Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
:-D sabiku vsichni jsou stejni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak koukám, že máte krásné těhu plány do nového roku, tak držím pěsti, ať se brzo zadaří a jste všici zdravoučký ;-) my se zatím o mimíska nesnažíme, když na nás jdou mateřské pudy, tak se kocháme u kamarádů :-D
Odpovědět
dekuji zrzu no plany ani ne ale uz jsem ve veku kdy bud ano nebo ne....tak jsem zatim vysadila leky a kdyz neco prijde bude to fajn!
Odpovědět
Holky tak kde jste?No nerikejte,ze jste zapadane snehem jeje ;-)
Odpovědět
No cervencovky kde jste?Jeste jednou nas posunu a uvidim jestli se nektera z vas chytne :-( U nas stale nic noveho jen to,ze trenujeme mimiko :-D zatim je trenink fajn :-) JO a vcera se mi konecne ozval kameraman,ze mi pry posila po pul roce dvd ze svatby!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
fin - no sláva! a už máte to video aspon doma? jinak by mě taky zajímalo kam se všechny holky poděly :-N
Odpovědět
brum nemame ale vcera jsem mu posilala adresu ale co neni doma se jeste nepocita co :-| No ja si rikam,ze holky si az moc uzivaji s manzilky a na nas zapomneli ;-( :-D :-D No tak baby nechejte je chvili odpocinout a napiste nam novinky vid brum! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak se hlásím!!! já jsem pořád v práci, přes den se na net nedostanu, teda mohla bych, ale fakt nevím, co dřív ... doma udělám véču, kouknu chvíli na telku, dojdu se psíkem ven, dám vanu a jdu chrnět :-) fin - tak snad už konečně to video dorazí!!!!!
Odpovědět
jeje dalsi ztracena ovecka :-D janiii jj chapu mas toho moc,no video nevim nevim zatim chtel jen adresu ale snad to uz posila uz davno nekomunikuje! Tento tyden nam i prijde dalsi svatebni knizky pro rodice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-) dlooouho jsem na beremko nechodila, uz nebylo proc :-D jak je, vdane pani? :-D
Odpovědět
maja no jak jde zivot?
Odpovědět
Profilova fotka
fin :-) koukam, mas trable s videem, jo? :-| my ho taky jeste nemame, ale nas tocil pribuznej a nema ke kamere nejakej kablik aby to prehral na neco pouzitelnyho :-N jinak u nas vsechno ok, manzel nezlobi, ditko roste, za mesic a neco malo se rozrostem o dalsiho clovicka x-) x-) x-) a co ty? spokojena? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fin: tak at to video dojde, at se muze pocitat ;-) Jinak ja jsme na tom tak trosku pracovne.. :-( Ale dneska mi manzel prinest domu kytku a darek, pry mame to pul rocni vyroci :-D Jinak se holky cervencovky mejte krasne :-D
Odpovědět
maja to vis ze jsem spokojena a moc Vzdy jsem si rikala,ze manzelstvi nic nezmeni ale opak je pravdou.Jsme si bliz,jsme jedna rodina a je to vyzne fajn.Tak uz za mesic dalsi mimi?No parada :-) Sabi to je krasne kyti to je romantik JInak s tim videem jsem to asi zakrikla :-( zatim nic nedoslo hmm ale za to vcera mami a babi dosla nase svatebni knizka a jsou nadsene :-) Pridala jsem jeste par fotecek!
Odpovědět
Profilova fotka
sabi, je, to je hezky, vidis, to bych manzelovi mohla taky pripravit nejaky prekvapko x-) fin, jj, leti to strasne, pred pul rokem jsem resila aby se mi na obradu neudelalo spatne a najednou uz se to strasne blizi =-) jdu omrknout fotecky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte - zdravim ztracené duše :-D ;-) maja - letí to vid´, s naší frekvencí chození sem na téma až příště přijdu už bude malé na světě :-) fin - teda s tim videem je to něco, tak at´ho máš dřív jak na první výročí ;-)
Odpovědět
maja brum to jo holky musite koukat sem castejc :-) no brum tebe vidim i jinde ;-) ale nechci zapomenout na cervencovky tak se tu stale snazim neco malo napsat Ted mi prisel mejl ze druha varka svatebnich knizek se zasekla uz pres mesic,ze se jim rozbil stroj ci co tak musime byt trpelivy....no nemame to ale stesti :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak se po půl roce taky hlásim. Měla jsem toho nějak hodně. Být vdaná je skvělí co :-D A přeju hodně štěstí všem snažilkám. Taky bych mezi ně už chtěla patřit, ale nejdřív musim dodělat školu :-S
Odpovědět
no ne zuzi ty zijes :-D jak je?JJ manzelstvi je vazne prima :-) ikdyz dnes bych ho poprve priskrtila :-D :-D Nebo jen v klidu dodelej skolu a pak hura na mimi....jen vcas vynech prasky aby jsi pak nemela problemy jako ostatni holky(jsem byla prekvapena v jinych diskusich)
Odpovědět
No z toho mám taky trochu strach. Přemýšlím, že vysadím už po létě a pak bude tak půl roku až rok na srovnání a pak hurá na snažení. Jinak žiju furt stejně, jen jsem teď začala dělat v laboratoři molekulární genetiky a že z toho budu psát diplomku, tak je to celkem náročný. Copak ti manžílek proved?
Odpovědět
Zuzi no mel nejaky mindrak ci co se mu to klubalo v hlave ale uz je klid...necham ho at se vydycha a zitra bude zase normal :-D Koukni na diskusi vysazeni antikoncepce ja teda cumela pekne.....uz jsem vysadila at je klid a neni prilis pozde
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - jé ahoj, ráda tě zas vidim :-) fin - byly dneska nějaké erupce na slunci či co :-D , ten můj dneska ráno byl taky na zabití :-D, ale pak měl nějaký zařizování a ted´je na noční, tak je klid - předtim se i chvíli lísal a do zejtřka ho to přejde úplně :-)
Odpovědět
brum to jo erupce :-D ale nejhorsi je,ze jsem se z toho ani nevyspala teda myslim,ze z toho...Dnesek nebude moc vesely den.Rozhodne bude tichy |-|
Odpovědět
Fin, tak snad se to u vás rychle přežene a zas bude pohoda ;-) . Mě vždy pomáhaj procházky se psem nebo si jít zaběhat, to hned přijdeš na jiný myšlenky.
Odpovědět
Zuzi jj mas recht ale uz to jde je klidek a zahodku jedeme spolu na bazen :-)
Odpovědět
Fin tak to je super. Taky bych si jela někdy zaplavat. Budu to muset zařadit do svýho nabitýho programu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, byla jsem dneska poprvé vyzkoušet to cvičení HEAT, jsou to ty běhací pásy (neběhá se na tom, ale chodí), no teda byla to pořádná makačka, zjistila jsem, že nemam žádnou fyzičku a musim začít zase pěkně makat!!! ale teď jdu chrnět ;-)
Odpovědět
zuzi jojo je to parada dnes jsem prijemne unavena ale stastna spokojena jen diky vysazeni HA me tahne podbrisek coz neni nic moc ALe jinak opravdu spokojena Jani jj to mi povidej jakou mam fyzicku od svatby ja :-p zacala jsem zase pred tydnem cvicit a ted i 2xtydne sauna a bazenek :-) A jak se jinak mas?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! ohledne tech erupci, souhlasim. U me se ale neprojevovali na manzelovi, ale na detech ve skole. Musela jsem na ne zavolat reditele :-( . Ale po praci bylo vse OK, zasla jsme do posilovny, k vece byla ryba a salat (koukam, jak to tu jim zdrave!) tedka mam horkou cokoladu (to abych ty kalorie zase nabrala) a za chvili jdu do hajan. HA jsem prestala brat pred tydenm a uvidime. Tak Fin rika, je plno problemu kolem, a tak chci telo alespon procistit. Janii: super, ja se o tom poinformuji u nas HEAT cviceni zni dobre. Fin: do bazenu by me v tomhle pocasi ani parem koni dnedostali Tak vsem preji dobrou :-D
Odpovědět
sabi no ja do bazenu rada je to docela odpocinek a taky jsem doufala,ze se vyspim a ono zase nic :-( Dnes opravdu po praci prijdu a jdu rovnou do pyzamka (a to uz ve 4)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?