Menu Forum

Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

31. črc 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alexx.t
Registrovala se 8. září 2008 na beremese.cz. Přidala 197 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 17. července 2009
    Region Rokycany
fotoportrét
fotoportrét
alexx.t
Registrovala se 8. září 2008 na beremese.cz. Přidala 197 příspěvků a 1 album. Region Praha.
    Region Rokycany
 Ahojky taky máme 17.7.2009 ale na zámku Zbiroh. A já už jsem v jednom kole..ale v hezkém kole, protože po novén roce ( taky jsem to chtěla řesit až od ledna) mám spousty práce ve svém businessu emoticon.
14. říj 2008 v 15:58  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzimme
Registrovala se 3. září 2008 na beremese.cz. Přidala 417 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zuzimme
Registrovala se 3. září 2008 na beremese.cz. Přidala 417 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
 alex: ahoj. A co všechno už teda máš? emoticon
14. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 zuzab: no já bych taky ráda když už tak venku nebo na tý rozhledně, tam nuda nebude emoticon

jinak my se tu vůbec nenudíme, před chvíli jme tu měli zase zemětřesení emoticon
14. říj 2008 ve 21:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzabra
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 146 příspěvků a 3 alba. Region Olomouc.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    V Horizontu Olomouc, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
zuzabra
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 146 příspěvků a 3 alba. Region Olomouc.
 Kde bylo zemětřesení? emoticon
14. říj 2008 ve 23:57  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 zuz: My ho tu máme poslední dobou každou chvilku - na Chebsku, kolem 4 stupnů.
15. říj 2008 v 08:46  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzabra
fotoportrét
fotoportrét
zuzabra
 A bylo to ve zprávách někdy? mě se zdá že ne, ale já při svým zaměstnání nemám vůbec čas dívat se na telku, leda až v 23-24hod a to už jsem mrtvá.
15. říj 2008 v 09:09  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
madormi (31 r.)
Registrovala se 12. září 2008 na beremese.cz. Přidala 343 příspěvků. Má 34 přátel. Karlovy Vary, Region Karlovy Vary.
  • Svatba byla 27. června 2009
    Karlovy Vary, Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
madormi (31 r.)
Registrovala se 12. září 2008 na beremese.cz. Přidala 343 příspěvků. Má 34 přátel. Karlovy Vary, Region Karlovy Vary.
 Ja furt na zemětřesení čekám a nic, vždy je všude kolem -Nejdek, Kadaň ale u nás nic emoticon
15. říj 2008 v 09:23  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 zuz: jo bylo to ve zprávách a je to tam dost často ted´, jinak se mrkni na net, třeba na novinky.cz nebo na seznam, tam o tom píšou, jinak jak sem psala včera, tak po de mnou nadskočila židle a pak řikali, že mělo 4,1 stupnu, kámoška šla zrovna ke mně a byla venku a jen to slyšela, necítila - ono venku na volnym prostranství je to lepší. Jinak známym ve Vojtanově praskla trochu novostavba, ale jinak v poho.

mad: bud´ráda, ono je to dost nepříjemný, ale už je to přes tejden, tak už si pomalu zvykáme emoticon

Mějte se zatim krásně, já běžim na vlak, musim zajet dneska do Chebu, takže zas vokouknu pár výloh s prstenama emoticon
15. říj 2008 v 10:11  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexx.t
    Region Rokycany
fotoportrét
fotoportrét
alexx.t
    Region Rokycany
 ZuZimme: ahojky..tak máme místo, den a hodinu našeho obřadu emoticon . Zamluvený hradní sál a terasu+ rozpočet za pronájem. Vybrané rautové menu ( ta to forma mi přišla nejlepší) , dort, rozpočet na alko a ne alko nápoje a další serepetičky na mlsání, zamluvené pečené selátko- to budeme podávat ve večerních hodinách emoticon . Vybraného fotografa pana Šebestu,DJ a kapelu, jízdu kočárem po obřadu, vypoštění holubyček, rozpočty na výzdobu kaple a sálu, rozpočet koordinátorky na celý den, rozpočet na hradní ubytování nás a hostů.
Vybrané tradice: házení kyticí, sundavání podvazku, čepení nevěsty, první tanec + song
Máme s koordinátorkou sestavený scénář celého svatebního dne od mého raního příjezdu na zámek( oblékání , administativa před obřadem, obřad jak kdo ským kam jde emoticon , přípitek, focení..atd.) až po ukončení svatebního veselení prostě celé krok po kroku.
Mám předvybrané šaty pro mě, družičky, svědky a družbu( můj synoveček),zlaté vázanky pro pány do obleku, svojí kytici a pro maminky.Vybraného kadeřníka ( zkoušku účesu udělám až po novém roce)
Oznámení vybrané ..ladíme text a motta a prstýnky budeme řešit až 3měsíce před svatbou.

Ufff..tak snad jsem na nic nezapoměla emoticon

PS: rodiče a rodina ženicha nic netuší, ale asi je raní mrtvice, jednu část radostí a druhou ...no alespoň ušetříme emoticon

A jak jsi na tom ty ??? emoticon
15. říj 2008 ve 12:04  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzabra
fotoportrét
fotoportrét
zuzabra
 hmmm alexx.t to je vyčerpávající, a já jsem včera dostala vynadaný, že jsem koupila dvě věci na svatební stůl emoticon počkej až mu dám přečíst to tvoje, to se mi bude muset omluvit emoticon emoticon emoticon emoticon
15. říj 2008 ve 13:13  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
madormi (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
madormi (31 r.)
 Ty jo allexx já mám z tebe komplex emoticon nemáme ani jasno v datumu natož místo atd :D řeším jen blbosti kolem emoticon
15. říj 2008 ve 13:44  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
madormi (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
madormi (31 r.)
 Alexx kolik máš lidí a jaký je rozpočet na raut prosím?
15. říj 2008 ve 13:45  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cascia
Registrovala se 2. října 2007 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
cascia
Registrovala se 2. října 2007 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků. Region Praha.
 Lidičky, mám tip na snad dobré zlatnictví v Praze... Spolužačka se vdávala teď v červnu a kupovali prstýnky ve firmě Šperky Lenka Kudláčková na Žižkově. Zatím nemám osobní zkušenost, ale určitě tam co nevidět zavítáme... Prý jim nechali tři zkoušky na prstýnky, jednou na výběr, pak na zkontrolování, jestli sedne velikost a případně by jim to ještě upravili atd atd. Prý byli ohromně trpěliví a taky laciní (její prstýnek ze 3 druhů zlata stál 1800!!!!)
15. říj 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cascia
fotoportrét
fotoportrét
cascia
 ... uáááá, chyba ve jménu : Jitka Kudláčková, teď jsem koukala na web, mají prostě JK s českou koncovkou emoticon
15. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
Registrovala se 5. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1159 příspěvků a 2 alba. Má 50 přátel. Region Karviná.
    Na Zámečku v Havířově, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
Registrovala se 5. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1159 příspěvků a 2 alba. Má 50 přátel. Region Karviná.
    Na Zámečku v Havířově, Region Karviná
 Cas, to se mi nechce věřitže jen 1800Kč...My včera objednávali snubáky a i se slevou, 2barvy zlata 9800Kč
15. říj 2008 ve 21:37  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzimme
fotoportrét
fotoportrét
zuzimme
 alex: Ty jo, tak to si výkonná. My nemáme ještě pevné datum, na matrice ho dostanem až v půlce prosince. Místo na obřad máme vybrané, ale na hostinu zatím ne. Jinak mám předvybrané šaty, které si nejspíš nechám ušít a objednala jsem přes net pár drobností a máme vybrané oznámení, tak jen eště dostat termín emoticon .
15. říj 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pandulka
Registrovala se 21. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 24 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pandulka
Registrovala se 21. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 24 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, chci se zeptat prazacek kde budete mit hostinu (pripadne pro kolik lidi), nejak porad nemuzu nic najit emoticon diky moc jinak kdyby nekdo chtel mam tip na super oznameni emoticon
15. říj 2008 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
madormi (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
madormi (31 r.)
 Pandulka: jaké super oznámení ukáážžž emoticon
16. říj 2008 v 09:26  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexx.t
    Region Rokycany
fotoportrét
fotoportrét
alexx.t
    Region Rokycany
 Ahojky nevěstinky,

Tohle všeno zařizování vypadá náročně, ale u mě to bylo jednoduché.Dali jseme si s paní Páchovou schůzku ( ředitelka zámku na Zbirohu a koordinátorka v jedné osobě, svatby tam dělají často a tak to mají vychytané) a řekli jsme si s polečně jak by to mělo vypadat v hrubých náčrtech a pevné datum svatby. Paní Páchová mi do emailu posílala návrhy svatebního scénáře(od začátku dne až po odchod posleního hosta), rautové menu,, všechny rozpočty : pronájmů, jídla( zajišťuje na svatby gastro Žofín), ubytování, výzdoby( má kontakty na dodavatele), kočár, fotografa pana Šebestu( toho nám taky zarezervovala), zajistí DJ ..atd a to jsem si společně ladili po emailu.
Budeme mít ještě pár schůzek na doladění( bude moje koordinátorka na celý den).
Na zkoušky šatů pro mě, družičky a svědkyni se chystáme začátkem listopadu...a oznámení budeme rozesílat v půlce listopadu( ještě není ve výrobě)

Já tohle zařizuji možná brzy, ale bohůžel po novém roce nebudu mít díky své náročné práci čas a tak konám už teď, ale upřímě..hrozně mě to baví emoticon . V příštím životě si koupím zámek a budu tak pořádat svatby emoticon emoticon emoticon emoticon

zuzabra :tak ženský to prožívají jinak nežli pánové a nikdy není na nic kolem svatby moc brzy emoticon . ten pocit, že už se to dává do pohybu je úžasný( ten Ti přeci tvůj budoucí manžel vzít nemůže když tě miluje)

madormi :od maličkostí k celku emoticon . Rozpočet na celou svatbu máme ( ano, není to malá suma) pokud chceš pošlu Ti do schranky ceny které tě zajímají. Na obřad počítáme 80 lidí a na raut a vče kolem 40.

cascia: JK znám, jsem z Prahy ,má tu prodejny a má krásné šperky www.jk.cz . taky se milíbí, ale takové ceny neznám, ale neříkám, že to není možné. Mě se od ní líbí snubáky v hodnotě 30tis za oba, pravda jsou v nich brilianty- Má fajn přístup emoticon . taky se mi líbí šperky od Kootnera www.kottner.cz. zásnubák mám od klenot Aurum.

zuzimme: Tak to ti budu držet palečky ať vám datum vyjde emoticon . Máš někde ten návrh šatišek ?

pandulka : a jakou máš představu, můžu ti dát pár tipů, ale napiš mi co by jsi si představovala ?

Moc Vás všechy zdravím emoticon
16. říj 2008 v 10:41  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzabra
fotoportrét
fotoportrét
zuzabra
 alex: on to ten můj bude muset překousnout, ale mě se taky zdá že to moc honím, ale víš jaký to je sama už máš skoro celou svatbu hotovou, tak se prostě nejde udržet emoticon emoticon je to silnější než my emoticon emoticon emoticon emoticon teď se asi na měsíc zabavím svatebníma novinama emoticon budu bojovat s PC tak bude nachvilku klid emoticon nejprve jsem je nechtěla, říkala jsem zbytečnost, ale teď jsem si jedny četla a je to sranda. emoticon
16. říj 2008 ve 13:02  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
madormi (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
madormi (31 r.)
 alexx prosim napis mi do schranky na kolik tě vyjde rozpočet na raut-jidlo piti, pronajem nemusíš, děkuji emoticon
16. říj 2008 ve 13:24  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexx.t
    Region Rokycany
fotoportrét
fotoportrét
alexx.t
    Region Rokycany
 zuzabra : to se pěkně zabavíš.. emoticon také už jsem jich pár četla a je to prča.

madormi: pošlu emoticon
16. říj 2008 ve 14:18  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezka22
Registrovala se 1. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 24. července 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
terezka22
Registrovala se 1. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 24. července 2009
    Region Praha
 moc ti závidim jak už to máš všechno vymyšlené a zařízené..k tomu mám eště hooodně daleko emoticon byla ta koordinátorka drahá?jak tak koukám je to velká pomoc,ale měla jsem dojem že jsou hodně drahé...a oznámení posíláte už takhle brzo?myslela jsem že se posílají později...
16. říj 2008 v 15:18  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexx.t
    Region Rokycany
fotoportrét
fotoportrét
alexx.t
    Region Rokycany
 terezka22 : koodrinátorka je drahá ale uděllá nám celou svatbu od A az po Z včetně celého svatebního dne a tím vším zařizování spojené.cca 25tis
Oznámení budeme posílat brzy aby jsi každy udělal z těch 80 lidí čas a taky spousta lidí si už teď rezervuji dovolené na léto, tak aby se jim to nekrylo emoticon
16. říj 2008 v 16:19  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzimme
fotoportrét
fotoportrét
zuzimme
 Ty jo, ta koordinátorka musí být velká pomoc, ale jaksi na ní už v rozpočtu nemáme místečko. Fotku šatů mám, když jsem si je zkoušela, tak jestli se někdy dostanu k tomu si tu založit album, tak je tam určitě šoupnu. Nějak ale teď nic nestíhám emoticon . Jsem pořád buď ve škole nebo v práci a domu chodim okolo šesté sedmé a to se mi už nic nechce.... Ale snad se k tomu brzo dostanu emoticon .
Sme chtěli svatbu konečně o víkendu oznámit přítelově rodině, ale skoro švagrová přišla o miminko, tak se to moc nehodí, takže u nás kromě mých rodičů o tom ještě nikdo neví. Ale brzy to oznámíme mým příbuzným emoticon .
16. říj 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 2357 příspěvků. Má 81 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 2357 příspěvků. Má 81 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
 Ahojky, já si taky říkala, že si založím svatební agenturu a budu koordinovat svatby ostatním, děsně mě to chytlo, i když přítel pro to zatím nemá nějak pochopení, prý je času dost, nebereme se zítra, ale to by měl slyšet vás, všechno hotový.. emoticon my máme zatím jen fotografku a zarezervovaný termín na Libeňským zámečku, kdyby nevyšly Průhonice.. emoticon
Jen nevím, nevím, jak to všechno oznámím své drahé mamince.. emoticon
16. říj 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexx.t
    Region Rokycany
fotoportrét
fotoportrét
alexx.t
    Region Rokycany
 zuzimme: nebuď sobec a ukaž šaty emoticon !!!!!!! To s tím miminkem je asi hrozný, nedokážu si to ani představit a máš pravdu, že oznamovat to v tenhle okamžik by nebylo úplně to pravé.

lucie777: hi hi emoticon emoticon joo ty chlapy ty jsou někdy v úplně jiné realitě. Důležitý je aby na to hlavně přišli první( teda- si to hlavně mysleli)
Moje mamka už to ví a je do toho zapálená ...Bydlí me od sebe 100Km, tak to řešíme ob -den na Skypu emoticon
Tatka to neví( naši jsou rozvedení) a všem to oznámíme v půlce listopadu.
Horší bude přítele rodina ( mamka, tatínek a jeho sestra)...nejsem intelektuální leklá ryba a tak mě nemusí emoticon a já je taky na emoticon .Raní je mrtvice!!! Jeho další příbuzenstvo je super a ty zbožňuju emoticon emoticon a myslím, že oni mě taky emoticon a ty budou nadšení.
16. říj 2008 v 18:59  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pandulka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pandulka
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj nevesty emoticon

madormi: zatim nemam navrh u sebe v pc (jakmile bude dam do alba), ale super pristup, originalni,podle toho jak budete chtit (s fotkou/bez, s obrazkem,...), bezvadny neotrely napady a hlavne bude o vas, ja sem byla nadsena emoticon

alexx.t : to bych byla moc rada, melo by to byt pro 40 lidi na klasicky obed 60 lidi na vecerni raut plus misto pro kapelu a tanecni parket, zahradka a ne stredoveky nebo rytirsky styl. Jinak Zbiroh ti zavidim, je moc krasny, urcite to tam budete mit uzasne!!!
jinak koordinatorku urcite taky vyuziju, minimalne na svatebni den, abychom se nemuseli o nic starat.

lucie777: muzu se zeptat kde mas hostinu?

uz mate saty a prstynky?
16. říj 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pandulka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pandulka
  • Neví, kdy bude svatba
 Jee ted jsem si vsimla madormi ze to chces mit ve stejnych barvach jako ja, uz mas nejakou dekoraci nakoupenou? ja zatim nic emoticon
16. říj 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zvizatko
Registrovala se 28. září 2008 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 1 album. Region Pardubice.
  • Svatba byla 30. července 2009
    V pardubicích, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
zvizatko
Registrovala se 28. září 2008 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 1 album. Region Pardubice.
  • Svatba byla 30. července 2009
    V pardubicích, Region Pardubice
 Ahoj my plánujeme svatbu na 31. července v pardubicích má někdo společné datum a místo jako my emoticon
16. říj 2008 ve 21:02  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš