Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
taky to tak nejak vidim, proste tam vlozime jeste jeden papir... zkusim ho vyfotit a dat do alba.. :-)
Odpovědět
Teda holky, vás tu ale přibylo, tak zdravim :-) . Mě se právě definitivně potvrdil fotograf, tak mám hroznou radost, že aspoň další věc z krku. :-D
Odpovědět
to je super, kdyz to vyjde co? hlavne fotograf. toho jsem taky zarizovala rychle :-D Mas uz toho hodne?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi, ja jsem fotografa nasla predevcirem...taky mi bylo hned lip, kdyz jsme se domluvili, ze teda jo... :-D
Odpovědět
ahoj, vítám všechny nové, už je nás docela dost ;-) určitě se taky tak těšíte :-) už musim začít makat na postavě do šatů 8-)
Odpovědět
Bouncig: Ne moc toho nemám, akorát termín a místo obřadu, šaty, fotografa, boty a pár maličkostí, ale třeba pořád jsme se nerozhodli, kde udělat hostinu a tak. A ještě máme předvybraný prstýnky, který budou z ocele. Fotograf je teda takový poloprofesionál, ale mě se jeho fotky strašně líbí, protože vážně mají duši, tak z toho mám radost.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.Jak to tady ctu tak zacinam mit deprese. Ja uz sice taky neco malo mam , ale vetsinou je to jenom zamluveny na termin, ale to zatim staci.
Odpovědět
Profilova fotka
holky budete davat na zenichuv vuz cilindr? mam dilema jestli jo nebo ne. :-(
Odpovědět
malarova :nebudem, pac zenich ani vlastni vuz mit nebude, hahaha :-D musi tam byt nez vsichni ostatni prijedou a mne nikdo pred obradem, krome tada holek a tatky neuvidi, tak jsem auta neresily, az po svatbe mame zamluvenyho veterana na par hodin a to snad ani zdobit nebudem.... :-D no jinak aspon, ze to mas zamluveny:)
Odpovědět
Profilova fotka
aha , tak to pro mne si zenich prijede a bude doufat , ze rodice mne predaji :-D :-D :-D
Odpovědět
jeee :-D :-D :-D tak u nas me predaji s radosti:)
Odpovědět
Profilova fotka
no u nas taky , ale tatka asi bude delat dulezityho (jak ho znam) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak to je normalni:) u nas je to jednoduchy,dulezityho delat muze, ale se zenichem se moc nedomluvi, tak je mu to na nic :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to mate dobry unas je tam rozdil jenom SK a CZ , takze vlastne rozdil skoro zadny :-D :-D
Odpovědět
, zronna jsem si vsimla, ze mame svatbu ve stejnej den jak vy. V kolik vam to zacina?
Odpovědět
Profilova fotka
my zaciname 11:30 , mneli jsme steti , no aby ne kdyz jsme to rezervovali uz v rijnu :-D a co vy?
Odpovědět
no my az v jednu, taky jsme rezer4vovali v rijnu, ale nejsem por rani osoba a vsechno mi trva, tak aspon mam dost casu..... :-D
Odpovědět
Tak jen k původní otázce, cilindr dávat nebem a chci naše auta nazdobit jen decentně, nic extra. Jinak vám závidim datum 3.7.,k to bylo naše vysněný, ale bohužel se na bertramce ten den neoddává, tak to bude nakonec 5.6., což je asi týden po mých státnicích, tak to chci vidět :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :) my cylindr taky e-e... :-) a k tomu predavani nevesty...tatka mi rekl, ze uz se me chce zbavit, takze problem asi nebude :-D :-D
Odpovědět
To můj taťka řekl, že na pozdější reklamace nebude brán zřetel, tak ať si dobře rozmyslí, jestli si mě chce fakt pověsit na krk. Ale asi mě teda nekonec předá, pokud si to přítel nerozmyslí ;-) . Jinak jak to budete mít? Já asi noc před svatbou budu spát u rodičů a ráno se chystat tam a přítel a zbytek rodiny se sejde tam.
Odpovědět
Profilova fotka
no, my budem spat u tchanu, protoze neni kde jinde :-D no a obrad mame az odpoledne, takze obed nebude a sjedem se rovnou az tam... :-D
Odpovědět
A v kolikto máte? My právě už 10:30, tak mě asi čeká rání vstávání :-| . Budete se nechávat líčit a česat? Já pořád přemýšlím, že bych to zkusila nějak spáchat sama :-o
Odpovědět
Profilova fotka
my az mezi 14.30 a 15, takze ja budu mit cas se aj vyspat :-D no, asi se sverim do ruk odbornikum, sama z opice kanarka nevykouzlim :-D :-D
Odpovědět
ja jsem taky nad tim premyslela a asi se necham jen ucesat,no ted jen najit poradnou, kadernici, co jsem se divalala na profily kosmaticek tak jsem si rikala , ze to bych teda dopadla :-N , radsi si za ty penize nakoupim novy malovatka, navic mam mnohaletou praxi.... :-D 10:30 ty jo , to bych zaspala vlastni svatbu:)
Odpovědět
Profilova fotka
hele a co kdybys me namalovala ty? :-D akorat vlasy ti nenecham, vsechny bys mi je zas vyrvala :-D
Odpovědět
majatob: no nevim nevim, z opice kanarka neudelas :-D :-D :-D to vis , ze. vymaluju te jak obrazek, muzem to zkusit a uvidis:)
Odpovědět
Profilova fotka
Boun, ten odkaz mi určitě pošli, já mám taky pár fotek v albu, jak bych to nějak chtěla, ale zas nevím, jestli mi to pak půjde dohromady s obrázkem, co tam chci.. =-) Ale to vaše je fakt pěkný.. :-) Tak my budeme mít na autech medvědy, sem myslela, že na obřad bysme odjeli každej s jedním medvědem na autě a pak bysme je dali k sobě, ale předpokládám, že by se na to zapomnělo, tak si je nejspíš dám rovnou oba na svoje auto a miláček tam bude mít jen nějakou stuhu, nebudem to přehánět.. :-) Zuzi, líčit i česat se nechám od profíků, on totiž nebude čas něco zkoušet a já budu určitě strašně nervní, takže by to nemuselo dopadnout dobře a já bych se tím vynervovala ještě víc a nakonec bych nic nestihla.. :-D se znám...
Odpovědět
Profilova fotka
ale tvaricky jak Marfuska nechcu, jo? :-D
Odpovědět
já se nechám česat a namaluje mě asi máma :-) jinak vadí hodně když budem i před svatbou přespávat spolu v jednom bytě?jinak to asi nepude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale ty musis byt v loznici a on na gauci :-D jasne ze to nevadi, co nadelate kdyz to nejde jinak z tech pover si vyber jen to co se ti hodi a ostatni dodrzovat nemusis ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?