Svatby Březen (marec) 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, možná hledám špatně, ale zatím jsem nenašla na tento měsíc nic. Takže jak jste na tom s přípravami vy? Máte už něco?
Odpovědět
Profilova fotka
Cauky holky, tak jsem se sem po vikendu zase jukla, koukam ze je spoustu nových událostí. Já i přítel jsme měli teď o víkendu rozlučku se svobodou, já dopadla dobře, on ji měl s hasiči a pak s kamarady a z obou večerů si nepamatuje nic, ani neví kolik platil, ja jsem se opravdu musela smat. Byla to zajimava diskuse :-p No už se nám to blíží, už máme doma vše co potřebuji v pátek jdu ke kadeřnici, tak se uvidí co mi na té hlavuli vykouzlí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte baby! Takže sa nám to všetkým kráti. Nám chýbajú ešte obrúčky a drahému oblek. Ale on všetko vždy robí na poslednú chvíľu. Výzdobu máme už zajednanú a akurát dnes rozposielame posledné oznámenia. Dnes išiel miláčik zobrať svadobné poháre, takže pomaličky to ide. Tento týždeň pôjdeme zajednať ešte menu do reštaurácie.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky, tak my máme dneska super den - byla jsem vyzvednout prstýnky - JSOU NÁDHERNÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a taky nám dorazily pokyny k odletu!!!! takže už máme asi úplně všechno!! Jo vlastně, pořád nemáme vytištěné ty oznámení, ale to se ještě zvládne.. ;-) Jo a zítru jdu zapíjet svobodu s kamarádkami, tak už se těším. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Má tu niekto termín 29.3.?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj katinka, ja mam 22.3. My si ideme pre obrucky za cca 2 tyzdne a drahy este tiez nema oblek. treba nam este dokupit nejaku vyzdobku a tak...ako si na tom ty? kolko ludi budete mat?
Odpovědět
Profilova fotka
mysti: tak ty mas svadbu presne na velku noc, ze? my si chceme ist zajtra tie obrucky zajednat, lebo dodavka trva tak ca. 10 dni, aby sme to nakoniec stihli. no a zaroven by sme mohli pozriet aj ten oblek, ak sa bude drahemu chciet. mne by sa pacil taky kremovy alebo bledohnedy oblek. ostatne by sme uz mali mat. este chybaju mne topanocky, spodne pradlo, ale to je nic, to si dokupim lahko. topanocky chcem uplne nizke, pretoze ja meriam 176 cm a keby som mala topanky vysoke, tak by som bola ako telefonny stlp. dufam, ze take zozeniem. vy ste na tom tiez dobre, uz skoro vsetko mate. my budeme mat len taku malu svadbu - 20 ludi, pretoze staviame dom a s tym mame kopec starosti a to nie este s velkou svadbou. ale poviem ti, ze aj s tymto mame dost starosti, pretoze vsetko budeme mat ako pri velkej svadbe, len ludi bude o nieco menej. takze vybavovaciek asi tolko isto. vy budete mat kolko ludi? velka svadba?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj katinka, ano my to mame presne na velku noc, sice neplanovane, pretoze ked sme si este min roky vyberali datum, nemali sme este stolovy kalendar len ten v mobile a tam sviatky zaznacene nie su. nastastie to ale kazdem u vyhovuje, este nam nikto neodriekol ucast. A navyse sa nam pacil ten datum 22.3. lahko sa bude pamätat. Ludi budeme mat 90, ja ani neviem, kde sa ich tolko nazhanalo. Ani ja este nemam take vecicky ako spodne pradelko a bizu, ale to ma este cas, to najhlavnejsie uz je. dnes som v robote len do desiatej a potom ideme s mamkou este na nejaky nakup, lebo moja sestra ma vencek a treba jej kupit topanky. a porpitom si pozriem aj ja nieco pre seba. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj katinko,tak já mám termín taky 22 a taktéž jsem nevěděla že budou Velikonoce. Prostě se mi tenhle termínek líbil,tak jsme ho zamluvili,není s tím problém,nikdo neodřekl.Nás bude celkem 20 úplně to stačí. Dneska jsem byla vybrat oznámení,bohužel jsem na to byla sama, přítel dělá dlouho a oni měla ne zrovna vyhovující otevírací dobu. Bylo jich tolik,že jsem se úplně ztrácela,ale něco jsem vybrat musela,tak jsem si po hodině vybíraní vybrala,tak snad dobře. Jinak oblek pořád nemáme, uvažujeme,že zajedeme do toho Polska.
Odpovědět
Profilova fotka
mysti: tak je to fajn. neviem, ci by to u nas preslo, keby sme to mali na velku noc. ja som bola dnes pozerat topanocky, ale ziadne som nenasla.
Odpovědět
Profilova fotka
jester: aj nas bude 20. my uz oznamenia mame aj rozposlane, nechcela som si to nechat na poslednu chvilu. ked sme my boli vyberat, tak ich tam bolo tiez tolko, ze bolo tazko si nejake vybrat. my tiez este nemame oblek, lebo dnes bolo vonku krasne a drahy chcel nieco robit na nasom domceku, tak asi pojdeme az v piatok.
Odpovědět
Profilova fotka
tak hurá,konečně máme oblek. Nakonec jsme sehnali,uf,to jsem ráda. Byli jsme v takovým menším krámečku,měli tam i věci z Quelle a tam jsme ho také sehnali. Jsem nad míru spokojená - rozumná cena +moc hezky příteli padl,akorát kalhoty se musí trochu doupravit. Jinak dneska jsme si převezli také prstýnky,jsou moc pěkné. To nejdůležitější máme,tak ještě květiny a pár drobností a je hotovo.Jak jste pokročily vy?
Odpovědět
Profilova fotka
tak já hlásím, že až na bižurku a noční košilku už máme fakt všechno :-) dneska jsme už dali kamarádavi oznamka, které pak v den naší svatby rozveze... byl z toho trochu v šoku, chudáček :-D to fakt nečekal... 8-) věděl, že něco po něm budem chtít, at rozveze, ale ze to budou nase svatebni oznameni, tak to ani nahodou :-D už máte za sebou zapíjení svobody?? já byla ted v úterý, takže to bylo v klidu, nic moj bujarého, jen pár lahvinek vína ;-) dostala jsem krásný podvazek, tak jsem si ho na rifle dala a celý večer tam s ním běhala po baru :-D když jsme končily, číšník říkal, že další svobodu máme přijít určitě zase zapít k nim :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zapíjení svobody teprve přijde,rozhodli jsme se s kamarádkou,že půjdeme 14 dní před svatbou. Uděláme si pěknej večer - nějaká dobrá večeře a pak to rozjedeme na diskotéce. Už se na to docela těším,dlouho jsme spolu nikde nebyli,nedávno se jí totiž narodilo mimčo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak my este nic nemame, pretoze drahy bol zaneprazdneny, tak sme ani nikam nesli. ja uz neviem, asi ma z toho porazi. mozno nakoniec na poslednu chvilu zozenieme nieco fakt peknucke. o zapijani slobody som este ani neuvazovala. my sme spolu uz 11 rokov, takze som si ista, ze po svadbe sa vobec nic nezmeni. sloboda bude taka ista ako doteraz.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby! este sem chodi niekto? alebo mate uz vsetky plnu hlavu svadby? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky taky jsem si všimla že sem nikdo nechiodí, jojo mě se to taky blíží. Už jenom kytky a je hotovo:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dneska byla pro oznámka,jsou moc pěkná,tak je jen rozeslat. Mně už chybí taky pouze kytky,dneska jsem je chtěla zařídit,ale v salonu měli dopoledne zavřeno a odpoledne se mi to nehodilo. Taky jsem si zařídila dort,nechtěla jsem klasický krémový,ty já moc nemusím,tak bude jogurtový se spoustou ovoce. Mňam,mňam,to bude mlsáníčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky holky, tak já se pomalu s vámi loučím co by svobodná slečna.. ;-( v pátek ráno odjíždíme, v poledne letíme, takže jsem se dneska pustila do balení, ale propadám panice, že na něco zapomenu :-( ale jinak cestovní horečka zatím žádná a představa že se budu příští sobotu vdávat mi přijde absurdní :-D držím moc palečky at to vsechno v klidu pozarizujete, mejte se krásně, papa M.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj myssinka, tak sa aj my s Tebou lúčime ako so slobodnou a keď sa medzi náš vrátiš, tak dúfam, že sa nám aspoň ozveš... Aj ja som bola včera zariaďovať kytice, všetko je objednané...treba mi ešte kúpiť bižutériu a nejaké pekné prádelko a snáď už budem mať všetko. Moja polovička si ide budúci týždeň kupovať oblek...
Odpovědět
Profilova fotka
no my sme vcera uz konecne kupili pre draheho vsetko svadobne oblecenie, takze uz aj on je vyfinteny. mne este chybaju popolnocne saty a topanocky. to chcem ist pozriet bud. tyzden. bud. tyzden si chcem ist uz definitivne vybrat svadobnu kyticu a vyspecifikovat svadobnu vyzdobu. obrucky budu tento alebo bud. tyzdne, takze vsetko by uz malo byt.
Odpovědět
Profilova fotka
myssinka: drzime palceky a potom daj vediet, ako to vsetko dopadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj myssinko,tak si to tak krásně užijte,pěkně se opal. A ať se Vám svatbička vydaří,tak jak si představujete. Určitě se pak ozvi jak to proběhlo. Všechny budeme určitě zvědavé. Tak šťastnou cestu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby ja uz sa taaak tesim, nech je to uz tu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky těším, dneska jsem si zkoušela, jak budu zdobit stoly. Jsem celkem spokojená,akorát váhám nad výběrem barvy na ubrousky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
v jakých barvách budou vaše svatby? Já jsem v klubu zelená svatba.Není to moje nejoblíbenější barva,ale k jaru se hodí a musím říct, že vypadá moc hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
my sme si na vyzdoby najali jednu agenturu. na bud. tyzden by som to uz chcela dohodnut, ze ako presne to budeme mat. vybrali sme si marhulovu farbu. ale aj zelena je velmi pekna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baby tak uz aj obrucky mame na slovensku. len sa musime pre ne do trnavy zastavit. uz sa nam to krati. :-D :-D
Odpovědět
ahoj nevěstinky .mám svatbu 22.3.2008 a jsem strašně nervózní.řekněte někdo, že taky máte nervy.mám strach,že to bude katastrofa.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj taio, vítej mezi nás. Tak já jsem hlavně nervózní z těch příprav, protože mi do toho mamka a tchýně kecaj, tak jsem občas jiného názoru a už je to hotový. A jak jseš na tom s přípravami, už máš vše zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
taia: ja sice nervy nemam, ale neboj, urcite to dopadne super. ved je to tvoj velky den. ja mam svadbu o tyzden neskor ako ty, ale este som celkom v pohode.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?