce nic dělat :-D ale musim to tu poklidit a konečně dát nějak všechno do cajku ohledně svatby, co máme co ne a at´už se to začne trochu víc hejbat ;-) Lucie. no to je supr, já tio říákala že to mamka vezme v pohodě a se školou nebojk, to se zmákne ;-) jinak holky ředitelka vápenky budu stoprocentně já :-D špatně se opaluju i když je vedro, samoopalováky nepoužívám a do solárka by mě nikdo nedostal ani párem volů :-D :-D spíš mám ted´strach že ted´je krásně skoro letní počasí a v červenci tu bude hnusně :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?