Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se hlásím jako vdaná paní :-) Moc jsem si to i s mužíčkem užila. Bohužel se svědek s kamarádkou, kteří byli domluveni, aby se postarali o zábavu, asi nějak nedomluvili, takže nebyly žádné hry a první tanec jsme si zatancovali osamotě (protože všichni seděli venku). Jídla a pití ještě hodně zbylo, takže můžeme v oslavě pokračovat ještě dneska už jen v rodinném kruhu.
Odpovědět
Ty jo, už jen 5 dnů. Jsem si říkala jak jsem v klidu a nebudu plašit a přitom jsem totál vyplašená. Zítra jdu na zkoušku líčení. Ty jovka jen 5 dnů, to to letí
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde jsem na tom uplně stejně....a do toho mám pocit ž nestíhám, i když jsem zjistila, že vlastně už všechno skoro mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chezzie no jo, jenže já uplně rozpuštěný prostě nechci, ani s čelenkou (beztak by to byla štrasová) nebo tak, tak se česu na plesy a není na tom nic zajímavýho ani slavnostního podel mě..už sem si účes vybrala, schválil mi to miláček i kamarádky ,tak už jsem v klidu...a budu je mít sepnutý dozadu a je mi už uplně fuk jestli budu přísně vypadat nebo ne, (vypadám tak kvůli tvaru obočí, ne kvůli vlasům ;-) ) hlavně to budu já a ne nějaká cizí paní (jak mi řekl drahý) s kudrlinkama nebo vlnkama...:-)
Odpovědět
@phuskova vsak jo, dulezity je, aby ses v tom citila dobre ty... my te nezname, fotky nekdy zkresluji, me ses teda nejvic libila na tech fotkach ze zkousek, ale na jednu stranu, co je ti po nejaky holce z netu :-D :-D jak pises, dulezity je, abys to byla ty... @kaerde jj, taky mam pocit, ze vlastne nestiham, pritom mame skoro vsechno...
Odpovědět
@phuskova já stále ještě nemám šaty.
Odpovědět
@kaerde máš je objednané a čekáš až dorazí?
Odpovědět
@chezzie Ne ne. Jedna paní šije a měla mi ušít dle představ a ona to neudělala a tak jsem se spokojila s šatama co už měla ušité, ale poprosila jsem jí o nějaké ůpravy. No a ve středu se k ní jedu podívat. A bud už to bude OK a já si je odvezu a nebo jí ještě řeknu co má pozměnit a přijedu si pro ně ve čtvrtek
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde aha, tak to nezávidím, to zrvna byla věc, co jsem chtěla mít zařízené co nejdříve :( Takže já je mám od května doma a teď se sice děsím,aby mi byli, protože na zkoušku nemám čas ani nikoho kdo by mě do nich cvičně sešněroval..ale tak snad se m neztloustla o moc no :-D
Odpovědět
Dnes přišli čokoládky. Ty vám jsou tak dobré že je snad všechny sním. Tak jsem ráda, mám další věc doma. Ty jo jak tak přemýšlím, tak už snad fakt nic neschází. Jen zdraví, páč dítě má svědkyně je nemocné a tak se neví jak to dopadne. Toto je odkaz na mé čoko. Krásné že ??? http://www.beremese.cz/katalog/firma/...
Odpovědět
@kaerde tak to s satama ti nezavidim, ja jsem takova "stresařka" takze bych se ted uz pekne nervovala... drzim palce at jsou ted podle predstav, cokoladky jsou moc pekne! @phuskova ja vas stejne nektere holky obdivuju, ze si vyberete saty tak dlouho dopredu a porad se vam libi, ja bych mela strach, ze pak najdu nejake co se mi budou libit jeste vic...
Odpovědět
Profilova fotka
@chezzie no já pak už po šatech moc nekoukala, a když jsem byla s kamarádkou v praze v Nuance a Naive, tak jsem se nejdřív bála,ale jak jsem tam viděla ty nic moc šaty, tak jsem byla nakonnec ráda, že jsem si vybrala ty co vybrala a rozhodně bych neměnila :-) To je jak kdyby ses bála, že vyměníš ženicha přece :-) Kdž se člověk do šatů zamiluje, je to jasný :-) já jednu chvíli taky trošku litovala,ale asi jen tak den :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Tak dnešní líčení docela pohoda. Paní je strašně fajn. Bylo to i hezké, tedy jsem si myslela ale pak jsem přišla domu a skoromuž se lekl. A já se tak těšila. No ale uznávám je to dost tmavé, asi jí poprosím aby mi vynechala linky na spodní víčko.
Odpovědět
Profilova fotka
holky proč se nám to počasí kazí ?:-((((((((((
Odpovědět
Nekazí, bude to fajn. Jen dopolední deštík a pak sluníčko. Určo.
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám dvoumetrovou vlečku...obřad má být venku...grilování taky....to budu jak prase:-(
Odpovědět
@ marikura nekazi, bude trosku zima, ale krasne :)
Odpovědět
Profilova fotka
doufám, že máte holky pravdu
Odpovědět
Ahoj holky já zas přišla o hlas a do svatby zbývá 12dnů.Tak doufám že se z toho dostanu.V pátek dojede maminka a příští týden budeme ještě píct.Taky mám chaos v hostech napíšou že nepřijedou pak zas že jo.Tak vám všem držím pěstičky at to dobře dopadne.pa
Odpovědět
Tak jsem si dnes jela pro šaty. A nemám je. Paní prej popletla kdy si je mám vyzvednout a ještě na ně nehrábla. ted prej u toho tedy bude sedět a ve čtvrtek si je mám vyzvednout. Jako povím vám, jsem z toho parádně nasraná a v šoku. Já nemám šaty. A až bude čtvrtek a mě se nebude něco líbit už nebude šance to změnit.
Odpovědět
@kaerde tak to je drsné, to bych jí celkem dost otřískala o hlavu, takovéhle chování.... držím palce, ať dopadnou ve čtvrtek ok!!!
Odpovědět
@zoooza když ona už má u sebe 2250 nevratnou zálohu. Kurnik. Jako jsem fakt mimo. Šaty pro družičky už má oboje hotové, ale ty moje ne. Snad to bude vše dobré. Doufám.
Odpovědět
@kaerde Mno, tak to vítej v klubu, já měla zamluvené šaty v Andělském, došla jsem tam na zkoušku a šaty se mi zdály šedivé a zaprané... Takže jsem se s nima dohadovala, ať vrátí zálohu, nevrátili nic, 3,5k záloha v čudu, já v slzách... Ale do svatby 14 dní... Naštěstí má duchapřítomná svědkyně mě druhý den okamžitě vytáhla na oběh dalších salonů a vybraly jsme mnohem krásnější šaty v Natali v Žitné a ještě jsem si tam vybrala půlnoční a s 50% slevou. Moc Ti držím palce, aby to dobře dopadlo a byla jsi spokojená, jinak tu švadlenu budeš asi muset vlastnoručně utlouct...
Odpovědět
@bee2 no jo ale já mám svatbu v pátek, už tento pátek. Je mi líto že ti ty první šaty nevyšli, ale alespoň máš hezčí a lepší. Jen tu zálohu by mohli svině vracet.
Odpovědět
Tak děvčata, nejen počasí, ale už i ten alkohol mi začíná dělat vrásky. Máme zaplacených předem 6 lahví tvrdého a jsem teď vážně zvědavá jestli se jich někdo vůbec dotkne...
Odpovědět
@kaerde kdyby ne, tak ji zbijem :D :D :D zítra napiš, jak to dopadlo!!! @claimee já bych to zas tak nehrotila.... i když my máme svou slivovici, tak kdyžtak budem neutralizovat :D .D ale fakt si nemyslím, že by to bylo tak masivní, to by umřely tisíce lidí a ne těch pár.... jako sorry, ale pokud někdo a) kupuje alkohol ve večerce a čepovaný, b) vypije půl litru na posezení... tak mu nelze přát nic dobrého :D
Odpovědět
ahoj zarijove nevesty :) jak jde novomanzelsky zivot? :) mam dotaz,jak dlouho jste cekaly nebo cekate na fotky?my je stale nemame :(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky..my také ne...prý možná v neděli
Odpovědět
@niky10 nám zbývá nám do svatby ještě týden :D :D a pak na fotky budem čekat, ale stejně jedem na 14 dní pryč, tak to čekání nebude tak hrozné...
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Tak my máme 3 týdny po svatbě dnes přesně a fotečky budeme mít až příští týden. Je to hrůza to čekání, nemůžu se dočkaaat! :-) Ale náš pan fotograf je fakt skvělej, takže věřím, že to čekání bude stát za to. Vyfotil prý 3000 fotek tak s tim má asi dost práce (prý aby vyšly aspoň 3 :-)) Každopádně do té doby se ukojuji fotkami kamarádů a příbuzných.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?