Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky!...tak po dnešku mám za sebou i malování...ještě v neděli vlasy a jsem komplet :-)))
Odpovědět
jak jsem psala vys, tak vcera vecer nam zrusili ucast 3 lidi... takze muzu prekopat celej zasedaci poradek - mame do U, protoze ted bych mela na jedne strane 19 lidi a na druhe jen 15 - a to si myslim by vypadalo blbe, a taky muzu delat znova kdo s kym pojede, ach jo... navic se mi do rana primo mezi ocima vyrazila priserna boule (no nebudu to mackat a snad mi to do pristi soboty zmizi samo, jen ted budu chodit jak exot... ]-( )
Odpovědět
včera jsme byli na zkoušce hudby, jesti jim to tam půjde, věž na úřadě nepřehrává MP3, tak jsme to převáděli do klasického formátu a jeli si to raději zkusit... jen paní matrikářka řekla, že během obřadu nemá čas vypínat a zapínat několik písniček, prostě zapne CD a to pohraje... takže ten Cainův pochod nahrajeme za sebou hned 2x (jednou v té delší, pak v té kratší verzi) bez pauzy a pak dáme vybrané písničky co jsme chtěli na gratulace... případně bude část pochodu ještě na proslov....chtěla jsem ty písničky v jiném sledu, ale protože řekla, že je nechá hrát i během proslovu, tak jsme to přeskládali... myslela jsem si, že to tam nedělají (hudba pod mluvené slovo), byli jsme tam před 14 dny kamarádovi na svatbě a i když měli pochod vlastní, tak hudbu během obřadu neměli... včera jsem se domluvila v květinářství, měla jsem dvě vybrané kytice, ale paní mi řekla, že ta jedna by nešla kvůli složení květin (něco z toho by byl problém), tak dáme šampaň růže a lila eustomy, domluvila jsem se co na auto, máme si pak v den obřadu s autem přijet a oni nám to tam přidělají...
Odpovědět
Profilova fotka
@chezzie já to budu muset taky pěkně šíleně zorganizovat jinak, jaksi až po vymyslení dekorací nás napadlo si ty stoly omrknout a jsou moc úzké na to, aby naproti sobě seděli lidé a ještě tam byly květiny apod...takže sedět asi budou jen po jedné straně a já mám tak x stolů navíc .-D
Odpovědět
Holky, kupovaly jste nějaká takovou tu pokladničku na přání (obálky)? Ideálně někde v Praze...
Odpovědět
@barbora_b no, tak ja videla ty stoly jen naaranzovane na obrazku, co je na strankach... a protoze nam to budou zdobit oni, a snad s tim maji zkusenosti, tak tohle nastesti resit nemusim... jen si tu ted porad hraju s tim zasedacim poradkem a mam pocit ze vymyslim porad ty same kombinace, tak to asi dam pritelovi, aby to zkusil nejak on, protoze tu jeho rodinu tam poskladat (kdyz nektere tety se ptaly, jestli budou sedet vedle sebe =-) - jak maly holky fakt..) @mellie nekupovala, co mam zkusenost ze svateb, tak to daji pred obradem snoubencum nebo nekomu z pribuznych, takze tohle neresim...
Odpovědět
Profilova fotka
@chezzie my jsme dávali rodiny k sobě, kamarády, co se znají, taky k sobě...pokud nám zbyli lidi, co se neznali, tak jsme k sobě dávali ty, o kterých víme, že budou mít společná témata :-)
Odpovědět
@barbora_b to ja davam taky... na moji strane, protoze mam min pribuznych, sedi i kamaradi, nekteri se neznaji... na pritelove strane sedi jen jeho... ale on ma strasne moc tet /jeho babicka mela strasne moc deti/ a tak jsme vybrali jen ty tety se kteryma se stykame. Navic tam musime dat pribuzne ze strany tchana a nejak je mezi ne zakomponovat a tech je malinko, tak aby se zas "neurazili" ze jsme je dali treba na konec stolu...
Odpovědět
Tak si dnes skoromuž koupil košili, kravatu a oblek. Nové trenky a ponožky. On už je vybaven, jen vyčistit boty. Já jdu v pondělí na zkoušku líčení, v uterý na obarvení a vytrhání obočí a dobarvení odrostů. Ve středu mám manikůru a rozvoz vejslužek do práce a ve čtvrtek už klid. Vejlet na Lipno, menší pařba a asi si zajdu za doktorkou poslechnout srdíčky miminka abych měla hezkou svatbu. Zítra jdu naposledy do práce (před svatbou) a tak to snad rychle uteče.
Odpovědět
tak jsem se rano podivala na pocasi na idnesu a asi nam bude toho 15 prset... ze my jsme tu svatbu presouvali z 8 na 15 :-( (museli jsme kvuli restauraci, a presne jsme to rikali, presunem to, a puvodni termin bude krasne a nam pak bude prset...) tak snad se to jeste nejak vyvrbi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chezzie buď v klidu, taky máme termín 15. ;-) a moje mamina tvrdí, že tam je i sluníčko, takže bude max. mrholení a ne u nás, ale někde jinde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak vypadá ta kniha hostů uvnitř? Je to jen ozdobený blok v tvrdých deskách bez linek a uvnitř nic není? Nebo je nějak udělaná první stránka nebo něco? Díky moc za pomoc. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jenney my jsme si knihu hostů objednali přímo z internetu.. a na prvních dvou stranách byl předtištěný text.. pak prázdné stránky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 A můžu se zeptat co tam je napsáno nebo kdyby šlo poslat foto? :-) a nebo odkaz odkud je koupená?
Odpovědět
Profilova fotka
@jenney teď nejsem doma tak se nemůžu podívat.. ale je objednaná z nejkrasnejsisvatba.cézet
Odpovědět
Profilova fotka
@jenney já jsem v Tchibu koupila obyč nelinkovaný album na fotky, na první stránku jsem nalepila naši fotku a rámeček a nápis a to je vše...mám to kdyžtak v albu...a vedle toho dám akorát stojánek na fotky s "návodem" .-)) Jinak holky, jsem uplně na prášky z účesu, nevím co vybrat, vymyslet, zkouška asi nevyšla tak jak by měla a jinou už nestíhám :(
Odpovědět
@phuskova jako nelibilo se ti to co ti ucesala? kadernice cesala podle sebe nebo tebe?
Odpovědět
@ivisek_a_kubicek tim me mamka uklidnuje taky ;-) ze bude prset vsude jinde jen ne u nas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chezzie tak tomu budem věřit a ono to vyjde.. kdyžtak bude pršet štěstí.. a já mám krásný velký deštník :-))
Odpovědět
@ivisek_a_kubicek já mám deštník taky objednanej (říkala jsem si, koupím si ho, a ono pršet nebude ;-) tak snad ho opravdu potřebovat nebudu...)
Odpovědět
Profilova fotka
@chezzie no tak v tu chvíli podle obou, mě se to totiž un í děsně líbilo...jenže pak mi spousta holek i dobrých kamarádek řeklo, že nic moc a už se mi to nelíbí a nevím co teď :(
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 Na těch stránkách není vůbec napsáno nebo vyfoceno co je uvnitř :-( tak kdyby to pak šlo poslat něco na emai: pospisilovaja@seznam.cz moc díky :-)
Odpovědět
@phuskova a mas fotku? jo už jsem si ji nasla... spatne to neni, jen ti to dela strasne vysokou hlavu (a po stranach hodne uliznuty - tak to prijde podle fotek me), ale to vzadu je moc pekny...
Odpovědět
Profilova fotka
@chezzie No mě se to už nelíbí ani zezadu, hlavně nakonec by to bylo rozpuštěný, ne takhle stočený dospod :-) Takže prsotě jí ukážu ještě dva obrázky co se mi líbí a pak se budu modlit aby příští pátek vykouzlila něco krásnýho :-)
Odpovědět
@phuskova jsme prosla jeste tvoje album pri zkouseni satu a libilo se mi jaks je mela rozpusteny...
Odpovědět
Profilova fotka
@chezzie jenže to je strašně obyčejný...to bych si ani nemusela pak brát ty svatební šaty....
Odpovědět
@phuskova kdyz ti to kadernice pekne vyfouka a trochu navlni, da nejakou celenku nebo kytku do vlasu, tak by to bylo moc pekny.. ja mam taky jemny vlasy, ale oni maji prece jen lepsi pripravky nez mas ty bezne doma, tak ti to nesplihne... navic kdyz porovnam ty fotky s rozpustenejma a sepnutejma vlasama, tak s rozpustenejma jsi takova mladsi a hezci... v tech sepnutych /konkretne jak to mas tady/ jsi takova moc prisna a i bych rekla, ze te to dela starsi
Odpovědět
se mi chce brecet kdyz vidim tu predpoved pocasi...
Odpovědět
@chezzie Máme taky 15.9. a já pořád ve skrytu duše doufám, že se to vybere... Hlavně v září nikdy neprší celý den, hlavu vzhůru holky, vyjde nám to :)
Odpovědět
Tak jsem dva dny vdaná a jediný co vám můžu poradit je, aby jste měli někoho k ruce. Snažila jsem se všechno si šéfovat sama, ale to se prostě nedá. Zapomínala jsem pak na sebe. Ve finále jsem až před radnicí zjistila, že jsem zapomněla šperky, takže se pro ně můj milý vracel /naštěstí jsme to měli 5 minut autem/, pak jsem zjistila, že nemám hodinky /bez nich jsem jak bez ruky/, bolerko, který jsem kupovala narychlo 2 dny před svatbou taky zůstalo doma. Taky jsem nestačila všechny seznamovat. Ve finále nám taky nepřišla skoro třetina hostů, takže zbylo hodně jídla, ale to naštěstí nevadilo, protože jsme aspoň mohli nabalit domů těm co tam byli. Jo a vlasy jsem měla taky příšerný :-( . Den před svatbou jsem byla ještě u holičky a ta ve snaze mi je co nejvíc ozdravit je něčím naplácala, takže i když jsem měla celý páteční dopo natáčky, tak se mi prostě nezvlnili. Ale všichni mi je i tak chválili, protože jsem měla super barvičku / namíchaná "zralá třešeň" s "červeným rybízem"/ . Celkově můžu říct, že jsme měli jen kladný ohlasy, protože hlavně děti si to moc užívali. Já jsem ráda, že to máme za sebou a teď už se jen těším na naši vysněnou svatební cestu do Maroka. Jo a ještě poslední věc..... dostali jsme tolik peněz, že to pokrylo skoro celou hostinu, takže super ;-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?