Svatby Březen (marec) 2008

Profilova fotka
Ahoj holky, možná hledám špatně, ale zatím jsem nenašla na tento měsíc nic. Takže jak jste na tom s přípravami vy? Máte už něco?
Odpovědět
1
2
7
Profilova fotka
ahoj, ja mám svadbu 22.3.2008
Odpovědět
ahoj já mám 6.3. pokud se to neposune na červenec.kde budete mít svatbu a co už jste podnikly za přípravy?
Odpovědět
Drzim palce vsem breznovym nevestam... na me by asi byla moc zima, ale preju, at se vam vsechno vydari :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte kočky! Ja dúfam, že 22. marca už až taká zima nebude a busde svietiť slniečko (to si ale praje každá nevesta). My už máme zajednanú sálu, hudbu, kameramana, kuchárku+personál, na 80% fotografa, veľmi milú "kvetinárku" na výzdobu a svadobné kytičky a zháňame nejakého starejšieho. Ostatné má ešte chvíľku čas, svadobné oznámenia si chceme robiť sami a budeme ich robiť cez dovolenku cez Vianoce, posielať ich budeme v januári. A ako ste na tom vy ostatné?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no už jsem se bála, že máme nějaké "divné" datum ;-) My máme zamluvenou místnost na svatbu, koláče, na 95% hudbu, máme zatím problém s naslezením dobrého cukráře a teď už jsem se domluvila s jednou mooooc šikovnou "rosemary" tady na beremese a ona mi udělá moji vysněnou výzdobu na auto. Já totiž nejsem moc manuálně zručná. Kytičky budou přes mojí kolegyňku z práce u její sestry no a svatební oznámení půjdeme objednat (vybráno už máme) asi příští týden. Taky u kamarádky. Je to šílené, neustále kolem sebe někoho potřebuju ;o) No a potom upravím album příprav. Taky se tak těšíte?????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj chelsey! Marec je všeobecne ojedinelý dátum pre svadby si myslím, sú Veľkonočné sviatky a vtedy vraj svadby nebývajú. My budeme mať svadbu na Mestskom úrade, takže ma to vôbec netrápi, že sú nejaké sviatky. Mne jediný dátum na svadbu vychádzal marec, pretože dec, jan, febr. je na mňa veľká zima, apríl ani máj sa mi na svadbu nehodí, júl-september-veľmi teplo, kazia sa koláče, október, november-riziko dažďa. Marec, ako mesiac na svadbu sa mi páči najviac...Aj ja sa veľmi teším...veľmi
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, mě vůbec nenapadlo, že jsou Velikonoce! Fakt mi to vůbec nedošĺo.... Ale my jsme taky nechtěli léto. Kromě toho, že je velké teplo, tak má hodně lidí dovolenou ;-) A přípravy na svatbu jsou super! Nějak mě to začalo bavit :-) Každopádně ani my nebudeme mít svatbu v kostele, a ani nevím, jak vycházejí velikonoce v příštím roce
Odpovědět
Profilova fotka
Viem, že svadby v kostole majú svoje osobité čaro, ale ja si myslím, že keď si berieš človeka, ktorého ľúbiš, je jedno, kde to je (aj pod mostom :-D ). Chystáte sa potom niekde na svadobnú cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, s tím kostelem s tebou souhlasím. I když svatby v kostele jsou opravdu "většinou" nádherné. No a chystáme se do Egypta. Je to pro nás v březnu nejvíc cenově dostupné. Letos jsme u moře nebyli, takže si to příští rok vynahradíme. Co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my sme si tento rok spravili taku "predsvadobnu cestu" do Egypta...bolo tam naozaj úžasne! My by sme chceli ísť tu k nám na Slovensko asi do Vsokých Tatier. Až bude dobrý rok na sneh, chceli by sme sa ísť aj lyžovať, takže takú svadobnú cestu spojenú s lyžovaním v nejakom perfektnom hoteli s welness, masáže, bazén, sauna a všetko, čo k tomu patrí. Nemuselo by to byť ani na celý týždeň, stačilo by tak na 5 dní. Obaja milujeme sneh a lyžovanie, tak uvidíme... Do "tepla" by sme chceli ísť zase v lete. Egypt je naozaj úžasný, vrelo odporúčam.
Odpovědět
Profilova fotka
Mysti: já s tím sněhem moc nekamarádím ;o))) Lyžovat už asi ani neumím. Jezdila jsem jenom asi do 15 let a od té doby nic. Já mám ráda teplo, ale ne moc ;o))) Teď se nám to všechno šíleně zkomplikovalo. Umřela mi babička. V úterý a v pátek je pohřeb. Šílené! Takže se snažím být v pohodě. Každopádně svatební přípravy jsem na chvíli odložila...... Každopádně jsem moc ráda, že ten Egypt doporučuješ. Fakt se těšíme... A hotel welness..... bude určitě parádní!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj chelsey! S tou babičkou mi je to ľúto, ale bude aspoň na Teba dohliadať "zvrchu". My sme boli v Egypte v Hurgarde v Hoteli Desert Rose. Bolo tam, fakt super, mali sme all inclusive, takže nápoje vo vybraných baroch boli zdarma. A to jedlo...jedna báseň!!! Mali sme to všetko formou švédskych stolov, večerali sme pod hviezdami na takých vonkajších terasách, bolo to naozaj super. Fakt si bolo z čoho vyberať, ja som vyskúšala aj kraby, mušle, kalamáre a tie ich ostatné príšery. :-D My sme boli na konci júla a jediné, čo mi trochu vadilo boli tie nekonečne vysoké horúčavy. Na slnku tam bolo aj viac ako 50 stupňov a poviem Ti, že aj vnoci o dvanástej tam bolo asi 28 stupňov (ale už aspoň to slnko tak nepálilo, lebo tam sa stmieva tak o cca. 18,30 h). Viac ľudí odporúča ísť do Egyptu tak september-október hlavne pre tieto vysoké horúčavy. Ale inak bolo naozaj skvele!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak víš co mysti? Pokud máš nějaké fotky z toho Egypta, tak bys mi je mohla poslat ;o) Jako inspiraci. A co myslíš, my tam chceme odletět ještě v březnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj chelsey škoda, ze som si Tvoju poštu neprecitala este vcera, uz dnes som Ti nejake tie fotocky mohla poslat. Dnes po robote este idem na anglictinu a neviem, ci to potom este dnes stihnem poslat (ci sa doma dostanem k PC). Az aj nie, hodim ich doma aspon na USB kluc a poslem Ti ich zajtra, dobre? A aj odchod v marci je podla mna OK, pretože my sme tam boli v juli a bolo fakt priserne horuco (na moj vkus naozaj velmi). My pojdeme po svadbe asi len sem k nam na Slovensko niekde do hor na nejaký predlzeny vikend. Aspon na 4 dni a potom by sme chceli ist zase v lete na dovolenku (pokracovanie svadobnej cesty). Tak uvidime, ako to vyjde. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj chelsey, tak ako pokračuješ s prípravami na svadbu? Ja som si akurát minulý piatok bola popozerať šaty a aj som si vybrala a zložila zálohu. Takže zase o jednu starosť menej...teším sa
Odpovědět
Profilova fotka
pro mysti:my taky plánujeme svatbu 22.3.2008 a to jsou fakt Velikonoce? Vůbec mi to nedošlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jester! no konecne, uz som si fakt myslela, ze som jedina...velkonocna... az neplanujete svadbu v kostole, tak sviatky nie su prekazka
Odpovědět
Profilova fotka
no mi budeme mít svatbu na zámku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
waw, tak to je naozaj paráda...my tu na okolí taký zámok nemáme, len vo Zvolene, a to je od nás dosť ďaleko. Ako si na tom s prípravami? Už máš všetko zabezpečené?
Odpovědět
Profilova fotka
teprve začínám s přípravami. Už mám zamluvený datum a dnes přišli papíry na vyplnění z matriky. Jen tak pokukuju po netu a sháním info. Tak nějak už mám nějakou hrubou představu na oběd, fotografa....ale ještě jsem se nebyla nikde mrknout na šaty :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja som si bola šaty vyberať minulý piatok (aj som si vybrala a mám ich už aj rezervované...).Papiere z matriky už máme tiež, máme zabezpečenú sálu, kameramana, starejšieho, kuchárov, hudbu (živú, jedna perfektná skupina) aranžérku, kozmetičku, kaderníčku, manikérku (2 kamarátky) ešte nám "vysí" fotograf, lebo sa stále rozhodujeme... Tak si to už trošku vybavujeme, lebo ani sa nenazdáme a bude tu marec. Zachvíľu sú tu Vianoce a koniec roka a nechceme si všetko nechávať na poslednú chvíľu. Svadobné oznamká a menovky si budeme robiť sami, aby boli originálne (chystáme sa na to cez Vianočné sviatky, keď budeme obaja doma). Tak to máme nejako postupne naplánované. Budúci rok plánujeme nákup obleku (a všetkého, čo k tomu patrí), mojich topánok, dáme si robiť poháre a obrúčky... Je toho ešte dosť, tak to všetko postupne zháňame, aby toho nebolo naraz veľa. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jak píšeš, tak budete mít asi trošku větší svatbu.My budeme mít buď je se svědkama a nebo i s rodičema, takže taková malinkatá svatba a proto nemám tolik zařizováního.Jinak to pojmeme jako tajnou svatbu a ostatním pošleme oznámení až svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jester, takže tajná svadba?! Tak ja by som toto asi nedokázala, ja sa chcem o svoj deň podeliť so všetkými, ktorých mám rada. Veď sa budem hádam vydávať len raz v živote, tak nech to stojí za to... Ale bez rodičov by som si to naozaj ani nevedela predstaviť...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj chelsey, co je s Tebou kocka, davno si sa neozvala...ako idu pripravy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj mysti, vůbec jsem neměla čas. Hrůůůůůza! Tak mám pocit, že už máme všechno domluveno a skoro všude složeny zálohy. Strašné kolik peněz už v tom máme. A co mě nejvíce potěšilo, minulý pátek nám přišli snubní prstýnky!!!! Jsem maximálně šťastná. Takže přípravy v plném proudu. Jediné co musíme ještě ověřit je fotograf, ale jinak je vše ok. A jak se máte vy holky?
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu zítra poprvý obhlídnout nějaký šatečky, tak jsem zvědavá. Jinak nic jinýho zatím zařizovat nebudu,nechám to až po Novém roce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my jsme si dneska zamluvili termín na 8.3.2008... už se nemůžeme dočkat. Zítra se jdu kupovat svatební šatičky, tak snad nějaké krásné, jednoduché objevím...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak vítej mezi nás. Já se jdu zítra poprvé poohlídnout po nějakých šatičkách, tak jsem moc zvědavá a těšim se. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak predsa ste sa objavili... Ja uz mam vybrate a rezervovane saty a mame vybavene vseko od fotografa az po kucharov...Cez Vianoce si ideme robit oznamka a v januari vybrat obrucky a svadobné poháre. Este sme sa nedohodli za pierka, ale tie asi objednáme od niektorej baby tu z bazáru, nechce sa mi s tym doma hrat...Ale som rada, ze tie najzakladnejsie veci uz su vybavene...ale baby, musite uznat, ze ten cas ide naozaj velmi rýchlo...uz len par mesiacikov a budu z nas vydate zeny.
Odpovědět
1
2
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?