Svatba v září 2013. Berete se taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, plánujeme svatby příští rok v září. Asi je ještě dost času, ale nabrat inspiraci dopředu a pořádne to probrat přece neškodi, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duschan Nezasnubovaly :-D oznámili mužovi jako hotovou věc :-DD neboť se vyjádřil, že čeká až bude o ruku požádán on :-DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@naju Ahoj, taky neustale řeším kde??? rozhodli jsme se teď, a od kamarádek vím, že nemusí vyjít datum které chceme pokud ho nezarezervujeme včas, já nechci jiné datum než 7.9.2013. Ale když nemám místo, tak nevím na které matrice si termín rezervovat :-( To mě nejvíc trápí, zbytek se vždycky nějak udělá.
Odpovědět
Ahoj holky :) tak já s přítelem jsme se taky rozhodli, že do toho "praštíme" a jak už mnoho z Vás, tak v pátek 13. ve 13h... My to budeme mít v Děčíně v kapli sv. Jana Nepomuckého (viz foto). Ještě je to takové tajné, protože to ještě není stopro zarezervováno (v Děčíně se to dá zapsat právě až od ledna), ale aspon to máme "předrezervováno" a paní matrikářka mě ujistila, že to bude v pořádku, tak snad to bude OK :) už jen čekám až se mi ozve a domluvíme to už definitivně. Tak snad tato diskuze ještě není úplně mrtvá :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, také se hlásím k září 2013 v kostele Loučná nad Nisou (Jablonecko a liberecko hostina) ;-) snad se to tu rozjede teď po novém roce 8-) a jinak @liawwy a @annyes přidávám se ke stejnému termínu - 21. 9. 2013 ;-) obřad budeme mít od 14:00 hodin :-)
Odpovědět
@veruvlv @liawwy tak snad nám to všechno vyjde i s počáskem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky do toho chceme jít 13.9. ideálně ve 13 hod 8-) . Ale nevíme kde.. nějaký tip na malou svatbu v Praze?
Odpovědět
Profilova fotka
@annyes : @liawwy : jj z toho počasí mám kapku strach, ale věřím, že bude krásně a budou naopak krásné fotky pak k večeru ;-) a už zařizujete nebo vyčkáváte? Nám dnes dorazila další krabice z e-shopu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruvlv Dobrý den, kostelík v Loučné je velice malebný, loni jsem tam měla možnost fotit jednou a také v září a koukala jsem jak je to hodně frenkventované místo na pořádání svatby :)
Odpovědět
@veruvlv : Já také věřím že bude hezky, ani malý deštíček by nevadil, s deštníčkem a gumáky jsou krásné fotky :-D Hlavně, že už nebude takové úmorné vedro. Už objednáváte z eshopu? :-) My máme zatím zařízeno místo obřadu a hostiny, fotografa a muziku a začínáme sepisovat seznam hostů :-) samozřejmě máme v hlavě výzdobu, ale zatím tomu necháváme volný průběh :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@annyes me ted prisla krabice z eshopu...jinak neco uz mame doma, seznam hostu tvorime a jinak zatim nic jineho. :-) ty jo, to je pravda s tim destnikem a holinkami ;-) a jeste kdyz jsou cernobila fota s tim...jj vedro-z toho duvodu jsem to nechtela uplne v lete :-) a kolik budete mit hostu? My planujeme bez obeda jen raut, ale stejne to bude palka... :-D
Odpovědět
@veruvlv : My jsme napočítali od rána cca 90 lidí + kamarádi co přijdou na večerní zábavu :-) a vy? Jinak svatbu budeme mít se vším všudy, od rána od snídaně, přes oběd po raut, typickou moravskou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vybíráte už svatební šaty?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@annyes : tak my máme zatím cca 50 co tam chceme mít + asi 10, které máme ve sloupečku otazník...:-) takhle to zní blbě - ve sloupečku otazník :-D ty jo - moravská svatba a ty koláčky....to my právě takovou jinačí :-) platíme si to samostatně, tak proto už teď nakupujeme věci a zařizujeme co jde ;-) tak to budu na Tebe myslet od rána, třeba nebudu tolik nervózní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@veroniquecz : ahojky ještě ne....snažím se trochu něco shodit, tak půjdu až déle na šaty, jinak už zařizujeme :-) ;-)
Odpovědět
@veruvlv : Tak to jsi hodná, ale myslím, že už od rána budeš mít úplně jiné starosti :-D
Odpovědět
@veroniquecz : Já už od prosince plánuju, že vyrazíme do salónu, ale furt se nějak nemůžeme domluvit s kamarádkama, buď mám čas já a ony ne nebo naopak :-D zkoušela jsem si dvoje šatky, když jsem tam byla jako poradce s mojí skorošvagrovou, která se vdává před náma, a možná, že už mám i vybráno :-) ještě chci ale obejít i jiné salóny, kdyby náhodou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Trochu jsem znervózněla... to už fakt plánujete a zařizujete? My budeme mít tak 20 lidí a se vším začnu až v březnu... času dost 8-) . MAx. do té doby nasadím dietu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se hlásím k termínu v září a přesněji 13.9.2013 ve 13:00 :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám dnes potvrdili termín na zámku v Náchodě a to 13.9.2013 taky v 13:00 :) už se moc těšíme :-D
Odpovědět
Hlásím se k 21.9 :) Termín, místo hostiny a fotograf zařízeno...šaty snad až duben/květen, nějaké to kilo musí dolů:)
Odpovědět
20.9.2013 ve 12:00 žádná schoda termínů to sice není, ale nám se to datum líbilo.
Odpovědět
Koukám, že je ten pátek 13. od 13.h docela oblíbený :D Jsem se bála, že budeme za blázny :D
Odpovědět
Profilova fotka
My máme datum svatby 7.9.2013 a bude na zámku v Náměšti na Hané ve 13:00 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také máme datum svatby 7.9.2013 :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Tak přidávám se s termínem 13.9.2013...ve 12:00 v Třinci... Pátek třináctého bude supr! :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj, hlásím se k termínu 13.9 v 13 hodin :-D.Někde v okolí Jablonce nebo Liberce
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám. My máme svatbu 14.9. ve 13:00 na zámku v Hořovicích.. ;)
Odpovědět
my 14.9. zámek Buchlovice :-)
Odpovědět
Jejda :-D abych se měla kde vdát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My se bereme 21.9. v bazilice v Třebíči :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?