Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super. Koukám na ty stránky. Krásný šaty a super ceny. Poslala jsem paní dotaz kolik by stály ušít ty, co se mi líbí. A uvidím. Dík za typ. A jaké sis vybrala ty??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě to nějak začíná chytat to předsvatební šílenství :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mad, ani nepovídej:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dasenko, ja se byla jen zeptat v salonu, zda vubec saty maji na me a nemyslim si, ze bych byla extrem... ono, je to sois, ze pres prsa mam 44 a dole 40-42, zalezi na strihu, a vyskove 183cm...pani se mi vysmala, ze nic nemaji, tedy meli 1saty, ale s prominutim to bych byla jsko strasidlo...usiti bude nejlepsi...
Odpovědět
Profilova fotka
Kami: tak to síla. To si jako myslí, že každá mé 90-60-90? No tak uvidíme jak budu úspěšná já. Nechci se vdávat ve stanu! A kde jsi byla?
Odpovědět
Profilova fotka
Dasenka:byla jsem v Ostrave, ale pravda, nebyl to ten luxusni jako je trebas Paris nebo Angelika, ale i tak...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, už jsem prohledala celý web a hledám ..stále :-( .krátké svatební šaty s delší sukní vzádu, takové ty krátké ve předu a dlouhé v zadu, nevíte kde bych je našla??? pooomoc :-)
Odpovědět
Takove saty ..sem hledala taky. a nasla sem jedny v Praze a v Roznove pod Radhostem :-) .. chtela sem je taky,teda vice mene muj pritel ;-) ..ale nakonec sem se rozmyslela
Odpovědět
Profilova fotka
Dášenko, šatičky sem zatím nevybrala, ale mám několik tipů, koukni se do alba "šatičky".. Ale asi fakt půjdu do nějakých od Číňanů, buď ten salon Marry nebo přímo ebay.. Kami, oni nikde nemají moc velký výběr nebo aspoň toho, co se líbí mně, takže ještě oběhnu pár půjčoven a když fakt nic nenajdu za dobrou cenu, tak Čínani.. :-D Alex, někde sem je viděla, asi dva typy, zkusím to najít... Myslím, že je na toto téma i diskuze a tam byly určitě nějaký odkazy... Takový šatičky se mi taky líbí, jen na to nemám nohy.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady sou jedny šatky http://www.beremese.cz/album/view.php... Ale najdi si tu diskuzi, tam to najdeš.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://cgi.ebay.com/Evening-dress-wed...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem našla to, co sem hledala.. :-D http://www.beremese.cz/forum/show.php... a paní, co se vdávala v takových šatech, je katarinass http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lucie777 moooc jsi sluníčko... :-) děkuju, napsala jsem jí kde je sehnala, tak uvidí..Já je chci jako šaty po obřadu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už taky koukala na šatky "po"..chtěla bych asi bílý a kratší.. ;-) I když možná si nechám ty svatební.. :-D Sem ráda, že sem snad trošku pomohla.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alex, tak tyhle sou fakt krásný.. http://www.beremese.cz/album/album.ph... hned v úvodu to na mě vyskočilo.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kami: no to je ale síla, jako snad nezáleží na tom, jestli je salon luxusní nebo ne, ale paní se Vám k zákazníkům chovat slušně, ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted mám o starost víc tu sobotu kdy jsem chtěla svatbu v KV neoddávají, takže buĎ musím najít řešení B nebo jinou sobotu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mad: no tak bud´jinej termín nebo jiné místo - hodně štěstí
Odpovědět
brumdinka: Podívala jsem se do Tvého albíčka z příprav a koukám, že váš prstýnkový favorit je dost podobný tomu našemu ;-) Taky budeme mít 3 druhy zlata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dcas: mrkla jsem taky do tvýho albíka a ty prstýnky vypadají moc hezky, příde mi takový matnější nebo se mi to zdá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, ono se to matný stejně ošoupe a lesklý zmatní, takže to časem bude vypadat oboje stejně.. ;-) Cascia, to líčení je super, neviděla sem teda šaty, ale mně se líbí výrazný oči, a máš užásný rty! :-) Myslíš modrý stíny k růžovým šatům?
Odpovědět
Ahojky, přidávám se taky k červencovým, asi nás bude opravdu málo (všichni nás od července odrazují, že bude moc teplo, sladkosti se budou rozpouštět atd.), ale já to vítám, potřebuji teplé počasí a aspoň bude míň problémů s termínem. Nevíme ještě konkrétní datum, na matrice nám řekli že až po novém roce. Takže jisté jen jedno - bude to červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Julie, tak tě tu vítáme.. ;-) Já doufám, že bude teplo, i když deštníky taky radši pořídím.. :-D My sme původně víc uvažovali o červnu, ale fotografka měla plno, navíc do toho mám zkouškový, takže sem ráda za červenec a aspoň v datu máme víc "sedmiček"! x-)
Odpovědět
Ahoj Julie, vítej mezi námi. Dámy, musíme to tady nějak oživit, protože jsme pozadu v diskuzi a vždycky to musím složitě hledat ;-) Už nás předběhl i srpen 2010, tak se musíme fakt snažit :-) U nás zatím nic nového, zatím mám šaty, kravatu pro ženicha a místo :-) Po Vánocích chystáme přípravu svatebních oznámení. A co vy?
Odpovědět
jasně, musíme se snažit :-) já mám šaty, místo obřadu, místo hostiny, oznámení vymyšlené,ale ještě nevyrobené..zbývají mi doplňky, boty apod a oblečení pro mužíčka :-D ale mám toho všeho plnou hlavu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,my byli minulý týden na "místě činu" ochutnat svíčkovou,kterou chceme mít na svatbě.Musím říct,že byla vynikající,strašně nám chutnala :-) trošku jsme ještě pozměnili nabídku večerního grilování a rautu a až mi pošlou pozměněnou nabídku,podepíšu už i smlouvu-takže místo bude kompletně zařízeno.Na hudbu jsme se rozhodli,že požádáme švagra od mého snoubence-on tam stejně bude nejraději hrát... :-) živí se tím a dělá to rád.Zbytek asi začneme vyřizovat až po novém roce,všude mi říkají,že je čas... :-| ono to ale uteče,za chvilku budou vánoce a leden je tu cobydup,takže se hned vrhnu na šaty,mám volat fotografovi,... hurá do dalšího zařizování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Tak u mě proběhli opožděné zásnuby :-) .Čekali jsme s přítelem až nám dorazí prstýnek z Izraele, kde ho pro klenoty Aurum vyrábějí.Bože..bylo to krásné..( vůbec jsem to ten den nečekala ,protože prsten měl oficiálně dorazit až za týden). V sobotu 8.11 mě přítel vytáhl na procházku noční Prahou. Na Malostranském náměstí jsme si koupili ve Starbucksu kafe-late a pomalu šli k Prazskému hradu po těch nekonečně dlouhých schodech ;-) uff.Nahoře byl nádherný výhled na osvětlenou Prahu..došli jsme až na náměsti před Hradem, přitel mě zatáhl pod rozsvícenou lampu na které byla zavěšená vánoční hvězda a za zvuků houslisty který stál opodál ..mě požádál o ruku, bylo to neskutečně romantické. A jak vás požádal přítel o ruku? :-)
Odpovědět
ještě dotaz-máte někdo zkušenosti s obchodem šperky jitka kudláčková na prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
terezka22: ano, je to velice kvalitní práce, nemám tedy prstýnek, ale je velice originální za slušné ceny.Je na ní samá chvála :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůů, alexx tak to je krásný,opravdu romantika!! :-) Mě požádal přítel na naše výročí,dal mi velkou krásnou kytici a ani jsem si nevšimla že v ní něco je,musel mě upozornit :-D měla jsem tam krabičku ve tvaru srdíčka a v ní prstýnek...no a pak se zeptal. Sice žádné romantické místo,ale pro mě to bylo naprosto dostačující ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?