Svatba v září 2013. Berete se taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, plánujeme svatby příští rok v září. Asi je ještě dost času, ale nabrat inspiraci dopředu a pořádne to probrat přece neškodi, ne? ;-)
Odpovědět
Ahoj, měl bych jen jeden zvídavý dotaz? Kdy jste se zasnubovaly, když plánujete svatbu až za více jak rok a svatba by měla být do roko od zásnub, ne?
Odpovědět
Ahoj, rovněž se přídávám. I my plánujeme svatbu na 7.9.2013. Chtěli bychom ji mít na zámku v Liblicích. Škoda, že se nedá naplánovat i počasí. Koukám, že se tady čeká na státnice :-) I já je letost měla, takže teď už se můžu jen soustředit na plánování svatby :-D
Odpovědět
@luca_lucky Jáááá budu hubnout s Tebou !!! :-D Máme taky svatbu v září (21.9.2013) a taky nutně potřebuju dát něco dolů..
Odpovědět
Profilova fotka
@liawwy Ahojky, tak to je super a gratuluji. Máte zajímavé datum. A v těch Libicích? My nakonec od září upustili bude to buď v srpnu či červenci... Hubnout se snažim, ale dolu to nejde. Dnes jsem byli na kolečkových bruslích a v úterý chodím na spining... jsem na sebe zvědavá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@duschan rok a tři měsíce předem....divil by ses, ale půlka fotografů a kameramanů měla už obsazeno :) rok předem to plánují totiž všichni.....nicméně, zamluvíš si těch pár nejdůležitějších věcí a pak máš rok lehárko :-)
Odpovědět
Ahojky holky, koukám že už jste v plánech na svatbu. My ji plánujem v dubnu 2013. a měla jsem stach, že je to brzy. tak koukám, že ne :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my budeme mít svatbu v září 2013, ale zařizujeme ze zahraničí, takže já už jsem v plném proudu :-) do čech před svatbou přijedu jenom dvakrát tak aby bylo všechno krásné :-)
Odpovědět
@marketa_ Ahoj Markét, my plánujem svatbu v dubnu a taky už něco zařizuji. Švagrová se mi smála, že plašim ale mě to moc nepřijde. :-|
Odpovědět
@luca_lucky Ahoj, já jsem taky z Jablonce, teda tak napůl. Svatbu máme už letos a to na Valdštejně a hostinu v Turnově, ale původně jsme řešili JN a okolí, takže můžu dát pár tipů. Záleží, kolik vás bude, ale pokud řekněme do 50, doporučuji kostelík v Loučné nebo kapličku na Malé Skale. Nám se obě místa líbila, ale vadí nám, že jsou u silnice, takže nakonec Valdštejn, kde se dělá obřad venku na terase, v případě deště tam je kaplička. Jinak krásné místo na hostinu a zároveň i ubytování je Lesní chata na Bedřichově. My jsme nechtěli tahat hosty z Valdštejna tak daleko, jinak by to pro nás byla jasná volba. Krásná restaurace, super vaří, jen mi úplně nesedl majitel, choval se kapánek arogantně. Nebo penzion Uko tamtéž. Případně Hamštejn v Koberovech, je tam krásný výhled, bohužel my se tam nevejdeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mafibu taky se nám všichni smáli, ale ať se klidně smějou, taky se jim budem smát až pak budou mít obsazené to co chtěli nebo pak budou čachrovat s datumama aby měli všichni čas ve stejný den jenom proto, že začali s přípravama třeba půl roku dopředu :) ...každopádně zamluvili jsme si jen místo, kameramana, fotografa, kapelu a restauraci a na zbytek máme ještě čas....není sranda najít tyto věci tak, aby byl člověk spoko v poměru cena a kvalita
Odpovědět
Tak my už máme i rezervovaný termín, 7.9.2013. Ani tomu nemůžu uvěřit, že se konečně dočkám. Svatba měla být už letos v září, ale bohužel přišly jiné neodkladné výdaje, tak jsme to odložili, ale jelikož jdu po mateřské do práce, tak to příští rok konečně vyjde. Hurááááá. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@dee21 Ahojky, děkuji ti za doporučení. Nás bude 70-80, takže do Hamštejnu se také nevejdeme. Nakonec řešíme penzion Arnika a Maruška na Hraběticích. Marušku mají známý, tak se tam chceme jít podívat a Arnika bude teď uplně nová, psala jsem majiteli a byl velice vstřícný. Bohužel, otvírají až v prosinci, tak musíme vydržet. Taky ještě přemýšlíme o Prezidentské chatě, ta je také v rekonstrukci, ale nejsem si jistá, zda bychom se tam vešli. No a poslední penzion je v Příchovicích a jmenuje se U Čápa. Svatba bude nakonec asi na radnici v Liberci. Kaplička mi byla zamítnuta přítelem. Obě jsou moc pěkné. Na Malé Skále měl teď svatbu přítelův bratr a bylo to fajn...ale obojí je pro nás malé a navíc Lukáš ty kosteli moc nemusí :) Luky by rád taky Valdštejn, tak ten je také ještě v merku. A jak dlouho do předu jste ho zamlouvali?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@duschan Ahoj, my se zasnoubili letos na Valentýna.. :) A jak tu holky píší, pokud chceš mít větší svatbu, je lepší začít si hledat místo hostiny, případně obřadu, co nejdříve. A fotografa také... My zatím nic zamluvené nemáme, zatím jen koukáme a vymýšlíme a promýšlíme :) Bojíme se totiž cokoliv rezervovat, protože datum od matriky nám bude potvrzené stejně až v lednu.. ale nejpozději v prosinci bych chtěla zamluvit ty restaurace a fotografa a budu se modlit, aby to, co se nám líbí, bylo ještě volné...
Odpovědět
Profilova fotka
@duschan Jinak se sice říká do roka a do dne...ale je to jen na vás, kdy ji uchystáte :)
Odpovědět
@luca_lucky Vladštejn jsme rezervovali někdy v únoru.... a už na naše datum měli 2 obřady, takže jsme vzali v 10 hodin, což je brzo, ale nedá se nic dělat...
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme termíny rezervovat později, ale svatební šaty a ženichův oblek necháváme šít už teď v září když přijedeme do česka. Vím že je to brzo, ale nemáme jinou možnost. Pak přijedeme v lednu a pak až tyden před svatbou.
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se do klubu ;-) 21. 9. 2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám to zatím vychází na září příštího roku, ale kdo ví, jak se to ještě může přeházet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se zasnoubili před 14 dny ale už jsme věděli měsíc dopředu kde to bude a podobně a budeme to mít 31.srpna 2013...jelikož to máme v restauraci kde se pořádají 3 svatby každou sobotu v sezoně tak už jsme si to rezervovali teď!!! máme tímpádem objednaný kostel restauraci fotografa a hudbu...a do konce roku chci mít vybrané i šatičky jelikož je budu mít s polska... :-p
Odpovědět
@annyes Taky tak :-)
Odpovědět
@annyes Uvažovali jsme i o tomto datu, protože mám narozeniny. :-)
Odpovědět
@liawwy a ja jsi na tom s přípravami? Zatím jen pokukuješ nebo už zařizuješ to nejdůležitější? @curdibilka aspoň by se to nastávajícímu dobře pamatovalo :-D
Odpovědět
@annyes To jo, nakonec jsme vybrali ale 7.9.2013, teda vybral ho přítel, já vybrala 1.6.2013, tak jestli si to nebude pamatovat, tak uvidí, když už si to vybral. :D
Odpovědět
@annyes Tento měsíc chci zařídit místo pro hostinu a kostela zamluvit koláče (prý se musí až rok dopředu, tak nevím, co je na tom pravdy :-)) moc se mi to nezdá). Fotografa budu mít od mé družičky, na dekoraci a šaty pořád koukám.. už mám něco vybráno, ale zkušet půjdu až na jaře 2013. Ostatní věci si taky nechám na příští rok :-)
Odpovědět
Ahoj, tak to se mi docela ulevilo, že je více odvážlivců mít svatbu 13.září 2013, kor když to ještě navíc vychází na pátek :). S přítelem jsme si říkali, že ty pátky 13.tého na nás nemají žádný vliv, tak snad tomu bude i v případě svatby. Podle numerologie to vychází dobře, tak snad....:) Jinak s těmi přípravami není nad to plánovat s ročním předstihem :), patřím taky mezi ty, které neumí odolat už nyní a začala jsem s nákupama různých doplňků. Svatba bude v Chorvatsku, takže výběr místa pro obřad a hostinu už musíme vybrat tento měsíc, no vůbec vše budeme muset mít pořešené s předstihem, tak doufám, že to vše klapne a vyjde to podle našich představ.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Ahoj , kde přesně u olomouce? my ještě nemáme rozhodnuto..tak sbírám inspiraci.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky neděste mě, opravdu už máte rozhodnuto, kde a kdy? Vím že to bude zarok v září, ale to je vše....Já jsem asi trochu pozadu... :-| Mám děsnou depku, včera jsem se byla dívat na jednu svatbu v kostele na který jsem měla zálusk, a jsem zklamaná a nešťastná....vůůbec se mi to nelíbil. To bych nebyla já. Dost jsem se zasekla a nemůžu se rozhoupat... Zjistila jsem, že nevím kde chci mít obřad.....
Odpovědět
Ahoj holky muzu se pridat? sem cerstve zasnoubena:-D teda od vcera a terminove sme si vybrali zari 2013
Odpovědět
pro @naju buď v klidu my víme akorát,že to bude v září,a v pátek ale kdy to se ještě neví,takže mám na to 11 měsíců,a teď to vážně neřeším po novém roce jediné co udělám je to,že zamluvím termín a najdu nějakou vhodnou restauraci,taky z toho mám depku,že nic víc nevím,ale proboha proč to řešit s takovým předstihem?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se přídávám :-) my chceme svatbu 13.9.2013 v rovnou v 13.00 ať tam tu 13ku máme ještě jednou :-D na matrice, už je to na půl zařízené , jen čekáme na potvrzení termínu :-) Přítel mi řekl, že jiný termín nechce :-D aObřad bude na zámku v Novém Městě nad Metují. Svatbu zařizujeme ze zahraničí, tak doufáme že vše klapne bez problémů :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?